Cowboys & Aliens (2011)

Actie, Sciencefiction, Thriller, Western
In 1873 komt Jake Lonergan (Daniel Craig), die zich niks meer kan herinneren over zijn verleden, terecht in het woestijdstadje Absolution. De enige aanwijzing over zijn identiteit is een mysterieuze beugel om zijn hand. Jake komt er al snel achter dat het stadje vreemdelingen wantrouwt en niets doet zonder toestemming van Colonel Dolarhyde (Harrison Ford). Wanneer ze echter aangevallen worden door aliens en de dorpelingen één voor één ontvoerd worden door de buitenaardse wezens lijkt Jake, de vreemdeling die in eerste instantie niet welkom was in het stadje, de enige hoop op redding. Samen met de reizende Ella (Olivia Wilde) en Colonel Dolarhyde stelt hij een posse samen van dorpsbewoners, vogelvrij verklaarden en Apache indianen om te strijden tegen hun gemeenschappelijke vijand.

Cowboys & Aliens Film Info

Score: 5.5/10 van 2938 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2011-07-29
Lengte: 118 Minuut / 1:58
Regisseur: Jon Favreau
Schrijvers Roberto Orci, Alex Kurtzman.
website: http://www.cowboysandaliensmovie.com/
Productie Studios: Universal Pictures, Reliance Entertainment, Relativity Media, Imagine Entertainment, K/O Paper Products, Fairview Entertainment, platinum studios, K/O Camera Toys, DreamWorks
Productie Land: United States of America


