7.7

Ready Player One (2018)

Avontuur, Sciencefiction, Fantasie
In de nabije toekomst ontsnapt de geïsoleerde tiener Wade Watts van zijn saaie bestaan wanneer hij inlogt op OASIS, een wereldwijd gebruikte virtuele utopie waar gebruikers idyllische alternatieve levens kunnen leiden. Als de excentrieke miljardair die OASIS heeft verzonnen komt te overlijden, stelt hij zijn enorme fortuin beschikbaar aan de winnaar van een grote virtuele schattenjacht. Wade gaat als een van miljoenen gamers op jacht naar de schat en moet het al snel opnemen tegen grote bedrijven en andere tegenstanders die er alles aan doen om de schat het eerst te vinden.

Ready Player One Film Info

Score: 7.7/10 van 4225 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-03-28
Lengte: 140 Minuut / 2:20
Regisseur: Steven Spielberg
Schrijvers Ernest Cline, Zak Penn.
website: http://readyplayeronemovie.com
Productie Studios: Amblin Entertainment, De Line Pictures, DreamWorks, Warner Bros. Pictures, Dune Entertainment, Farah Films & Management, Reliance Entertainment, Village Roadshow Pictures
Productie Land: United States of America


Ready Player One Trailer


Tye Sheridan
als Wade Watts / Parzival
Olivia Cooke
als Samantha Cook / Artemis
Ben Mendelsohn
als Nolan Sorrento
Lena Waithe
als Helen Harris / Aech
T.J. Miller
als i-R0k (voice)
Simon Pegg
als Ogden Morrow
Mark Rylance
als James Halliday / Anorak
Philip Zhao
als Zhou / Sho
Win Morisaki
als Toshiro / Daito
Hannah John-Kamen
als F'Nale Zandor
Ralph Ineson
als Rick
Susan Lynch
als Alice
Clare Higgins
als Mrs. Gilmore
Perdita Weeks
als Kira
Letitia Wright
als Rebel
Mckenna Grace
als Elementary Kid
Lulu Wilson
als Elementary Kid
Cara Pifko
als Leslee
Vic Chao
als Goro
Cara Theobold
als Tracer
Isaac Andrews
als Young Halliday
Joel MacCormack
als Sixer #6655
Kit Connor
als Reb Kid
Leo Heller
als Reb Kid
Antonio Mattera
als Reb Kid
Lynne Wilmot
als Pole Dancer
Kae Alexander
als Reb (Safe House)
Michael Wildman
als Sixer Drill Instructor
Adolfo Álvarez
als Elementary Kid
Alonso Alvarez
als Elementary Kid
Jadah Marie
als Elementary Kid
Arianna Jaffier
als High School Kid
Armani Jackson
als High School Kid
Britain Dalton
als High School Kid
Jacob Bertrand
als High School Kid
Gareth Mason
als Chubby Guy
Ronke Adekoluejo
als Sorrento's Assistant
Daniel Zolghadri
als High School Kid
William Gross
als Ten-Year Old Kid
Laurence Spellman
als Lame Tattoo Guy (Reb)
Daniel Eghan
als Corporate Businessman (uncredited)
Julia Nickson
als JN / Commuter (uncredited)
Kiera Bell
als IOI Staff (uncredited)
Samantha Russell
als Player (uncredited)
Steven Spielberg Director
Ernest Cline Screenplay
Zak Penn Screenplay
Janusz Kamiński Director of Photography
Michael Kahn Editor
Ernest Cline Novel
Donald De Line Producer
Dan Farah Producer
Kristie Macosko Krieger Producer
Adam Somner Executive Producer
Steven Spielberg Producer
Adam Stockhausen Production Design
Guy Bradley Art Direction
Alan Silvestri Music
Daniel Lupi Executive Producer
Sarah Broshar Editor
Gavin Fitch Art Direction
Claire Fleming Art Direction
Stuart Rose Art Direction
Mark Scruton Art Direction
Remo Tozzi Art Direction
Anna Pinnock Set Decoration
Kasia Walicka-Maimone Costume Design
Richard Hymns Supervising Sound Editor
Kyrsten Mate Sound Designer
Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Gary Rydstrom Sound Designer
Addison Teague Sound Effects Editor
Mark Scruton Supervising Art Director
Karen Asano-Myers Hair Department Head
Zoe Tahir Hair Designer
Kathryn Fa Hairstylist
John Fallows Hairstylist
Tracey Smith Hairstylist
Barbara Cantu Hairstylist
Nikita Rae Hair Supervisor
Kenny Myers Key Makeup Artist
Audrey Doyle Makeup Artist
Sharon Nicholas Makeup Artist
Niamh O'Loan Makeup Artist
Leslie Devlin Makeup Artist
Lois Burwell Makeup Designer
Catherine Heys Makeup Supervisor
Emily Cannon Art Department Assistant
Oliver Herrick Art Department Assistant
Michael Searle Art Department Assistant
Andy Young Art Department Assistant
Jodie Jackman Art Department Coordinator
Claire Fleming Assistant Art Director
Jake Hall Assistant Art Director
Shira Hockman Assistant Art Director
Dana McCall Assistant Property Master
John Wells Assistant Property Master
Fergus Clegg Assistant Set Decoration
David Morison Assistant Set Decoration
Sophie Newman Assistant Set Decoration
James Blishen Carpenter
James Cullane Carpenter
Tom Dark Carpenter
Craig Elderfield Carpenter
Graham Jones Carpenter
Steve HyunSuk Suh Concept Artist
Sam Rowan Concept Artist
Court Chu Concept Artist
