Hoe Tem Je Een Draak 2 (2014)

Fantasie, Actie, Avontuur, Animatie, Komedie, Familie
Hiccup en Toothless leiden honderden drakenstrijders om de Drakenberg te verdedigen, en vechten daarbij tegen Drago Bloodfist en zijn gigantische leger van drakenjagers en hun gevaarlijke oorlogsmachines. De machtige Bewilderbeast, meester van de Drakenberg, besluit om zich bij Hiccup en zijn vrienden te voegen in de strijd tegen Drago.

Hoe Tem Je Een Draak 2 Film Info

Score: 7.7/10 van 5106 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-06-09
Lengte: 105 Minuut / 1:45
Regisseur: Dean DeBlois
website: http://www.howtotrainyourdragon.com/
Productie Studios: Mad Hatter Entertainment, DreamWorks Animation
Productie Land: United States of America


Hoe Tem Je Een Draak 2 Trailer


Jay Baruchel
als Hiccup (voice)
Cate Blanchett
als Valka (voice)
Gerard Butler
als Stoick (voice)
Craig Ferguson
als Gobber (voice)
America Ferrera
als Astrid (voice)
Jonah Hill
als Snotlout (voice)
Christopher Mintz-Plasse
als Fishlegs (voice)
T.J. Miller
als Tuffnut (voice)
Kristen Wiig
als Ruffnut (voice)
Djimon Hounsou
als Drago (voice)
Kit Harington
als Eret (voice)
Kieron Elliott
als Hoark the Haggard (voice)
Philip McGrade
als Starkard (voice)
Andrew Ableson
als Ug (voice)
Gideon Emery
als Teeny (voice)
Simon Kassianides
als No-Name (voice)
Randy Thom
als Toothless (voice)
Bonnie Arnold Producer
John Swanson Production Manager
Nicolas Weis Visual Effects Design Consultant
Dean DeBlois Director
Dean DeBlois Writer
Cressida Cowell Novel
John K. Carr Editor
John Powell Original Music Composer
Leslee Feldman Casting
Christi Soper Casting
Dean DeBlois Executive Producer
Chris Sanders Executive Producer
James Baxter Animation Supervisor
Simon Otto Storyboard
Kate Spencer Co-Executive Producer
Michael A. Connolly Co-Producer
Doug Davison Co-Producer
Kendra Haaland Co-Producer
Roy Lee Co-Producer
Aaron Dem Associate Producer
Rodrigo Blaas Other
Guillermo del Toro Thanks
Drew Struzan Thanks
Jeremy Bowker Sound Effects Editor
J.C. Alvarez Layout
Kevin Andrus Animation
James Beshears Editorial Services
Bill Diaz Animation
Alexander Rybak Music
Brent Hutchins Production Controller
Betty Tom Production Accountant
Louis Flores VFX Artist
Leff Lefferts Additional Sound Re-Recording Mixer
Leff Lefferts Sound Design Assistant
Grace Bisel Administration
Pierre-Olivier Vincent Production Design
Michael Necci Art Direction
Zhaoping Wei Art Direction
Elmer Quinteros Animation Production Assistant
Michael Amos Animation
Julien Bocabeille Animation
Joe Bowers Animation
Laurent Caneiro Animation
Nayoun Charoenchai Animation
Alberto Corral Animation
Michelle Cowart Animation
Cassidy Curtis Animation
Lou Dellarosa Animation
Adam Dotson Animation
Andrew Harkins Animation
Jennifer E. Harlow Animation
Leif Jeffers Animation
Tommie Löfqvist Animation
Rani Naamani Animation
David R. Polk Animation
Ron Pucherelli Animation
Tal Shwarzman Animation
Mike Stern Animation
Liron Topaz Animation
Theodore Anthony Lee Ty Animation
Greg Whittaker Animation
Sebastien Wojda Animation
Martin P. Hopkins Animation
Rachel Fite Animation
Zakk Bates Animation
Shane Glick Assistant Editor
Mark A. Hester Associate Editor
Alissa Rowinsky Wright Legal Services
Mollie Gamo Casting Associate
Liang-Yuan Wang CG Supervisor
Nicolas Marlet Character Designer
Joseph C. Moshier Character Designer
Leo Sanchez Barbosa Character Designer
Tony Siruno Character Designer
Trisha Butkowski Creature Technical Director
Bart Coughlin Creature Technical Director
Daniel Dawson Creature Technical Director
Christina N. de Juan Creature Technical Director
David Drell Creature Technical Director
Li-Lian Ku Creature Technical Director
Nathan Loofbourrow Creature Technical Director
Candice Miller Creature Technical Director
Cliff B. Mitchell Creature Technical Director
Hongseo Park Creature Technical Director
Kevin Rodgers Creature Technical Director
Wade Ryer Creature Technical Director
Kendal Sager Creature Technical Director
Gaurav Shenai Creature Technical Director
Jaryd Snover Creature Technical Director
Dug Stanat Creature Technical Director
Dick Walsh Creature Technical Director
Ferris Webby Creature Technical Director
Paul Mounsey Additional Music
Anthony B. Willis Additional Music
K L Sateesh Varma Compositors
Gavin Greenaway Conductor
Nathan Crommett Finance
Jessica Drake Dialect Coach
Brian Chumney ADR Supervisor
Jabari Phillips Editorial Coordinator
Elmer Quinteros Editorial Production Assistant
Dee Lewis Clay Musician
Ariga Parseghian Finance
Terri Anderson Finance
Lauren Lear First Assistant Editor
