Avengers: Endgame (2019)

Avontuur, Sciencefiction, Actie
Na de gebeurtenissen in 'Infinity War' hebben de superhelden een grote tik gekregen. Hun gezamenlijke vijand Thanos is erin geslaagd om alle Infinity Stones te bemachtigen en heeft daarbij de helft van al het leven uitgewist.

Avengers: Endgame Film Info

Score: 8.4/10 van 8754 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-04-24
Lengte: 182 Minuut / 3:2
Regisseurs: Joe Russo, Anthony Russo.
Schrijvers Christopher Markus, Stephen McFeely.
website: https://www.marvel.com/movies/avengers-endgame
Productie Studio: Marvel Studios
Productie Land: United States of America


Avengers: Endgame Trailer


Robert Downey Jr.
als Tony Stark / Iron Man
Chris Evans
als Steve Rogers / Captain America
Mark Ruffalo
als Bruce Banner / Hulk
Chris Hemsworth
als Thor
Scarlett Johansson
als Natasha Romanoff / Black Widow
Jeremy Renner
als Clint Barton / Hawkeye
Don Cheadle
als James Rhodes / War Machine
Paul Rudd
als Scott Lang / Ant-Man
Emma Fuhrmann
als Cassie Lang
Benedict Cumberbatch
als Doctor Strange
Chadwick Boseman
als T'Challa / Black Panther
Brie Larson
als Carol Danvers / Captain Marvel
Tom Holland
als Peter Parker / Spider-Man
Karen Gillan
als Nebula
Zoe Saldana
als Gamora
Evangeline Lilly
als Hope van Dyne / Wasp
Tessa Thompson
als Valkyrie
Rene Russo
als Frigga
Elizabeth Olsen
als Wanda Maximoff / Scarlet Witch
Anthony Mackie
als Sam Wilson / Falcon
Sebastian Stan
als Bucky Barnes / Winter Soldier
Tom Hiddleston
als Loki
Danai Gurira
als Okoye
Benedict Wong
als Wong
Pom Klementieff
als Mantis
Dave Bautista
als Drax
Letitia Wright
als Shuri
John Slattery
als Howard Stark
Tilda Swinton
als The Ancient One
Cobie Smulders
als Maria Hill
Jon Favreau
als Happy Hogan
Hayley Atwell
als Peggy Carter
Natalie Portman
als Jane Foster
Marisa Tomei
als Aunt May
Taika Waititi
als Korg
Angela Bassett
als Ramonda
Michael Douglas
als Hank Pym
Michelle Pfeiffer
als Janet van Dyne
William Hurt
als Secretary of State Thaddeus Ross
Vin Diesel
als Groot (voice)
Bradley Cooper
als Rocket (voice)
Gwyneth Paltrow
als Pepper Potts
Robert Redford
als Alexander Pierce
Josh Brolin
als Thanos
Chris Pratt
als Peter Quill / Star-Lord
Samuel L. Jackson
als Nick Fury
Sean Gunn
als On-set Rocket / Kraglin
Winston Duke
als M'Baku
Linda Cardellini
als Laura Barton
Maximiliano Hernández
als Agent Sitwell
Frank Grillo
als Brock Rumlow
Hiroyuki Sanada
als Akihiko
Tom Vaughan-Lawlor
als Ebony Maw
James D'Arcy
als Jarvis
Jacob Batalon
als Ned
Lexi Rabe
als Morgan Stark
Ross Marquand
als Red Skull the Stonekeeper
Joe Russo
als Grieving Man
Michael James Shaw
als Corvus Glaive
Terry Notary
als On-set Groot / Cull Obsidian
Kerry Condon
als Voice of F.R.I.D.A.Y. (voice)
Ben Sakamoto
als Cooper Barton
Ava Russo
als Lila Barton
Cade Woodward
als Nathaniel Barton
Stan Lee
als Driver
Yvette Nicole Brown
als S.H.I.E.L.D. Agent
Callan Mulvey
als Jack Rollins
Lia Russo
als Lia
Julian Russo
als Julian
Taylor Patterson
als Taylor
Agostino Rosalina
als Augie
Ken Jeong
als Security Guard
Ty Simpkins
als Harley Keener
Jackson A. Dunn
als Scott Lang (12 Years Old)
Lee Moore
als Scott Lang (93 Years Old)
Bazlo LeClair
als Baby Scott Lang #1
Loen LeClair
als Baby Scott Lang #2
John Michael Morris
als Young Hank Pym
