6.4

Juliet, Naked (2018)

Komedie, Drama, Romantiek
Annie en Duncan lijken bij elkaar te passen, maar na vele jaren samen vraagt Annie zich af of ze niet vastgeroest zitten in een slechte relatie. De obsessie van haar vriend voor de obscure rocker Tucker Crowe heeft nooit ruimte gegeven voor iets betekenisvols als een huwelijk en kinderen. Wanneer een demoversie van Tuckers grote hit van 25 jaar geleden opduikt, leidt dit tot een levensveranderende ontmoeting met de enigmatische rocker zelf.

Juliet, Naked Film Info

Score: 6.4/10 van 44 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-08-16
Lengte: 105 Minuut / 1:45
Regisseur: Jesse Peretz
Schrijvers Tamara Jenkins, Jim Taylor, Evgenia Peretz.
website: https://www.julietnakedfilm.com
Productie Studios: Bona Fide, Apatow Productions, Los Angeles Media Fund (LAMF)
Productie Land: United Kingdom, United States of America

Juliet, Naked Foto's


Juliet, Naked Trailer


Rose Byrne
als Annie Platt
Ethan Hawke
als Tucker Crowe
Chris O'Dowd
als Duncan Thomson
Azhy Robertson
als Jackson
Lily Brazier
als Ros Platt
Megan Dodds
als Carrie
Ayoola Smart
als Lizzie
Enzo Cilenti
als Barnesy
Pamela Lyne
als Edna
Denise Gough
als Gina
Phil Davis
als Mayor Terry Barton
Kitty O'Beirne
als Co-Worker
Alex Clatworthy
als Katie
Ko Iwagami
als Chatmate Ko
Lily Newmark
als Carly
Eleanor Matsuura
als Cat
Daniel Shaw
als Jim (Cat's Date)
Frank Owen
als Taxi Driver
Florence Keith-Roach
als Caroline
Mage Rodrigo
als Patient
Fehinti Balogun
als Fehinti
Thomas Gray
als Zak
Brodie Petrie
als Jesse
Cal Petrie
als Cooper
Nina Sosanya
als Natalie
Matt King
als Mark
Carol Anderson
als Train Conductor
Georgina Bevan
als Young Julie
Anabella Galbally
als Baby Grace
Florence Galbally
als Baby Grace
Emma Paetz
als Grace (voice)
Toby Grimes
als Kissing Couple
Yeliz Simsek
als Kissing Couple
Terry Sach
als Jukebox Man
Ninette Finch
als Old Couple
Douglas Singer
als Old Couple
Ronnie Evans
als Museum Kid
Samuel Saphir
als Museum Kid
Florence Stephenson
als Museum Kid
Charlotte Bottomley
als Museum Kid
Paul Jackson
als Bartender
Lee Byford
als Shopper (uncredited)
Laura Camberley
als Commuter (uncredited)
Janine Catterall
als Breakfast Customer (uncredited)
Michael Chapman
als Deck Chair Man (uncredited)
Andrew Dunkelberger
als Pedestrian / Diner (uncredited)
Begona F. Martin
als Passerby (uncredited)
Sascha Panknin
als Faculty Staff (uncredited)
Mike Pinfield
als Pub Customer (uncredited)
Karol Steele
als Cinema Goer / Pub Customer (uncredited)
Johanna Thea
als Rosie / Junior Doctor (uncredited)
Jimmy O. Yang
als Elliot (uncredited)
Jesse Peretz Director
Tamara Jenkins Screenplay
Jim Taylor Screenplay
Nick Hornby Novel
Evgenia Peretz Screenplay
Albert Berger Producer
Ron Yerxa Producer
Barry Mendel Producer
Judd Apatow Producer
Jeffrey Soros Producer
Simon Horsman Executive Producer
Patrick Murray Producer
Thorsten Schumacher Executive Producer
Nick Hornby Executive Producer
Paul Sarony Co-Producer
Remi Adefarasin Director of Photography
Sarah Finlay Production Design
Sabine Hoffman Editor
Robert Nassau Editor
Lindsay Pugh Costume Design
Nathan Larson Original Music Composer
Maggie Phillips Music Supervisor
Jeanne McCarthy Casting
Dixie Chassay Casting
Polly Hope Unit Production Manager
Tom White First Assistant Director
Emily Perowne Second Assistant Director
Dave Forman Stunt Coordinator
Tom Hatt Stunt Double
Nicolas Wang Stunt Double
Laura Swift Stunt Double
Noah Leggott Stunt Double
Kelly Dent Stunt Double
Oliver Dawson Stunt Double
Simon Buck Stunt Double
Gwyneth Ellis Mann Stunt Double
Rob Hunt Stunts
Nicky Kentish Barnes Co-Executive Producer
Kwesi Dickson Co-Executive Producer
Scott Eaton Production Coordinator
Sarah Childs Assistant Production Coordinator
Caroline Barclay Art Direction
Alex Woodward Art Department Assistant
Rachel Aulton Art Department Coordinator
India Jacques Art Department Assistant
Ellie Pash Set Decoration
Roxanne Farnham Petty Cash Buyer
