Mary Poppins Returns (2018)

Fantasie, Familie, Komedie
Mary Poppins keert terug in de betoverende en compleet nieuwe musical Mary Poppins Returns. In dit vervolg schiet Mary Poppins de Banks-familie na een tragische gebeurtenis opnieuw te hulp, om het plezier en de magie terug te brengen in hun leven.

Mary Poppins Returns Film Info

Score: 6.6/10 van 1485 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-12-13
Lengte: 130 Minuut / 2:10
Regisseur: Rob Marshall
Schrijver: David Magee
website: https://movies.disney.com/mary-poppins-returns
Productie Studios: Walt Disney Pictures, Marc Platt Productions, Lucamar Productions
Productie Land: United States of America


Mary Poppins Returns Trailer


Emily Blunt
als Mary Poppins
Lin-Manuel Miranda
als Jack
Ben Whishaw
als Michael Banks
Emily Mortimer
als Jane Banks
Pixie Davies
als Annabel Banks
Nathanael Saleh
als John Banks
Joel Dawson
als Georgie Banks
Julie Walters
als Ellen
Meryl Streep
als Tatiana "Topsy" Topotrepolovsky
Colin Firth
als William "Weatherall" Wilkins / Wolf (voice)
Jeremy Swift
als Hamilton Gooding / Badger (voice)
Kobna Holdbrook-Smith
als Templeton Frye / Weasel (voice)
Dick Van Dyke
als Mr. Dawes Jr.
Angela Lansbury
als Balloon Lady
David Warner
als Admiral Boom
Jim Norton
als Mr. Binnacle
Noma Dumezweni
als Miss Penny Farthing
Tarik Frimpong
als Angus
Sudha Bhuchar
als Miss Lark
Steve Nicolson
als Park Keeper
Christian Dixon
als The Milkman
Christopher Godwin
als Information Desk Clerk
John Dagleish
als Courier
Karen Dotrice
als Lady On Cherry Tree Lane
Ian Conningham
als Pub Landlord
Billy Barratt
als Street Urchin
Felix Collar
als Street Urchin
Kate Attwell
als Street Urchin
Chris O'Dowd
als Shamus the Coachman Dog (voice)
Mark Addy
als Clyde the Horse (voice)
Edward Hibbert
als Mary Poppins' Parrot Umbrella (voice)
Jon-Scott Clark
als Leerie
Calvin Chen
als Leerie
Craig Stein
als Leerie
Leon Cooke
als Leerie
Alex Sturman
als Leerie
Tara Nicole Hughes
als Female Dancer
Bernardo Santos
als Fun Fair Couple (uncredited)
Johanna Thea
als Fairground Attendee (uncredited)
Jag Patel
als Corporate Internal Bank Customer
Nina Kumar
als Bank Customer (uncredited)
David Gambier
als Fair Ground Attendee (uncredited)
Jeremy Azis
als Bank Customer 110 (uncredited)
Bern Collaço
als Bank Teller (uncredited)
Steve Carroll
als Tramp (uncredited)
Nick Owenford
als Cherry Tree Lane Resident (uncredited)
Martyn Mayger
als Banker (uncredited)
Alex Jaep
als Bank Customer (uncredited)
Richard Price
als St Paul's Passerby (uncredited)
Fran Targ
als Homeless Soup kitchen (uncredited)
Raj Awasti
als Bank Customer (uncredited)
Rob Marshall Director
David Magee Screenplay
P.L. Travers Novel
John DeLuca Producer
Rob Marshall Producer
Callum McDougall Executive Producer
Angus More Gordon Co-Producer
Marc Platt Producer
Michael Zimmer Co-Producer
Wyatt Smith Editor
Tiffany Little Canfield Casting
Francine Maisler Casting
Bernard Telsey Casting
John Myhre Production Design
Steve Carter Art Direction
Amanda Dazely Art Direction
Simon Elsley Art Direction
Elaine Kusmishko Art Direction
Niall Moroney Supervising Art Director
Vicki Stevenson Art Direction
Sandy Powell Costume Design
Tamsin Dorling Makeup Artist
Peter King Hair Designer
Georgie Whittle Makeup Artist
Alex D. da Silva Production Manager
Hannah Godwin Production Manager
Callum McDougall Production Manager
Bertie Spiegelberg Production Supervisor
Grant Butler Third Assistant Director
Ben Howarth First Assistant Director
Marc Shaiman Original Music Composer
Jennifer Lane Post Production Supervisor
Lauren Briggs-Miller Assistant Art Director
Jamie Burrows Draughtsman
Laura Collins Set Dresser
Jake Corney Greensman
James Cullane Carpenter
Sarah Ginn Assistant Art Director
Claire Grainger Set Decorating Coordinator
Simon Gustafsson Conceptual Illustrator
Rosie Hardwick Draughtsman
Richard Hardy Assistant Art Director
Angus Hale Greensman
Jon Marson Greensman
Scott Hillier Rigging Supervisor
Sarah Iovino Art Department Coordinator
Caitlin Murray Jones Modeling
Kira Kemble Draughtsman
Lottie McDowell Art Department Assistant
Dominique Pace Draughtsman
Josh Sales Set Dresser
Bethany Spence Greensman
Grace Taylor Art Department Assistant
Ty Teiger Property Master
Candice White Draughtsman
Lotta Wolgers Draughtsman
Jeff Woodbridge Carpenter
Simon Hayes Production Sound Mixer
Renée Tondelli Supervising Sound Editor
Robin Beavis Special Effects Supervisor
Neil Toddy Todd Special Effects
