Harry Potter en de Geheime Kamer (2002)

Avontuur, Fantasie, Familie
Vlak voor zijn tweede jaar op de Hogwarts School voor Hekserij en Tovenarij wordt tovenaarsleerling Harry Potter door de elf Dobby gewaarschuwd dat zijn terugkeer op de school tot een ramp zal leiden.

Harry Potter en de Geheime Kamer Film Info

Score: 7.7/10 van 12242 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2002-11-13
Lengte: 161 Minuut / 2:41
Regisseur: Chris Columbus
Schrijver: Steve Kloves
Productie Studios: 1492 Pictures, Heyday Films, Warner Bros. Pictures
Productie Land: Germany, United Kingdom, United States of America


Harry Potter en de Geheime Kamer Trailer


Daniel Radcliffe
als Harry Potter
Rupert Grint
als Ron Weasley
Emma Watson
als Hermione Granger
Richard Harris
als Albus Dumbledore
Alan Rickman
als Severus Snape
Tom Felton
als Draco Malfoy
Kenneth Branagh
als Gilderoy Lockhart
Robbie Coltrane
als Rubeus Hagrid
Maggie Smith
als Minerva McGonagall
David Bradley
als Argus Filch
Bonnie Wright
als Ginny Weasley
Matthew Lewis
als Neville Longbottom
Jason Isaacs
als Lucius Malfoy
Shirley Henderson
als Myrtle Warren
Toby Jones
als Dobby (voice)
James Phelps
als Fred Weasley
Oliver Phelps
als George Weasley
Richard Griffiths
als Vernon Dursley
Fiona Shaw
als Petunia Dursley
Harry Melling
als Dudley Dursley
John Cleese
als Nicholas de Mimsy-Porpington
Julie Walters
als Molly Weasley
Mark Williams
als Arthur Weasley
Jamie Waylett
als Vincent Crabbe
Josh Herdman
als Gregory Goyle
Alfred Enoch
als Dean Thomas
Devon Murray
als Seamus Finnigan
Sean Biggerstaff
als Oliver Wood
Hugh Mitchell
als Colin Creevey
Chris Rankin
als Percy Weasley
Warwick Davis
als Filius Flitwick
Robert Hardy
als Cornelius Fudge
Miriam Margolyes
als Pomona Sprout
Gemma Jones
als Poppy Pomfrey
Christian Coulson
als Tom Marvolo Riddle
Edward Randell
als Justin Finch-Fletchley
Luke Youngblood
als Lee Jordan
Eleanor Columbus
als Susan Bones
Louis Doyle
als Ernie MacMillan
Emily Dale
als Katie Bell
Rochelle Douglas
als Alicia Spinnet
Leslie Phillips
als The Sorting Hat (voice)
Julian Glover
als Aragog (voice)
Martin Bayfield
als Young Hagrid
Gemma Padley
als Penelope Clearwater
Danielle Tabor
als Angelina Johnson
Jamie Yeates
als Marcus Flint
Charlotte Skeoch
als Hannah Abbott
Helen Stuart
als Millicent Bulstrode
Nina Young
als The Grey Lady
Adrian Rawlins
als James Potter
Geraldine Somerville
als Lily Potter
Jim Norton
als Mr. Mason
Veronica Clifford
als Mrs Mason
Heather Bleasdale
als Mrs Granger
Tom Knight
als Mr. Granger
Ben Borowiecki
als Angus
Kathleen Cauley
als Lavender Brown
Alfred Burke
als Armando Dippet
Peter O'Farrell
als Bozo
Violet Columbus
als Girl with Flowers
Harry Taylor
als Station Guard
Chris Columbus Director
J.K. Rowling Novel
Steve Kloves Screenplay
David Heyman Producer
John Williams Original Music Composer
Roger Pratt Director of Photography
Peter Honess Editor
Karen Lindsay-Stewart Casting
Stuart Craig Production Design
Andrew Ackland-Snow Art Direction
Mark Bartholomew Art Direction
Peter Francis Art Direction
Stephanie McMillan Set Decoration
Lindy Hemming Costume Design
Clare Le Vesconte Makeup Artist
Martin Cantwell Sound Effects Editor
Dennis Leonard Supervising Sound Editor
Jonathan Abbas-Klahr Special Effects
Greg Powell Stunt Coordinator
Sean Baker Stunts
Nick Dudman Makeup Designer
William Ross Conductor
Michael Barnathan Executive Producer
David Barron Executive Producer
Chris Columbus Executive Producer
Mark Radcliffe Executive Producer
Tanya Seghatchian Co-Producer
Paula DuPré Pesmen Associate Producer
Steven Lawrence Art Direction
Lucinda Thomson Art Direction
Joanne Cook Art Department Assistant
Jodie Jackman Art Department Coordinator
Peter Dorme Assistant Art Director
Amanda Pettett Construction Coordinator
Antoinette Perez Line Producer
Keith Connolly Painter
Bryn Court Sculptor
Patricia Johnson Set Designer
Paul Couch Standby Painter
Ken Coles Camera Operator
John Deaton First Assistant Camera
Alf Tramontin Steadicam Operator
Jaap Buitendijk Still Photographer
David Crossman Costume Supervisor
Andrea Finch Hairstylist
Eithné Fennel Hair Designer
Paul Spateri Prosthetic Supervisor
Alex Rouse Wigmaker
Chas Jarrett CG Supervisor