Garry Dawson Property Master
Mark Bevan Dressing Prop
George Clark Dressing Prop
Steve Wheeler Dressing Prop
Tim Battersby "A" Camera Operator
Tom Taylor First Assistant "A" Camera
Ben Adefarasin First Assistant "B" Camera
Kat Spencer Second Assistant "A" Camera
Neil McConville Second Assistant "B" Camera
Simon Finney "C" Camera Operator
Simon Baker "C" Camera Operator
Chloe Harwood Camera Trainee
Jesse Llande Digital Imaging Technician
Alex Bailey Still Photographer
Kim Armitage Script Supervisor
Stevie Haywood Production Sound Mixer
Mike Duddy Utility Sound
Ian Barwick Gaffer
James Kennedy Best Boy Electric
Matt Buchan Rigging Gaffer
Eddie Adcock Electrician
Nick Clarke Electrician
Dan Addis Generator Operator
Tony Harlow Daily Electrics
Paul Rowe Daily Electrics
Gavin Ogden Daily Electrics
Matt Dickinson Daily Electrics
Steve Tatham Daily Electrics
Greg Lengyel Daily Electrics
Jordan Perry Daily Electrics
Amy Rixon Daily Electrics
Max Legget Daily Electrics
Shaun Mone Daily Electrics
Kevin Dwyer Daily Electrics
Paul Facer Daily Electrics
Steven Kevin Ogden Daily Electrics
Matthias Moka Daily Electrics
Rob Stewart Daily Electrics
Aaron Szogi Daily Electrics
Tony Allen Daily Electrics
Luke Farrow Daily Electrics
Dave Palmieri Daily Electrics
Rob Snell Daily Electrics
Jason Reyneir Daily Electrics
Sion Hopkins Daily Electrics
Mark Thomas Standby Rigger
John Gibson Standby Carpenter
Josh Close Key Grip
Dean King Assistant Grip
Pete Nash Daily Grip
Emmett Cahill Daily Grip
Jamie Monks Daily Grip
Caroline Hill Costume Supervisor
Anna Reynolds Assistant Costume Designer
Rachael Annett Costume Standby
Sallie Jaye Makeup Department Head
Sallie Jaye Hair Department Head
Annette Field Makeup Artist
Sophie Coppola Makeup Artist
Georgia Goggin Travel Coordinator
Daniella Baggaley Production Secretary
Catherine Francis First Assistant Accountant
Ana Stichini Assistant Accountant
Alex Kelly Assistant Accountant
Jon Roper Location Manager
Tom TImbers Assistant Location Manager
Alex Darby Unit Manager
Carl Plenty Location Assistant
Tom Woodcock Location Assistant
Jo Beckett Location Scout
Richard Hill Location Scout
Emma Woodcock Location Scout
Ashton Radcliffe Location Scout
Liam Taylor Security
Maz Chamberlain Security
James Butler Security
Jack Cogger Security
Jacob Lee Davies Security
Steve Patterson Construction Manager
Darren Thackeray Transportation Captain
Rori Bergman Additional Casting
Joanna Sturrock Casting Associate
Jonny Eagle Third Assistant Director
Cherilyn Hawrysh Head of Production
Rosie Fawke Actor's Assistant
Danielle Amedeo Vocal Coach
Shok Robertson Chaperone
Andrea Leggott Chaperone
Jade Cooper Chaperone
Paula Jack Dialect Coach
Sophie Scott Unit Publicist
Toby Robinson Production Assistant
David Underwood Set Production Assistant
Liam Thornton Set Production Assistant
Morris Concas Stand In
Viktoria Jevpalova Stand In
Sarah Bosworth Unit Medic
Mick Hurrell Health and Safety
Neil Samuels Chef
PJ Edwards Catering Head Chef
Mitchell Brown Catering
Graeme Samuels Catering
Michelle Buck Catering
Andy Smith Catering
Alexis Wiscomb Post Production Supervisor
Mallory Trice Post Production Coordinator
Zach Wolf First Assistant Editor
Benjamin Cheah Supervising Sound Editor
Gregg Swiatlowski Supervising Sound Editor
Eric Hirsch Dialogue Editor
Keith Tinman Sound Effects Editor
Krissopher Chevannes ADR Mixer
Jay Peck Foley Artist
Eric Hirsch Sound Re-Recording Mixer
Dann Fink ADR Voice Casting
Bruce Winant ADR Voice Casting
Suzana Peric Music Editor
Reed Black Score Engineer
Nat Jencks Colorist
Devan Maura Saber Digital Intermediate Producer
James Reyes Digital Intermediate Producer
Bridget Fullan VFX Artist
Alan Munro Main Title Designer
Yana Collins Lehman Post Production Accountant
Keri Weisblum Post Production Accountant
Peita Carnevale Post Production Accountant
Philip Ball Clearances Coordinator
Paul Matthews In Memory Of






















ikwilfilmskijken © 2018