De LEGO Batman Film (2017)

Actie, Animatie, Komedie, Familie, Fantasie
'The Lego Batman Movie' gaat over het eenzame leven van Batman in zijn batcave. Er is maar één voor hem belangrijk persoon in zijn leven en dat is zijn butler Alfred. Maar door de komst van twee figuren, Dick Greyson ofwel 'Robin' en 'Batgirl' Barbara Gordon wordt zijn wereld echter op zijn kop gezet.

De LEGO Batman Film Film Info

Score: 7.2/10 van 2677 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2017-02-08
Lengte: 104 Minuut / 1:44
Regisseur: Chris McKay
Schrijvers Chris McKenna, Erik Sommers, Seth Grahame-Smith, Jared Stern, John Whittington.
website: http://www.legobatman.com
Productie Studios: Lin Pictures, Warner Bros. Animation, Animal Logic, DC Entertainment, Lord Miller, Warner Bros. Pictures, LEGO
Productie Land: Denmark, United States of America

De LEGO Batman Film Foto's


De LEGO Batman Film Trailer


Will Arnett
als Batman / Bruce Wayne (voice)
Zach Galifianakis
als The Joker (voice)
Michael Cera
als Robin / Dick Grayson (voice)
Rosario Dawson
als Batgirl / Barbara Gordon (voice)
Ralph Fiennes
als Alfred Pennyworth (voice)
Mariah Carey
als Mayor McCaskill (voice)
Jenny Slate
als Harley Quinn (voice)
Billy Dee Williams
als Two-Face / Harvey Dent (voice)
Héctor Elizondo
als Jim Gordon (voice)
Conan O'Brien
als The Riddler / Edward Nygma (voice)
Jason Mantzoukas
als Scarecrow / Jonathan Crane (voice)
Doug Benson
als Bane (voice)
Zoë Kravitz
als Catwoman / Selina Kyle (voice)
Kate Micucci
als Clayface / Basil Karlo (voice)
Riki Lindhome
als Poison Ivy / Pamela Isley (voice)
Channing Tatum
als Superman / Clark Kent (voice)
Jonah Hill
als Green Lantern / Hal Jordan (voice)
Adam Devine
als The Flash / Barry Allen (voice)
Eddie Izzard
als Voldemort (voice)
Seth Green
als King Kong (voice)
Jemaine Clement
als Sauron (voice)
Ellie Kemper
als Phyllis (voice)
David Burrows
als Anchorman Phil (voice)
Ralph Garman
als Reporter #2 (voice)
Chris Hardwick
als Reporter (voice)
Chris McKay
als Pilot Bill (voice)
Laura Kightlinger
als Reporter Pippa (voice)
Susan Bennett
als Batcomputer (voice)
Todd Hansen
als Captain Dale (voice)
Mark Jonathan Davis
als Richard Cheese (voice)
Lauren White
als Chief O'Hara / Medusa / Additional Voices (voice)
Brent Musburger
als Reporter #1 (voice)
Abel Arnett
als Additional Voices (voice)
Archie Arnett
als Additional Voices (voice)
Charlie Bean
als Additional Voices (voice)
Marco Campagno
als Additional Voices (voice)
Garret Elkins
als Additional Voices (voice)
Ryan Halprin
als Additional Voices (voice)
Alison Ingram
als Additional Voices (voice)
Holly Isaacson
als Additional Voices (voice)
Kelly Lafferty
als Additional Voices (voice)
Doug Nicholas
als Additional Voices (voice)
Samantha Nisenboim
als Additional Voices (voice)
Chris Paluszek
als Additional Voices (voice)
Wendell Stephens
als Additional Voices (voice)
Vanara Taing
als Additional Voices (voice)
Matt Town
als Additional Voices (voice)
Bram Tulloch
als Additional Voices (voice)
John Venzon
als Additional Voices (voice)
Matt Villa
als Additional Voices (voice)
Chris McKenna Screenplay
Erik Sommers Screenplay
