Guardians of the Galaxy (2014)

Actie, Sciencefiction, Avontuur
In het heelal wordt onverbiddelijk jacht gemaakt op de onbezonnen avonturier Peter Quill, die een geheimzinnige bol heeft gestolen. Ronan, een machtige slechterik met plannen die het hele universum in gevaar dreigen te brengen, heeft zijn zinnen op de bol gezet. Om uit handen te blijven van de volhardende Ronan zit er voor Quill niets anders op dan een ongemakkelijke wapenstilstand aan te gaan met een viertal vreemde figuren.

Guardians of the Galaxy Film Info

Score: 7.9/10 van 14217 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-07-30
Lengte: 121 Minuut / 2:1
Regisseur: James Gunn
website: http://marvel.com/guardians
Productie Studio: Marvel Studios
Productie Land: United States of America


Guardians of the Galaxy Trailer


Chris Pratt
als Peter Quill / Star-Lord
Zoe Saldana
als Gamora
Dave Bautista
als Drax the Destroyer
Vin Diesel
als Groot (voice)
Bradley Cooper
als Rocket (voice)
Lee Pace
als Ronan
Michael Rooker
als Yondu Udonta
Karen Gillan
als Nebula
Djimon Hounsou
als Korath
John C. Reilly
als Corpsman Dey
Glenn Close
als Nova Prime
Benicio del Toro
als The Collector
Laura Haddock
als Meredith Quill
Sean Gunn
als Kraglin / On Set Rocket
Peter Serafinowicz
als Denarian Saal
Christopher Fairbank
als The Broker
Krystian Godlewski
als On Set Groot
Wyatt Oleff
als Young Quill
Gregg Henry
als Grandpa
Janis Ahern
als Meredith's Mother
Solomon Mousley
als Meredith's Brother
Lindsay Morton
als Meredith's Best Friend
Robert Firth
als Dr. Fitzgibbon
Melia Kreiling
als Bereet
Tom Proctor
als Horuz
Nick Holmes
als Horuz' Mate
Max Wrottesley
als Sacrificed Nova Corpsman
Stan Lee
als Xandarian Ladies' Man
Nicole Alexandra Shipley
als Pretty Xandarian
Sharif Atkins
als Nova Arresting Pilot
Brendan Fehr
als Corpsman Dey's Partner
Tomas Arana
als Kree Ambassador
Mikaela Hoover
als Nova Prime's Assistant
Emmett Scanlan
als Head Riot Guard
Dominic Grant
als Angry Guard
Spencer Wilding
als Mean Guard
Alison Lintott
als Sad Woman with Horns
Alexis Rodney
als Moloka Dar
Nathan Fillion
als Monstrous Inmate
Keeley Forsyth
als Mottled Prisoner
Frank Gilhooley
als Burly Prisoner
Alexis Denisof
als The Other
Enzo Cilenti
als Watchtower Guard
Richard Katz
als One Legged Prisoner
Enoch Frost
als Rifle Guard
Ronan Summers
als "Drop the Leg" Guard
Ophelia Lovibond
als Carina
Laura Ortiz
als Tortured Pink Girl
Marama Corlett
als Pit Boss
Rosie Jones
als Lady of the Boot of Jemiah
Abidemi Sobande
als Lady of the Boot of Jemiah
Alex Rose
als Lady of the Boot of Jemiah
Ekaterina Zalitko
als Lady of the Boot of Jemiah
Emily Redding
als Lady of the Boot of Jemiah
Fred
als Cosmo the Space Dog
Stephen Blackehart
als Knowhere Dispatcher
Jennifer Moylan-Taylor
als Sad Krylorian Girl
Bruce Mackinnon
als One-Eyed Ravager
Ralph Ineson
als Ravager Pilot
Rob Zombie
als Ravager Navigator (voice)
Naomi Ryan
als Nova Centurion
John Brotherton
als Nova Starblaster Pilot
Graham Shiels
als Alien Nova Pilot
James Gunn
als Maskless Sakaaran
Douglas Robson
als Maskless Sakaaran
Rachel Cullen
als Corpsman Dey's Wife
Isabella Poynton
als Corpsman Dey's Daughter
Imogen Poynton
als Corpsman Dey's Daughter
David Yarovesky
als Goth Ravager
Miriam Lucia
als Crying Xandarian Citizen
Josh Brolin
als Thanos (uncredited)
