5.4

Hulk (2003)

Drama, Actie, Sciencefiction
Bruce Banner is een onderzoeker in een laboratorium. Hij werkt mee aan een geheim project om een machine te bouwen waarmee levende cellen gemanipuleerd kunnen worden. Tijdens een experiment gaat er iets mis met Bruce. Hij lijkt nog dezelfde, maar als hij kwaad wordt verandert hij in een groot, groen, gespierd monster: de Hulk! De vraag is of hij zich kan redden van het gehele Amerikaanse leger dat hem nu achterna zit.

Hulk Film Info

Score: 5.4/10 van 2772 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-06-19
Lengte: 137 Minuut / 2:17
Regisseur: Ang Lee
Schrijvers John Turman, Michael France, James Schamus.
Productie Studios: Marvel Enterprises, Universal Pictures, Good Machine, Valhalla Motion Pictures
Productie Land: United States of America


Hulk Trailer


Eric Bana
als Bruce Banner / Hulk
Jennifer Connelly
als Betty Ross
Sam Elliott
als Thaddeus E. "Thunderbolt" Ross
Josh Lucas
als Glenn Talbot
Nick Nolte
als The Father
Paul Kersey
als Young David Banner
Cara Buono
als Edith Banner
Todd Tesen
als Young Ross
Kevin Rankin
als Harper
Celia Weston
als Mrs. Krensler
Mike Erwin
als Teenage Bruce Banner
Lou Ferrigno
als Security Guard
Stan Lee
als Security Guard
Regi Davis
als Security Guard
Craig Damon
als Security Guard
Geoffrey Scott
als President
Regina McKee Redwing
als National Security Advisor
Daniel Dae Kim
als Aide
Daniella Kuhn
als Edith's Friend
Michael Kronenberg
als Bruce Banner as Child
David Kronenberg
als Bruce Banner as Child
Rhiannon Leigh Wryn
als Betty Ross as Child
Lou Richards
als Pediatrician
Jennifer Gotzon
als Waitress
Louanne Kelley
als Delivery Doctor
Toni Kallen
als Delivery Nurse
Paul Hansen Kim
als Officer
John Littlefield
als Security NCO
Lorenzo Callender
als Soldier
Todd Lee Coralli
als Soldier
Johnny Kastl
als Soldier
Eric Ware
als Soldier
Jesse Corti
als Colonel
Rob Swanson
als Colonel
Mark Atteberry
als Technician
Eva Burkley
als Technician
Rondda Holeman
als Technician
John A. Maraffi
als Technician
Michael Papajohn
als Technician
David St. Pierre
als Technician
Boni Yanagisawa
als Technician
David Sutherland
als Tank Commander
Sean Mahon
als Comanche Pilot
Brett Thacher
als Comanche Pilot
Kirk B.R. Woller
als Comanche Pilot
Randy Neville
als F-22 Pilot
John Prosky
als Atheon Technician
Amir Faraj
als Boy
Ricardo Aguilar
als Boy's Father
Victor Rivers
als Paramilitary
Lyndon Karp
als Davey
Ang Lee Director
Danny Elfman Original Music Composer
Gale Anne Hurd Producer
James Schamus Producer
Tim Squyres Editor
Stan Lee Characters
Jack Kirby Characters
James Schamus Story
John Turman Screenplay
Michael France Screenplay
James Schamus Screenplay
Frederick Elmes Director of Photography
Avi Arad Producer
Kevin Feige Executive Producer
Stan Lee Executive Producer
Avy Kaufman Casting
Franklyn Warren Casting
Marit Allen Costume Design
Rick Heinrichs Production Design
Cheryl Carasik Set Decoration
David Womark Associate Producer
Cheryl A. Tkach Associate Producer
John Dexter Art Direction
Greg Papalia Art Direction
Dennis Liddiard Makeup Department Head
Kirstin Mooney Art Department Coordinator
Larry J. Franco Producer
Ethan Goodwin Art Department Assistant
Mariko Braswell Assistant Art Director
John Hoskins Construction Coordinator
Clete Cetrone Construction Foreman
Richard J. Bell Greensman
Ernest M. Sanchez Leadman
Donnie Grant Painter
Mauro Borrelli Production Illustrator
Jeff Frost Sculptor
Roy Barnes Set Designer
Christian Zimmermann Standby Painter
Jamie Maxtone-Graham Additional Camera
Robert Hill Camera Operator
Dan Kneece Steadicam Operator
Peter Sorel Still Photographer
Tasha Le Mel Assistant Costume Designer