Michael A. Cook
als Male S.H.I.E.L.D. Agent
Brent McGee
als Camp Lehigh Guard
Brian Schaeffer
als Military Police
Jamie Wedel
als Drill Sergeant
Anthony G Breed
als Young Stan Lee Double
Erica Ribley
als Car Girl
Monique Ganderton
als On-set Proxima Midnight
Jim Starlin
als Support Group Man #1
Jimmy Ray Pickens
als Support Group Man #2
Hye Jin Jang
als Japanese Girl
Russell Bobbitt
als Diner Owner
James Lin
als Diner Cook
Jack Champion
als Kid on Bike
Sam Hargrave
als New Asgard Truck Driver
Patrick Gorman
als Old Steve Rogers Double
Aaron Lazar
als Doctor Strange Double
Robert Pralgo
als Thanos Reader
Tom Wisdom
als Loki Reader
John Posey
als Alexander Pierce Reader
Ameenah Kaplan
als Gamora Reader
Olaniyan Thurmon
als Teenage Groot Reader
Jennifer Elmore
als On-set Reader #1
Mike Lutz
als On-set Reader #2
Kevin Feige Producer
Joe Russo Director
Anthony Russo Director
Jon Favreau Executive Producer
Alan Silvestri Original Music Composer
Jim Starlin Comic Book
Jack Kirby Comic Book
Sarah Finn Casting
Christopher Markus Screenplay
Stephen McFeely Screenplay
Victoria Alonso Executive Producer
Judianna Makovsky Costume Design
Jason Tamez Production Supervisor
Kristine Nadal Visual Effects
Jeff Murrell Gaffer
Jason B. Stamey Casting Associate
Nicholas A. Mudd Casting
Nick Scarano Costume Supervisor
Isobel Griffiths Orchestrator
Joel Marrow Transportation Coordinator
Jimmy Ray Pickens Transportation Captain
Mitul Patel Security
John M. Pisani Unit Publicist
James Gunn Executive Producer
Stan Lee Executive Producer
Mitchell Bell Co-Producer
Ari Costa Associate Producer
Charles Wood Production Design
Julian Ashby Art Direction
Thomas Brown Art Direction
Jordan Crockett Art Direction
Mike Stallion Art Direction
Leslie A. Pope Set Decoration
Mary Castor Makeup Artist
Amber Actaboski Additional Set Dresser
Michelle Diamantides Hair Designer
Anna Majewski Hair Setup
Valerie Patterson Makeup Artist
Janine Rath Hair Department Head
Adam Cole Post Production Supervisor
Prashant Sharan Production Manager
Chris Castaldi First Assistant Director
Nathan Alexander Prop Maker
Chris Arnold Set Designer
Autumn Atkinson Set Dresser
Mark Bialuski Construction Foreman
Cameron Blake Additional Photography
Jonathan Burdeshaw Sculptor
Wesley Burt Concept Artist
Gabe Harrington Scenic Artist
Rohan Harris Scenic Artist
Tyrone Anthony Jones Set Decorating Coordinator
Tyler Blythe Sound
David Farmer Sound Designer
Nia Hansen Sound Design Assistant
Samson Neslund Sound Effects Editor
Shelley Roden Sound Mixer
David Boucher Special Effects Technician
Scott Dwyer Pyrotechnician
James Sled Pyrotechnic Supervisor
Daniel Sudick Special Effects Supervisor
Breanna Adams Motion Capture Artist
Charlotte Adams Motion Capture Artist
Juan Alonso Digital Compositor
Muhammad Junaid Baig Visual Effects Supervisor
Tommy Barry Visual Effects
Shidhyesh Bhogle Lighting Artist
Simon Butler Special Effects Assistant
Michael T. Chen Animation
Peter Chen Senior Animator
Abbie Kennedy Layout Supervisor
Charlie Lehmer Data Wrangler
Stan Lee Comic Book
Trinh Tran Executive Producer
Jeffrey Ford Editor
Matthew Schmidt Editor
Ray Chan Supervising Art Director
Michelle Diamantides Key Hair Stylist
Justin Faith Contact Lens Technician
Derek Garcia Makeup Artist