Lloyd Kaufman
als Prisoner (uncredited)
Tyler Bates
als Ravager Pilot (uncredited)
Seth Green
als Howard the Duck (voice) (uncredited)
Jozef Aoki
als Kyln Prisoner (uncredited)
James Gunn Director
Sarah Finn Casting
Mike Stallion Art Direction
Victoria Alonso Executive Producer
Kevin Feige Producer
Jeremy Latcham Executive Producer
Ben Davis Director of Photography
Tyler Bates Original Music Composer
Fred Raskin Editor
Hughes Winborne Editor
Craig Wood Editor
Alexandra Byrne Costume Design
Richard Roberts Set Decoration
Stephane Ceretti Visual Effects Supervisor
Simon Hayes Production Sound Mixer
Lora Hirschberg Sound Re-Recording Mixer
Louis D'Esposito Executive Producer
Alan Fine Executive Producer
Stan Lee Executive Producer
Jim Barr Assistant Art Director
Peter Dorme Assistant Art Director
Oliver Goodier Assistant Art Director
Stephen Swain Assistant Art Director
Christopher Boyes Supervising Sound Editor
Christopher Boyes Sound Re-Recording Mixer
Matthew Wood Supervising Sound Editor
David Chrastka Sound Effects Editor
Susan Pickett Visual Effects Producer
Steve Dent Stunt Coordinator
Jay Maidment Still Photographer
Dan Grace Costume Supervisor
Darrell Hall Music Editor
Will Kaplan Music Editor
Mitul Patel Security
Dan Blacklock Set Costumer
Amanda Cox Set Costumer
Stephanie Paul Set Costumer
Kyrsten Mate Sound Effects Editor
Charles Wood Production Design
Dave Jordan Music Supervisor
David J. Grant Co-Producer
Jamie Christopher Associate Producer
Cheryl Nardi Dialogue Editor
Cheryl Nardi ADR Editor
Brad Semenoff Dialogue Editor
Brad Semenoff ADR Editor
Paula Casarin Script Supervisor
William B. Kaplan Sound Mixer
Peter MacDonald Second Unit Director
Jonathan Taylor Second Unit Director
Jonathan Taylor Second Unit Director of Photography
Barry Gibbs Property Master
Jana Vance Foley Artist
Dennie Thorpe Foley Artist
Luke Dunn Gielmuda Foley Editor
Kevin Sellers Foley Editor
Dee Selby Foley Editor
Chris Manning Foley Recordist
Chris Manning Foley Mixer
Jonathan Schwartz Co-Producer
Nik Korda Executive Producer
Nicole Perlman Writer
James Gunn Writer
Hermione Ninnim Unit Production Manager
Nik Korda Unit Production Manager
Jamie Christopher First Assistant Director
Matthew Sharp Second Assistant Director
Christopher Boyes Sound Designer
Matthew Wood Sound Designer
Andy Lanning Comic Book
Dan Abnett Comic Book
Raymond Chan Supervising Art Director
Mark Swain Art Direction
Thomas Brown Art Direction
Jordan Crockett Art Direction
Phil Sims Visual Effects Art Director
Gary Spratling "A" Camera Operator
Julian Morson "B" Camera Operator
Sam Renton "C" Camera Operator
John Ferguson First Assistant "A" Camera
Leigh Gold First Assistant "B" Camera
Elliot Purvis Second Assistant "A" Camera
Max Glickman Second Assistant "B" Camera
Tom Gough Digital Imaging Technician
Jesse Torres Post Production Supervisor
Steve Durkee Supervising Music Editor
Meagan Costello First Assistant Editor
Simon Morgan First Assistant Editor
John Breinholt First Assistant Editor
Emma McCleave First Assistant Editor
Chris Tonick Assistant Editor
Dylan Quirt Assistant Editor
Heather Mullen Assistant Editor
Todd Felderstein Assistant Editor
Jason Solberg VFX Editor
Corbin Mehl VFX Editor
Nolan Reese VFX Editor
Esther Bailey VFX Editor
Derek Burgess VFX Editor
