Inside Out (2015)

Drama, Komedie, Animatie, Familie
Opgroeien gaat niet zonder vallen en opstaan, en dat geldt ook voor Riley. Wanneer haar vader een nieuwe baan krijgt in San Francisco, moet ze haar leventje in het Midden-Westen van Amerika achter zich laten.

Inside Out Film Info

Score: 8/10 van 12534 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2015-06-09
Lengte: 94 Minuut / 1:34
Regisseur: Pete Docter
Schrijvers Meg LeFauve, Josh Cooley, Pete Docter.
website: http://movies.disney.com/inside-out
Productie Studios: Pixar, Walt Disney Pictures
Productie Land: United States of America


Inside Out Trailer


Amy Poehler
als Joy (voice)
Phyllis Smith
als Sadness (voice)
Richard Kind
als Bing Bong (voice)
Bill Hader
als Fear (voice)
Lewis Black
als Anger (voice)
Mindy Kaling
als Disgust (voice)
Kaitlyn Dias
als Riley (voice)
Diane Lane
als Mom (voice)
Kyle MacLachlan
als Dad (voice)
Paula Poundstone
als Forgetter Paula (voice)
Bobby Moynihan
als Forgetter Bobby (voice)
Paula Pell
als Dream Director / Mom's Anger / Additional Voices (voice)
Dave Goelz
als Subconscious Guard Frank (voice)
Frank Oz
als Subconscious Guard Dave (voice)
Josh Cooley
als Jangles (voice)
Flea
als Mind Worker Cop Jake (voice)
John Ratzenberger
als Fritz (voice)
Carlos Alazraqui
als Brazilian Pilot / Additional Voices (voice)
Peter Sagal
als Clown's Joy (voice)
Rashida Jones
als Cool Girl's Emotions (voice)
Lori Alan
als Additional Voices (voice)
Gregg Berger
als Additional Voices (voice)
Aurora Blue
als Additional Voices (voice)
Veronika Bonell
als Additional Voices (voice)
Lola Cooley
als Additional Voices (voice)
John Cygan
als Additional Voices (voice)
Dani Dare
als Additional Voices (voice)
Andrea Datzman
als Additional Voices (voice)
Ronnie del Carmen
als Additional Voices (voice)
Pete Docter
als Additional Voices (voice)
Keith Ferguson
als Additional Voices (voice)
Tony Fucile
als Additional Voices (voice)
Mary Gibbs
als Additional Voices (voice)
Randy Hahn
als Additional Voices (voice)
Carter Hastings
als Additional Voices (voice)
Jacob Hopkins
als Additional Voices (voice)
Emma Hudak
als Additional Voices (voice)
Evan Hudak
als Additional Voices (voice)
Dara Iruka
als Additional Voices (voice)
Molly Jackson
als Additional Voices (voice)
Daniella Jones
als Additional Voices (voice)
Sophia Lee Karadi
als Additional Voices (voice)
Elissa Knight
als Additional Voices (voice)
Erik Langley
als Additional Voices (voice)
Dawnn Lewis
als Additional Voices (voice)
Sherry Lynn
als Additional Voices (voice)
Tony Maki
als Additional Voices (voice)
Mona Marshall
als Additional Voices (voice)
Laraine Newman
als Additional Voices (voice)
Bret 'Brook' Parker
als Additional Voices (voice)
Paula Pell
als Additional Voices (voice)
Nick Pitera
als Additional Voices (voice)
Phil Proctor
als Additional Voices (voice)
Murray Pearl Schaeffer
als Additional Voices (voice)
Patrick Seitz
als Additional Voices (voice)
Paris Van Dyke
als Additional Voices (voice)
James Kevin Ward
als Additional Voices (voice)
Jim Ward
als Additional Voices (voice)
Lennon Wynn
als Additional Voices (voice)
Dashell Zamm
als Additional Voices (voice)
Bob Bergen
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Teresa Ganzel
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Jess Harnell
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Danny Mann
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Mickie McGowan
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Jan Rabson
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Pete Docter Director
Jonas Rivera Producer
Pete Docter Story
John Lasseter Executive Producer
Meg LeFauve Screenplay
Andrew Stanton Executive Producer
Mark Nielsen Associate Producer
Michael Giacchino Original Music Composer
Kevin Nolting Editor
Natalie Lyon Casting
Kevin Reher Casting
Ralph Eggleston Production Design
Bert Berry Art Direction
Josh Cooley Screenplay
Pete Docter Screenplay