Chris McKay Director
Jared Stern Additional Writing
John Whittington Additional Writing
Roy Lee Producer
Dan Lin Producer
Phil Lord Producer
Christopher Miller Producer
David Burrows Editor
John Venzon Editor
Matt Villa Editor
Mary Hidalgo Casting
Grant Freckelton Production Design
Cara Payne Art Department Coordinator
Madeleine Purdy Art Department Coordinator
Barbara Harris ADR Voice Casting
Rob Coleman Animation Supervisor
Matt Everitt Lead Animator
Chris Ebeling Key Animation
Damien Gray CG Supervisor
Pablo Plaisted Pre-Visualization Supervisor
Philip Tallman Music Editor
Will Kaplan Music Editor
Craig Beckett Music Editor
Sonal Joshi Dialogue Editor
Derryn Pasquill Dialogue Editor
Wayne Pashley Sound Designer
Nigel Christensen Sound Effects Editor
Jared Dwyer Sound Effects Editor
Mario Gabrieli Sound Effects Editor
Andrew Miller Sound Effects Editor
Unsun Song Sound Re-Recording Mixer
Gregg Landaker Sound Re-Recording Mixer
Rick Lisle Supervising Dialogue Editor
Wayne Pashley Supervising Sound Editor
Fabian Sanjurjo Supervising Sound Effects Editor
Eliot Knapman First Assistant Editor
Courtney Teixera First Assistant Editor
Seth Grahame-Smith Screenplay
Jared Stern Screenplay
John Whittington Screenplay
Seth Grahame-Smith Story
Bob Kane Creator
Bill Finger Creator
Jerry Siegel Creator
Joe Shuster Creator
Brian Lynch Associate Producer
Samantha Nisenboim Associate Producer
Andrea McCarthy Paul Associate Producer
Amber Naismith Co-Producer
John Powers Middleton Co-Producer
Jon Burton Co-Producer
Ryan Halprin Co-Producer
Benjamin Melniker Executive Producer
Brad Lewis Executive Producer
Jill Wilfert Executive Producer
Matthew Ashton Executive Producer
Michael E. Uslan Executive Producer
Steven Mnuchin Executive Producer
Will Allegra Executive Producer
Zareh Nalbandian Executive Producer
Lorne Balfe Original Music Composer
Dave Needham Additional Storyboarding
Charles Santoso Concept Artist
Fiona Darwin Concept Artist
Gibson Radsavanh Concept Artist
Noémie Cauvin Concept Artist
Thomas Zenteno Concept Artist
Matt Hatton Concept Artist
Toby Grime Concept Artist
Toby Grime Conceptual Design
Chris Reccardi Concept Artist
Chris Reccardi Conceptual Design
Austin Carlson Graphic Designer
Lars Roersen Nielsen Graphic Designer
Marie Sertillanges Graphic Designer
Michael Patton Graphic Designer
Paul Constantin Turcanu Graphic Designer
Pola Lisowicz Graphic Designer
Matt Town Post Production Supervisor
Randall James Bol Post Production Supervisor
Toby Gibson Production Consultant
Kate Kazokas Production Coordinator
Sandra Beerenbrock Production Manager
Sean McAlear Production Manager
Debbie Steer Production Supervisor
Jackson Lewis Production Supervisor
Carsten Lind Sculptor
Jeffrey Alan Davies Sculptor
Nina Buch Rasmussen Sculptor
Ruth Kelly Sculptor
Stewart Whitehead Sculptor
Yoel Mazur Sculptor
Paul Marion Wood Sculptor
Kristen Anderson Set Designer
David Tuber Story Artist
Scott Hurney Story Artist
Hayley Beisler Story Coordinator
Adam Murphy Storyboard Artist
Chris Paluszek Storyboard Artist
Kelly Baigent Storyboard Artist
Lachlan Phillips Storyboard Artist
