Blade (1998)

Horror, Actie
Blade is half mens/half vampier, doordat zijn moeder tijdens de zwangerschap gebeten werd. Blade is opgegroeid tot een vampierjager, uit op wraak voor z'n moeder. De vampiers, die geïnfiltreerd zijn in bijna elke organisatie, hebben het bloed van Blade nodig voor een speciaal ritueel waar mee ze de macht over de aarde willen krijgen.

Blade Film Info

Score: 6.6/10 van 3250 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1998-08-21
Lengte: 120 Minuut / 2:0
Regisseur: Stephen Norrington
website: http://www.warnerbros.com/blade
Productie Studios: Marvel Enterprises, New Line Cinema, Amen Ra Films, Imaginary Forces
Productie Land: United States of America


Blade Trailer


Wesley Snipes
als Blade
Stephen Dorff
als Deacon Frost
Kris Kristofferson
als Whistler
N'Bushe Wright
als Karen
Donal Logue
als Quinn
Udo Kier
als Dragonetti
Arly Jover
als Mercury
Traci Lords
als Racquel
Kevin Patrick Walls
als Krieger
Tim Guinee
als Curtis Webb
Sanaa Lathan
als Vanessa
Eric Edwards
als Pearl
Donna Wong
als Nurse
Carmen Thomas
als Senior Resident
Shannon Lee
als Resident
Kenny Johnson
als Heatseeking Dennis
Clint Curtis
als Creepy Morgue Guy
Judson Scott
als Pallantine
Sidney S. Liufau
als Japanese Doorman
Keith Leon Williams
als Kam
Andray Johnson
als Paramedic
Stephen R. Peluso
als Paramedic
Marcus Aurelius
als Pragmatic Policeman
John Enos III
als Blood Club Bouncer
Eboni 'Chrystal' Adams
als Martial Arts Kid
Lyle Conway
als Lyle Conway
Freeman White
als Menacing Stud
D.V. DeVincentis
als Vampire Underling
Marcus Salgado
als Frost's Goon
Esau McKnight Jr.
als Frost's Goon
Erl Van Douglas
als Von Esper
Matt Schulze
als Crease
Lennox Brown
als Pleading Goon
Yvette Ocampo
als Party Girl
Irena Stepic
als Slavic Vampire Lord
Jenya Lano
als Russian Woman
Levan Uchaneishvili
als Russian Vampire
Richard 'Dr.' Baily
als Cardboard cut-out in Subway (uncredited)
Nikki DiSanto
als Vampire Victim (uncredited)
Ryan Glorioso
als Blood Bath Vampire (uncredited)
Jeff Imada
als Henchman (uncredited)
Elliott James
als Blood Club (uncredited)
Stephen Norrington
als Vampire (uncredited)
Gerald Okamura
als Vampire (uncredited)
Frankie Ray
als Vampire Lord (uncredited)
Carrie Seeley
als Woman in Elevator (uncredited)
Beth Theriac
als Woman in Elevator (uncredited)
Ted King
als Vampire at rave (uncredited)
Stephen Norrington Director
David S. Goyer Writer
Robert Engelman Producer
Peter Frankfurt Producer
Wesley Snipes Producer
Avi Arad Executive Producer
Joseph Calamari Executive Producer
Lynn Harris Executive Producer
Stan Lee Executive Producer
Michael De Luca Executive Producer
Mark Isham Original Music Composer
Theo van de Sande Director of Photography
Paul Rubell Editor
Rachel Abroms Casting
Jory Weitz Casting
Sanja Milkovic Hays Costume Design
Jon Divens Co-Producer
Andrew J. Horne Co-Producer
Kirk M. Petruccelli Production Design
Barry Chusid Art Direction
Greg J. Grande Set Decoration
Michael Germain Makeup Department Head
Garet Reilly Costume Supervisor
Thell Reed Armorer
Renate Leuschner Wigmaker
Cyndi Reece-Thorne Makeup Artist
Kim Santantonio Hairstylist
Melissa C. Ho Art Department Coordinator
Anthony Lattanzio Construction Coordinator
Chad S. Frey Set Designer
A. Todd Holland Set Designer
Anthony F. Jimenez Leadman
Laurah Grijalva Lead Painter
Charli Palazzo Lead Painter
Harry Cohen Supervising Sound Effects Editor
Greg Hedgepath Supervising Sound Effects Editor
Harry Cohen Sound Designer
Ken Teaney Sound Re-Recording Mixer
Sean Rowe Foley
Lou Carlucci Special Effects Coordinator
Jennifer Bergman Visual Effects Producer
Matthew Justice Visual Effects Producer
Zeke Morales Visual Effects Editor
Chris DeAngelis Visual Effects Editor
William Plant Visual Effects Supervisor
Kevin O'Neill Visual Effects Supervisor
Mark Kolpack Visual Effects Supervisor
Richard E. Hollander Visual Effects Supervisor
Chuck Comisky Visual Effects Supervisor
Moshe Levin Camera Operator
Randy Nolen Steadicam Operator
Bruce W. Talamon Still Photographer
David Katz Video Assist Operator
Jono Kouzouyan Gaffer
