5.2

Home Alone 3 (1997)

Komedie, Familie
Het lot van de hele wereld hangt aan een zijden draadje, wanneer zware criminelen hun ware tegenstander ontmoeten: en hij is pas acht jaar oud! Een internationale bende heeft een uiterst geheime computer chip gestolen en verborgen in een speelgoed auto. Door een vergissing op het vliegveld belandt het autootje in handen van Alex Pruitt, die alleen thuis zit vanwege waterpokken.

Home Alone 3 Film Info

Score: 5.2/10 van 1418 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1997-12-12
Lengte: 102 Minuut / 1:42
Regisseur: Raja Gosnell
website: http://www.ha3.com/
Productie Studios: Hughes Entertainment, 20th Century Fox
Productie Land: United States of America

Home Alone 3 Foto's


Home Alone 3 Trailer


Alex D. Linz
als Alex Pruitt
Olek Krupa
als Peter Beaupre
Rya Kihlstedt
als Alice Ribbons
Lenny Von Dohlen
als Burton Jernigan
Scarlett Johansson
als Molly Pruitt
Seth Smith
als Stan Pruitt
Haviland Morris
als Karen Pruitt
David Thornton
als Earl Unger
Kevin Kilner
als Jack Pruitt
Marian Seldes
als Mrs. Hess
Christopher Curry
als Agent Stuckey
Baxter Harris
als Police Captain
James Saito
als Chinese Mob Boss
Kevin Gudahl
als Techie
Richard Hamilton
als Cab Driver
Neil Flynn
als Police Officer #1
Tony Mockus Jr.
als Police Officer #2
Pat Healy
als Agent Rogers
James Chisem
als Police Officer #3
Darwin Harris
als Photographer (as Darwin L. Harris)
Sharon Sachs
als Annoying Woman
Joseph Luis Caballero
als Security Guard (as Joseph L. Caballero)
Freeman Coffey
als Recruiting Officer
Krista Lally
als Dispatcher
Adrianne Duncan
als Flight Attendant
Larry C. Tankson
als Cart Driver
Jennifer A. Daley
als Police Photographer #2
Darren T. Knaus
als Parrot (voice)
Nick Jantz
als Police Officer #4
Raja Gosnell Director
John Hughes Producer
John Hughes Writer
Nick Glennie-Smith Music
Julio Macat Director of Photography
Malcolm Campbell Editor
Bruce Green Editor
David Rennie Editor
Kerry Barden Casting
Billy Hopkins Casting
Jennifer McNamara Casting
Suzanne Smith Casting
Henry Bumstead Production Design
Jack G. Taylor Jr. Art Direction
Richard C. Goddard Set Decoration
Jodie Lynn Tillen Costume Design
Lucia Mace Hairstylist
Linda Rizzuto Hairstylist
Tania McComas Makeup Department Head
Linda Boykin-Williams Makeup Artist
Denise Wynbrandt Makeup Artist
Laura M. O'Brien Art Department Coordinator
Gala Autumn Costume Supervisor
Patrick Caulfield Set Costumer
Dru Anne Carlson Script Supervisor
Hilton A. Green Producer
Ricardo Mestres Executive Producer
Nilo Rodis-Jamero Associate Producer
Richard Dwan Jr. ADR Editor
Richard Dwan Jr. Dialogue Editor
Stephen S. Campanelli Camera Operator
Stephen S. Campanelli Steadicam Operator
David E. Diano Additional Camera
Jennifer L. Mann ADR Editor
David Sousa Animal Coordinator
John M. Vitale Assistant Editor
Penny Lee Hallin Assistant Editor
B. Ted Deiker Assistant Production Coordinator
Chuck Herrmann Assistant Property Master
Kim Bolanowski Assistant Property Master
Michael V. Nichols Assistant Property Master
David Stanke Assistant Sound Editor
John P. Friday Best Boy Electric
Jonathan Fuh Boom Operator
Makiko Carlson Camera Intern
Kathryn Roberts Camera Loader
Steven Silverstein Camera Loader
George Kohut Camera Operator
Michael Glorioso Carpenter
Maryann Scinto Casting
Deborah Maxwell Dion Casting Assistant
Matvey Shatz Color Timer
Alan Barnett Digital Effects Supervisor
Melissa Davies Digital Effects Supervisor
Rudy Hassen Digital Effects Supervisor