Jonah Levy Special Effects Makeup Artist
Anna Majewski Hair Designer
Briky Stone Makeup Artist
Vasilios Tanis Key Makeup Artist
Adam Cole Post Production Supervisor
Zack Duncan Assistant Production Manager
Lulu Morgan Production Supervisor
Simon Downes Second Assistant Director
Mark Johnston Third Assistant Director
Chris Arnold Set Designer
Nicola Barnes Art Department Coordinator
Tony Bohorquez Concept Artist
Claudia Bonfe Assistant Set Decoration
Maxwell Britton Set Dresser
Robert Broadfoot Set Designer
Steven Brown Sculptor
Kurtis Campbell Set Dresser
Caleb Cascio Graphic Designer
Paul Chandler Concept Artist
Larry Clark Paint Coordinator
Michelle Spreuer Painter
Tully Summers Concept Artist
Brian A. Waits Set Designer
Lisa Walsh Property Master
Aoife Warren Draughtsman
Robert Zavala Propmaker
Matt Aston Boom Operator
Kristin Catuogno ADR Recordist
Christopher Flick Foley Supervisor
Nia Hansen Sound Designer
Dan O'Connell Foley Artist
John Pritchett Sound Mixer
Jacob Riehle Dialogue Editor
David M. Roberts Boom Operator
Carl Rohrs Sound Mixer
David J. Barker Pyrotechnician
David Boucher Special Effects Technician
Marshall T. Broyles Special Effects Technician
Bailey Eller Visual Effects
Jonathan Faber Modeling
Steven Carlton Ficke Special Effects
Hayley Adams Layout Supervisor
Jayaraman Adhikesavan Paint Coordinator
Rohit Agarwal Matchmove Supervisor
Atyeb Ahmed Compositor
Matt Aitken Visual Effects Supervisor
Daniil Alikov Senior Modeller
Juan Alonso Digital Compositor
Terence Alvares Compositor
Pedro Andrade Compositing Lead
Rob Andrews CG Supervisor
Doug Appleton VFX Supervisor
Louise Aubertin Visual Effects
Alessandra Aucello VFX Production Coordinator
Dan Ayling Camera Technician
Adam Baines Concept Artist
Magali Barbé Senior Animator
Kris Barone Head of Animation
Shyal Beardsley Senior Digital Intermediate Colorist
Eric M. Beaver Compositing Artist
Mikael G. Betru Motion Capture Artist
Dheeraj Bhadani Software Team Lead
Richard Binnington VFX Production Coordinator
Jamie Blyth Rigging Supervisor
Fabrizia Bonaventura Lighting Artist
Sudeepto Bose Compositing Lead
Jason Lanier Brown Digital Effects Supervisor
Alexander Bucknell Matchmove Supervisor
Luca Cantani Animation
Andy Campion Camera Department Manager
Dan Carney Technical Advisor
Amy Carpenter Props
Edward Catley Layout
Tristan Connors Senior Modeller
Silvia Colonna Romano Modeling
Vernessa Cook Motion Capture Artist
Ben Cowell-Thomas Visual Effects
Richard Edwards Stereoscopic Editor
Elmar Bragi Einarsson Special Effects
Charlotte Fearn Runner Art Department
Rick Harris Libra Head Technician
George Alexander Stunts
Nate Andrade Stunts
Christopher 'Critter' Antonucci Stunts
Ben Aycrigg Stunts
Jennifer Badger Stunt Double
Riley Barnes Stunt Double
Kelly Bellini Stunts
Carrie Bernans Stunts
Gianni Biasetti Jr. Utility Stunts
Zack Duncan Stunt Coordinator
Stephane Feruch Stunts
Mark Fisher Utility Stunts
Ryan Green Stunts
Carlos Guity Stunts
Akihiro Haga Stunt Double
Lydia Hand Stunts
Maria Hippolyte Stunts
Jason Charles Hill Stunt Driver
Chris Adkins Grip
Amanda L. Akins Grip Production Assistant
Nolan Aldridge Lighting Technician
Reid Andrews Electrician
Scott Barnes Lighting Programmer
Stacy Barnhill Key Grip
Dacoda Bartels Drone Pilot
Beau Bellanich Dolly Grip