Sean England Foley
Robin Harlan Foley
Sue Fox Foley Editor
Pascal Garneau Foley Editor
Thomas Grummt Lead Animator
Ariel Chisholm Lighting Artist
Jonathan Ciscon Lighting Artist
Dorien Gunnels Lighting Artist
Milton E. Rodriguez-Rios Lighting Artist
Hannah Sherman Lighting Artist
Ruhi Sinha Lighting Artist
Kirill Smolskiy Lighting Artist
Christopher Sprunger Lighting Artist
Kaki Bage Lighting Production Assistant
Max Bruce Lighting Supervisor
Bert Poole Lighting Supervisor
Joanna Wu Lighting Supervisor
Stephen Bailey Sequence Supervisor
Shawn Murphy Mixing Engineer
Craig Dowsett Modeling
Charles Ellison Modeling
Marty Havran Modeling
Jayanta Mazumder Modeling
Paul Schoeni Modeling
James E. Stapp Modeling
Robert Vignone Modeling
Sudipta Panja Modeling
Vaibhav Shah Modeling
Thomas A. Carlson Music Editor
Tom Kramer Music Editor
John Barclay Musician
Paul Kimber Musician
Lorne MacDougall Musician
Andrew Busher Musician
Steve Mair Musician
Anna Noakes Musician
James Thatcher Musician
Andrew Findon Musician
Stephen Henderson Musician
Gary Kettel Musician
Frank Ricotti Musician
Mary Scully Musician
Andrew Wood Musician
Jason Evans Musician
Owen Slade Musician
Mark Berrow Musician
Tom Pigott Smith Musician
Pete Anthony Orchestrator
Jeff Atmajian Orchestrator
Rick Giovinazzo Orchestrator
Randy Kerber Orchestrator
Andrew Kinney Orchestrator
Tommy Laurence Orchestrator
Dave Metzger Orchestrator
John Ashton Thomas Orchestrator
Alex Cardullo Post Production Assistant
John Geller Post Production Assistant
Chris Hewitt Post Production Assistant
David Farley Post Production Supervisor
Andrea McCarthy Paul Production Accountant
Jacquelyn Robbins Production Accountant
Stephanie Alpert Production Coordinator
Ryan Behnke Production Coordinator
Jessica Forer Production Coordinator
Deepak Kumar Production Coordinator
Tim Kwan Production Coordinator
Aubrey Millen Production Coordinator
Kristen Murtha Production Coordinator
Lillian Ritchie Production Coordinator
Tyler M. Saunders Production Coordinator
Curtis W. Thompson Production Coordinator
Sumit Verma Production Coordinator
Dustin Wheelen Production Coordinator
Corie Zhang Production Coordinator
Ken Bielenberg Executive In Charge Of Production
Tripp Hudson Executive In Charge Of Production
Bonnie Lemon Executive In Charge Of Production
Darci Zalvin Executive In Charge Of Production
Beth Hofer Executive In Charge Of Production
Rebecca Huntley Production Manager
Dinesh Krishnan Nair Production Manager
Milind D. Shinde Production Manager
Angie Howard Production Manager
Joe Crowley Production Supervisor
Aditya Deosthale Production Supervisor
Tracy Larson Production Supervisor
Shane Mulholland Production Supervisor
Rachnatp Production Supervisor
Caroline Robinson Production Supervisor
Steven Schweickart Production Supervisor
Cat Thelia Production Supervisor
David Hail Publicist
Jennifer Smith Software Engineer
Simon Goldfinch Sound Engineer
Randy Thom Supervising Sound Editor
Randy Thom Sound Re-Recording Mixer
Brandon Proctor ADR & Dubbing
Nick Wollage Score Engineer
Margaret A. Decker Software Engineer
Stephen J. Ward Software Engineer
Al Nelson Sound Designer
Mac Smith Sound Effects Editor
Steve Jamerson Sound Engineer
Linda Sunshine Thanks
Kevin Estrada Still Photographer
Steven Hornby Supervising Animator
Jakob Hjort Jensen Supervising Animator
Fabio Lignini Supervising Animator
Kristof Serrand Supervising Animator
Sean Sexton Supervising Animator
David Torres Supervising Animator
Michael Silvers Supervising Sound Editor
Dan Golembeski Supervising Technical Director
Munira Moiz Tayabji Supervising Technical Director
Rain Angeles Systems Administrators & Support
Bart Feliciano Systems Administrators & Support
Mark Macready Systems Administrators & Support
Rachel Bolt Musician
Jeff Budsberg Visual Effects
Ted Davis Visual Effects
Fangwei Lee Visual Effects
Dustin Anderson VFX Artist
Shiben Bhattacharjee VFX Artist
Alan Cheney VFX Artist
Wes Chilton VFX Artist
Brian C. Davis VFX Artist
Anthony Fung VFX Artist
Zach Glynn VFX Artist
Matt Head VFX Artist
Carl Hooper VFX Artist
Terry Kaleas VFX Artist
Jaideep Khadilkar VFX Artist
David Lipton VFX Artist
Rahul Mullick VFX Artist
Stephanie Mulqueen VFX Artist
Jason Porath VFX Artist
Christopher Rydalch VFX Artist
Ben Sutherland VFX Artist
Andrew Wheeler VFX Artist
Youxi Woo VFX Artist
Guoqiang Xie VFX Artist
Katie Van Maanen VFX Artist
Stephen Timothy Cooney VFX Artist
Desiree Montalvo Visual Effects Coordinator
Sean Cole Visual Effects Supervisor
Dave Walvoord Visual Effects Supervisor






















ikwilfilmskijken © 2019