Kill Bill: Vol. 1 (2003)

Actie, Misdaad
De huurmoordenaar 'The Bride' wordt op haar eigen bruiloft neergeschoten door haar opdrachtgever Bill en zijn handlangers. Ze overleeft de aanslag, maar door een kogel in haar hoofd ligt ze vier jaar in coma.

Kill Bill: Vol. 1 Film Info

Score: 7.9/10 van 9992 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-10-10
Lengte: 111 Minuut / 1:51
Regisseur: Quentin Tarantino
website: http://www.miramax.com/movie/kill-bill-volume-1
Productie Studios: Miramax, A Band Apart, Super Cool ManChu
Productie Land: United States of America


Kill Bill: Vol. 1 Trailer


Uma Thurman
als Beatrix "The Bride" Kiddo
Lucy Liu
als O-Ren Ishii
Vivica A. Fox
als Vernita Green
Daryl Hannah
als Elle Driver
David Carradine
als Bill
Michael Madsen
als Budd
Julie Dreyfus
als Sofie Fatale
Chiaki Kuriyama
als Gogo Yubari
Sonny Chiba
als Hattori Hanzo
Gordon Liu Chia-Hui
als Johnny Mo
Michael Parks
als Earl McGraw
Michael Bowen
als Buck
Jun Kunimura
als Tanaka
Kenji Ohba
als Bald Guy (Sushi Shop)
Yuki Kazamatsuri
als Proprietor
James Parks
als Edgar McGraw
Sakichi Satô
als Charlie Brown
Jonathan Loughran
als Trucker
Yoshiyuki Morishita
als Tokyo Business Man
Tetsuro Shimaguchi
als Crazy 88 #1 (Miki)
Kazuki Kitamura
als Crazy 88
Yoji Tanaka
als Crazy 88
Sô Yamanaka
als Crazy 88
Juri Manase
als Crazy 88 #6 (Girl)
Akaji Maro
als Boss Ozawah
Goro Daimon
als Boss Honda
Shun Sugata
als Boss Benta
Zhang Jin Zhan
als Boss Orgami
Hu Xiaohui
als Young 88 (Spanked Boy)
Ambrosia Kelley
als Nikki Bell
Sachiko Fujii
als The 5, 6, 7, 8's
Shu Lan Tuan
als Okinawa Airline Ticket Agent
Ai Maeda
als O-Ren (anime sequence) (voice)
Naomi Kusumi
als Boss Matsumoto (anime sequence) (voice)
Hikaru Midorikawa
als Pretty Riki (anime sequence) (voice)
Issey Takahashi
als Crazy 88
Quentin Tarantino Director
Robert Richardson Director of Photography
Sally Menke Editor
Lawrence Bender Producer
Koko Maeda Casting
Johanna Ray Casting
Harry Cohen Sound Designer
Quentin Tarantino Writer
Kumiko Ogawa Costume Design
Catherine Marie Thomas Costume Design
Yohei Taneda Production Design
David Wasco Production Design
Daniel Bradford Art Direction
Cao Juiping Art Direction
Hidefumi Hanatani Art Direction
Lu Yo Lui Art Direction
Minoru Nishida Art Direction
Yoshihito Akatsuka Set Decoration
Sandy Reynolds-Wasco Set Decoration
Heba Thorisdottir Makeup Department Head
Peter Davidson Set Designer
Mary Saisselin Set Designer
Takashi Sasaki Set Designer
Gretchen Engel Art Department Coordinator
Peter Michael Sullivan Sound Designer
Wylie Stateman Supervising Sound Editor
Scott Martin Gershin Supervising Sound Editor
John Hartigan Special Effects Coordinator
Corey Pritchett Special Effects Coordinator
Frankie Chung Visual Effects Supervisor
Tommy Tom Visual Effects Supervisor
Keith Adams Stunt Coordinator
Andrew Cooper Still Photographer
Larry McConkey Steadicam Operator
Daniel Grant North Costume Supervisor
Kanani Wolf Set Costumer
Jay B. Richardson Music Editor
Derek Raser Transportation Coordinator
Douglas Dresser Location Manager
Akira Morii Location Manager
Katsuhito Ishii Animation Director
Eiji Ishimoto Animation
Toshio Ishizaki Animation
Mitsuo Iso Animation
Mahiro Maeda Animation
Yasunori Miyazawa Animation
Yutaka Sakamoto Animation Manager
Keiichi Sasajima Animation
Shou Tajima Art Department Manager
Hideki Takahashi Animation
Junichi Uematsu Animation
Takaaki Yamashita Animation
Shin'ya Ôhira Animation
Koko Maeda Associate Producer
Dede Nickerson Associate Producer
Kwame Parker Associate Producer
Erica Steinberg Executive Producer
E. Bennett Walsh Executive Producer
Bob Weinstein Executive Producer
Harvey Weinstein Executive Producer
RZA Original Music Composer
Khan Griffith Electrician
Uma Thurman Characters
Quentin Tarantino Characters
Katsuji Morishita Producer
Mitsuhisa Ishikawa Executive Producer
Peter Bogdanovich Thanks
Robert Rodriguez Thanks
Ken Lesco Utility Stunts
Victoria Wood Wigmaker
Dino Dimuro Sound Effects Editor
Mark Zunino Costume Design
Alexander AD Costume Design
Eriko Miyagawa Art Department Assistant
Satoko Saito Assistant Art Director
John Stone Construction Coordinator
Jeff Plauster Construction Foreman
