Creed II (2018)

Drama
Adonis Creed staat voor zijn grootste uitdaging ooit. Dit terwijl hij persoonlijke verplichtingen heeft en moet trainen voor zijn volgende grote wedstrijd. Zijn tegenstander Viktor Drago, zoon van Ivan Drago, is geen onbekende voor zijn familie.

Creed II Film Info

Score: 6.7/10 van 2040 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-11-21
Lengte: 130 Minuut / 2:10
Regisseur: Steven Caple Jr.
Schrijvers Sylvester Stallone, Juel Taylor.
website: http://creedthemovie.com
Productie Studios: New Line Cinema, Winkler Films, Warner Bros. Entertainment, Metro-Goldwyn-Mayer
Productie Land: United States of America


Creed II Trailer


Michael B. Jordan
als Adonis Creed
Sylvester Stallone
als Robert "Rocky" Balboa, Sr.
Wood Harris
als Tony "Little Duke" Evers
Phylicia Rashād
als Mary Anne Creed
Dolph Lundgren
als Ivan Drago
Florian Munteanu
als Viktor Drago
Tessa Thompson
als Bianca Taylor
Andre Ward
als Danny "Stuntman" Wheeler
Brigitte Nielsen
als Ludmilla Drago
Milo Ventimiglia
als Robert Balboa, Jr.
Russell Hornsby
als Buddy Marcell
Carl Weathers
als Apollo Creed (archive footage)
Robbie Johns
als Logan Balboa
Jacob 'Stitch' Duran
als Stitch
Patrice Harris
als Padman
Ana Gerena
als Adrian's Waitress
Christopher Mann
als Dr Percy Ewell
Robert Douglas
als Kyri
Benjamin Vaynshelboym
als Russian Construction Supervisor
Angelina Shipilina
als Russian Debutante
Pavel Vakunov
als Russian Politician
Oleg Ivanov
als Russian Businessman
Pete Postiglione
als Reporter
Billy Vargus
als Reporter
Zack Beyer
als Photographer
Chrisdine King
als Casino Bartender
Johanna Tolentino
als Pharmacist
Eleni Delopoulos
als Nurse
Marcia Myers
als Obstetrics Nurse
Ivo Nandi
als Russian Referee
Dmitry Torgovitsky
als Ukranian Referee
Michael Buffer
als Himself
Jim Lampley
als Jim Lampley
Max Kellerman
als Max Kellerman
Roy Jones Jr.
als Roy Jones Jr.
Sylvester Stallone Characters
Steven Caple Jr. Director
Sylvester Stallone Screenplay
Ryan Coogler Executive Producer
Guy Riedel Executive Producer
Sylvester Stallone Producer
Franco-Giacomo Carbone Production Design
Lizz Wolf Costume Design
Kramer Morgenthau Director of Photography
Michael B. Jordan Executive Producer
Ludwig Göransson Original Music Composer
Dana E. Glauberman Editor
Saira Haider Editor
Paul Harb Editor
Cheo Hodari Coker Story
Sascha Penn Story
Juel Taylor Screenplay
RA Arancio-Parrain Art Direction
Ilgi Candar Art Direction
Jesse Rosenthal Art Direction
Dave Kellom Art Department Coordinator
Mallory Holloway Art Department Production Assistant
Christopher Redmond Assistant Art Director
Matteo Marjoram Concept Artist
Robert Fritz Construction Coordinator
Paul Maiello Construction Coordinator
David D. Baumann Property Master
Heather Loeffler Set Decoration
Barbara Munch Set Decoration
Amy Morrison Set Decoration
Kevin Isenberg Set Dresser
Erika S. Katz Set Dresser
Billy Stearne Set Dresser
Omar Nadir Set Dresser
Brick Mason Storyboard Artist
Diane Dixon Hair Department Head
Daisy Curbeon Key Hair Stylist
Phyllis Temple Key Makeup Artist
Gabriel De Cunto Makeup Artist
Pamela Peitzman Makeup Artist
Fionagh Cush Makeup Department Head
Forrest Hill Prosthetics
William Chartoff Producer
Ian Sharples Producer
Kevin King Templeton Producer
Charles Winkler Producer
