5.5

Alpha (2018)

Avontuur, Drama

Alpha Film Info

Score: 5.5/10 van 208 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-08-17
Lengte: 96 Minuut / 1:36
Regisseur: Albert Hughes
Schrijver: Dan Wiedenhaupt
website: http://www.alpha-themovie.com
Productie Studio: Studio 8
Productie Land: United States of America


Alpha Trailer


Kodi Smit-McPhee
als Keda
Jóhannes Haukur Jóhannesson
als Tau
Natassia Malthe
als Rho
Leonor Varela
als Shaman
Jens Hultén
als Xi
Mercedes de la Zerda
als Nu
Spencer Bogaert
als Kappa
Priya Rajaratnam
als Huntress
Patrick Flanagan
als Neanderthal #3
Michael Kruse-Dahl
als Lion Tribe #4
Marcin Kowalczyk
als Sigma
Louis Lay
als Solutrean Hunter #2
Blake Point
als Solutrean Hunter #4
Kyle Glenn Thomas
als Lion Tribe #9
Taran Kootenhayoo
als Solutrean Hunter #6
Nestor de la Zerda
als Solutrean Hunter #1
Nashon Douglas
als Lion Tribe #3
Albert Hughes Director
Albert Hughes Story
Dan Wiedenhaupt Screenplay
Andrew Rona Producer
Martin Gschlacht Director of Photography
Sandra Granovsky Editor
Heike Brandstatter Casting
Sarah Finn Casting
Coreen Mayrs Casting
John Willett Production Design
Chris Farmer Art Direction
Angela O'Sullivan Art Direction
Harrison Yurkiw Art Direction
James Steuart Supervising Art Director
Terry Lewis Set Decoration
Sharen Davis Costume Design
Kathrine Gordon Hair Department Head
Marc Boyle Hairstylist
Laine Trzinski Hairstylist
Sasha McLaughlin Key Hair Stylist
Charles Porlier Makeup Department Head
Lisa Taylor Roberts Makeup Department Head
Leo Corey Castellano Makeup Department Head
Alannah Bilodeau Makeup Artist
Randy Westgate Makeup Artist
Kristina Wood Makeup Artist
Stacey Butterworth Wigmaker
Anthony Smith 2D Supervisor
Hatem H. Hassan 3D Artist
Aaron Gilman Animation Supervisor
Richard Spriggs Animation Supervisor
Alex Ongaro CG Supervisor
Jason Fittipaldi Lead Animator
Sivaprayag VFX Editor
Stacy Albrecht Visual Effects Coordinator
John Peeler Visual Effects Coordinator
Lucy Robert Visual Effects Coordinator
Briana Roecks Visual Effects Coordinator
Sammy Shikaze Visual Effects Coordinator
Josh Sykes Visual Effects Coordinator
Ben Wardle Visual Effects Coordinator
Tae Hyun Kim Visual Effects Coordinator
Karthik Nidamarthi Visual Effects Coordinator
Bryan Ryan Visual Effects Coordinator
Neil Greenberg Visual Effects Editor
Zack Mazerolle Visual Effects Editor
Hero Chev Visual Effects Editor
Lincoln Kupchak Visual Effects Producer
Tim Johnson Visual Effects Producer
Cecilia Marin Visual Effects Producer
Goran Backman Visual Effects Supervisor
Jeffrey A. Okun Visual Effects Supervisor
Jonathan Vaughn Visual Effects Supervisor
William Mesa Visual Effects Supervisor
Eran Barnea Visual Effects Supervisor
David Seager Visual Effects Supervisor
Dadi Einarsson Visual Effects Supervisor
Riley Pearcy Best Boy Electric
Patrick Rousseau Camera Operator
Stephen Maier Camera Operator
Michael Merriman Camera Operator
Christopher Duskin Camera Operator
John Spooner Camera Operator
Bruce McCleery Second Unit Director of Photography
Bob Findlay Steadicam Operator
Wes Grycki Dolly Grip
David Eubank First Assistant Camera
Chris Gibbins First Assistant Camera
David McClung Gaffer
Amelia Doescher Gaffer
Alain Masse Key Grip
Paul Wilkowsky Key Grip
Shane Dobie Rigging Gaffer
Travis Belyea Rigging Grip
Chad Biesenthal Rigging Grip
Neil McEwan Rigging Grip
Saeed Adyani Still Photographer
Alan Markfield Still Photographer
Richard Boucher Techno Crane Operator
Ian Seabrook Underwater Director of Photography
Greg Milton Underwater Gaffer
Marc Wostak Underwater Gaffer
Jason B. Stamey Casting Associate
Nicholas A. Mudd Casting Assistant
June E. Watson Casting Assistant
Natasha Wehn Casting Assistant
Carolyn Bentley Ager/Dyer
Bren Cook Ager/Dyer
Christine Thomson Costume Supervisor
Jodie Stern Key Costumer
Roma Wnuk Seamstress
Tannis Hegan Seamstress
Petra Wright Seamstress
Yvette Ammon Set Costumer
Elia P. Popov Special Effects Coordinator
Magali Signourel Special Effects Coordinator
Tysen Schieber Boom Operator
Laura Harris Atkinson Dialogue Editor
Darren 'Sunny' Warkentin Dialogue Editor
Gayle Wesley First Assistant Sound Editor
Matthew Wilson Sound Editor
Alex Knickerbocker Sound Recordist
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Jon Taylor Sound Re-Recording Mixer
Jill Christensen Production Manager
Mike Topoozian First Assistant Director
Emily Renner Wallace First Assistant Director
Nicholas Mastandrea First Assistant Director
Aaron C. Fitzgerald First Assistant Director
Erik Kaufmann Digital Intermediate
Mark Perzely Assistant Editor
Steven Pristin Assistant Editor
Nikola Boyanov Assistant Editor
Gina Zappala First Assistant Editor
Michael Stearns Music
Joseph S. DeBeasi Music
Albert Hughes Producer






















ikwilfilmskijken © 2018