Ex Machina (2015)

Drama, Sciencefiction
Caleb, een 26-jarige programmeur die werkzaam is voor het grootste internetbedrijf ter wereld, wint een wedstrijd waarbij hij een week mag doorbrengen in het buitenverblijf van Nathan, de teruggetrokken CEO van het bedrijf. Wanneer Caleb echter aankomt op de afgelegen locatie, ontdekt hij dat hij moet deelnemen aan een vreemd en fascinerend experiment waarin hij te maken krijgt met de eerste echte kunstmatige intelligentie, ondergebracht in het lichaam van een mooi robotmeisje.

Ex Machina Film Info

Score: 7.6/10 van 7405 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2015-01-21
Lengte: 108 Minuut / 1:48
Regisseur: Alex Garland
website: http://exmachina-movie.com/
Productie Studios: DNA Films, Universal Pictures International (UPI), Film4 Productions
Productie Land: United Kingdom


Ex Machina Trailer


Domhnall Gleeson
als Caleb Smith
Alicia Vikander
als Ava
Oscar Isaac
als Nathan Bateman
Sonoya Mizuno
als Kyoko
Corey Johnson
als Jay
Claire Selby
als Lily
Symara A. Templeman
als Jasmine
Gana Bayarsaikhan
als Jade
Tiffany Pisani
als Katya
Elina Alminas
als Amber
Chelsea Li
als Office Girl (uncredited)
Alex Garland Director
Alex Garland Writer
Andrew Macdonald Producer
Allon Reich Producer
Rob Hardy Director of Photography
Mark Day Editor
Mark Digby Production Design
Sammy Sheldon Costume Design
Geoff Barrow Original Music Composer
Ben Salisbury Original Music Composer
Caroline Levy Line Producer
Eli Bush Executive Producer
Tessa Ross Executive Producer
Scott Rudin Executive Producer
Jason Sack Associate Producer
Joanne Smith Associate Producer
Francine Maisler Casting
Katrina Mackay Art Direction
Michelle Day Set Decoration
Sian Grigg Makeup Department Head
Ray Marston Wigmaker
Nick Thomas Property Master
Ketan Waikar Assistant Art Director
Gillian Dodders ADR & Dubbing
Gillian Dodders Dialogue Editor
Nicolas Becker Foley
Peter Burgis Foley
Glenn Freemantle Sound Designer
Niv Adiri Sound Re-Recording Mixer
Ian Tapp Sound Re-Recording Mixer
Glenn Freemantle Supervising Sound Editor
Rob Mayor Animatronic and Prosthetic Effects
Nicolas Hernandez CG Supervisor
Benjamin Carlson VFX Production Coordinator
Steve Street VFX Supervisor
Tim Field Visual Effects Producer
Fay McConkey Visual Effects Producer
Stuart Nelhams Visual Effects Editor
Collette Nunes Visual Effects Editor
Xinyi Puah Visual Effects Editor
Sara Bennett Visual Effects Supervisor
Johnny Lockwood Visual Effects Supervisor
Andrew Whitehurst Visual Effects Supervisor
Stuart Howell Second Unit Cinematographer
Jeremy Braben Helicopter Camera
Aimee Spinks Still Photographer
Nicole Young Costume Supervisor
Todd Kleparski Digital Intermediate
Tom Cairns Digital Intermediate
Tim Drewett Digital Intermediate
François Kamffer Digital Intermediate
Steve Owen Digital Intermediate
Jamie Welsh Digital Intermediate
Andy Bennett Stunt Coordinator
Yann McCullough Music Editor
San Davey Script Supervisor
Sarah Clark Unit Publicist
Hermione Byrt First Assistant Editor
Neill Gorton Animatronic and Prosthetic Effects
Denis Schnegg Supervising Art Director
Mark Williams Ardington CG Supervisor
Paul Norris 2D Supervisor
Jarle Tangen Line Producer
Richard Durant Conceptual Design
Walter Donohue Thanks
Kazuo Ishiguro Thanks
Chris Menges Thanks
Gia Milinovich Thanks
Andrew O'Hagan Thanks
Dr Adam Rutherford Thanks
Peter Gleaves ADR Mixer
Bobby Johanson ADR Mixer
Michael Rivera ADR Recordist
Mike Tehrani ADR Recordist
Lauren Doss Art Department Assistant
Laura Savage Art Department Assistant
Tim Orlik Assistant Accountant
Erline O'Donovan-Clarke Assistant Editor
Nick Freemantle Assistant Sound Editor
Simon Ashdown Sound Editor
Dave Wells Best Boy Grip
Stephane Malenfant Boom Operator
Tom Storey Camera Trainee
Andrea Fishburn Camera Trainee
George Ausburger Carpenter
Jason Htay Carpenter
Dan Marsden Carpenter
Seb Palmer Carpenter
Steve Patterson Carpenter
Paul Rigby Carpenter
Tom Symes Carpenter
Melissa Kostenbauder Casting Associate
Kathy Driscoll Casting Associate
Pål Tangen Catering
Arthur Pita Choreographer
Kouji Tajima Concept Artist
