Jurassic World (2015)

Actie, Avontuur, Sciencefiction, Thriller
Inmiddels zijn er 22 jaar verstreken sinds de gebeurtenissen uit Jurassic Park. Het eiland Isla Nublar is eindelijk omgebouwd tot een volledig functionerend pretpark genaamd Jurassic World. Owen maakt deel uit van een groep medewerkers die niet alleen werkt in Jurassic World, maar ook op het eiland woont. Samen onderzoeken zij het gedrag van de dinosaurussen. Een aantal onderzoekers experimenteert met de genen van bestaande dinosauriërs, hetgeen resulteert in een levensgevaarlijke dreiging.

Jurassic World Film Info

Score: 6.5/10 van 9333 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2015-06-09
Lengte: 124 Minuut / 2:4
Regisseur: Colin Trevorrow
Schrijvers Rick Jaffa, Amanda Silver, Derek Connolly, Colin Trevorrow.
Productie Studios: Universal Studios, Amblin Entertainment, Legendary Pictures, Fuji Television Network, Dentsu
Productie Land: United States of America


Jurassic World Trailer


Chris Pratt
als Owen Grady
Bryce Dallas Howard
als Claire Dearing
Irrfan Khan
als Simon Masrani
Vincent D'Onofrio
als Vic Hoskins
Nick Robinson
als Zach Mitchell
Ty Simpkins
als Gray Mitchell
Jake Johnson
als Lowery Cruthers
Omar Sy
als Barry
BD Wong
als Henry Wu
Judy Greer
als Karen Mitchell
Lauren Lapkus
als Vivian
Brian Tee
als Hamada
Katie McGrath
als Zara Young
Andy Buckley
als Scott Mitchell
Eric Edelstein
als Paddock Supervisor
Jimmy Fallon
als Jimmy Fallon
James DuMont
als Hal Osterly
Matt Burke
als Jim Drucker
Anna Talakkottur
als Erica Brand
Colin Trevorrow
als Mr. DNA
Courtney J. Clark
als Mosasaurus Announcer
Kelly Washington
als Zach's Girlfriend
Matthew Cardarople
als Gyrosphere Operator
Chad Randall
als InGen Soldier
Yvonne Angulo
als Italian Mother
Chloe Perrin
als Italian Girl
Erika Erica
als Park Visitor (uncredited)
Tiffany Forest
als Park Visitor (uncredited)
Michael Crichton Characters
Rick Jaffa Screenplay
Amanda Silver Screenplay
Steven Spielberg Executive Producer
Frank Marshall Producer
Colin Trevorrow Director
Sam Hicks Grip
Brian N. Bentley Compositors
Mike Dharney Animation
Emilio Ghorayeb Animation
Derek Connolly Screenplay
Rick Jaffa Story
Amanda Silver Story
Patrick Crowley Producer
Christopher Raimo Associate Producer
Thomas Tull Executive Producer
John Schwartzman Director of Photography
Kevin Stitt Editor
John Papsidera Casting
Ed Verreaux Production Design
Page Buckner Art Direction
Nick Crocco Art Direction
Caty Maxey Art Direction
Christa Munro Art Direction
David Scott Art Direction
Ronald R. Reiss Set Decoration
April Ferry Costume Design
Daniel Orlandi Costume Design
Melizah Anguiano Hairstylist
Lawrnell Bell-Rattler Hairstylist
Chantal Boom'la Makeup Artist
Natalie Cordray Makeup Artist
Melanie Deforrest Makeup Artist
Mahealani Diego Hairstylist
Karri Farris Makeup Artist
Sherri Hamilton Hairstylist
Jennifer Hodges Hairstylist
Stephanie Jennings Hairstylist
Jack Lazzaro Makeup Artist
Courtney Lether Makeup Artist
Annabelle MacNeal Makeup Artist
Mary L. Mastro Hair Setup
Paige Reeves Makeup Artist
LeDiedra Richard-Baldwin Makeup Artist
Jami Ross Makeup Artist
Laine Rykes Makeup Artist
Emily Tatum Makeup Artist
Peter Tothpal Hairstylist
Linda Traxler Hairstylist
Vicki Vacca Makeup Artist
Michelle Vittone Makeup Artist
Crystal Wells Hairstylist
Scott Trimble Production Supervisor
Chris Castaldi Assistant Director
Scott Koche Assistant Director
Joyce McCarthy Assistant Director
Nathan Parker Assistant Director
