Harry Potter en de Vuurbeker (2005)

Avontuur, Fantasie, Familie
Harry gaat samen met zijn vrienden Ron en Hermione naar het WK Quidditch. Helaas loopt dit evenement mis doordat een groep volgelingen van Voldemort, ook wel Dooddoeners genoemd, door het veld parradeert. Er zijn gelukkig geen gewonden of doden maar de kans dat Voldemort gaat terugkeren wordt wel steeds groter... Op Hogwarts is er een ander evenement; het Tri Wizard Tournement. Hierin moeten drie kampioenen van drie verschillende toverscholen drie gevaarlijke opdrachten voltooien om de Toverschool beker te winnen. Deze drie kampioenen worden door de Goblet of Fire gekozen. Hij kiest Fleur Delacour van Beauxbatons, Viktor Krum van Klammfels en Cedric Diggory van Hogwarts. Echter, de vuurbeker spuwt nóg een naam uit; Harry Potter...

Harry Potter en de Vuurbeker Film Info

Score: 7.7/10 van 10285 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-11-16
Lengte: 157 Minuut / 2:37
Regisseur: Mike Newell
Schrijver: Steve Kloves
website: http://harrypotter.warnerbros.com/
Productie Studios: Patalex IV Productions Limited, Warner Bros. Pictures, Heyday Films
Productie Land: United Kingdom, United States of America