Oliver Cubbage Concept Artist
Jessica Sinclair Concept Artist
Dan Crandon Construction Manager
Kate Walling Costume Assistant
Jill McCullough Dialect Coach
Sandra Butterworth Dialect Coach
Jay I. Patel Digital Imaging Technician
Matthew Kerly Draughtsman
Sean Board Dressing Prop
Ian Cooper Dressing Prop
Joe Linfield Dressing Prop
Martin Rootes Dressing Prop
Chris Dudley Driver
Jonas F. Christiansen Driver
Jarle Hoel Driver
Merete Svarstad Driver
Andrew Nolan Electrician
Daniel Budd First Assistant Accountant
Jennie Paddon First Assistant Camera
Sally Low First Assistant Camera
Nick Heckstall-Smith First Assistant Director
Peter Hanson Foley Editor
Glen Gathard Foley Mixer
Lee Walters Gaffer
Tiffany M. Carpenter Graphic Designer
Andrew Tapper Graphic Designer
Tom Stansfield Grip
Sam Phillips Key Grip
Ross Busby Lighting Technician
Saba Kia Location Assistant
Alex Gladstone Location Manager
Per Henry Borch Location Manager
Philip Lobban Location Scout
Charlotte Rogers Makeup Artist
Rolf Martens Sound Mix Technician
Stephen McClure Modeling
Jerry Crozier-Cole Musician
Joby Burgess Musician
Gareth Parry Online Editor
Clare St. John Post Production Supervisor
Darren Howton Electrician
Danny McGee Electrician
Simon Purdy Electrician
Rebecca Cronshey Producer's Assistant
Agnes Meath Baker Producer's Assistant
Nuala Alen-Buckley Production Accountant
Rory Johnston Production Assistant
Vivien Kenny Production Assistant
Samantha Black Production Coordinator
Tor Arne Øvrebø Production Manager
Mitch Low Production Sound Mixer
Gustav Hoegen Props
Philip O'Connell Props
Emma Field-Rayner Property Buyer
Andrea Bond Scenic Artist
Clare Holland Scenic Artist
Nigel Kirk Scenic Artist
Matthew Parsons Scenic Artist
Joe Vassallo Scenic Artist
Simon Hutchings Scenic Artist
Rupert Coulson Scoring Mixer
Bruce Gordon Sculptor
Tim Morris Second Assistant Camera
Ray Kenny Second Assistant Director
Tonje S. Rolland Second Assistant Director
Ben Barker Sound Designer
Danny Freemantle Sound Effects Editor
David Gray Standby Rigger
Keith Weir Storyboard Artist
Heather Phillips Stunts
Pablo Verdejo Stunts
Gayle Dickie Third Assistant Director
Matt Curtis Title Designer
Richard von Løwensprung Driver
Sara Desmond Unit Production Manager
Adam McGrady Video Assist Operator
Stuart Farley CG Supervisor
Steve Muangman Compositing Supervisor
Neil Alford Compositor
Vasco Cerqueira Compositor
Luka Leskovsek Compositor
Camille Paleni Compositor
Richard Stay Compositor
Iyi Tubi Compositor
Sukumaran Lalithambika Vijin Compositor
Simon Gustafsson Concept Artist
Sauyan Wong I/O Manager
Izzy Field Data Wrangler
Asa Shoul Digital Colorist
Adam Broderick Digital Compositor
Francesco Cosatti Digital Compositor
Ricardo Ferreira Digital Compositor
Gabriele Filippelli Digital Compositor
Clement Gharini Digital Compositor
Henning Glabbart Digital Compositor
Sarah Iduwe Digital Compositor
Charlotte Merrill Digital Compositor
James Moxon Digital Compositor
Thomas R. Steiner Digital Compositor
Alex Smith Digital Supervisor
Kate Porter Compositing Lead
Francisco Palomares Pozas Compositing Lead
Michael Ranalletta Compositing Lead
Eleanor Sutton Compositing Lead
Helga Victoria Lighting Artist
Alex James Macieira Matchmove Supervisor
Matthew Salisbury Matchmove Supervisor
Pasquale Riefoli Pipeline Technical Director
Neil Roche Rigging Supervisor
Varun Hadkar Visual Effects
Will Lucas Visual Effects
Eliot Speed Visual Effects
Tolga Ari VFX Artist
Martin Bohm VFX Artist
Alistair Darby VFX Artist
Kimberley Dunne VFX Artist
Finella Fan VFX Artist
James Guy VFX Artist
David Jones VFX Artist
Duncan Kinnaird VFX Artist
Owen McGonigle VFX Artist
Chris Ritvo VFX Artist
Joe Tarrant VFX Artist
Jonathan Webber VFX Artist
Alexis Lemonis VFX Artist
Michelle Kuginis Visual Effects Coordinator
Gretel Ng Visual Effects Coordinator
Mariangela Suma Visual Effects Coordinator
Richard Diver Visual Effects Editor
Tina Richardson Visual Effects Editor
Nick Drew Executive Visual Effects Producer
Darcie Tang Visual Effects Producer






















ikwilfilmskijken © 2019