Justice League (2017)

Actie, Avontuur, Fantasie, Sciencefiction
Geholpen door zijn hernieuwde geloof in de mensheid en geïnspireerd door de onzelfzuchtige Superman, werft Bruce Wayne (Batman) zijn nieuwe kompaan Diana Prince (Wonder Woman) om een nog grotere vijand onder ogen te komen. Batman en Wonder Woman werken snel samen om meer rekruten te krijgen voor deze strijd. Maar ondanks deze helden - Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg en The Flash- is het misschien al te laat om de aarde te redden van een grootse aanval.

Justice League Film Info

Score: 6.4/10 van 4172 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2017-11-15
Lengte: 121 Minuut / 2:1
Regisseur: Zack Snyder
Schrijver: Joss Whedon
website: http://www.justiceleaguethemovie.com
Productie Studios: DC Comics, DC Entertainment, RatPac-Dune Entertainment, Warner Bros. Pictures, Cruel & Unusual Films, Atlas Entertainment, Lensbern Productions
Productie Land: United States of America


Justice League Trailer


Ben Affleck
als Bruce Wayne / Batman
Henry Cavill
als Kal-El / Clark Kent / Superman
Gal Gadot
als Diana Prince / Wonder Woman
Ezra Miller
als Barry Allen / Flash
Jason Momoa
als Arthur Curry / Aquaman
Ray Fisher
als Victor Stone / Cyborg
Ciarán Hinds
als Steppenwolf (voice)
Amy Adams
als Lois Lane
Jeremy Irons
als Alfred Pennyworth
Diane Lane
als Martha Kent
Connie Nielsen
als Queen Hippolyta
J.K. Simmons
als Commissioner James Gordon
Billy Crudup
als Henry Allen (uncredited)
Joe Morton
als Silas Stone
Amber Heard
als Mera
Michael McElhatton
als Black Clad Alpha
Joe Manganiello
als Slade Wilson / Deathstroke (uncredited)
Jesse Eisenberg
als Lex Luthor (uncredited)
Robin Wright
als Antiope (uncredited)
David Thewlis
als Ares
Julian Lewis Jones
als King Atlan
Marc McClure
als Officer Ben Sadowsky
Lisa Loven Kongsli
als Menalippe
Holt McCallany
als Burglar
Ingvar Eggert Sigurðsson
als Mayor (as Ingvar Sigurdsson)
Gemma Refoufi
als Lex Luthor's Guard
Kelly Burke
als Air Force Security Officer
Paulina Boneva
als Paramedic Gotham City Hospital
Alexandra Ford
als Front Row Football Fan
Eleanor Matsuura
als Epione
Daniel Stisen
als Ancient Warrior
Samantha Jo
als Euboea
Sergi Constance
als Zeus
Doutzen Kroes
als Venelia
Chris Terrio Writer
Deborah Snyder Producer
Charles Roven Producer
David Brenner Editor
Fabian Wagner Director of Photography
Taylor Brown Special Effects
Bill Finger Characters
Bob Kane Characters
Jerry Siegel Characters
Joe Shuster Characters
Ben Affleck Executive Producer
Jon Berg Producer
Wesley Coller Executive Producer
Finni Johannsson Line Producer
Chris Terrio Executive Producer
Gregory Wilson Co-Producer
Kristy Carlson Casting
Lora Kennedy Casting
Patrick Tatopoulos Production Design
Michael Wilkinson Costume Design
Emmy Beech Makeup Artist
Danny Elfman Music
Zack Snyder Story
Chris Terrio Story
Christopher Nolan Executive Producer
Geoff Johns Producer
Daniel S. Kaminsky Executive Producer
Curt Kanemoto Executive Producer
Benjamin Melniker Executive Producer
Jim Rowe Executive Producer
Michael Uslan Executive Producer
Emma Thomas Executive Producer
Marianne Jenkins Co-Producer
Andrea Wertheim Associate Producer
Richard Pearson Editor
Martin Walsh Editor
Kate Ringsell Casting
Dominic Capon Set Decoration
Lorin Flemming Art Direction
Joseph Hiura Art Direction
Paul Laugier Art Direction
Zack Snyder Director
Joss Whedon Screenplay
Rick Newsome Storyboard Designer
Samuel Leake Art Direction
Keith Pain Art Direction
Andrew Palmer Art Direction
Hayley Easton Street Art Direction
Helen Xenopoulos Art Direction
Christian Huband Supervising Art Director
Helen Jarvis Supervising Art Director
Graham Johnston Hair Department Head
Zoe Tahir Hair Department Head
Kristin Wahl Hair Designer
Emmy Beech Hairstylist
Dorey Cilia Hairstylist
Sarah Grispo Hairstylist
Sarah Hamilton Hairstylist
Gabor Kerekes Hairstylist
Sallie Jaye Hairstylist
Carmel Jackson Hair Supervisor
Karen Cohen Hair Supervisor
Julie Dartnell Key Hair Stylist