Pamela Wise Costume Supervisor
Janice Alexander Key Hair Stylist
Carolyn Elias Hairstylist
Gretchen Davis Makeup Artist
Kenneth Burgomaster Additional Music
Chuck Rousseau Armorer
Frank Kilmartin Carpenter
Raymond Bulinski Craft Service
Susan Hegarty Dialect Coach
Michael W. Broomer Driver
Mark Connelly Loader
Norman Cabrera Makeup Effects
Paul E. Stroh Picture Car Coordinator
Tora Chung Post Production Assistant
Lisa Rodgers Post Production Supervisor
Dan Colegrove Propmaker
Philip Metschan Scenic Artist
Ian Christie Sequence Supervisor
David O. Krupnick Set Medic
Brian Dettor Set Production Assistant
Ryan Kautzman Software Engineer
Chris Daher Stand In
Charles Croughwell Stunt Coordinator
Eric Abrahamson Stunts
Jon Sharpe Technical Supervisor
Maxwell R. Johnson II Transportation Captain
Tommy Tancharoen Transportation Coordinator
Rachel Aberly Unit Publicist
Brian Brown Utility Stunts
Bryce Shields Video Assist Operator
V. Scott Balcerek Visual Effects Editor
Ian O'Connor Layout
Jayne-Ann Tenggren Script Supervisor
Bob Kaiser Color Timer
Craig Alpert First Assistant Editor
Steele Hunter Best Boy Electric
Sophie Shellenberger Electrician
Chris Funk Lighting Technician
Frank Dorowsky Rigging Gaffer
Noah Behar Rigging Grip
Maureen Whalen Casting Associate
Rory Enke Location Manager
Kathy Petty Production Accountant
Jennifer Campbell Production Coordinator
Michael J. Malone Production Supervisor
Shaun Young Researcher
Mark Goodermote Boom Operator
Ellen Segal Music Editor
Steve Bartek Orchestrator
Drew Kunin Production Sound Mixer
Paul Hsu Sound Effects Editor
André Dias Sound Re-Recording Mixer
Eugene Gearty Supervising Sound Editor
Asa Hammond 3D Supervisor
Colin Brady Animation Supervisor
Leah Anton Digital Compositors
Michael Lantieri Special Effects Supervisor
Jean-Paul Beaulieu Visual Effects
Mei-Ming Casino Visual Effects Coordinator
Lindsay Hallett Visual Effects Producer
Bruce Holcomb Visual Effects Supervisor
Jerry Bingham Storyboard
Dee Selby Sound Design Assistant
Gary Roberts Motion Capture Artist
Alex Jaeger Visual Effects Art Director
James J. Mase Sound
Christopher Casey Set Dresser
Bryan Antin Grip
Artist W. Robinson First Assistant Director
Mark W. Brown Assistant Property Master
Simon Murton Conceptual Illustrator
Synderela Peng Title Designer
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Chris Gordon Dolly Grip
Gary Dagg Key Grip
Jack Taggart Ager/Dyer
Diana Wilson Key Costumer
Wendy M. Craig Key Set Costumer
Cliff Fleming Pilot
Deanna Stadler Second Assistant Director
Gary Burritt Negative Cutter
James R. Tynes Chief Lighting Technician
Barbara Harris ADR Voice Casting
Mark Hager Assistant Production Coordinator
Jessica Daniels Casting Assistant
Rick Chefalas Apprentice Sound Editor
Pete Anthony Conductor
Frank Kern Foley Editor
Maria Newman Musician
Clay Duncan Music Programmer
Gwendolyn Yates Whittle Supervising ADR Editor
Bryan Thombs 3D Artist
Rick O'Connor CG Animator
Andrew Anderson Creature Technical Director
Miguel A. Fuertes Lead Animator
Dennis Rogers First Assistant Camera
Robert Fernandez Scoring Mixer
Richard Quinn Dialogue Editor
Jerry Moss Property Master
Dean Drabin ADR Mixer
Marko A. Costanzo Foley Artist
Philip Rogers ADR Recordist
Steven Visscher Foley Editor
Tom C. Peitzman Visual Effects Producer
Dennis Muren Visual Effects Supervisor
David Womark Unit Production Manager
Maria Battle Campbell Second Second Assistant Director
Scott Weiland Songs
Slash Songs
Duff McKagan Songs
Matt Sorum Songs
Dave Kushner Songs
Nick Raskulinecz Music Producer
Robert Hoffmeister Digital Compositor






















ikwilfilmskijken © 2019