Bob Peterson Additional Dialogue
Bill Hader Additional Dialogue
Amy Poehler Additional Dialogue
Michael Arndt Additional Writing
Simon Rich Additional Writing
Mickie McGowan Casting
Rashida Jones Thanks
Tom McCarthy Thanks
John Mulaney Thanks
Kevin Dart Conceptual Design
Lorne Michaels Thanks
Thom Brennan Foley
Andrew Jimenez Visual Effects
Shad Bradbury Animation
Lindsey Collins Thanks
Ricky Nierva Animation
Patrick Lin Director of Photography
Bob Whitehill Visual Effects Supervisor
Roger Gould Other
Nelson 'Rey' Bohol Animation
Ronnie del Carmen Original Story
Jeremy Bowker Sound Effects Editor
Andrew Schmidt Modeling
Katherine Sarafian Thanks
Derek Williams Layout
Mark Sanford Layout
Kim White Lighting Camera
Ren Klyce Sound Designer
Tom Johnson Sound Re-Recording Mixer
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Lee Unkrich Other
Cameron Patrick Musician
Mark Gasbarro Musician
Nicholas C. Smith Additional Editing
Serena Warner Additional Editing
John Bryant Additional Editing
Allysa Amundson Administration
Valerie Graf Administration
Danielle Rae Levin Administration
Gerisa Macale Administration
Cherise Miller Administration
Tanya Oskanian Administration
Wendy Dale Tanzillo Administration
Seth Van Booven Administration
Heather Feng Administration
Meghan Benafield Administration
Michelle Moretta Administration
Claire Faggioli Animation Department Coordinator
Duncan Ramsay Animation Fix Coordinator
Sara Trumpler Animation Fix Coordinator
Courtney Casper Kent Animation Manager
Tony Fucile Additional Writing
Bret 'Brook' Parker Lead Character Designer
Dovi Anderson Animation
Evan Bonifacio Animation
Jude Brownbill Animation
Guillaume Chartier Animation
Michael Chia-Wei Chen Animation
Simon Christen Animation
Claudio de Oliveira Animation
Robb Denovan Animation
Travis Hathaway Animation
Rob Jensen Animation
Patty Kihm Stevenson Animation
Jae Hyung Kim Animation
John Chun Chiu Lee Animation
Wendell Lee Animation
Matt Majers Animation
Michal Makarewicz Animation
Steve Mason Animation
Cameron Miyasaki Animation
Dan Nguyen Animation
Erick Oh Animation
Tim Pixton Animation
Jayson Price Animation
K. C. Roeyer Animation
Nickolas Rosario Animation
Michael Sauls Animation
Terry Song Animation
Matthew Strangio Animation
Jessica Torres Animation
Ricky Wight Animation
Alon Winterstein Animation
Tom Zach Animation
Benjamin Su Animation
Chris Chua Animation
Pauline Chu Art Department Coordinator
May Losotaluno Art Department Coordinator
Erik Langley Art Department Manager
Kenny Pickett Assistant Sound Editor
Andrea Aleman Craft Service
Melissa Anderson Craft Service
Clinton Cook Craft Service
Daniel Deitz Craft Service
Aaron Grimm Craft Service
Jennifer Johnston Craft Service
Derrick Jones Craft Service
Sara Kosuth Craft Service
Andreas Merten Craft Service
Douglas Monsalud Craft Service
Matthew Nydam Craft Service
Tim Power Craft Service
Julio Quintero Craft Service
Vivian Rodriguez Craft Service
Zach Schneiderman Craft Service
Glenn Seto Craft Service
Kelly Bonbright Public Relations
Gigi Duenas Public Relations
Catherine Foreman Public Relations
Mandy Freund Public Relations
Molly Jones Public Relations
Jonathan Rodriguez Public Relations
Rob Rowe Public Relations
Jon Tan Public Relations
Scott Tilley Public Relations
Jay Ward Public Relations
Tim Simonec Orchestrator
Ben Morris Editorial Production Assistant
Alicia Mooty Editorial Coordinator
Leslie Pao Editorial Coordinator
Becky Neiman Editorial Manager
Jesus Martinez Editorial Manager
Gary Bruins Visual Effects Supervisor
Chris Montan Executive Music Producer
Megan Albert Finance
Nancy Garretson Case Finance
Rachel Ergas Finance
Kristi Gamble Finance
Timothy Glass Finance
Valerie Hathaway Finance
Kentaro Hinoki Finance
Heather D.C. Jackson Finance
Kheron Jones-Kassing Finance
Mark Joseph Finance
Kate Lardiere Finance
Michelle Liu Chung Finance
Michelle Lopez Finance
Kacy Naylor Finance
Rosana Neciuk Finance