Graham Johnston Makeup Department Head
Zoe Tahir Makeup Department Head
Dorey Cilia Makeup Artist
Sarah Grispo Makeup Artist
Sarah Hamilton Makeup Artist
Gabor Kerekes Makeup Artist
Victoria Down Makeup Designer
Kate Biscoe Makeup Designer
Carmel Jackson Makeup Supervisor
Karen Cohen Makeup Supervisor
Stephen Murphy Prosthetic Makeup Artist
Sophie Worley Art Department Coordinator
Sophie Bridgman Assistant Art Director
Julia Dehoff Assistant Art Director
Daniel Nussbaumer Assistant Art Director
Emma Clough Draughtsman
Alfredo Lupo Draughtsman
Dorrie Young Draughtsman
Ben Wilkinson Property Master
Anshuman Prasad Set Designer
Haukur M. Hrafnsson Set Dresser
Daniel Newton Set Dresser
Josh Sales Set Dresser
Rafael Somarriba Set Dresser
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Jeanette Benzie Casting Associate
Catriona Dickie Casting Assistant
Leigh Ann Smith Casting Assistant
Marc Wolff Aerial Coordinator
Lucia Foster Found Aerial Coordinator
Charles Bodycomb Armorer
Miles A. Fletcher Pilot
Daren Bailey Marine Coordinator
Jesse Peckham Script Coordinator
Kimi Webber Script Supervisor
Paula Casarin Script Supervisor
Rebecca Sheridan Script Supervisor
Lee Anne Muldoon Unit Publicist
Eric Dvorsky Aerial Camera Technician
Will Handley Aerial Camera Technician
Adam Dale Aerial Director of Photography
Kris Krosskove Camera Operator
John Gamble Camera Operator
Jean-Philippe Gossart Second Unit Director of Photography
Jeremy Hiles Camera Operator
Jason Ewart Additional Photography
Stefan Stankowski Additional Photography
Micky Froehlich Additional Photography
Alan Perrin Drone Operator
Chuck Finch Gaffer
Wick Finch Gaffer
Christopher Prampin Gaffer
Dan Jones Gaffer
Steve Ellingworth Key Grip
Arnar Einarsson Key Grip
Joe Macaluso Key Grip
Ricky Collins Lighting Technician
David Cormack Lighting Technician
Aaron Dunning Lighting Technician
Scott Parker Lighting Technician
Jack Ridout Lighting Technician
Greg Etheredge Lighting Technician
Genki McClure Lighting Technician
Gary Nolan Rigging Gaffer
Jason C. Fitzgerald Rigging Gaffer
Jack Serino Rigging Grip
Jonathan Prime Still Photographer
Matt Dicken 3D Artist
Jan Fischer 3D Artist
Philipp Röger 3D Artist
Brian Runnels 3D Coordinator
Yordan Petrov 3D Generalist
Daryl Sawchuk Animation Supervisor
Omar Morsy Animation Supervisor
Eric Petey Animation Supervisor
Clement Yip Animation Supervisor
David Crispino Animation Supervisor
Matthieu Poirey Animation Supervisor
Eric Schoellnast CG Supervisor
Francois Sugny CG Supervisor
Alexander Seaman CG Supervisor
Sebastien Francoeur CG Supervisor
Chris Mulcaster CG Supervisor
Randy Ui CG Supervisor
Ronnie Menahem CG Supervisor
Daniele Tosti CG Supervisor
Tonio Freitag 3D Artist
Christophe St-Pierre Paradis Lead Animator
Elaine Wu Lead Animator
Kevin Kohri Lead Animator
Daniel Lorenzo Alvarez Lead Animator
Bill Bridges Lead Animator
Ken Satchel King Lead Animator
Dalmas Rémy Lighting Supervisor
Rosie Draper Matchmove Supervisor
Simon Pynn Matchmove Supervisor
Etienne Poulin St-Laurent Matchmove Supervisor
Steve Yamamoto Pre-Visualization Supervisor
Draghici Bogdan 3D Generalist
Farid K. Yazami 3D Generalist
Giacomo Mineo Sequence Supervisor
Ben Cowell-Thomas Sequence Supervisor
Lei Zhang VFX Editor
Barbara Holmes VFX Editor
Liana Jackson VFX Editor
Martin November VFX Editor
Ilkka Uitto VFX Editor
Goldie Hanger VFX Production Coordinator
Joyce Au Visual Effects Coordinator
Alex Belgeonne Visual Effects Coordinator
Jessica Carrington Visual Effects Coordinator
Adrianna Nielle Davies Visual Effects Coordinator
Kate Elum Visual Effects Coordinator
Chloe Feodoroff Visual Effects Coordinator
Arushi Govil Visual Effects Coordinator
Edan Hopper Visual Effects Coordinator
Kimberly Julien Visual Effects Coordinator
Stewart Kojima Visual Effects Coordinator
Naveen Kumar Visual Effects Coordinator
Ilse Martinez Visual Effects Coordinator
Emily C. Moye Visual Effects Coordinator
Bonita Nichols Visual Effects Coordinator