Daniele Colajacomo Animation Supervisor
Thomas A. Carlson Music Editor
Carlton Kaller Music Editor
Paul Rabjohns Music Editor
Craig Fehrman Transportation Coordinator
J. Marc Strachan Location Manager
Guy Adan Unit Publicist
Jennifer Teves Production Supervisor
Jeff Ward Stunt Coordinator
Paul Curtis ADR Editor
John C. Stuver ADR Editor
Robert J. Lattanzio Painter
Miles Teves Sculptor
Patrick Janicke Production Illustrator
A. Anthony Cappello First Assistant Camera
Bill Cousins Grip
Joy Zapata Hair Department Head
Judy Crown Key Hair Stylist
Marina Babitchenko Seamstress
Gregory B. Peña Set Costumer
Gus Olafsson Set Dressing Artist
Kenneth Brooks Carpenter
Lisa Y. Turner Chef
Amin Chande Craft Service
Antoine Durr Digital Effects Supervisor
Anthony Ardito Driver
Sara Romilly Post Production Supervisor
Thomas S. Dickson Projection
Brian Berkel Propmaker
David O. Krupnick Set Medic
Rodney Barnes Set Production Assistant
Lennox Brown Stand In
Henry Kingi Jr. Stunts
Bob Froehlig Systems Administrators & Support
Tommy Hooper Technical Supervisor
Walter McClain Transportation Captain
Mato Color Timer
Gigi Rivkin Editorial Production Assistant
Catherine Chase First Assistant Editor
Greg Kittelson Best Boy Electric
R. Bruce Prochal Electrician
Kate Choi Lighting Technician
Jody Levin Executive In Charge Of Post Production
Carla Fry Executive In Charge Of Production
Jonathan Davidson Production Accountant
Marlene Hart Production Coordinator
Danny Rubio Production Manager
Carey Ann Strelecki Researcher
Randall L. Johnson Boom Operator
Dana Sano Music Supervisor
Ken Kugler Orchestrator
Ken King Production Sound Mixer
Michael Kamper Sound Effects Editor
Everett Burrell 3D Supervisor
Dennis Bennett Digital Compositors
Lisa Ann Glass Visual Effects Coordinator
Miles Teves Conceptual Design
Chris Romano Sequence Supervisor
Larry Odien Animatronic and Prosthetic Effects
Wesley Snipes Martial Arts Choreographer
Stuart Mintz Lighting Supervisor
Gary Nolin Line Producer
Roee Sharon Unit Production Manager
Paul Prokop Production Controller
Erica Froker Camera Loader
Michael Neumann First Assistant Director
Al Eisenmann Assistant Property Master
Tony Sepian Dolly Grip
Robert Gray Key Grip
Sandy Kenyon Key Costumer
Brian Wade Makeup Effects Designer
Freddy Negrete Tattoo Designer
Perrin Cutting Digital Effects Producer
Ray McCort Pilot
Rebecca Strickland Second Assistant Director
Barbara Harris ADR Voice Casting
Anthea Strangis Assistant Production Coordinator
Kimberly Auslander Casting Assistant
John Chandler Foley Editor
Ryan Ferro Utility Sound
Lance Armstrong 3D Artist
Andy Clement 3D Animator
Chow Emrich Lead Animator
Paul A. Edwards Camera Operator
Nicole Rubio Script Supervisor
John C. Stuver Dialogue Editor
Paul Curtis Dialogue Editor
Steven B. Melton Property Master
Lee Orloff Sound Mixer
John Owens Electrician
Kate Samhat Costume Assistant
Irena Stepic Costumer
Derek Johansen Second Second Assistant Director
Jason Brubaker Storyboard Artist
Jonathan Bobbitt Swing
Eric Thompson ADR Mixer
Colin Rogers ADR Recordist
Pembrooke Andrews Assistant Dialogue Editor
Joan Rowe Foley Artist
Shawn Kennelly Foley Recordist
Nick Stanton Special Effects Assistant
Richard Terry Tjelmeland Special Effects Technician
Allen Maris Visual Effects Production Assistant
Clayton J. Barber Stunt Double
Jennifer Bell Assistant Camera
Michael Stuart Clark Best Boy Grip
Garrett Benson Second Assistant Camera
Mike Sowa Digital Color Timer
Brandon Smith Post Production Coordinator
Stephen Sobisky Project Manager
Rocky Brooks Assistant Location Manager
Patrick Noonan Location Production Assistant
Bob Bowen Music Coordinator
Kelley Rogers Art Department Production Assistant
Mario Estarella Assistant Chef
Linda Drake Effects Supervisor
Marcy Brown Extras Casting Assistant
Carolyn Noonan First Assistant Accountant
Ervin Wayne Spowehn Generator Operator
Richard Crompton Key Rigging Grip
Steve Gilbert Rigging Grip
Dino Juico Production Assistant
Leon Dudevoir Production Executive
Orian Williams Second Assistant Production Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2019