Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)

Avontuur, Fantasie, Familie
Het is Harry's derde jaar op Hogwarts. Een gevaarlijke massamoordenaar, Sirius Black, is ontsnapt uit de Azkaban gevangenis, en iedereen is er van overtuigd dat hij er op uit is om Harry te vermoorden. Terwijl hij leert om te gaan met de Dementors die naar Hogwarts zijn gestuurd om de school te beschermen leert Harry het verontrustende verhaal van Black, en zijn connecties met Harry's familie.

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban Film Info

Score: 7.9/10 van 11062 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-05-31
Lengte: 141 Minuut / 2:21
Regisseur: Alfonso Cuarón
Schrijver: Steve Kloves
Productie Studios: 1492 Pictures, Heyday Films, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United Kingdom, United States of America

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban Foto's


Harry Potter and the Prisoner of Azkaban Trailer


Daniel Radcliffe
als Harry Potter
Rupert Grint
als Ron Weasley
Emma Watson
als Hermione Granger
Gary Oldman
als Sirius Black
David Thewlis
als Remus Lupin
Alan Rickman
als Severus Snape
Michael Gambon
als Albus Dumbledore
Robbie Coltrane
als Rubeus Hagrid
Tom Felton
als Draco Malfoy
Emma Thompson
als Sybill Trelawney
Maggie Smith
als Minerva McGonagall
Bonnie Wright
als Ginny Weasley
James Phelps
als Fred Weasley
Oliver Phelps
als George Weasley
Timothy Spall
als Peter Pettigrew
Matthew Lewis
als Neville Longbottom
David Bradley
als Argus Filch
Julie Walters
als Molly Weasley
Mark Williams
als Arthur Weasley
Richard Griffiths
als Vernon Dursley
Fiona Shaw
als Petunia Dursley
Harry Melling
als Dudley Dursley
Alfred Enoch
als Dean Thomas
Devon Murray
als Seamus Finnegan
Jamie Waylett
als Vincent Crabbe
Josh Herdman
als Gregory Goyle
Chris Rankin
als Percy Weasley
Robert Hardy
als Cornelius Fudge
Pam Ferris
als Marge Dursley
Warwick Davis
als Filius Flitwick
Dawn French
als The Fat Lady
Lee Ingleby
als Stan Shunpike
Lenny Henry
als Dre Head (voice)
Genevieve Gaunt
als Pansy Parkinson
Sitara Shah
als Parvati Patel
Danielle Tabor
als Angelina Johnson
Bronson Webb
als Pike
Jim Tavaré
als Tom
Ekow Quartey
als Bem
Jimmy Gardner
als Ernie the Bus Driver
Julie Christie
als Madame Rosmerta
Paul Whitehouse
als Sir Cadogan
Geraldine Somerville
als Lily Potter
Adrian Rawlins
als James Potter
Jennifer Smith
als Lavender Brown
Peter Best
als Walden Macnair
Marianne Chase
als Rionach O'Neal
Samantha Clinch
als Eloise Midgen
Kandice Morris
als Kellah
Lewis Barnshaw
als Michael McManus
Violet Columbus
als Girl with Flowers
Alfonso Cuarón Director
J.K. Rowling Novel
Steve Kloves Screenplay
David Heyman Producer
Mark Radcliffe Producer
John Williams Original Music Composer
Michael Seresin Director of Photography
Steven Weisberg Editor
Jina Jay Casting
Stuart Craig Production Design
Alan Gilmore Art Direction
Steven Lawrence Art Direction
Gary Tomkins Art Direction
Alexandra Walker Art Direction
Stephanie McMillan Set Decoration
Jany Temime Costume Design
Elizabeth Lewis Makeup Artist
Andrew Ackland-Snow Art Direction
David Evans Supervising Sound Editor
Mark Bullimore Special Effects
Greg Powell Stunt Coordinator
Martin Bayfield Stunts
Rob Dunbar Visual Effects
Christoph Schinko 3D Animator
Alan McPherson Best Boy Electric
Caine Dickinson Lighting Supervisor
Enfys Dickinson Creative Producer
Anthony Rizzo Digital Effects Supervisor
Gabriele Zucchelli Animation
Michael Barnathan Executive Producer
Chris Carreras Associate Producer
Callum McDougall Executive Producer
Lorne Orleans Producer
Tanya Seghatchian Executive Producer
Paula DuPré Pesmen Associate Producer
John Ensby Color Timer
Stefan Henrix Dialogue Editor
Grace Lan Digital Intermediate
Darren Holland Rigging Grip
Richard Beggs Sound Designer
James Harrison Sound Editor
Andrew Bennett Art Department Assistant
Jodie Jackman Art Department Coordinator
Mark Bartholomew Assistant Art Director
Paul J. Hayes Construction Coordinator
Rupert Porter Line Producer
Larry Gooch Painter
Julian Caldow Production Illustrator
Bryn Court Sculptor
Paul Couch Standby Painter
Ken Coles Additional Camera
Mike Brewster Additional Photography
Simon Finney Camera Operator
Darren Bailey Camera Technician
Robert Binnall First Assistant Camera
Paul Edwards Steadicam Operator
Murray Close Still Photographer
Françoise Fourcade Assistant Costume Designer
David Crossman Costume Supervisor
Eithné Fennel Hair Designer
Andrea Finch Hairstylist