Jennifer Bergman Post Production Coordinator
Zoƫ Bower Post Production Coordinator
Arely Talamante Post Production Assistant
Hector Padilla Post Production Assistant
Ryan Newberry Third Assistant Director
Michela Marini Key Set Production Assistant
Brittany Smith Set Production Assistant
Arthur Shepherd Set Production Assistant
Lebo "Boo" Motjuoadi Production Coordinator
Elizabeth Small Assistant Production Coordinator
Diarmuid Coghlan Production Accountant
Gemma Todd First Assistant Accountant
Jackie Gilbey Payroll Accountant
David Smith Gaffer
Warren Evans Rigging Gaffer
John Fleming Key Grip
Steve Hart Location Manager
Peter Gray Assistant Location Manager
Richard Sale Assistant Costume Designer
Alison Mitchell Assistant Costume Designer
Sharon Long Assistant Costume Designer
Kate Chadderton Costume Coordinator
Darrell Warner Costume Illustrator
Warren Holder Costume Illustrator
Nicholas Roche-Gordon Key Set Costumer
Lucy Donowho Set Costumer
Perry Goyen Set Costumer
Emma Harding Costume Assistant
Terry Archer Costume Assistant
Paul Harvey Costume Assistant
Elizabeth Yianni-Georgiou Makeup Designer
Elizabeth Yianni-Georgiou Hair Designer
Vera Steimberg Moder Makeup Artist
Susie Redfern Makeup Artist
Andrew Simonin Hair Supervisor
Debbi Salmon Makeup & Hair
Claire Burgess Makeup & Hair
Nicky Knowles Makeup & Hair
Charlie Hounslow Makeup & Hair
Catriona Johnstone Makeup & Hair
Helena Card Makeup Trainee
Carol Waugh Wigmaker
Peter James Standby Art Director
Oliver Carroll Assistant Art Director
Jennifer Bowes Art Department Coordinator
Claire Shakespeare Art Department Assistant
Jessica Goodall Art Department Assistant
Daisy Meyer Art Department Assistant
Jane Wu Storyboard Artist
Tim Divar Storyboard Artist
David Krentz Storyboard Artist
Thomas A. Nelson Storyboard Artist
Bryan Andrews Storyboard Artist
Daniel Andrews Storyboard Artist
Lucy Eyre Assistant Set Decoration
Guy Mount Assistant Set Decoration
Alan Payne Art Direction
Neil Floyd Graphic Designer
Reg Poerscout-Edgerton Local Casting
Stacy Mann Publicist
Tamara Hunter Casting Associate
Jason B. Stamey Casting Assistant
Kathleen Chopin Casting Consultant
Jeremy Emerman Epk Camera Operator
John Bohan Construction Manager
Tracy Low Construction Coordinator
Darryl Paterson Assistant Property Master
Paul Corbould Special Effects Supervisor
Alicia Davies Special Effects Coordinator
David White Makeup Effects Designer
Susie Redfern Special Effects Makeup Artist
Valentina Visintin Special Effects Makeup Artist
Jessica Brooks Special Effects Makeup Artist
Jane O'Kane Special Effects Makeup Artist
Nelly Guimaras Special Effects Makeup Artist
Victoria Bancroft Special Effects Makeup Artist
Peter Devlin Transportation Captain
David Acord Sound Designer
David Acord Sound Effects Editor
Jonathan Borland Assistant Sound Editor
Danielle Dupre Sound Re-Recording Assistant
Stephen Urata Sound Re-Recording Assistant
Tony Sereno Sound Re-Recording Assistant
James Wright Dolby Consultant
Doc Kane ADR Mixer
Jeff Gersh ADR Mixer
Jeanette Browning ADR Recordist
Barbara Harris ADR Voice Casting
Tim Williams Additional Music
Dieter Hartmann Additional Music
Tim Williams Orchestrator
Drew Krassowski Orchestrator
Margaret Gardner Music Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2018