Blade Runner 2049 (2017)

Mysterie, Sciencefiction, Thriller
Dertig jaar na de gebeurtenissen in de eerste film ontdekt een nieuwe Blade Runner, LAPD agent K (Ryan Gosling) een verborgen geheim dat wat nog overblijft van de huidige maatschappij mogelijk in chaos kan doen verzinken. De ontdekking van K leidt tot een zoektocht naar Rick Deckard (Harrison Ford), een voormalige Blade Runner die nu reeds dertig jaar vermist is.

Blade Runner 2049 Film Info

Score: 7.4/10 van 3365 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2017-10-04
Lengte: 163 Minuut / 2:43
Regisseur: Denis Villeneuve
Schrijvers Hampton Fancher, Michael Green.
Productie Studios: Alcon Entertainment, Scott Free Productions, Warner Bros., Thunderbird Films, Torridon Films
Productie Land: United States of America


Blade Runner 2049 Trailer


Ryan Gosling
als K
Harrison Ford
als Rick Deckard
Ana de Armas
als Joi
Robin Wright
als Lt. Joshi
Jared Leto
als Niander Wallace
Sylvia Hoeks
als Luv
Mackenzie Davis
als Mariette
Carla Juri
als Dr. Ana Stelline
Lennie James
als Mister Cotton
Dave Bautista
als Sapper Morton
David Dastmalchian
als Coco
Barkhad Abdi
als Doc Badger
Hiam Abbass
als Freysa
Wood Harris
als Nandez
Edward James Olmos
als Gaff
Tómas Lemarquis
als File Clerk
Sallie Harmsen
als Replicant
Sean Young
als Rachael
Loren Peta
als Rachel double
Mark Arnold
als Interviewer
Krista Kosonen
als Doxie #2
Elarica Johnson
als Doxie #3
Kingston Taylor
als Boy with One Ear
David Benson
als Liberace Look-A-Like
Ben Thompson
als Elvis Look-A-Like
Suzie Kennedy
als Marilyn Look-A-Like
Stephen Triffitt
als Sinatra Look-A-Like
Ellie Wright
als Little Ellie
Denis Villeneuve Director
Philip K. Dick Novel
Hampton Fancher Story
Hampton Fancher Screenplay
Roger Deakins Director of Photography
Michael Green Screenplay
Dana Belcastro Co-Producer
Bill Carraro Executive Producer
Tim Gamble Executive Producer
Frank Giustra Executive Producer
Broderick Johnson Producer
Andrew A. Kosove Producer
Carl Rogers Co-Producer
Ridley Scott Producer
Cynthia Sikes Producer
Steven P. Wegner Co-Producer
Bud Yorkin Producer
Francine Maisler Casting
Donald Mowat Makeup Department Head
Gavin J. Behrman Production Supervisor
Joel Kramer Second Unit
Donald Sparks Assistant Director
George Hull Conceptual Design
Scott Lukowski Conceptual Design
Karen M. Murphy Visual Effects Producer
John Nelson Visual Effects Supervisor
Adam Hart Stunts
Joel Kramer Stunt Coordinator
Daniel Czinkota Editorial Staff
Ken Lebre Editorial Staff
Zsolt Molnar Location Manager
Emma Pill Location Manager
Joshua Ravetch Production Controller
Lucinda Syson Casting
Victor James Martinez Conceptual Design
Ed Natividad Conceptual Design
Peter Popken Conceptual Design
Emmanuel Shiu Conceptual Design
Gerd Nefzer Special Effects Supervisor
Marcus Preussing Pyrotechnic Supervisor
Bernd Rautenberg Special Effects Supervisor
Carsten Woithe Supervising Technical Director
Huseyin Caner Visual Effects Supervisor
Nikul Patel Visual Development
Mark Avery Set Costumer
Isabel Bloor Sets & Props Supervisor
Matt Wallach Color Timer
Rudolf András Location Manager
Rachel Amanda Alterman Production Office Assistant
Klaus Mielich Special Effects Coordinator
Joe Walker Editor
Hans Zimmer Original Music Composer
Ron Bartlett Sound Re-Recording Mixer
Zsolt Csutak Casting
Dennis Gassner Production Design
David Doran Art Direction
Bence Erdelyi Art Direction
Lydia Fry Art Direction
Paul Inglis Supervising Art Director
Tibor Lázár Art Direction
Gergely Rieger Art Direction
Stefan Speth Art Direction
Alessandra Querzola Set Decoration
Renée April Costume Design
Anna Törjék Makeup Artist
Jaime Leigh McIntosh Hairstylist
Csilla Blake-Horváth Makeup Supervisor
Lizzie Lawson Hair Supervisor