Amanda Knight Makeup Designer
Adrian Rigby Prosthetic Supervisor
Alex Rouse Wigmaker
Peter Mann Carpenter
David Lomax CG Supervisor
Simon Clutterbuck CGI Supervisor
Chris Hammond Driver
Jason Keever Post Production Assistant
Jessie Thiele Post Production Supervisor
John Trehy Production Controller
Sean Hedges-Quinn Propmaker
Barry Wilkinson Property Master
Tommy Jolliffe Scenic Artist
Mark Timmons Security
Stella Bogh Sequence Supervisor
James Mellor Set Production Assistant
Ryan Kautzman Software Engineer
Stephanie Leavitt Special Effects Coordinator
David Decio Stand In
Jeremy Lazare Supervising Animator
David Rosenbaum Transportation Coordinator
Tim Lewis Unit Production Manager
Vanessa Davies Unit Publicist
Bob Bridges Video Assist Operator
Lorelei David Visual Effects Editor
Randy Jonsson Layout
Annie Penn Script Supervisor
Emma Gaffney First Assistant Editor
Jamie Mills Electrician
Peter Bloor Gaffer
Steve Murphy Lighting Artist
Gary Hedges Lighting Technician
Dave Ridout Rigging Gaffer
Nick Daubeny Location Manager
Gary Nixon Production Accountant
Judy Britten Production Coordinator
David Carrigan Production Manager
Celia Barnett Researcher
June Prinz Boom Operator
Jed Loughran First Assistant Sound Editor
Thomas S. Drescher Music Editor
Edward Karam Orchestrator
John Midgley Production Sound Mixer
Shawn Murphy Scoring Mixer
Andy Kennedy Sound Effects Editor
Tim Blackham Sound Mixer
Matthew Gough Sound Re-Recording Mixer
David Andrews Animation Supervisor
Jaume Arteman Digital Compositors
Oliver Faldo I/O Supervisor
Steve Hamilton Special Effects Supervisor
Daniel Barrow Visual Effects Coordinator
Theresa Corrao Visual Effects Producer
Tim Burke Visual Effects Supervisor
Adam J. Smith Sound
Clwyd Edwards Modeling
Steve Harvey Unit Manager
Kenneth Atherfold Key Grip
David Cross Grip
Chris Carreras First Assistant Director
Ethan J. Platt Assistant Property Master
Jordan Crockett Draughtsman
Pru Bryant-Fenn Title Designer
Simon Werry Aerial Camera
John Marzano Aerial Director of Photography
Maggie Walsh Costume Coordinator
Laurent Guinci Costume Illustrator
Charlotte Finlay Wardrobe Supervisor
Marc Wolff Aerial Coordinator
Clare Norman Digital Effects Producer
Fiona Richards Second Assistant Director
Iain Atkinson Third Assistant Director
William Kruzykowski Associate Editor
Felix Balbas Rigging Supervisor
Dixie Chassay Casting Assistant
Ryan Davis Additional Sound Re-Recording Mixer
Tony Currie ADR Editor
Gemma Nicholson Assistant Sound Editor
Stuart Morton Foley Editor
George Doering Musician
Bradley Gabe Creature Technical Director
Paul Kavanagh Lead Animator
Steve Braggs CG Artist
Christopher Learmonth VFX Editor
Hannah Mais Assistant Makeup Artist
Jemma Scott-Knox-Gore Contact Lens Technician
Peter Edmonds Costume Assistant
Rosy Coppola Costumer
Darlene Forrester Hairdresser
Sarah Downes Makeup Trainee
Janette Boyle Additional Third Assistant Director
Peter MacDonald Second Unit Director
Rob Bliss Concept Artist
Matt Cooke Dressing Prop
Jane Clark Storyboard Artist
Peter Gleaves ADR Mixer
Nick Foley ADR Recordist
Peter Burgis Foley Artist
Ed Colyer Foley Mixer
Steve Hancock Sound Assistant
John Cramman Special Effects Technician
Mark Casey Additional Visual Effects
Michael Talarico Visual Effects Camera
Daniela Giangrande Visual Effects Production Assistant
Lorea Hoye Visual Effects Production Manager
Bradley Farmer Stunt Double
Marc Cass Stunt Driver
Luke Coulter Camera Trainee
Marc Atherfold Clapper Loader
Andrew Baggarley Data Wrangler
John Ferguson Focus Puller
Joe Buxton Libra Head Technician
Chris Dale Second Assistant Camera
Greg Fisher Senior Animator
Esther St John Gray Wardrobe Assistant
Tom Hornsby Wardrobe Master
Victoria Bate Assistant Editor
Mel Kangleon Digital Colorist
Katie Reynolds Post Production Coordinator
David O'Reilly Assistant Location Manager
Patrick Michael Burke Location Assistant
Robert Judd Art Department Production Assistant
Fraser Grant Assistant Accountant
Robin Demetriou Catering
Alison Wortman CG Artist
Emily Dawson Chaperone
Adrian De Wet Compositing Supervisor
Sandra Frieze Dialogue Coach
Jim Davey Digital Film Recording
Paul Bayfield Floor Runner
Michael Elson Head of Production
Julian Mann Head of Research
Jake Edmonds Health and Safety
Ronn Brown Matte Painter
Lucy Jensen Production Assistant
Paul Hitchcock Production Consultant
Kelly Spearman Production Runner
Vicky Bishop Production Secretary
Rob Hill Rotoscoping Artist






















ikwilfilmskijken © 2019