Fantastic Four (2005)

Actie, Avontuur, Fantasie, Sciencefiction
Wanneer een experimentele ruimtevlucht verkeerd afloopt veranderen Reed Richards, Sue Storms, haar broer Johnny Storms en piloot Ben Grimm van lichaamsstructuur, waardoor zij superkrachten krijgen. Al snel wordt dit bekend aan de buitenwereld, die ze een superhelden status geeft. De elastische Mr. Fantastic, de onzichtbare Invisible Woman, de ontvlambare Human Torch en the Thing, een man van steen met enorme krachten, bundelen als 'the Fantastic Four' hun nieuw verworven kunsten samen om Victor von Doom tegen te houden, die snode plannen heeft met de wereld!

Fantastic Four Film Info

Score: 5.7/10 van 5849 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-06-29
Lengte: 120 Minuut / 2:0
Regisseur: Tim Story
Productie Studios: Kumar Mobiliengesellschaft mbH & Co. Projekt Nr. 3 KG, 1492 Pictures, Constantin Film, Marvel Enterprises, 20th Century Fox
Productie Land: Germany, United States of America

Fantastic Four Foto's


Fantastic Four Trailer


Ioan Gruffudd
als Reed Richards / Mr. Fantastic
Jessica Alba
als Sue Storm / Invisible Woman
Chris Evans
als Johnny Storm / Human Torch
Michael Chiklis
als Ben Grimm / The Thing
Julian McMahon
als Victor von Doom / Doctor Doom
Kerry Washington
als Alicia Masters
Hamish Linklater
als Leonard
Laurie Holden
als Debbie McIlvane
David Parker
als Ernie
Kevin McNulty
als Jimmy O'Hoolihan
Maria Menounos
als Sexy Nurse
Michael Kopsa
als Ned Cecil
Andrew Airlie
als Compound Doctor
Pascale Hutton
als Nightclub Girlfriend
Douglas Weston
als Victor's Doctor
Stan Lee
als Willie Lumpkin
Sam Rubin
als Reporter - KTLA
G. Michael Gray
als Nightclub Boyfriend
Patrick Stoner
als WHYY-TV Philadelphia
Ron Chartier
als Hotel Guest
Avi Arad Producer
Michael Barnathan Executive Producer
Chris Columbus Executive Producer
Bernd Eichinger Producer
Kevin Feige Executive Producer
Stan Lee Executive Producer
Mark Radcliffe Executive Producer
Ralph Winter Producer
John Ottman Original Music Composer
Oliver Wood Director of Photography
William Hoy Editor
Tim Story Director
Jack Kirby Comic Book
Bill Boes Production Design
Lee Cleary Associate Producer
Ross T. Fanger Co-Producer
David Gorder Associate Producer
Kurt Williams Associate Producer
Nancy Klopper Casting
Mark Frost Writer
Michael France Writer
Stan Lee Comic Book
Shepherd Frankel Supervising Art Director
Don MacAulay Art Direction
Elizabeth Wilcox Set Decoration
Jose Fernandez Costume Design
Rikki Gagne Stunts
Mark N. Tompkins Painter
Lee Anne Elaschuk Art Department Assistant
Lisa Leung Art Department Coordinator
Mira Caveno Assistant Art Director
Constantine Sekeris Conceptual Design
Jonas Kirk Construction Coordinator
Lynn Chaulk Lead Painter
Margareth Lynch Line Producer
Brent Boates Production Illustrator
Chet Zar Sculptor
Zoe Jirik Set Decoration Buyer
Nancy Anna Brown Set Designer
Mark Chow Additional Camera
Paul Mitchnick Camera Operator
Steven J. Winslow Camera Technician
Aristidi Georgiopoulos First Assistant Camera
Steve Smith Key Grip
Mike West Grip
Richard Roles Aerial Director of Photography
Jim Van Dijk Steadicam Operator
Kerry Hayes Still Photographer
Ann Foley Assistant Costume Designer
James W. Tyson Costume Supervisor
Elke Gordon Hairstylist
Anji Bemben Key Hair Stylist
Kathryn Bihr Makeup Artist
Patti Bishop Set Costumer
Keith Burk Set Dressing Artist
Stacey Butterworth Wigmaker
Derek Del Puppo Carpenter
Mike Hardison CG Supervisor
Bob Bedard Chef
Steven Wargo Craft Service
Susan Hegarty Dialect Coach
Andre Bustanoby Digital Effects Supervisor
Dave Miller Driver
Audrey Dennison Loader
Jamie Clarke Post Production Assistant
Patrick Esposito Post-Production Manager
Charlie Davis Post Production Supervisor
Sid Nicholson Propmaker
James H. Chow Property Master
John B. Keys Scenic Artist
Martineau David Security
Stefan Herz Software Engineer
Tim Gomillion Sound Recordist
Steven Kirshoff Special Effects Coordinator
Zack Abramowitz Stand In
John Branagan Stunt Coordinator
Dave Alexander Stunts
Bill Haller Supervising Animator
Devin Bunje Systems Administrators & Support
David Holm Transportation Captain
Scott Irvine Transportation Coordinator
Ross T. Fanger Unit Production Manager
Joe Everett Unit Publicist
Leslie McMichael Utility Stunts
Rob Graham Video Assist Operator
Peter S. Elliot Visual Effects Editor