Carine Ong Visual Effects Coordinator
Emily Pead Visual Effects Coordinator
Marshall Rainey Visual Effects Coordinator
Sahil.Wadhwani Visual Effects Coordinator
Magali Signourel Visual Effects Coordinator
Krzysztof Szulc Visual Effects Coordinator
Ben Wardle Visual Effects Coordinator
Robin Williams Visual Effects Coordinator
Paige Andrews Visual Effects Coordinator
Laura McGlynn Visual Effects Coordinator
Megan Wong Visual Effects Coordinator
Kathrin Lang Visual Effects Coordinator
Sara Bourque Visual Effects Coordinator
Lorie Bussières Visual Effects Coordinator
Jade Ghali-Lachapelle Visual Effects Coordinator
Mary Hayden Visual Effects Coordinator
Gretel Ng Visual Effects Coordinator
Rocco Pierini Visual Effects Coordinator
Brad Minnich Visual Effects Editor
James Mann Visual Effects Editor
Kelly Noordermeer Visual Effects Editor
René Mertens Visual Effects Editor
Timur Yesilfiliz Visual Effects Editor
Mathieu Chouinard Visual Effects Editor
Guillaume Poulin Visual Effects Editor
Jonathan D. Martin Visual Effects Editor
Josh R. Jaggars Visual Effects Producer
Amit Jhamb Visual Effects Producer
Rebecca West Visual Effects Producer
Steve Griffith Visual Effects Producer
Sebastian Meszmann Visual Effects Producer
Mona Mohr Visual Effects Producer
Marie-Cecile Dahan Visual Effects Producer
Molly Pabian Visual Effects Producer
Richard Ivan Mann Visual Effects Producer
Lena Scanlan Visual Effects Producer
Sean Konrad Visual Effects Supervisor
Seth Maury Visual Effects Supervisor
Loeng Wong-Savun Visual Effects Supervisor
Thomas Proctor Visual Effects Supervisor
Thilo Ewers Visual Effects Supervisor
Sven Martin Visual Effects Supervisor
Peter Nofz Visual Effects Supervisor
Bryan Hirota Visual Effects Supervisor
Julie Orosz Visual Effects Supervisor
David Wallace Allen Visual Effects Supervisor
Keith Miller Visual Effects Supervisor
Chia-Chun Lin Visual Effects Technical Director
Carlos Guzman Visual Effects Technical Director
Stefanos Kittakis Visual Effects Technical Director
Mark Cameron Williams Visual Effects Technical Director
Romana Cicova Assistant Editor
Britni Ziegler Peters Assistant Editor
Damian F. Gomez Assistant Editor
Ian Sullivan Digital Intermediate
Giovanni DiGiorgio Digital Intermediate
Stefan Sonnenfeld Digital Intermediate
Matthew W. Johnson Digital Intermediate
Annie Johnson Digital Intermediate
Carlos M. Castillón First Assistant Editor
Kevin Hickman First Assistant Editor
Warren Paeff First Assistant Editor
Peter Tackaberry First Assistant Editor
Michelle Pazer ADR Editor
Chris Murphy Boom Operator
Tom Caton Boom Operator
Margit Pfeiffer Dialogue Editor
Michelle Pazer Dialogue Editor
Michael J. Broomberg Foley
Roy Seeger First Assistant Sound Editor
Gavin Marshall First Assistant Sound Editor
Hugh Sherlock First Assistant Sound Editor
Chuck Michael Sound Designer
Phil Barrie Sound Effects Designer
Eliot Connors Sound Effects Designer
Casey Genton Sound Effects Designer
Ando Johnson Sound Effects Editor
Bob Kellough Sound Effects Editor
Chris Jenkins Sound Re-Recording Mixer
Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Lauren Hadaway Supervising ADR Editor
Lauren Hadaway Supervising Dialogue Editor
Scott Hecker Supervising Sound Editor
Alex Gibson Music Editor
Melissa Muik Music Editor
Denise Okimoto Music Editor
Jay B. Richardson Music Editor
Karen Elliott Music Supervisor
Lisa Jaime Supervising Music Editor
Michael Mooney Assistant Costume Designer
Amanda McLaughlan Costume Coordinator
Claire Watson Costume Coordinator
Brooke Dibble Costume Illustrator
Ian Joyner Costume Illustrator
Jerad Marantz Costume Illustrator
Max Brennan Set Costumer
Charles Gillies Set Costumer
Perry Goyen Set Costumer
Jessica Phillips Set Costumer
Kelly Porter Set Costumer
Kevin Pratten Wardrobe Supervisor
Mark Holt Special Effects Supervisor
Haukur Karlsson Special Effects Supervisor
Lucy Myers Special Effects Coordinator
Tim Rigby Stunts






















ikwilfilmskijken © 2018