Michael Fong Storyboard Artist
Michael Wetterhahn Storyboard Artist
Natalie Wetzig Storyboard Artist
Simon Ashton Storyboard Artist
Theresa Cullen Storyboard Artist
Yoriaki Mochizuki Storyboard Artist
Emily Dean Storyboard Artist
Jonathan Tappin Additional Editing
Vanara Taing Additional Editing
Garret Elkins Additional Editing
Ryan Boucher Additional Editing
Ben Murphy Assistant Editor
Courtney Lee Bowden Assistant Editor
Emily Killick Assistant Editor
Emma Marie DuPell Assistant Editor
Fiona Macintosh Assistant Editor
Holly Isaacson Assistant Editor
Jesse Goldsmith Assistant Editor
Mandy Eyley Assistant Editor
Matt McMillan Assistant Editor
Shannon Longville Assistant Editor
Edo Brizio Colorist
Sam Chynoweth Colorist
Marcus Newman Digital Intermediate Editor
Hamish Mason Digital Intermediate
Kim Bjoerge Digital Intermediate
Neal Adams Thanks
Alfred Bester Thanks
Robert Bernstein Thanks
Joe Certa Thanks
John Byrne Thanks
John Broome Thanks
Max Allan Collins Thanks
Gene Colan Thanks
Dave Cockrum Thanks
Chuck Dixon Thanks
Paul Dini Thanks
Gerry Conway Thanks
Alan Grant Thanks
Gardner Fox Thanks
Steve Englehart Thanks
Larry Hama Thanks
Michael Grell Thanks
Robert Kanigher Thanks
Gil Kane Thanks
Carmine Infantino Thanks
Joe Kubert Thanks
Jack Kirby Thanks
Doug Moench Thanks
Frank Miller Thanks
Don Newton Thanks
Jim Mooney Thanks
Sheldon Moldoff Thanks
Paul Norris Thanks
Graham Nolan Thanks
Paul Reinman Thanks
George Pérez Thanks
George Papp Thanks
Bob Rozakis Thanks
Jerry Robinson Thanks
Frank Robbins Thanks
Walt Simonson Thanks
Lew Schwartz Thanks
Joe Samachson Thanks
Bruce Timm Thanks
Curt Swan Thanks
Dick Sprang Thanks
David Wood Thanks
Marv Wolfman Thanks
Mort Weisinger Thanks
Jared Stern Creative Consultant
Nicholas Stoller Creative Consultant
Georgia White Producer's Assistant
Glenn Ficarra Creative Consultant
John Requa Creative Consultant
Trisha Gum Head of Story
Alex Timbs Information Systems Manager
Dr. Diane Howard Publicist
Sarah Panzetta Post Production Assistant
Zeba Fahid Production Accountant
Terran Seifert Production Assistant
Jaclyn Abrahante Production Coordinator
Lauren DeFelice Production Coordinator
Mark De Vivo Production Coordinator
Wesley Leung Production Coordinator
Brenda Finster Production Coordinator
Pankaj K.P. Singh Software Engineer
Mark Purcell Sound Mix Technician
Jay Fisher ADR Mixer
Michael Fowler ADR Mixer
Ryan Young ADR Mixer
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Patrick Christensen ADR Mixer
Nick Jimenez ADR Recordist
Tyler Newhouse ADR Recordist
Alex Ferguson Assistant Sound Engineer
Nicholas Rowse Assistant Sound Engineer
Rose Mackenzie-Peterson Assistant Sound Engineer
Linda Yeaney Assistant Sound Editor
Michael Linus Bock Musician
Christopher Gordon Conductor
Johannes Vogel Conductor
Lisa Simpson Foley Mixer
Tony Pilkington Mixing Engineer
Seth Waldmann Mixing Engineer
Gabe Hilfer Music Consultant
Queenie Li Music Coordinator
Chad Smith Musician
Laurence Pike Musician
Damian De Boos-Smith Musician
Cantillation Choir Musician
Joan Martorell Orchestrator
Òscar Senén Orchestrator
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Kelly Lafferty Recording Supervision