David Winkler Producer
Irwin Winkler Producer
Lindsay Graham Casting
Mary Vernieu Casting
Jason Kay Aerial Camera
Steven Holleran Second Unit Cinematographer
Daniel Schade Camera Operator
Geo Ivanov Camera Operator
Ivan Vatsov Camera Operator
Artina Nimpson Camera Production Assistant
Michael-Ryan Fletchall Drone Pilot
Dan Barone Electrician
Thomas Devine Electrician
Andy Day Gaffer
Dante Cardone Gaffer
Jon Sibert Key Grip
Charles Crivier Key Grip
Jason Cortazzo Libra Head Technician
Michael M. Silver Lighting Technician
Michael Heathcote Steadicam Operator
Barry Wetcher Still Photographer
Robert Settlemire Underwater Camera
Bill Vargo Video Assist Operator
Patrick Edward White Special Effects Coordinator
Jake Cohen CG Artist
Madison Maduri CG Artist
Isabelle Alles CG Supervisor
Rakesh Matte Painter
Aritra Dey Matte Painter
Daniel Bernhardt Fight Choreographer
Jon Valera Fight Choreographer
Andrew Carruthers Visual Effects Coordinator
Brittany Amos Visual Effects Coordinator
Fred Duarte Visual Effects Coordinator
Steven Spady Visual Effects Editor
Brian Drewes Visual Effects Producer
Adam Pere Visual Effects Producer
Jyoti Bhalchandra Deshpande Visual Effects Production Manager
Jennifer Wang Visual Effects Production Manager
Jack Lilburn Visual Effects Production Manager
Eric Robinson Visual Effects Supervisor
Don Libby Visual Effects Supervisor
Daniel Hernandez Stunt Coordinator
Christopher S. Aud Additional Sound Re-Recording Mixer
Mario De Socio ADR Mixer
Aaron Southerland ADR Mixer
Greg Crawford ADR Mixer
Katy Wood ADR Supervisor
Daniel Carlton Boom Operator
Mike Ford Boom Operator
Robert Jackson Dialogue Editor
Linda Yeaney First Assistant Sound Editor
Jack Heeren Foley Mixer
Kevin Schultz Foley Mixer
Davi Aquino Foley Recordist
Chelsea Body Foley Recordist
Bayard Carey Production Sound Mixer
Mitch Osias Sound Designer
Ezra Dweck Sound Editor
Sean Madsen Sound Mix Technician
Damian Canelos Sound Mixer
Tom Ozanich Sound Re-Recording Mixer
Aaron Glascock Sound Re-Recording Mixer
Aaron Glascock Supervising Sound Editor
Sean Albertson Additional Editor
Dave Lee Colorist
Debra L. Tennant First Assistant Editor
Alex Gianopoulos Location Manager
Patricia Taggart Location Manager
Matthew Howell-Clarke Location Coordinator
Dawn Gilliam Script Supervisor
Yuanchen Jiang Title Designer
German Lee Castillo Ager/Dyer
Keith Hudson Ager/Dyer
Diego Carranza Costume Assistant
Geo Pavlov Costume Illustrator
Kimberly Guenther Durkin Costume Supervisor
Midge Denton Costumer
Liza James Costumer
Honah Lee Milne Costumer
Carol Swan Costumer
Julie Vogel Costumer
Francisco Stoll Costumer
Alexyz Danine Kemp Costumer
Rita Squitiere Key Costumer
Kelly L. Brown Set Costumer
Ashley Dudek Set Costumer
Megan Sanders Set Costumer
Clara Diaz Tailor
Aidan John Miller Tailor
David Metzner Music Editor
Ronald J. Webb Music Editor
Jen Malone Music Supervisor
Fam Udeorji Music Supervisor
Brian Kilgore Musician
Wade Culbreath Musician
Jonathan Beard Orchestrator
Henri Wilkinson Orchestrator
Alina Yakubova Dialect Coach
Rosa Garces Payroll Accountant
Tamara Allen Production Coordinator
James Lee Hardman Production Coordinator
Al Eales Production Coordinator
Craig hacker Production Secretary
Janelle Coleman Travel Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2019