Lance Henriksen als Taylon | |
Tom Berenger als Will | |
Danny Trejo als River Man | |
Lulu Wilson als Sally Anne | |
Jamie McShane als Doctor Jenkins | |
Meg Chambers Steedle als Heidi | |
Chris Romano als Bartender (Hesperus) | |
Steve Railsback als Jaden | |
Billy Lush als Virgil | |
Carter Hastings als Jonathan | |
Jackson A. Dunn als Henry | |
Steven M. Porter als Bank Manager | |
Burns Burns als Dead Banker | |
Kayla Swift als Saloon Girl | |
Nick George als Durango bartender | |
Marilyn Monrovia als Durango Townsperson | |
Angelique Kenney als French Saloon Girl | |
Larry Poole als Durango Townsperson | |
Richard Hocutt als Hesperus Sheriff | |
Tommy Hocutt als Posse Man | |
Shawn Patrick Nash als Posse Man | |
Nikki Pelley als Saloon Madame | |
Richard J. Cook als Father Murphy | |
Lee Ellis als Posse Man | |
Brent Chase als Miner #2 | |
Wes Robertson als Miner #1 | |
Nellie Barnett als Mother | |
Cheryl Rusa als Saloon Girl | |
Christian Benz Belnavis als Durango Piano Player | |
Cait Chapin als Saloon Girl | |
Nicole Rodan als Chantel | |
Aileen Talamantes als Saloon Girl | |
Gregory K. Worley als Cowboy / Townsperson |
Gregory M. Tucker | Writer |
Mark Landre Gould | Director |
Mary Jo Slater | Casting |
Kubilay Uner | Music |
Eric Liebrecht | Set Decoration |
Burns Burns | Production Design |
Jeff Pierce | Editor |
Richard J. Cook | Producer |
Mark Landre Gould | Producer |
Richard Hocutt | Editor |
James Khanlarian | Associate Producer |
Mark Landre Gould | Editor |
Richard Hocutt | Producer |
Gregory M. Tucker | Executive Producer |
Stacie M. Tucker | Executive Producer |
Christine Altomari | Production Supervisor |
Felecia Howell | Script Supervisor |
Ronald Suk | Title Designer |
Shelley Caudill | Costume Design |
Lawrence Mortorff | Executive Producer |
Erin Letarte | Production Coordinator |
Eric Liebrecht | Set Designer |
Nicole Rodan | Producer |
Todd Creason | Armorer |
Brittany White | Key Makeup Artist |
Mike Tristano | Armorer |
Ronald Suk | Graphic Designer |
Colten McCranie | Assistant Property Master |
Mocha Johnson | Property Master |
Andrew Russo | Director of Photography |
Ashlyn McIntyre | Makeup Department Head |
Cait Chapin | Set Dresser |
Ronald Suk | Still Photographer |
Chris Bond | Best Boy Grip |
John Ostrander | Set Costumer |
Michael Cardenas | First Assistant Camera |
Aaron Pagniano | Lighting Technician |
Loren Azlein | Second Assistant Camera |
Saxon Richardson | Camera Intern |
Felipe Pena | Key Grip |
Dennis Ly | Grip |
Trevor Smith | First Assistant Camera |
Matthew Borek | First Assistant Camera |
DeAndre James Allen-Toole | Music |
Derek Severson | Set Dresser |