6.6

Operation Finale (2018)

Drama, Historisch, Thriller
In 1960, een team van Israëlische geheime agenten wordt ingezet om Adolf Eichmann te vinden, de beruchte nazi-architect van de Holocaust, zogenaamd verborgen in Argentinië, en over te brengen naar Israël om hem daar te berechten.

Operation Finale Film Info

Score: 6.6/10 van 156 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-08-29
Lengte: 124 Minuut / 2:4
Regisseur: Chris Weitz
website: http://operationfinalefilm.com
Productie Studios: Automatik Entertainment, Metro-Goldwyn-Mayer
Productie Land: United States of America

Operation Finale Foto's


Operation Finale Trailer


Oscar Isaac
als Peter Malkin
Ben Kingsley
als Adolf Eichmann
Mélanie Laurent
als Hanna Elian
Peter Strauss
als Lothar Hermann
Nick Kroll
als Rafi Eitan
Lior Raz
als Isser Harel
Michael Aronov
als Zvi Aharoni
Ohad Knoller
als Ephraim Ilian
Torben Liebrecht
als Yaakov Gat
Joe Alwyn
als Klaus Eichmann
Haley Lu Richardson
als Sylvia Hermann
Pêpê Rapazote
als Carlos Fuldner
Simon Russell Beale
als David Ben-Gurion
Rita Pauls
als Fruma
Greta Scacchi
als Vera Eichmann
Greg Hill
als Moshe Tabor
Michael Benjamin Hernandez
als Dani Shalom
Rocío Muñoz
als Graciela
Ania Luzarth
als Annia
Tatiana Rodríguez
als Annie Werner
Ezequiel Campa
als Herr Werner
Aitor Miguens
als Antonio
Antonia Desplat
als Dvora
Chris Weitz Director
Matthew Orton Writer
Alexandre Desplat Music
Javier Aguirresarobe Director of Photography
Pamela Martin Editor
David Brisbin Production Design
Connie Balduzzi Costume Design
Fred Berger Producer
Oscar Isaac Producer
Brian Kavanaugh-Jones Producer
Jason Spire Producer
Ron Schmidt Executive Producer
Matt Charman Executive Producer
Tom Daley Associate Producer
Micaela Buye Line Producer
Florencia Martin Set Decoration
Avy Kaufman Casting
Marcela Bazzano Art Direction
Kendelle Elliott Art Direction
Rick Willoughby Art Direction
Suzanne Stokes-Munton Hair Department Head
Florencia Grosso Hairstylist
Jane Galli Makeup Department Head
Karina Camporino Key Makeup Artist
Rodrigo Cala Production Manager
Ricardo Méndez Matta First Assistant Director
Laura Martinez Corfield Art Department Coordinator
Fernanda Castelo Assistant Art Director
Mirella Hoijman Assistant Property Master
Agostina De Francesco Assistant Set Decoration
Pablo Olivera Concept Artist
Julio Pascoli Construction Coordinator
Ellen Freund Property Master
Poli Marichal Storyboard Artist
Michael Miller ADR Mixer
Noah Dunbar ADR Recordist
Julián Catz Boom Operator
Hernan Converti Boom Operator
Rick Owens Foley Artist
Randy Singer Foley Mixer
Fernando Cornaglia Sound Assistant
Giorgia Garcia-Moreno Sound Assistant
Ando Johnson Sound Effects Editor
Adam Kopald Sound Effects Editor
Javier Farina Sound Mixer
Lauren Hadaway Supervising ADR Editor
Lauren Hadaway Supervising Dialogue Editor
Scott Hecker Supervising Sound Editor
Federico Ransenberg Special Effects Coordinator
Eduardo Puga Special Effects Supervisor
Franco Burattini Weapons Master
Michael Wharton CG Supervisor
Robert J. Bruce Compositing Supervisor
Pei Yao Compositor
Saeed Faridzadeh Digital Compositor
Junyoung Han Digital Compositor
Patrick O'Keeffe Digital Compositor
Chris Rodriguez Lighting Artist
Matthew Ribeiro Matte Painter
Edward P. Pedersen Visual Effects Producer
John P. Nugent Visual Effects Supervisor
Ariel Arredondo Lopez Dickson Stunt Coordinator
Alejo Giles Assistant Camera
Karim Kachou Assistant Camera
Ramón Cácceres Best Boy Electric
Enrique Vélez Best Boy Grip
Matías Mesa Camera Operator
Federico Rivarés Camera Operator
Julián Cantaro Electrician
Javier Caña Electrician
Daniel Ring Electrician
Walter Saavedra Electrician
Jaime Muschietti Gaffer
Ezequiel Cardoni Grip
Ariel Vélez Key Grip
Sebastián Mendelberg Rigging Gaffer
José Cangelosi Rigging Grip
Sergio Olmos Rigging Grip
Martin Dotta Second Assistant Camera
Valeria Fiorini Still Photographer
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Jon Goracy Casting Associate
Iair Said Local Casting
Katia Szechtman Local Casting
Soledad Muñiz Assistant Costume Designer
Juan David Troncoso Costume Assistant
Delfina De La Cárcova Costume Assistant
Julieta Gantov Costume Assistant
Lucia Marmorek Costume Assistant
Pilar Gonzalez Key Costumer
Kevin Bailey Assistant Editor
Patrick M. Allen Digital Intermediate Producer
Staci Pontius First Assistant Editor
Matthew E. Schneider Post Production Coordinator
Vera Fabrykant Post Production Coordinator
Ezequiel Rossi Post Production Coordinator
Max Pankow Post Production Assistant
Eden Stelmach Post Production Assistant
Santiago Serret Location Manager
Nevin Seus Music Editor
Terry Wilson Music Editor
Steven Gizicki Music Supervisor
Jean-Pascal Beintus Orchestrator
Nicolas Charron Orchestrator
Sylvain Morizet Orchestrator
Nicolas Pollastri Transportation Coordinator
Diego Igartua Transportation Captain
Matias Di Capua Picture Car Coordinator
Michael Riley Main Title Designer
Eric Layne Production Accountant
Adrian Fiszbejn Production Assistant
Flor Colombatti Production Coordinator
Peter Cummings Researcher
Claudia Morgado Script Supervisor
Amy Leigh Johnson Unit Publicist
Chris Navarro ADR Mixer






















ikwilfilmskijken © 2018