7.7

Big Fish (2003)

Avontuur, Fantasie, Drama
Will Bloom is de ongeloofwaardige verhalen over de avonturen van zijn vader Ed grondig beu. Een ruzie over Eds legendarische levensloop op de avond van zijn huwelijk zorgt er zelfs voor dat Will drie jaar lang niet meer met zijn vader praat.

Big Fish Film Info

Score: 7.7/10 van 3817 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-12-25
Lengte: 125 Minuut / 2:5
Regisseur: Tim Burton
Schrijver: John August
Productie Studios: Columbia Pictures, The Zanuck Company, Jinks/Cohen Company, Tim Burton Productions
Productie Land: United States of America

Big Fish Foto's


Big Fish Trailer


Ewan McGregor
als Younger Ed Bloom
Albert Finney
als Older Ed Bloom
Billy Crudup
als Will Bloom
Jessica Lange
als Older Sandra Bloom
Helena Bonham Carter
als Younger & Older Jenny/The Witch
Alison Lohman
als Younger Sandra Bloom
Marion Cotillard
als Josephine
Robert Guillaume
als Older Dr. Bennett
Matthew McGrory
als Karl the Giant
David Denman
als Don Price - Age 18-22
Missi Pyle
als Mildred
Loudon Wainwright III
als Beamen
Arlene Tai
als Jing
Ada Tai
als Ping
Steve Buscemi
als Norther Winslow
Danny DeVito
als Amos Calloway
Deep Roy
als Mr. Soggybottom
Perry Walston
als Ed Bloom - Age 10
Hailey Anne Nelson
als Jenny - Age 8
R. Keith Harris
als Ed's Father
Grayson Stone
als Will Bloom - Age 6-8
Miley Cyrus
als Ruthie - Age 8
Karla Droege
als Ed's Mother
Zac Gardner
als Zacky Price - Age 10
John Lowell
als Don Price - Age 12
Sallie Hedrick
als Pretty Girl
Charles McLawhorn
als Mayor
Frank Hoyt Taylor
als Sharecropper
Billy Redden
als Banjo man
James DeForest Parker
als Shotgun Toter
Russell Hodgkinson
als Some Farmer
Don Young
als Shephard
David Ramsey
als Townsperson
Greg Hohn
als Townsperson
Zach Hanner
als Cashier
Jeff Campbell
als Jump Leader
Bonnie Johnson
als Teller Woman
Joanne Pankow
als Heavy Set Nurse
Trevor Gagnon
als Will's son
Daniel Wallace
als Econ Professor
Jake Brake
als Old Zacky
L.C. Holt
als Spectre Citizen (uncredited)
Will Thomas
als Spectre Citizen (uncredited)
Tim Burton Director
John August Screenplay
Bruce Cohen Producer
Dan Jinks Producer
Arne Schmidt Executive Producer
Richard D. Zanuck Producer
Danny Elfman Original Music Composer
Philippe Rousselot Director of Photography
Chris Lebenzon Editor
Denise Chamian Casting
Nancy Haigh Set Decoration
Roy Barnes Art Direction
Jean-Michel Ducourty Art Direction
Robert Fechtman Art Direction
Jack Johnson Art Direction
Richard L. Johnson Art Direction
Colleen Atwood Costume Design
Philippe Gallichet Chef
Debra James Unit Production Manager
Donna O'Neal Key Set Costumer
Matthew Harrison Foley Editor
Greg P. Russell Sound mixer
Bob Badami Music Supervisor
Janna Stern Script Supervisor
Guy Ferrandis Still Photographer
Mary Ellen Mark Still Photographer
Zade Rosenthal Still Photographer
Jack English Gaffer
Dennis J. Lootens Rigging Gaffer
Dorothy J. Pearl Makeup Artist
Sherri Bramlett Hairstylist
Chris Cummings Art Department Coordinator
Christina Ann Wilson Assistant Art Director
Jeff Passanante Construction Coordinator
James M. Davis Construction Foreman
Michael J. Flynn Greensman
Scott Troha Leadman
Stephen Eno Painter
Dennis Gassner Production Design
Val Drake Sculptor
Dawn Brown Set Designer
David Norris Camera Operator
Ben Shepherd CGI Supervisor
Robert Ruiz First Assistant Camera
Neal Norton Steadicam Operator
Michelle Skoby Assistant Costume Designer
Cha Blevins Costume Supervisor
Linda De Andrea Hair Department Head
Jean Ann Black Makeup Department Head
Alice Powell Seamstress
Susan Antonelli Set Costumer
Jacky Hardouin Carpenter
Cynthia Onrubia Choreographer
David Guilbeau Craft Service
Carla Meyer Dialect Coach
Paddy Eason Digital Effects Supervisor
Jos'h Hancher Loader
Steve Humphrey Picture Car Coordinator