Lee Cleary First Assistant Director
Jigesh Gajjar Layout
Jim Passon Color Timer
Breanne Larrett Editorial Production Assistant
Danny Rafic First Assistant Editor
Doug Dalisera Best Boy Electric
Peter Ronan Electrician
Dennis Brock Gaffer
Jonathan Germain Lighting Artist
James S. Harvey Lighting Technician
Jarrod Tiffin Rigging Gaffer
Errin Lally Casting Associate
Damon Michael Gordon Location Manager
Maryjane Layani Production Accountant
Rebecca Adams Production Coordinator
Stewart Bethune Production Manager
Brian Walsh Production Supervisor
Jim Brookshire ADR Supervisor
Chris Glyn-Jones Boom Operator
Skip Longfellow First Assistant Sound Editor
Amanda Goodpaster Music Editor
Dave Jordan Music Supervisor
Eric Batut Production Sound Mixer
Casey Stone Scoring Mixer
Charles Maynes Sound Designer
Phil Jeffers Sound Editor
Erik Aadahl Sound Effects Editor
John A. Larsen Supervising Sound Editor
Paul Griffin Animatronics Supervisor
David Zbriger I/O Supervisor
Tommy Frazier Special Effects Supervisor
Alp Altiner Visual Effects
Dean Gula Visual Effects Coordinator
Melissa Brockman Visual Effects Producer
Berj Bannayan Visual Effects Supervisor
Eric Clement Sequence Leads
Amy Beresford Digital Producer
Kent Beyda Additional Editing
Yvonne Melville Unit Manager
James Start Thanks
Matthew Adams Digital Compositors
Diego Garzon Script Supervisor
Susan Dawes Dialogue Editor
Helen Luttrell Dialogue Editor
Dennis Rogers Sound Recordist
Tim Maxwell Sound Recordist
Mike Carpenter Rigging Grip
Tamar Ouziel Assistant Makeup Artist
Michelle Baines Costume Set Supervisor
Rena Campbell Costumer
Wendy Snowdon First Assistant Makeup Artist
Dawn Y. Line Key Costumer
Mike Elizalde Makeup Supervisor
Andre Brouwer Truck Costumer
Lance Peverley Additional Third Assistant Director
Catherine Kretz Second Second Assistant Director
Brian Smrz Second Unit Director
Ashley Bell Third Assistant Director
Jason B. Landels Assistant Property Master
Patrick Janicke Concept Artist
Warren Flanagan Conceptual Illustrator
Sharon Dever Construction Buyer
Julio Ferrario Creative Director
Leah Hong Graphic Designer
Dave Emmonds Head Greensman
Claudio Palavecino On Set Props
Herminio Kam Paint Coordinator
Niles Heckman Set Supervisor
Trevor Goring Storyboard Artist
Derek Casari ADR Engineer
Charleen Richards ADR Mixer
David Lucarelli ADR Recordist
James Bolt Additional Sound Re-Recording Mixer
John T. Cucci Foley Artist
James Ashwill Foley Mixer
John Murray Foley Supervisor
Blake R. Cornett Second Assistant Sound
Chris Higgins Sound Assistant
Miki Bang Special Effects Assistant
Colin Naso Special Effects Best Boy
Dennis Briest Special Effects Technician
Jeffrey A. Okun Additional Visual Effects
Anthony Alvaro Visual Effects Production Assistant
Garvin Cross Stunt Double
Ed Anders Stunt Driver
Jim Van Dijk First Assistant "A" Camera
Richard Porta Assistant Camera
Paul Arnel Best Boy Grip
Scott Koenigsberg Camera Loader
Vince Krochak Camera Trainee
Reid Cohoon Dolly Grip
Larry Portmann Focus Puller
Joe Buxton Libra Head Technician
Justin Bergler Second Assistant Camera
Joshua Cordes Senior Animator
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Susan Paley Abramson Casting Assistant
Caroline Hardon Assistant Editor
Sean Lawrence Colorist
Ron Barr Digital Intermediate Editor
Chris Holt Digital Intermediate Producer
Gary Burritt Negative Cutter
Jason Farrar Assistant Location Manager
Alex Borys Location Assistant
Josh Pickens Location Production Assistant
Damon Intrabartolo Conductor
Jojo Villanueva Music Coordinator
Steve Flynn Aerial Coordinator
Paul Jasper Animal Coordinator
Amanda Bronswyk Assistant Accountant
Brian Emerson CG Artist
Patrick Flanagan Compositing Artist
Kathryn Bolt Compositing Supervisor
Alexandra Altrocchi Digital Effects Producer
Greg Gladstone Effects Supervisor
Andrea Brown Extras Casting
Ali Merhi Extras Casting Assistant
Christian Feldhaus First Assistant Accountant
Jay Anderson Generator Operator
Francois Garcia Head of Production
Vincent Dela Luna Key Production Assistant
Kent Matheson Matte Painter
Jim Filippone Pilot
Jeff D. Miller Production Assistant
Tana Tocher Production Driver
David Ebner Production Executive
Tim Coleman Rigging Supervisor
Richard Wynnyk Security Coordinator
Melissa Crich Travel Coordinator
Ray McIntyre Jr. Digital Effects Supervisor






















ikwilfilmskijken © 2019