Stockton David Porter Assistant Director
Zack Smith Assistant Director
Spencer Taylor Assistant Director
Ernie Avila Set Designer
Samantha Avila Assistant Art Director
Guy Belegaud Propmaker
Mark Bialuski Propmaker
Robert A. Blackburn Construction Coordinator
Timothy Burgard Storyboard
Alvin S. Cabrinha Jr. Greensman
Lorrie Campbell Set Designer
Todd Cherniawsky Set Designer
David Chow Set Designer
Robert Consing Storyboard
Tom Curtis Prop Maker
Guillaume DeLouche Property Master
Yann Denoual Sculptor
Derek Devers Propmaker
Forest P. Fischer Set Designer
Jeff Frost Modeling
Collin Grant Storyboard
Mike Herriage Greensman
Alana Hong Art Department Assistant
Chris Hopkins Sculptor
Ryan Shields Johnston Assistant Art Director
Ty Jones Jr. Set Dressing Artist
Philip Keller Storyboard
Jenni Knight Set Dressing Artist
Kevin C. Lang Set Dressing Artist
George Lee Set Designer
Tammy S. Lee Set Designer
Paul Lindsey Propmaker
Kevin Loo Set Designer
Matt Lopac Set Decoration
Matt Lopac Set Decoration
David Lowery Storyboard
Vincent Luizzi Set Dressing Artist
Masako Masuda Set Designer
Mark 'Crash' McCreery Art Direction
Ron Mendell Set Designer
William Nutt Greensman
William'Billy' Nutt Greensman
Timothy Oakley Prop Maker
Paul Penley Set Dressing Artist
Mike Piccirillo Art Department Coordinator
Christopher Ramirez Greensman
John Michael Riva Jr. Art Department Assistant
Joelle-Lyn Sarte Art Department Coordinator
Codie Scott Greensman
Alex Sessing Greensman
Jeff Shewbert Propmaker
Edward Skade Sculptor
Meagan Skerchock Set Dressing Artist
Spencer Smith Greensman
Karen Sori Art Department Assistant
David Soukup Set Designer
Christopher Stanback Propmaker
Sam Sternthall Set Dressing Artist
Dan Sweetman Storyboard
Darrell Tachibana Greensman
John Tedlie Set Dressing Artist
Bruno Troadec Sculptor
Amy Lynn Umezu Storyboard
Stella Vaccaro Set Designer
Cuitlahuac Morales Velazquez Sculptor
Trinh Vu Set Designer
Kevin Whatley Propmaker
Randall D. Wilkins Set Designer
Liloa Wong Greensman
Ronn Wong Set Dressing Artist
Christopher J. Wood Set Dressing Artist
Walter Zieska Propmaker
Christopher Boyes Sound Re-Recording Mixer
Benjamin A. Burtt Foley
Lisa Chino ADR & Dubbing
Angelina Faulkner Sound Editor
Kirk Francis Sound mixer
Pascal Garneau Sound Effects Editor
Scott Guitteau Sound Effects Editor
Nia Hansen Foley
Travis Hoover Boom Operator
Pete Horner Sound Re-Recording Mixer
Chris Manning Foley
Stuart McCowan Dialogue Editor
Al Nelson Sound Designer
Juan Peralta Sound Re-Recording Mixer
James Eck Rippie Boom Operator
Gary Rydstrom Sound Designer
Brad Semenoff ADR & Dubbing
Dennie Thorpe Foley
Trey Turner Foley
Marc Uddo Boom Operator
Jana Vance Foley
Chris Welcker Boom Operator
Gwendolyn Yates Whittle Supervising Sound Editor
John Bilicki Helicopter Camera
Chris Brenczewski Special Effects Coordinator
Michael Clarke Special Effects
Robbie Clot Special Effects
Lawrence Decker Special Effects
Matthew Dzikielewski Special Effects
Gabriel Eby Special Effects
Sebastian Foxx Special Effects
Dean Hathaway Special Effects
Geoff Heron Special Effects Coordinator
Allan B. Holt Modeling
Bruce Y. Kuroyama Special Effects
Michael Lantieri Special Effects
Mark 'Crash' McCreery Special Effects
John McLeod Special Effects
Michael Meinardus Special Effects
Ryan Meinardus Special Effects
Donald Myers Special Effects
Doug Passarelli Special Effects
Jacob Roanhaus Special Effects
Mike Sasgen Special Effects
Cole Taylor Special Effects