Libby Villa Sound Post Production Coordinator
Evan McHugh Score Engineer
Stephen Lipson Scoring Mixer
Max Aruj Music Score Producer
Thomas Farnon Music Score Producer
F. Hudson Miller Sound Editor
Christopher S. Aud Sound Effects Editor
Emma Mitchell Sound Effects Editor
John Paul Molloy Senior Modeller
Angela Ensele Senior Modeller
Steven Hubbard Senior Modeller
Hannah Roberson Animation Coordinator
Brent St. Mary Animation Coordinator
Aubrie Goslin Animation Department Coordinator
Scott Britton Animation
Aaron Burton Animation
Michael Shiao Chen Animation
Jamie Chung Animation
Sarah de Gaudemar Animation
Patricio Ducaud Animation
Jordi Girones Animation
David Hansen Animation
David James Henderson Animation
Scott Hunter Animation
Ngo Quoc Huy Animation
Daniel Jervis Animation
Jins M. Jose Animation
Kate Knott Animation
Nagaraju Kusuma Animation
Adam Lau Animation
Beorn Leonard Animation
Balazs Meszaros Animation
Gregory Naud Animation
Alfie Olivier Animation
Fraser Page Animation
Simon Pickard Animation
Damian Pin Animation
Darren Rea Animation
Christian So Animation
George Varettas Animation
Andy Wakeley Animation
Bradleigh Betts Animation
Bradleigh Betts Layout
Rick van de Schootbrugge Compositor
Alex Fry Compositing Supervisor
Arsen Arzumanyan Layout
James Bleakley Layout
Sunil Dutta Layout
Julian Howard Layout
Gerrard Southam Layout
Ned Walker Layout
Robin Wilson-Davey Layout
Gareth Young Layout
Guillaume Zimmer Layout
Jay Wongu Oh Layout
Lachlan Phillips Layout
Paolo Giordana Lighting Artist
Timothy Kenyon Lighting Artist
Samuel Maniscalco Lighting Artist
Nick Pitt-Owen Lighting Artist
Michael Cacciamani Lighting Artist
Alexander Hartwin Lighting Artist
Yu-Chuan Anji Kao Lighting Artist
Reza Farsad Lighting Artist
Vincent Fiere Matte Painter
Bradley Sick Modelling Supervisor
Alyssia Sharpe Production Accountant
Turea Blyth Production Coordinator
Joanna Hanley Production Coordinator
Malinda McGuire Production Coordinator
Alison Ingram Production Coordinator
Alexis Jacobson Production Coordinator
Ilona Blyth Production Supervisor
Melissa Tierney Production Supervisor
Stewart Alves Senior Animator
Andrea Castagnoli Senior Animator
Andy Finlayson Senior Animator
Nathan Fitzgerald Senior Animator
Paul Perrott Senior Animator
Les Turner Senior Animator
Luke Cole Software Engineer
Fabian Mueller Stereoscopic Supervisor
Heiko Drengenberg Story Artist
Michael Fong Story Artist
Yoriaki Mochizuki Story Artist
Emily Dean Story Artist
Claire Harrison VFX Artist
Miles Green Visual Effects
Paul Heffernan Visual Effects
Craig Welsh Visual Effects
Kate Adams VFX Artist
Sotiris Bakosis VFX Artist
Raphaël Gadot VFX Artist
Zygimantas Kucas VFX Artist
Brett Walter VFX Artist
Jean-Marc Ariu VFX Artist
Jonathan Cox Visual Effects Technical Director
Derik Gokstorp Visual Effects Technical Director
Jaideep Khadilkar Visual Effects Technical Director
Zoe Saker-Norrish Visual Effects Coordinator
Sabrina Scalfari Visual Effects Supervisor
John Simpson Foley Artist
David Williams Animation
Loïc Miermont Animation






















ikwilfilmskijken © 2019