Karen Perry Finance
Michelle Simons Finance
Shari Villarde Finance
Deana Walker Finance
Annette Wang Finance
Sue Williams Finance
Kristina Ruud Finance
Stephanie Pham Finance
Jason Brodkey First Assistant Editor
Coya Elliott First Assistant Sound Editor
Brendan Beesley Fix Animator
Shaun Chacko Fix Animator
Joshua Dai Fix Animator
Justin Farris Fix Animator
Graham Finley Fix Animator
Dave Mullins Fix Animator
Jordi Onate Isal Fix Animator
Bobby Podesta Fix Animator
Andreas Procopiou Fix Animator
Robert H. Russ Fix Animator
Stefan Schumacher Fix Animator
Mike Stern Fix Animator
Aaron Hartline Fix Animator
Carolina López Dau Fix Animator
Alyson Dee Moore Foley
John Roesch Foley
Mary Jo Lang Foley
Piper Freeman Lighting Manager
Nick Bartone Master Lighting Artist
Lloyd Bernberg Master Lighting Artist
Alfonso Caparrini Master Lighting Artist
Ye Won Cho Master Lighting Artist
Danielle Feinberg Master Lighting Artist
Jesse Hollander Master Lighting Artist
Steven James Master Lighting Artist
Josée Lajoie Master Lighting Artist
Ken Lao Master Lighting Artist
Andy Lin Master Lighting Artist
Luke Martorelli Master Lighting Artist
Ian Megibben Master Lighting Artist
Vandana Reddy Sahrawat Master Lighting Artist
David Shavers Master Lighting Artist
Philip Shoebottom Master Lighting Artist
Jeremy Vickery Master Lighting Artist
Jose Luis Ramos Master Lighting Artist
Stephen M. Davis Music Editor
Andrew Page Music Director
Tom MacDougall Music Supervisor
Mark LeVang Musician
Jeff Bunnell Musician
Doc Kane ADR & Dubbing
Rachael Bigelow Post Production Assistant
Robert Tachoires Post-Production Manager
Paul Cichocki Post Production Supervisor
Erick Ziegler Post Production Supervisor
Dana Murray Production Manager
Justin Pearson Music Editor
Jon Bryant Production Office Assistant
Candice Kuwahara Production Office Assistant
Alyssa Mar Production Office Assistant
Kiera McAuliffe Production Office Assistant
Allison W. Nelson Production Office Assistant
Justin Pearson Sound Effects Editor
Nicole Albertson Publicist
Krissy Bailey Publicist
Deborah Coleman Publicist
Briana Gardner Publicist
Susanne Lally Publicist
Hasia Sroat Publicist
Chris Wiggum Publicist
John Bennett Security
Marlon Castro Security
Paul Chideya Security
Richard Cogger Security
Alana Forrest Security
Cristina Maurodopulos Hecker Security
Mlinzi Majigiza Security
Arthur McDade III Security
Adrian Rico-Galvez Security
Allan Rivera Security
Joni Superticioso Security
Mimi Zora Script Supervisor
Mimi Zora Lighting Coordinator
Emily Zulauf Script Supervisor
Jerome Ranft Sculptor
Jason Hudak Second Film Editor
Nathan Fariss Set Dressing Artist
P. Antonio Piedra Set Dressing Artist
Michael Rutter Set Dressing Artist
Yung Lian Frank Tai Set Dressing Artist
Frank Aalbers Simulation & Effects Artist
Henry Garcia Simulation & Effects Artist
Fran Kalal Simulation & Effects Artist
Laurie Kim Simulation & Effects Artist
Tiffany Erickson Klohn Simulation & Effects Artist
Sonoko Konishi Simulation & Effects Artist
Aimei Kutt Simulation & Effects Artist
David Lally Simulation & Effects Artist
Samantha Raja Simulation & Effects Artist
Edgar Rodriguez Simulation & Effects Artist
Thomas Moser Simulation & Effects Artist
Winston O. Good Software Engineer
Brett Warne Software Engineer
Nia Hansen Sound Design Assistant
Malcolm Fife Sound Effects Editor
David C. Hughes Sound Effects Editor
Daniel Laurie Supervising Dialogue Editor
Shannon Mills Supervising Sound Editor
Michael Fong Supervising Technical Director
Shawn Krause Supervising Animator
Victor Navone Supervising Animator
Joel Bruck Information Systems Manager
Tyler Fazakerley Information Systems Manager
Alisa Gilden Information Systems Manager
May Pon Information Systems Manager
M.T. Silvia Information Systems Manager
Christopher C. Walker Information Systems Manager
Wesley Callow Systems Administrators & Support
Ling Hsu Systems Administrators & Support
Jane Murphy Systems Administrators & Support