Douglas D. Ziegler Special Effects
Laura Aldridge Visual Effects
Tim Alexander Visual Effects Supervisor
Luis Almazan Compositors
Michael Amato VFX Artist
Dwight Angelito Compositors
Alex Aponte Visual Effects
Eric Bates Animation
Jeffrey Benedict VFX Artist
Nestor Benito Compositors
Myong Choi Compositors
Bradley Chowning Compositors
Ryan B. Clarke Compositors
Darrell Claunch Compositors
Kaelen Cohen Compositors
Emanuele Comotti Compositors
Sean Coonce Compositors
Jacqueline Cooper VFX Artist
Anthony D'Agostino Compositors
Todd D'Amario Modeling
Lorelei David Visual Effects Editor
Peter Demarest Compositors
Tinko Dimov Compositors
Dan Enstrom Compositors
Alexis Forni VFX Production Coordinator
Lucien Fostier Compositors
Bradley Gaines Compositors
Angela Giannoni Compositors
Sheila Giroux VFX Production Coordinator
Justin Gladden Visual Effects Producer
Melissa Goddard Compositors
Daniel Gonzalez Solozabal Compositors
Neal Halter Modeling
Reginald Harber Jr. Compositors
Shawn Hillier Compositors
Ryan Hopkins VFX Artist
Sean House Modeling
Peggy Hrastar Modeling
Chad Hudson VFX Production Coordinator
Flannery Huntley VFX Production Coordinator
Marchand Jooste Animation
Shawn Kelly Animation
Linda Y. Kim Compositors
Heath Kraynak Compositors
Alberto Landeros Compositors
David Larochelle Compositors
Pei'an Lau Production Manager
James Jooyoung Lee Animation
Marco Lee Compositors
Nikki Jieun Lee Compositors
Ting Lo Modeling
Ting Lo Modeling
Greg Maloney Visual Effects Producer
Mark Mancewicz Creature Design
Mike Marcuzzi Visual Effects
Simon Marinof Compositors
Kindra Marra Visual Effects Editor
Ben McEwan Compositors
Scott Mitchell Compositors
Chris F. Moore Visual Effects
Travis Murray Compositors
Conrad Olson Compositors
Michael Ore Compositors
Francisco Palomares Pozas Compositors
Kalle Peterson Compositors
Ariele Podreider Lenzi Creature Design
Erica Milena Pollack Compositors
Eric Ponton Compositors
Loren Robinson VFX Artist
Nathaniel Rodriguez Compositors
Katherine Rodtsbrooks Visual Effects Supervisor
Calvin Romeyn Compositors
Maya Roza Compositors
Ai Saimoto Lighting Technician
Yandri Sanchez VFX Artist
Andrew Savchenko Compositors
Stephan Schaefholz Compositors
Roman Schmidt Visual Effects
Paul Sharpe VFX Artist
Eyal Shirazi Compositors
Joao Sita Compositors
Jubinville Steve Modeling
Paul Venn Stirling Compositors
Richard Sällqvist Compositors
Jenn Taylor Animation
Jeff Tetzlaff Modeling
Mark Trowbridge VFX Production Coordinator
Marion Voignier Compositors
Shawn Walsh Visual Effects Producer
Pablo Wang Compositors
Cameron Widen Animation
Virginia Wilson Compositors
Casey Yahnke Compositors
Tim Yang VFX Artist
Pearlyn Yeo VFX Production Coordinator
Jun Zhang Compositors
Dean Bailey Stunts
Brandon Beckman Stunts
Tim Bell Stunts
Hannah Betts Stunts
Jacqueline Cadiente Stunts
David Castillo Stunts
Jacob Chambers Stunts
Whitney Coleman Stunts
Tim Connolly Stunts
Cody Daniel Stunts
Craig H. Davidson Stunts
Lisa Dempsey Stunts
Rockey Dickey Jr. Stunts
Tony Donno Stunts
Danny Downey Stunts
Timothy Eulich Stunts
Darin Fujimori Stunts
Jeff Galpin Stunts
Daniel Graham Stunts
Regis Harrington Stunts
Jenn A. Harris Stunts
Charles Haugk Stunts
Randy Haynie Stunts
Daniel Hernández Stunts
Michael Jamorski Stunts
Keith Jardine Stunts
Allen Jo Stunts
Zero Kazama Stunts
Patrick Kearns Stunts
Martin Klebba Stunts
Matthew LeFevour Stunts
Mike Majesky Stunts
Raymond Mamrak Stunts
Tony McFarr Stunts
Danton Mew Stunts