Steven Warner Special Effects Supervisor
Zaid Babeel Visual Effects Coordinator
Amanda Barrios Line Producer
Andrew Barry Compositors
Laurence Berkani Visual Effects Producer
Kent Blocher Visual Effects Editor
Stephane Brisson Digital Compositors
Shawn Broes Visual Effects Editor
Carolina Cedres Visual Effects Coordinator
Tyler Cordova Animation Manager
Tracie Donais Digital Compositors
Thomas Dotheij Visual Effects Technical Director
Talia Felber Production Manager
Eric Guaglione Animation Supervisor
Patrick Hall Digital Compositors
Russell Hopwood Compositors
Sam Horgan Digital Compositors
Michael Huber Visual Effects
Jack Hughes VFX Supervisor
Christian Irles VFX Supervisor
Matt Johnson VFX Supervisor
Christian Kaestner VFX Supervisor
Ricky Leach Digital Compositors
Phoenix Woung-Bi Lee Visual Effects Technical Director
Leslie Lerman Visual Effects Producer
Gabriel Naveau Digital Compositors
Camille Paleni Digital Compositors
Leo Pean de Ponfilly Digital Compositors
Jason Pethtel Digital Compositors
Stewart Probert Production Manager
Jason Quintana CG Supervisor
Michelle Roll Visual Effects Coordinator
Jorge Sanchez Fresno Digital Compositors
Brett Schroeder Lead Animator
Maxime Sirven Visual Effects Editor
Brock J. Stearn Digital Compositors
Joshua Toonen Compositors
Sara Woomer Visual Effects Coordinator
Gary Arthurs Stunts
Nick Chopping Stunts
Kieran Clarke Stunts
Daniel Dow Stunts
Annabelle Fordham Stunts
Gabriella Harman Stunts
Paul Howell Stunts
Leo Keenan Stunts
George Kirby Stunts
Cristian Knight Stunts
Mark Mottram Stunt Coordinator
Toby Oliver Stunts
Ian Pead Stunts
Justin Pearson Stunts
Leo Woodruff Stunts
Damien Beebe Camera Operator
Andrew Bradley Aerial Camera Technician
Tobias Eedy First Assistant Camera
Julian Bucknall First Assistant Camera
David Cozens First Assistant Camera
Jack Flemming Dolly Grip
Alex Fraser Dolly Grip
Billy Gamble Best Boy Electrician
Harry Gamble First Assistant Camera
Angus Benson-Blair Drone Operator
John Gamble Camera Operator
Alan Hall First Assistant Camera
Gareth Harfoot Drone Operator
Harry Langston Electrician
Jay Maidment Still Photographer
Adam McGrady Video Assist Operator
David Penfold First Assistant Camera
Dominic Rau Video Assist Operator
Peter Robertson Steadicam Operator
Dani Rose Drone Operator
Adam Sculthorp Aerial Camera
David Smith Gaffer
Alan Stewart Second Unit Director of Photography
Robert Stoneman Steadicam Operator
Ben Wilson Rigging Supervisor
Brandon Brocker Animation Department Coordinator
Jim Capobianco Animation Supervisor
Stasia Fong Animation Production Assistant
James Woods Character Designer
Rachel Nadler Casting Assistant
Sarah Trevis Casting Associate
Conrad Woolfe Casting Associate
Cynthia Black Set Costumer
Anthony Brookman Key Set Costumer
Anna Cavaliere Set Costumer
David Davenport Costume Supervisor
Yvonne Duckett Costume Supervisor
Caroline Fallon Costume Coordinator
Carlos Fontanarrosa Key Set Costumer
Ian Foweraker Set Costumer
Oliver Garcia Assistant Costume Designer
Mariette Hendriks Tailor
Charlotte Law Assistant Costume Designer
Courtney McClain Assistant Costume Designer
Lara Newman Key Set Costumer
Debbie Scott Assistant Costume Designer
Meagan Costello First Assistant Editor
Rob Campbell-Bell Location Manager
Eleanor Downey Location Manager
Charlie Hayes Location Manager
Ali James Location Manager
Mark Berrow Musician
Rachel Bolt Musician
Jim Bruening Music Editor
Michael Higham Executive Music Producer
Michael Higham Music Supervisor
Roger Linley Musician
Steve Mair Musician
Lewis Morison Music Editor
Richard Pryce Musician
Phil Allchin Transportation Captain
Katerina Ruskova Transportation Coordinator
Michael Kirkman Driver
Ted Leaning Driver
Rob Lloyd Driver
David Rosenbaum Jr. Driver
Emma Savin Driver
Clive Shaw Driver
Peter Trotman Driver
Susan Chika Anisiobi Production Accountant
Monique Brown Assistant Production Coordinator
Elliott Cobley Production Office Assistant
Luke Keeley Security
Rachel Kennedy Publicist
Jill McCullough Dialect Coach
Taro Smith Production Office Assistant
Lisa Vick Script Supervisor
Martin Kingsley Assistant Property Master
Dion Beebe Director of Photography
Paula Price Key Hair Stylist
Paula Price Key Makeup Artist
Josue Clotaire Fleurimond Conceptual Illustrator
Gordon Sim Set Decoration
Angus More Gordon Unit Production Manager
James S. Baker Storyboard Artist
John DeLuca Producer
John DeLuca Story
Rob Marshall Story
David Magee Story






















ikwilfilmskijken © 2019