Julie Saegert Post Production Assistant
Meyerer Miller Production Office Assistant
Tina Canny Projection
John B. Clarey III Propmaker
Taylor Bennett Scenic Artist
Tommy Harper Second Unit
Chamonix Bosch Set Production Assistant
May Porter Stand In
Charles Croughwell Stunt Coordinator
Pedro Barquin Stunts
Bill Diaz Supervising Animator
Evan Schiff Systems Administrators & Support
Michael Antunez Transportation Coordinator
Eileen Peterson Unit Publicist
John Radcliff Utility Stunts
Steve Rhee Visual Effects Editor
Steve Bowen Color Timer
Michel Aller First Assistant Editor
Bryan Booth Electrician
Jesse Wayne Parker Rigging Grip
Katterli Frauenfelder Associate Producer
Dena Berman Casting Associate
Robin Citrin Location Manager
Christine Bodelot Production Accountant
Geraldine Niche Production Coordinator
Carl Fischer Boom Operator
Ellen Segal Music Editor
Jeff Atmajian Orchestrator
Petur Hliddal Production Sound Mixer
Dennis S. Sands Scoring Mixer
Ted Caplan Sound Effects Editor
Skip Lievsay Supervising Sound Editor
Domi Piturro 3D Supervisor
John E. Sasaki Digital Compositors
Keith Marbory Special Effects Supervisor
Lucy Ainsworth-Taylor Visual Effects Producer
Rohan Claassen Visual Effects
Michelle Martin Visual Effects Coordinator
Kevin Scott Mack Visual Effects Supervisor
Sara Philpott Set Dressing Supervisor
John Eric Seay Prop Maker
Timothy Michael Cairns Quality Control Supervisor
Benjamin Edelberg Leadman
Robert Dawson Title Graphics
Larry Hopkins Sound Mixer
Stan Parks Special Effects
Denis Samoilov Animation
Gabriel Solana Makeup Effects
Gloria Belz Makeup Artist
Katterli Frauenfelder First Assistant Director
Melissa Lytle Assistant Sound Editor
Mark Berrow Musician
Rick Chavez Assistant Property Master
Jack Blanchard Set Dresser
Rémy Boudet Title Designer
Darryl Humber Dolly Grip
C. Alan Rawlins Key Grip
Felipe Sanchez Costume Illustrator
Lee Clayton Tailor
Vanessa Mujica Third Assistant Director
Mo Henry Negative Cutter
Kerin Ferallo Assistant Production Coordinator
Kevin Flatow Assistant Production Manager
Ingrid Jungermann Casting Assistant
Craig Berkey Sound Effects Designer
Kimberly Harris Supervising ADR Editor
Teri E. Dorman Supervising Dialogue Editor
Aaron Sims Character Designer
Colin Drobnis Visual Effects Technical Director
Susan Dawes Dialogue Editor
Jerry Moss Property Master
Daniel Wallace Novel
Joseph P. Hurt Assistant Makeup Artist
Amy Arnold Costumer
Stéphanie Champault Second Assistant Director
Carlos De La Torre Second Second Assistant Director
Dianne Chadwick Graphic Designer
Chris Bogart Set Painter
Chris Baker Storyboard Artist
Niamh Murphy Textile Artist
Howard London ADR Mixer
Gary A. Hecker Foley Artist
Brian Ruberg Foley Mixer
Tony Vandenecker Special Effects Technician
Ian Calip Stunt Double
Michael Forte Stunt Driver
Xiomara Comrie Assistant Camera
Riko Schatke Best Boy Grip
Louis Smith Second Assistant Camera
Meredith Apel Assistant Editor
Paul McGhee Digital Color Timer
Ben Estrada Digital Colorist
Curtis Lindersmith Digital Intermediate Editor
Dawn Blacksten Assistant Location Manager
James Babineaux Assistant Chief Lighting Technician
Mary Small Catering
Murray Barber Digital Compositor
Lindsay MacGowan Effects Supervisor
Janella Bersabal Extras Casting Assistant
Rick Baca First Assistant Accountant
Michael Elson Head of Production
Jason Arrington Key Production Assistant
Jesse Wayne Parker Key Rigging Grip
Jeff W. Curtis Grip
Marianne Shiffrar Payroll Accountant
Scott Berrie Production Assistant
Olivier Suffert Production Driver
Don Baer Driver
Dean Zanuck Production Executive
Segolene Amice Production Secretary
Noelle Coughlan Second Assistant Accountant
Sean Landeros Sound Recordist
Maryellen Aviano Extras Casting Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2019