Philip C. Pfeiffer Director of Photography
Bradley T. Matthys Dolly Grip
Steven Matthys Dolly Grip
Walter J. Piers Dolly Grip
Robert Wallace Driver
Andy Mentzer Electrician
Charles 'Chip' Orr Electrician
David 'Conman' Conaghan Electrician
Dennis J. Leahy Electrician
Fernando M. Briones Electrician
Greg Van Horn Electrician
Harry M. James Electrician
Harry P. Jackson III Electrician
James Aylward Electrician
Mark N. Woods Electrician
Park B. Taylor Electrician
Ron Grenko Electrician
Rory Herbster Electrician
Sam Bertone Electrician
Steve Seukiw Electrician
Tim Meehan Electrician
David Morenz First Assistant Camera
Steve Peterson First Assistant Camera
Benjamin Rosenberg First Assistant Director
John Axelrad First Assistant Editor
Mark V. Phillips First Assistant Editor
Catherine Harper Foley
Dan O'Connell Foley
Gregg Barbanell Foley
James Moriana Foley
John T. Cucci Foley
Bob E. Krattiger Gaffer
Mark R. Lindberg Gaffer
Paul Storino Grip
Danial Miller Key Grip
Gary Dagg Key Grip
Morgan Michael Lewis Key Grip
John Schacht Leadman
John Vargo Leadman
TG Glazer Location Manager
Adam Savage Modeling
Laura Perlman Music Editor
Mary Ramos Music Supervisor
Michelle Kuznetsky Music Supervisor
James Thatcher Musician
Bruce Fowler Orchestrator
Anthony Joseph Fatigato Painter
Dale E. Turner Playback Singer
Lisa A. Becker Production Coordinator
Thomas Griffin Production Office Assistant
Pat Chapman Production Supervisor
Jim Zemansky Property Master
Terry Dee Rigging Gaffer
Adam Griswold Rigging Grip
Art Bartels Rigging Grip
Brian Christensen Stunts
Brian Christensen Rigging Grip
Charles Jimenez Rigging Grip
Chris Freres Rigging Grip
Glenn Guenther Rigging Grip
Helmer A. Claesson Rigging Grip
Jack Sandgren Rigging Grip
Michael Beavers Rigging Grip
Rick Brown Rigging Grip
Sean P. Harvey Rigging Grip
Steve Lippert Rigging Grip
Timothy J. Osman Rigging Grip
Malcolm Luker Scoring Mixer
Jacqueline S. Beatka Seamstress
Richard Oswald Second Assistant Director
Philip C. Pfeiffer Second Unit Director of Photography
A. Leslie Thomas Set Designer
Cate Bangs Set Designer
David W. Krummel Set Designer
Jim Wallis Set Designer
Kevin Cross Set Designer
Heidi Hublou Set Dresser
Joe Bristol Set Dresser
John R. Ziganto Set Dresser
Jon Nicholson Set Dresser
Paul Allen Set Dresser
Timothy McGee Set Dresser
Ross L. Kulma Set Medic
Jennifer A. Daley Set Production Assistant
Paul Timothy Carden Sound Editor
Dino Dimuro Sound Effects Editor
Scott Sanders Sound Effects Editor
Victor J. Hernandez Sound Effects Editor
José Antonio García Sound Mixer
Craig Heath Sound Recordist
Robert Renga Sound Recordist
Bill W. Benton Sound Re-Recording Mixer
Ron Bolanowski Special Effects Coordinator
Charles S. Hodes Still Photographer
Freddie Hice Stunt Coordinator
R.A. Rondell Stunt Coordinator
Bob MacDougall Stunts
Christopher J. Tuck Stunts
Eddie J. Fernandez Stunts
Erik Rondell Stunts
James Fierro Stunts
Julie Justus Stunts
K. Isabel Kimler Stunts
Kay Whipple Stunts
Linda Perlin Stunts
Rick Le Fevour Stunts
Thomas Robinson Harper Stunts
Troy Robinson Stunts
Kelly Oxford Supervising ADR Editor
Michael D. Wilhoit Supervising Sound Editor
Tony Lamberti Supervising Sound Effects Editor
James Hogan Transportation Coordinator
Joseph P. Kane Unit Production Manager
Ernie Malik Unit Publicist
Mitchell Dean Utility Stunts
Frank Yario Jr. Video Assist Operator
Kevin Boyd Video Assist Operator
Matthew Ferro Visual Effects Producer






















ikwilfilmskijken © 2019