Steve Borgese Greensman
Laurel Pickering Lead Painter
Brett C. Smith Leadman
Marie Healy Location Scout
Michael Spitaletto Painter
Ayako Sakahara Production Illustrator
Elizabeth Norton Standby Painter
Jamie Felz First Assistant Camera
Ilona Herman Hairstylist
Emanuel Millar Key Hair Stylist
Scott Patton Makeup Designer
D.A. Young Additional Music
Vincent Joseph Flaherty Armorer
Archie Hankins Carpenter
Paul Abraham Craft Service
Robert Aaron Brown Driver
Howard Berger Makeup Effects
Don Feeney Picture Car Coordinator
Ian Elias Post Production Assistant
Peter Mavromates Post Production Supervisor
Rome Duval Propmaker
Jennifer A. Bolitho Scenic Artist
Elida Cerda Set Medic
Stephen Dudycha Set Production Assistant
Leslie Yeransian Stand In
Sho Brown Stunts
Bruce Callahan Transportation Co-Captain
Arturo del Río Unit Production Manager
Will Casey Unit Publicist
Glenn Cannon Video Assist Operator
Jennifer Hall Lee Digital Intermediate
Joan Sobel First Assistant Editor
Ian Kincaid Gaffer
Preston A. Adams Lighting Technician
John R. Manocchia Rigging Gaffer
Carlos Escobar Rigging Grip
Julie Dreyfus Casting Associate
Katsumi Furuhashi Production Accountant
Jennifer S. Deayton Production Coordinator
Motoki Ishida Production Manager
Tom Hartig Boom Operator
Michelle Kuznetsky Music Supervisor
Mark Ulano Production Sound Mixer
Bob Beher Sound Editor
John Bires Sound Engineer
Michael Minkler Sound Re-Recording Mixer
Kelly Bumbarger Digital Compositors
Jason Gustafson Special Effects Supervisor
Daniel R. Kerr Sound
Mary Ramos Music Supervisor
Gregory Nicotero Makeup Effects
Bruce Del Castillo Grip
Cornelia Ryan Unit Production Manager
Helen Monaghan Costume Supervisor
David Ladish Set Dresser
Julie Helton Camera Loader
Herb Ault Key Grip
Debbie Zoller Key Makeup Artist
Hugh Waddell ADR Supervisor
Mike Hurst Assistant Sound Editor
Noriko Watanabe Hairstylist
Edward J. Borasch Jr Assistant Property Master
Antonio V. Garrido Dolly Grip
Ilona Herman Makeup Artist
Rob Moses Fight Choreographer
Kennedy Taylor First Assistant Director
Jonathan Tex Levitt Second Assistant Director
Texas Dave Third Assistant Director
Aaron Denenberg Negative Cutter
Rachael Lin Gallaghan Assistant Production Coordinator
Rui Kuroki Assistant Production Manager
Jerome Ro Brooks Casting Assistant
Craig S. Jaeger Foley Editor
Adam Blantz Utility Sound
Shou Tajima Character Designer
Satya Bellord Stunts
Charlie Estepp Stunts
Frederick H. Stahly Dialogue Editor
Michael Hertlein Dialogue Editor
Katrina Siegmund Dialogue Editor
James Moriana Foley Artist
Jeffrey Wilhoit Foley Artist
Steve Joyner Property Master
Lisa Bojarski Costumer
Ryan Tighe Additional Second Assistant Director
Heather I. Denton Second Second Assistant Director
Mizuho Nishikubo Second Unit Director
Juning Li Art Department Assistant
Kei Itsutsuji Assistant Set Designer
Ellen C. Troy Construction Buyer
Phill Zagajewski Creative Director
Norm Hvam Graphic Designer
Marcus Epps Swing
Greg Steele ADR Mixer
Roger Morris ADR Recordist
Branden Spencer First Assistant Sound Editor
Nerses Gezalyan Foley Mixer
Eddie Bydalek Sound Mix Technician
Jack Jennings Special Effects Technician
Jaime Norman Visual Effects Production Manager
Zoë Bell Stunt Double
Ty Williams Stunt Driver
Melanie C. Brown Assistant Camera
Greg Fausak Best Boy Grip
Jessica Miglio Camera Production Assistant
Jasmine Yuen Carrucan Second Assistant Camera
Amy Lin Wardrobe Assistant
Greg D'Auria Assistant Editor
Stephanie Ito Digital Intermediate Producer
Ted Gidlow Post Production Coordinator
Carlos A. Aragon Assistant Location Manager
Wendi Morris Music Coordinator
Hiroyuki Nakano Accountant
Jerry Carville Assistant Accountant
Alan Schwartz Assistant Craft Service
David Greenbaum Executive Assistant
Rich King Extras Casting
Beverly Jusi First Assistant Accountant
Ryutaro Ishimori Key Production Assistant
Edward Poveda Payroll Accountant
Gô Abe Production Assistant
Sue Smith Production Secretary
Sean Carville Second Assistant Accountant
Junichiro Aki Technical Advisor
Andrew Blau Travel Coordinator
Kazuto Nakazawa First Assistant Director
William Paul Clark Assistant Director






















ikwilfilmskijken © 2019