Gábor Hegedüs Hege First Assistant Director
Donald Sparks First Assistant Director
Joel Kramer Second Assistant Director
Christopher S. Aud Sound Effects Editor
Mac Ruth Production Sound Mixer
Zach Marshall Assistant Editor
Balázs Budai Assistant Editor
Ridley Scott Executive Producer
Benjamin Wallfisch Original Music Composer
Lee Gilmore Sound Effects Editor
Theo Green Sound Designer
Doug Hemphill Sound Re-Recording Mixer
Mark A. Mangini Supervising Sound Editor
Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Dylan Goss Aerial Director of Photography
Ádám Fillenz Camera Operator
László Bille Camera Operator
Imre Juhasz Camera Operator
Gusztáv Kirsch Camera Operator
Marc Wolff Pilot
Bill O'Leary Gaffer
Krisztián Paluch Gaffer
Mitchell Andrew Lillian Key Grip
Attila Szûcs Key Grip
Patrick Bramucci Rigging Gaffer
Antal Berger Rigging Gaffer
Charley Gilleran Rigging Grip
Pierre Gill Second Unit Director of Photography
Pete Cavaciuti Steadicam Operator
Zoltán Schrammel Techno Crane Operator
Kata Vermes Additional Still Photographer
Kerry Warn Hair Designer
Jo-Ann MacNeil Key Makeup Artist
Ruth Haney Key Makeup Artist
Jon Henry Gordon Key Hair Stylist
Veronika Szücs Art Department Coordinator
Colin H. Fraser Construction Coordinator
Tibor Dajko 3D Artist
Michael Anders 3D Coordinator
Eric Bates Animation Supervisor
Wesley Chandler Animation Supervisor
Jakub Pazera Lead Animator
Chris McLaughlin CG Supervisor
Etienne Poulin St-Laurent Matchmove Supervisor
Duane Floch Pre-Visualization Supervisor
Erik Lehmann 3D Generalist
Mitul Patel Sequence Supervisor
Miles Lauridsen Sequence Supervisor
Leo-Patrick Houde VFX Editor
Sasha Leigh Izadpanah VFX Editor
Xinyi Puah Visual Effects Editor
Bianca Cuffaro Visual Effects Editor
Kelly Noordermeer Visual Effects Editor
Guillaume Poulin Visual Effects Editor
Céline Zapater Visual Effects Editor
Ryan Basaraba Visual Effects Coordinator
Fanny Bissonnette Visual Effects Coordinator
Yogesh Chautel Visual Effects Coordinator
Paul Docherty Visual Effects Coordinator
Gabriel Jalbert Visual Effects Coordinator
Lucas John Ng Visual Effects Coordinator
Cindy O'Hare Visual Effects Coordinator
André Geoffroy Visual Effects Coordinator
Philippe Lépine Visual Effects Coordinator
Christ Ohoueu Visual Effects Coordinator
Annabelle Zoellin Visual Effects Coordinator
Lorie Bussières Visual Effects Coordinator
Heather Martini Visual Effects Coordinator
Julien Cimino Visual Effects Producer
Sabrina Gagnon Visual Effects Producer
Annie Normandin Visual Effects Producer
Michelle Eisenreich Visual Effects Producer
Kim Menaster Visual Effects Producer
Chad Nixon Visual Effects Producer
Adam O'Brien-Locke Visual Effects Producer
Jessica Clothier Script Supervisor
Cliff Fleming Aerial Coordinator
Dora Simko Script Supervisor
Cory Fleming Pilot
Bea Merkovits Assistant Costume Designer
Margaret Robbs Assistant Costume Designer
Martine Gagnon Assistant Costume Designer
Lilla Kleininger Ager/Dyer
Dóra Papp Set Costumer
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Kathy Driscoll Casting Associate
Natasha Vincent Casting Associate
Robert E. Phillips Digital Intermediate
Mary Lukasiewicz First Assistant Editor
Zsolt Gonda Armorer
Gabor Kiszelly Special Effects Supervisor
Linda Mester Special Effects Coordinator
Doug Harlocker Property Master
Bradley Good Assistant Property Master
Joseph Hiura Set Designer
Orsolya Maza Assistant Art Director
Elicia Scales Assistant Art Director
Abby J. Smith Assistant Art Director
Máté Herjeczki Construction Coordinator
Tamas Gelei Prop Maker
Istvan Muranyi Prop Maker
Torma Zoltán Prop Maker
Vilmos Törköly Prop Maker
Paul Lambert Visual Effects Supervisor
Richard R. Hoover Visual Effects Supervisor






















ikwilfilmskijken © 2018