Harry Potter en de Vuurbeker Trailer


Daniel Radcliffe
als Harry Potter
Rupert Grint
als Ron Weasley
Emma Watson
als Hermione Granger
Ralph Fiennes
als Lord Voldemort
Michael Gambon
als Albus Dumbledore
Alan Rickman
als Severus Snape
Robbie Coltrane
als Rubeus Hagrid
Brendan Gleeson
als Alastor "Mad-Eye" Moody
Gary Oldman
als Sirius Black
Robert Pattinson
als Cedric Diggory
Clémence Poésy
als Fleur Delacour
Stanislav Yanevski
als Viktor Krum
Miranda Richardson
als Rita Skeeter
Josh Herdman
als Gregory Goyle
Maggie Smith
als Minerva McGonagall
Geraldine Somerville
als Lily Potter
Matthew Lewis
als Neville Longbottom
Frances de la Tour
als Madame Olympe Maxime
Tom Felton
als Draco Malfoy
Roger Lloyd Pack
als Barty Crouch, Sr.
Jason Isaacs
als Lucius Malfoy
Eric Sykes
als Frank Bryce
Timothy Spall
als Wormtail
David Tennant
als Bartemius 'Barty' Crouch Junior
Mark Williams
als Arthur Weasley
James Phelps
als Fred Weasley
Oliver Phelps
als George Weasley
Bonnie Wright
als Ginny Weasley
Jeff Rawle
als Amos Diggory
Robert Hardy
als Cornelius Fudge
Sheila Allen
als Ministry Witch
Su Elliott
als Ministry Witch
Anne Lacy
als Ministry Witch
Flip Webster
als Ministry Witch
David Sterne
als Ministry Wizard
Christopher Whittingham
als Ministry Wizard
Liam McKenna
als Ministry Wizard
Campbell Graham
als Ministry Wizard
Margery Mason
als Food Trolley Lady
Katie Leung
als Cho Chang
William Melling
als Nigel
David Bradley
als Argus Filch
Devon Murray
als Seamus Finnigan
Afshan Azad
als Padma Patil
Warwick Davis
als Filius Flitwick
Shefali Chowdhury
als Parvati Patil
Angelica Mandy
als Gabrielle Delacour
Predrag Bjelac
als Igor Karkaroff
Tolga Safer
als Karkaroff's Aide
Alfred Enoch
als Dean Thomas
Louis Doyle
als Ernie MacMillan
Jamie Waylett
als Vincent Crabbe
Charlotte Skeoch
als Hannah Abbott
Robert Wilfort
als Photographer
Tiana Benjamin
als Angelina Johnson
Henry Lloyd-Hughes
als Roger Davies
Jarvis Cocker
als Band Lead Singer
Jonny Greenwood
als Band Lead Guitar
Philip Selway
als Band Drums
Steve Mackey
als Band Bass Guitar
Jason Buckle
als Band Rhythm Guitar
Steve Claydon
als Band Keyboards
Shirley Henderson
als Moaning Myrtle
Alan Watt
als Assistant Judge
Adrian Rawlins
als James Potter
Paschal Friel
als Death Eater
Mike Newell Director
Steve Kloves Screenplay
J.K. Rowling Novel
David Heyman Producer
Patrick Doyle Original Music Composer
Roger Pratt Director of Photography
Mick Audsley Editor
Mary Selway Casting
Fiona Weir Casting
Stuart Craig Production Design
Mark Bartholomew Art Direction
Alastair Bullock Art Direction
Alan Gilmore Art Direction
Gary Tomkins Art Direction
Alexandra Walker Art Direction
Stephanie McMillan Set Decoration
Jany Temime Costume Design
Eithné Fennel Makeup Artist
Andrew Ackland-Snow Art Direction
Dennis Leonard Supervising Sound Editor
Adam Aldridge Special Effects
Lucy Allen Stunts
Greg Powell Stunt Coordinator
David Barron Executive Producer
Chris Carreras Associate Producer
Peter MacDonald Co-Producer
Tanya Seghatchian Executive Producer
John Trehy Associate Producer
Neil Lamont Supervising Art Director
Andrew Bennett Art Department Assistant
Jodie Jackman Art Department Coordinator
Rosie Hardwick Assistant Art Director
Emmanuel Shiu Conceptual Design
Amanda Pettett Construction Coordinator
Bryn Court Sculptor
Paul Couch Standby Painter
Simon Hume First Assistant Camera
David Appleby Key Grip
Jim Crowther Grip
Adam Dale Aerial Camera
Alf Tramontin Steadicam Operator
Murray Close Still Photographer
Lawrence Bewsher Underwater Camera
Chloe Aubry Assistant Costume Designer
David Crossman Costume Supervisor
Betty Glasow Hairstylist
Belinda Hodson Makeup Artist
Amanda Knight Makeup Designer
Mark Coulier Prosthetic Makeup Artist
Al Spicer Set Dressing Artist
Alex Rouse Wigmaker
Duncan McNeil Carpenter
David Lomax CG Supervisor
Wayne McGregor Choreographer
Paul Deluce Driver
Susan Luciani Loader
Nick Dudman Makeup Effects
Jessie Thiele Post Production Supervisor
Jan Meade Projection
Simon Aronson Propmaker
Barry Wilkinson Property Master
Nicky Kaill Scenic Artist
Peter MacDonald Second Unit
Reshad Esmail Security
Rob Allman Sequence Supervisor
Sophie Finch Set Production Assistant
Don Brown Sound Recordist
Rosie Richardson Special Effects Coordinator
David Decio Stand In
Niklas Aldergren Systems Administrators & Support
Brian Estabrook Transportation Captain
Eddie Coleman Transportation Co-Captain
David Rosenbaum Transportation Coordinator
Tim Lewis Unit Production Manager
Niki Dally Unit Publicist
Dan Hartley Video Assist Operator
Nicolas Anastassiou Visual Effects Editor
Chris Carreras First Assistant Director
Libbie Barr Script Supervisor
John Ensby Color Timer
Bjorn Ole Schroeder Dialogue Editor
Billy Merrell Best Boy Electric
Billy Dunn Electrician
John Rogers Gaffer
Christoph Ammann Lighting Artist
Dave Ridout Rigging Gaffer
Sue Quinn Location Manager
Christopher Abeyta Production Accountant
Winnie Wishart Production Coordinator
David Carrigan Production Manager
John Casali Boom Operator
Gemma Nicholson Assistant Sound Editor
Nicolas Becker Foley
Gerard McCann Music Editor
Matt Biffa Music Supervisor
Lawrence Ashmore Orchestrator
David Crozier Production Sound Mixer
Randy Thom Sound Designer
Andy Kennedy Sound Effects Editor
Tim Blackham Sound Mixer
Joe Arnold 3D Artist
Pablo Grillo Animation Supervisor
Adam Brockbank Creature Design
Natalie MacDonald Digital Compositors
John Richardson Special Effects Supervisor
Lizi Bedford Visual Effects Coordinator
Paul Alexiou Visual Effects Producer
Tim Alexander Visual Effects Supervisor
Jane Clark Storyboard
Stephen Finch Lighting Coordinator
James Seddon Dolby Consultant
Ann Koska Thanks
Tim Burke Visual Effects Supervisor
John Slattery Compositor
Adrian Getley Modelling Supervisor






















ikwilfilmskijken © 2019