Cowboys & Aliens Trailer


Daniel Craig
als Jake Lonergan
Olivia Wilde
als Ella Swenson
Harrison Ford
als Col. Woodrow Dolarhyde
Sam Rockwell
als Doc
Walton Goggins
als Hunt
Clancy Brown
als Meacham
Keith Carradine
als Sheriff Taggart
Adam Beach
als Nat Colorado
Paul Dano
als Percy Dolarhyde
Ana de la Reguera
als Maria
Abigail Spencer
als Alice
Noah Ringer
als Emmet Taggart
David O'Hara
als Pat Dolan
Toby Huss
als Roy Murphy
Raoul Max Trujillo
als Black Knife
David Midthunder
als Apache Warrior 1
Matthew Taylor
als Luke Claiborne
Brian Duffy
als Deputy
Brendan Wayne
als Charlie Lyle
Gavin Grazer
als Ed
Wyatt Russell
als Little Mickey
Julio Cedillo
als Bronc
Chad Randall
als Bull McCade
Buck Taylor
als Wes Claiborne
Cooper Taylor
als Mose Claiborne
Chris Browning
als Jed Parker
Jimmy Jatho
als Saloon Patron
Kenny Call
als Greavy
Garret Noël
als Gang Member
Troy Gilbert
als Red
Scout Hendrickson
als Jake's Gang Member
Mo Brings Plenty
als Apache Warrior 2
Phillip Pike
als Apache Singer
Paul Ortega
als Medicine Man
Robyn Simmons
als Apache Dancer
Oliver Enjady
als Apache Dancer
Robert Lee Bell
als Sea Captain (uncredited)
Maria Bethke
als Polka Dancer (uncredited)
Todd Bethke
als Polka Dancer (uncredited)
Michael J. Carnevale
als Townsperson / Cowboy (uncredited)
David Cohen
als Townsperson (uncredited)
Cassandra Rochelle Fetters
als Townswoman (uncredited)
Scott Flick
als Townsperson (uncredited)
Amanda Fresquez
als Prostitute (uncredited)
Rosalinda Garcia
als Alien Slave (uncredited)
Mylo Ironbear
als Apache Warrior 3 (uncredited)
Benny James
als Freed Townsperson (uncredited)
Richard Allan Jones
als Alien Slave (uncredited)
Alexandria Morrow
als Prostitute (uncredited)
Maxine Napoleon
als Medicine Woman (uncredited)
Michael Neal Powell
als Injured Townsman (uncredited)
Kelly Ruble
als Wealthy Man (uncredited)
Charlene Adams Upton
als Polka Dancer (uncredited)
Paul Marshall
als Alien Slave (uncredited)
Jon Favreau Director
Roberto Orci Screenplay
Alex Kurtzman Screenplay
Damon Lindelof Producer
Harry Gregson-Williams Original Music Composer
Dan Lebental Editor
Jim May Editor
Brian Grazer Producer
Bobby Cohen Executive Producer
Randy Greenberg Executive Producer
Steven Spielberg Executive Producer
Denis L. Stewart Executive Producer
Ryan Kavanaugh Executive Producer
Ron Howard Producer
Alex Kurtzman Producer
Sarah Finn Casting
Mary Zophres Costume Design
Daniel T. Dorrance Art Direction
Scott Chambliss Production Design
Matthew Libatique Director of Photography
Lauren E. Polizzi Art Direction
Karen Manthey Set Decoration
Jane Galli Makeup Department Head
Erica Frauman Post Production Supervisor
Noelle Green Production Supervisor
Fred Arbegast Sculptor
David D. Baumann Property Master
Russell Bobbitt Property Master
Lorrie Campbell Set Designer
John Chichester Set Designer
Kevin Cross Set Designer
Nancy Deren Set Designer
Mariano Fernandez Propmaker
Lindsay Good Art Department Coordinator
Mark Hitchler Set Designer
Tex Kadonaga Set Designer
Amahl Lovato Set Designer
Christopher Martin Greensman
Anne Porter Set Designer
Chris Snyder Construction Coordinator
Suzan Wexler Set Designer
Frank E. Eulner Supervising Sound Editor
David Farmer Sound Designer
Tom Hartig Boom Operator
Jana Vance Foley
Dennie Thorpe Foley
Matthew Hartman Dialogue Editor
Stephanie Hornish Visual Effects Producer
Roger Guyett Visual Effects Supervisor
Bryan Godwin Visual Effects Supervisor
Thomas Robinson Harper Stunt Coordinator
Rene Haynes Casting
Helen Monaghan Costume Supervisor
Kate Czark Set Costumer
David Fernandez Set Costumer
Mara Herdmann Set Costumer
Claire Sandrin Set Costumer
Debbie Travis Set Costumer
Tanya Noel Hill Music Editor
Richard Whitfield Music Editor
James Boysen Transportation Captain
Jeff Couch Transportation Captain
Alan Kaminsky Transportation Co-Captain
James William Ray Transportation Captain
John Orlebeck Transportation Coordinator
Oliver Enjady Translator
Kathy McHugh Script Supervisor
Mamie Mitchell Script Supervisor
Trudy Ramirez Script Supervisor
Christopher Burian-Mohr Supervising Art Director
Gloria Pasqua Casny Hairstylist
Jules Holdren Hairstylist
Michael Moore Hairstylist
Bill Corso Makeup Artist
Karen McDonald Makeup Artist
Michael Mosher Makeup Artist
Donald Mowat Makeup Artist
Corey Welk Makeup Artist
Ernest M. Sanchez Leadman
Eric Ramirez Leadman
Scott Bobbitt Leadman
Marisa Frantz Assistant Art Director
Harry E. Otto Assistant Art Director
J.R. Grubbs Sound Effects Editor
Scott Guitteau Sound Effects Editor
Tony Villaflor Sound Recordist
Marshall Winn Dialogue Editor
Chris Barron Sound Recordist
Christopher Boyes Sound Re-Recording Mixer
Lora Hirschberg Sound Re-Recording Mixer
Steve Schatz Sound Re-Recording Mixer
Drew Webster Sound Re-Recording Mixer
Marilyn McCoppen ADR & Dubbing
Christian Alzmann Visual Effects Art Director
Kimberly Nelson LoCascio Visual Effects Producer
Peter Nicolai Visual Effects Producer
Jenni O'Byrne Visual Effects Editor
Anthony Pitone Visual Effects Editor
Paul M. Wagner Visual Effects Editor
Robert Weaver CG Supervisor
David Van Dyke Visual Effects Producer
Daniel Pearson CG Supervisor
Marc Chu Animation Supervisor
Joseph V. Cicio Camera Operator
Magela Crosignani Camera Operator
Kent Harvey Camera Operator
Paul Hughen Second Unit Cinematographer
Chris Lombardi Camera Operator
Chris Moseley Camera Operator
Dale Myrand Camera Operator
David Richert Camera Operator
Peter Rosenfeld Camera Operator
Bob Scott Camera Operator
Michael J. Walker Camera Operator
Peter Rosenfeld Steadicam Operator
David B. Nowell Helicopter Camera
Jay Kemp Rigging Gaffer
John R. Manocchia Rigging Gaffer
Zade Rosenthal Still Photographer
Michael Dillon Digital Intermediate
Vanessa Galvez Digital Intermediate
Amy Pawlowski Digital Intermediate
Loan Phan Digital Intermediate
Deborah Wuliger Unit Publicist
Kathryn Mindala Production Accountant
Larry White Animation
Travis Tohill Animation






















ikwilfilmskijken © 2019