Robert Duncan Digital Effects Supervisor
Terry Pritchard Driver
Bianca Bezdek-Goodloe Legal Services
Matthew D'Angibau Loader
Sarah Nolte Makeup Effects
Jessie Thiele Post Production Supervisor
John Trehy Production Controller
Catriona Maccann Propmaker
Barry Wilkinson Property Master
Marcus Williams Scenic Artist
Ken Burry Security
Tom Debenham Sequence Supervisor
Tom Brewster Set Production Assistant
Rosie Richardson Special Effects Coordinator
Louisa Lytton Stand In
Richard Clarke Technical Supervisor
Brian Estabrook Transportation Co-Captain
David Rosenbaum Transportation Coordinator
Bernard Bellew Unit Production Manager
Vanessa Davies Unit Publicist
Peter Pedrero Utility Stunts
Bob Bridges Video Assist Operator
Greg Hyman Visual Effects Editor
David Hanks Layout
Annie Penn Script Supervisor
John Ensby Color Timer
Colin Ritchie Dialogue Editor
Jonathan Lucas First Assistant Editor
Danny Espey Electrician
Chuck Finch Gaffer
Jamie Knight Lighting Technician
Dave Ridout Rigging Gaffer
Nick Daubeny Location Manager
Gary Nixon Production Accountant
Michelle Corney Production Coordinator
David Carrigan Production Manager
Celia Barnett Researcher
June Prinz Boom Operator
Jim Harrison Music Editor
Edward Karam Orchestrator
Simon Rhodes Scoring Mixer
Randy Thom Sound Designer
Tim Blackham Sound Mixer
Adam Daniel Sound Re-Recording Mixer
David Andrews Animation Supervisor
Paul Catling Creature Design
Mimi Abers Digital Compositors
Tim Caplan I/O Supervisor
John Richardson Special Effects Supervisor
Laya Armian Visual Effects Coordinator
Fiona Chilton Visual Effects Producer
Tim Burke Visual Effects Supervisor
Brenda Coxon Finance
Jeremy Pelzer Unit Manager
John King Art Direction
Simon Werry Aerial Camera
Pat Garrett Key Grip
Chris Carreras First Assistant Director
Nick Lowe ADR Editor
Foluso Aribigbola Assistant Sound Editor
Paul Amer 3D Artist
Ethan J. Platt Assistant Property Master
Alastair Bullock Draughtsman
Phil Murray Dolly Grip
Lee Clayton Tailor
Dan Grace Wardrobe Supervisor
Gary Gero Animal Coordinator
Stuart McAra Digital Effects Producer
Marc Wolff Pilot
Fiona Richards Second Assistant Director
William Dodds Third Assistant Director
Mo Henry Negative Cutter
Louis Elman ADR Voice Casting
Simone Goodridge Assistant Production Coordinator
Kathy Wise Assistant Production Manager
Laura Dickens Casting Assistant
Ryan Davis Additional Sound Re-Recording Mixer
Derek Trigg Foley Editor
Steve Mair Musician
Peter Myles Supervising Music Editor
Steve Barnes 2D Artist
Dimitri Bakalov 3D Animator
Mike Cusack CG Animator
Paul Kavanagh Lead Animator
Hitesh Bharadia Matchmove Supervisor
Nic Hatch Pre-Visualization Supervisor
Elie Jamaa Visual Effects Technical Director
David Holmes Stunts
Hannah Mais Assistant Makeup Artist
Jemma Scott-Knox-Gore Contact Lens Technician
Peter Edmonds Costume Assistant
Jenny Hawkins Daily Wardrobe
William Steggle Dresser
Darlene Forrester Hairdresser
Charlotte Rogers Makeup Trainee
Rob Burgess Additional Third Assistant Director
Peter MacDonald Second Unit Director
Rob Bliss Concept Artist
Paul Burges Dressing Prop
Martin Asbury Storyboard Artist
Peter Gleaves ADR Mixer
Gareth Bull ADR Recordist
Peter Burgis Foley Artist
Ed Colyer Foley Mixer
Dennis Leonard Sound Supervisor
Anna Tennant Special Effects Assistant
Ronnie Durkan Special Effects Technician
Royston Willcocks Modelling Supervisor
Carey Burens Visual Effects Assistant Editor
Amber Kirsch Visual Effects Production Assistant
Mei-Ming Casino Visual Effects Production Manager
Bradley Farmer Stunt Double
Chyna Thomson Assistant Camera
David Appleby Best Boy Grip
Jason Coop Second Assistant Camera
Stephen Enticott Senior Animator
Amanda Derby Wardrobe Assistant
Jonathan Brayley Assistant Editor
Colin Coull Digital Color Timer
Jordan Crockett Art Department Production Assistant
Emma Bendell Assistant Accountant
Robin Demetriou Catering
James Furlong CG Artist
Sandra Frieze Dialogue Coach
Jim Davey Digital Film Recording
Simon Stanley-Clamp Digital Supervisor
Lyndsay Bullock Floor Runner
Michael Elson Head of Production
R.A. Haupt Matte Painter
Drew Bennett Production Assistant
Vicky Bishop Production Secretary
John Weller Senior Modeller






















ikwilfilmskijken © 2019