Robert Hamrick Systems Administrators & Support
Sara Sampson Systems Administrators & Support
Ian Westcott Systems Administrators & Support
Matthew Lindahl Systems Administrators & Support
Jonathan Hadden Systems Administrators & Support
BoB 'Naked BoB' Morgan Systems Administrators & Support
Jose Ignacio Systems Administrators & Support
Rudy Vucelich Systems Administrators & Support
Shaun Brown Systems Administrators & Support
Heidi Stettner Systems Administrators & Support
Mike Sundy Systems Administrators & Support
Tiffany Reno Fung Systems Administrators & Support
Peter Plackowski Systems Administrators & Support
Nicholas Zehner Systems Administrators & Support
Ricky Der Systems Administrators & Support
Leslie Law Systems Administrators & Support
Tlaloc Alvarez Systems Administrators & Support
Daryn Cash Systems Administrators & Support
J. Darion Cuevas Systems Administrators & Support
James G. Dashe Systems Administrators & Support
Dan Hoffman Systems Administrators & Support
Terry Lee Moseley Systems Administrators & Support
Benjamin Rillie Systems Administrators & Support
Cory Knox Systems Administrators & Support
Erin Merchant Systems Administrators & Support
Chris Collins Systems Administrators & Support
Warren Latimer Systems Administrators & Support
Joanna Laurent Systems Administrators & Support
Steven Ricks Systems Administrators & Support
Jessica Wan Systems Administrators & Support
Jason Watkins Systems Administrators & Support
Edgar Quinones Systems Administrators & Support
Eric Bermender Systems Administrators & Support
Bryan Bird Systems Administrators & Support
Andy Thomas Systems Administrators & Support
Peter Ward Systems Administrators & Support
Shawn Hovis Systems Administrators & Support
Michael Stewart Johnson Systems Administrators & Support
Mark Pananganan Systems Administrators & Support
Peter Kaldis Systems Administrators & Support
Nelson Siu Systems Administrators & Support
Christine Jones Systems Administrators & Support
Darla Lovrin Systems Administrators & Support
Sean Stephenson Systems Administrators & Support
Laura Meyer Title Designer
Robert L. Baird Thanks
Daniel Gerson Thanks
Laurel Ladevich Thanks
Will McCormack Thanks
Ron W. Miller Thanks
Flip Phillips Thanks
Denise Ream Thanks
Cassandra Smolcic Thanks
Diane Disney Thanks
Charu Clark Lighting Artist
Mimia Arbelaez Lighting Artist
Katie Bickley Lighting Artist
Brian Boyd Lighting Artist
Mathieu Cassagne Lighting Artist
Kathleen Cosby Lighting Artist
Magen Sara Farrar Lighting Artist
Wen-Chin Hsu Lighting Artist
Sungyeon Joh Lighting Artist
Jonathan Kiker Lighting Artist
Emmanuel Maniez Lighting Artist
Paul Oakley Lighting Artist
Burt Peng Lighting Artist
Maria Powers Lighting Artist
Jordan Rempel Lighting Artist
Julien Schreyer Lighting Artist
Edward Xi Chen Lighting Artist
Max Bickley Lighting Artist
Annie Mueller Lighting Coordinator
Trish Carney Archival Footage Research
Leila Chesloff Archival Footage Research
Tony DeRose Archival Footage Research
Sharon Dovas Archival Footage Research
Christine Freeman Archival Footage Research
Brianne Gallagher Archival Footage Research
Brian Green Archival Footage Research
David R. Haumann Archival Footage Research
Maren Jones Archival Footage Research
Karen Kiser Archival Footage Research
Elyse Klaidman Archival Footage Research
Shana Levin Archival Footage Research
Michelle Lindsey Radcliff Archival Footage Research
Adrienne Ranft Archival Footage Research
Juliet Roth Archival Footage Research
Erika Schmidt Archival Footage Research
Tiffany Taira Archival Footage Research
Melissa Woods Archival Footage Research
Jamie Woolf Archival Footage Research
Liz Borges-Herzog Archival Footage Research
Tia W. Kratter Archival Footage Research
Alison Leaf Set Dressing Artist
Eric Pearson Post Production Supervisor
James S. Baker Story Artist
Jason Johnston VFX Artist
Matt Jones Story Artist






















ikwilfilmskijken © 2019