Zavier Bolton Grip
Jesse Cooper Rigging Supervisor
Sara Daily Camera Production Assistant
Thomas M. Dangcil Lighting Technician
Bradley C. Ferm Electrician
Storm Flejter Playback Coordinator
Michael-Ryan Fletchall Aerial Camera
John Garrett Camera Operator
Kerry Goodrum Camera Operator
Dylan Goss Aerial Director of Photography
Jordan Hager Grip
James Hatridge Lighting Technician
Sam Haynes Rigging Grip
Jason Kay Drone Operator
Abbie Knights Electrician
Ryan L. Lizardi Grip
Nick Masters Camera Technician
Quinn McMillan Steadicam Operator
Scott Medcalf Lighting Technician
Justin Memovich Lighting Technician
Annabelle Nutt Gaffer
Nikhil Paniz Camera Operator
K.C. Roballo Grip
Brian Rosso Dolly Grip
Devon Stinson Techno Crane Operator
Jerry Wheat Lighting Technician
Terence Bannon Lead Animator
Stephen A. Buckley Senior Animator
Manjoe Chan Animation
Javier Cimentada Animation
Cecile Dubois-Herry Animation
Camilo Duarte Franco Senior Animator
Isaac Marcos Gonzalez Animation
Marco La Torre Lead Animator
Bradley J. Lincoln Senior Animator
Juan Sebastian Niño Florez Animation
Martin Rossi Animation
Edwina Ting Senior Animator
Ellen Hoffmann Lead Animator
Seckin Yalin Animation
Brad Bittner Additional Photography
Alex Cody Casting Associate
Molly Doyle Casting
Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Nicholas A. Mudd Casting Associate
Chase Paris Casting
Craig Anthony Costumer
Heather Armstrong Costume Designer
Javier Arrieta Key Costumer
Valentina Aulisi Costumer
Jason Blackman Set Costumer
Charelle Bronson Set Costumer
Samantha Burpee Costume Assistant
MacKenzie Cleveland Costumer
Joseph Richard Collins Costume Design
Wendy M. Craig Costume Supervisor
Kassia Dombroski Costume Assistant
Myra N. Foy Costume Design
Michelle Liu Key Costumer
Mike Lutz Set Costumer
Keith Muessigmann Costume Coordinator
Jenny Reyes Costume Coordinator
Valerie L. Rudolph Set Costumer
Robin Buday First Assistant Editor
Dave Cory First Assistant Editor
Cassie Dixon First Assistant Editor
Paul Ensby First Assistant Editor
Scott Fox Colorist
Hector Padilla Assistant Editor
Wayan Blue Palmieri Stereoscopic Editor
Dylan Suchesk Dailies Operator
Craig Tanner Additional Editor
Ted Alvarez Location Manager
Chris Cloud Assistant Location Manager
David Crigler Location Assistant
James Lin Location Manager
Justin Christopher Ray Location Assistant
Jorge Saumell Location Assistant
Antony Scott Location Assistant
Nancy Wong Location Manager
John Barrett Score Engineer
Peter Cobbin Recording Supervision
Jonathan Connaught Musician
Dave Foster Sound
Tom Kramer Music Editor
Dave Jordan Music Supervisor
Shannon Murphy Music Coordinator
Nashia Wachsman Music Editor
Kirsty Whalley Score Engineer
Joe Zimmerman Music Programmer
Chris Basso Vehicles Coordinator
Sheri B. Burton Driver
Tyson Weatherford Transportation Captain
Zack Duncan Thanks
Nolan Ekberg Thanks
Stan Lee In Memory Of
Michael Grillo Executive Producer
Christopher Markus Co-Producer
Stephen McFeely Co-Producer
Russell Bobbitt Property Master
Dorina Markoff-McNulty Musician
Victor Pesavento Musician
Zak Dee Patmore Costume Assistant
Byron Pascal Martin Makeup & Hair
Trent Opaloch Director of Photography
James McMillan Additional Director of Photography






















ikwilfilmskijken © 2019