Sarah Molasky Stunts
Vanessa Motta Stunts
Chris O'Hara Stunt Coordinator
Holly O'Quin Stunts
Katie Wright Pere Stunts
Kara Petersen Stunts
Gary Price Stunts
Greg Rementer Stunts
Meredith Richardson Stunts
Carolina Roberts Stunts
Brittany Romatowski Stunts
Rich Rutherford Stunts
Eric R Salas Stunts
Kasim Saul Stunts
Felipe Savahge Stunts
Mark Semos Stunts
Patrick Stenberg Stunts
Eric Stratemeier Stunts
Taryn Terrell Stunts
Nico Woulard Stunts
Joseph J. Allen Electrician
Dana Baker Grip
Dacoda Bartles Grip
Mark William Bassett Grip
Michael Best Grip
Kevin Bridge Electrician
Brian Bruhn Electrician
Baron Coenen Electrician
Michelle Cummins Rigging Grip
Joshua Davis Gaffer
Gregory Doi Electrician
Duke Duvauchelle Electrician
John Gregory Edwards Electrician
Chris Flowers Electrician
Scott Graves Rigging Gaffer
Ted Gregg Grip
Steven A. Guerrero Grip
Eddie G. Gutierrez Grip
Henry Guzman Electrician
Joe Heid Electrician
Ronald Hersey Director of Photography
Brian Hollars Electrician
Justin Kursinsky Electrician
Richard Landry Electrician
Greg Lopez Electrician
Andy Luce Grip
Michael Maley Gaffer
Greg Mayer Electrician
Charlie McIntyre Electrician
Christopher Meydrich Electrician
Oskar Ness Grip
Josh Nobles Electrician
Ahmad Powell Electrician
Mike Rushing Grip
Scott Sprague Best Boy Electric
Todd Stoneman Grip
Rafael E. Sánchez Gaffer
Jason Talbert Grip
Robby Terry Lighting Technician
Don Tomich Rigging Gaffer
Les T. Tomita Grip
Michael Anthony Travers Grip
Grant Valentine Electrician
Raimar van den Bylaardt II Electrician
Chris Weigand Lighting Technician
Satoshi Yamazaki Grip
Vince Young Lighting Technician
Chuck Zlotnick Still Photographer
Nicholas Cabana Animation
Kyle Dunlevy Animation
Cristina Falcon Animation
Cameron Folds Animation
Peer Lemmers Animation
Andrew Malesky Animation
Yuhon Ng Animation
Jeremy Stewart Animation
Travis Tohill Animation
Keith Patrick Turner Animation
Luis Carlos Uribe Animation
Bob Wilson Animation
Frank Avanzo Set Costumer
Hannah Gates Set Costumer
Ren Heeralal Set Costumer
Lisa Magee Set Costumer
Elaine Ramires Costume Supervisor
Cathie Valdovino Set Costumer
Eric Yake Set Costumer
David Cowles Visual Effects Editor
Kirk Baptiste Driver
Ken Farnell Transportation Co-Captain
David Fowlkes Driver
Curt Michael Grooms Transportation Captain
Brad Lips Driver
Justin Louie Additional Photography
Frank Porras Driver
Michael Sean Ryan Transportation Co-Captain
Aaron Skalka Transportation Coordinator
Steve Smitherman Driver
John F. Teeple Driver
Matthew Michael Weathers Administration
James P. Schramm Thanks
Stan Winston Thanks
Colin Trevorrow Screenplay
Michael Giacchino Original Music Composer
Chris Haarhoff Steadicam Operator
Grant Babbitt Camera Operator
Ian Fox Camera Operator
Patrick Loungway Second Unit Cinematographer
Tristan Noelle Camera Operator
Michael Kelem Helicopter Camera
David B. Nowell Helicopter Camera
Peter Zuccarini Underwater Camera
Vivian Baker Makeup Department Head
Brad Semenoff Dialogue Editor
Celia Jepson Lighting Supervisor
Michael Lyon Lighting Technician
Ty Warren Executive In Charge Of Production
Anthony Chiarantano Production Supervisor
Russell Allen Production Supervisor
Paul Apelgren Music Editor
Alex Levy Music Editor
Rocky Capella Stunt Coordinator
David James Sculptor
Michael Galbraith Animation
Matt Thompson Stunts
John Coven Storyboard
Robert Jackson Boom Operator
Kris Cole Assistant Editor
Stephen King Animation
Phil Tippett Visual Effects