Ben Grangereau Concept Artist
Barry E. Jackson Concept Artist
Jared Krichevsky Concept Artist
Dominic Lavery Concept Artist
Joshua Min Concept Artist
Lee Oliver Concept Artist
Eduardo Pena Concept Artist
Dermot Power Concept Artist
Steffen Reichstadt Concept Artist
Hugh Sicotte Concept Artist
Aaron Sims Concept Artist
Paul Threadgold Concept Artist
Eve Ventrue Concept Artist
Thomas Wingrove Concept Artist
Ulrich Zeidler Concept Artist
Jama Jurabaev Concept Artist
Stephen Zavala Concept Artist
Eddie Del Rio Concept Artist
Emmanuel Shiu Conceptual Illustrator
Amanda Pettett Construction Coordinator
Pollyanna Seath Construction Coordinator
Paul J. Hayes Construction Manager
Kevin J. J. Hill Draughtsman
Alexandra Kemp Dressing Prop
Dean Marsh Dressing Prop
Christopher Pigott Dressing Prop
Louis Ralph Dressing Prop
Ryan Saward Dressing Prop
Barney Ward Dressing Prop
Alexandra Miklos Graphic Designer
Jason Perrine Graphic Designer
David Balfour Property Master
Joe Bovington Props
Jack Cave Props
Stephen Doyle Props
Emily England Props
Jamie Knight Props
Mark McIntyre Props
Philip O'Connell Props
Scott A. Riley Props
Charlotte Runagall Props
Hannah Treharne Props
Jack Candy-Kemp Scenic Artist
David Hodges Sculptor
James Darnbrough Set Dresser
Wyn Jenkins Set Dresser
Joe Reel Set Dresser
Randy Severino Set Dresser
Matthew Wood Set Dresser
Stuart Chambers Set Dresser
Richard Touch Set Dresser
Jim McCallum Standby Art Director
Ryan Sinnott Standby Carpenter
Collin Grant Storyboard Artist
Mark Moretti Storyboard Artist
Brian Murray Storyboard Artist
Nick Pelham Storyboard Artist
Mark Seath Supervising Carpenter
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Jarek Gorczycki Best Boy Electric
Anthony Benjamin Best Boy Grip
Adam Neas Best Boy Grip
Vince McGahon Camera Operator
Mitch Dubin Camera Operator
Alexandra Médeville Camera Trainee
Sam Taylor Camera Trainee
Clare Seymour Camera Trainee
Angus J. Mitchell Camera Trainee
Joe Steel Digital Imaging Technician
Peter Marsden Digital Imaging Technician
Alan Stewart Second Unit Director of Photography
Peter Ayriss Drone Pilot
Paul Kelly Electrician
Travis Panozzo Electrician
Tim Morris First Assistant Camera
Nathan Mann Focus Puller
Perry Evans Gaffer
Brian Bartolini Gaffer
Jamie Mills Gaffer
Andrey Prikazchikov Grip
Bob Bridges Video Assist Operator
Alexander Bridges Video Assist Operator
Stuart Bridges Video Assist Operator
Kevin Fraser Key Grip
Jim Kwiatkowski Key Grip
Frank R. Sims Key Grip
Alex Klabukov Key Grip
Billy Dunn Lighting Technician
Lee Perkins Lighting Technician
Eddie A. Reid IV Lighting Technician
Jonathan Dennis Russian Arm Operator
Toby Plaskitt Russian Arm Operator
Alex Bender Second Assistant "A" Camera
Milan Janicin Second Assistant "A" Camera
Jaap Buitendijk Still Photographer
Chris Mahugh Techno Crane Operator
Robert Stannage Ager/Dyer
Charlotte Law Assistant Costume Designer
Richard Sale Assistant Costume Designer
Raquel Gremler Costume Assistant
Heidi McQueen-Prentice Costume Assistant
Steve O'Sullivan Costume Assistant
Kate Chadderton Costume Coordinator
Randi Featherstone Costume Coordinator
Dan Grace Costume Supervisor
Robert Q. Mathews Costume Supervisor
Anthony Almaraz Costumer
Sarah Anderson Costumer
Nicole Pitchers Costumer
Terry Archer Set Costumer
Caroline Bradley Set Costumer
Justine Warhurst Set Costumer
Marilu De La Torre Set Costumer
Rosalinda Galdamez Wardrobe Assistant
Barbara Harris ADR Voice Casting
Emily Brockmann Casting Associate
Kate Sprance Casting Associate
Kei Kawamura Casting
Rosie Carter Extras Casting
Charles Bodycomb Armorer
Sam Dormer Armorer
Liam McCartney Armorer
Ben Rothwell Armory Coordinator
Adam Murray Choreographer
Thom Jones Dialect Coach
Stacy Mann Publicist
Zoe Morgan Script Supervisor
Kris Smith Script Supervisor
Alex Antov Set Medic
Thomas O'Flaherty Studio Teacher
Laura Gary Studio Teacher
Joanne Fox Production Secretary
Stephanie Hamilton-Jordan Production Secretary
Russell Blanchard Production Secretary
Sally Potters Production Coordinator
Chang Tseng Production Coordinator
Derek Cheyne 3D Artist
Aaron Colman-Hayes 3D Artist
Marta Baidek Animation Coordinator
Kim Ooi Animation Supervisor
Shahar Levavi Animation Supervisor
David Shirk Animation Supervisor
Mathieu Vig Animation Supervisor
Jo Plaete CG Supervisor
Victor Schutz CG Supervisor
Kevin Sprout CG Supervisor
Daisuke Nagae CG Supervisor
Brian Gazdik CG Supervisor
Michael Bauer CG Supervisor
Laurent Hugueniot CG Supervisor
Marian Mavrovic Compositing Supervisor
Bryan Smeall Compositing Supervisor
Sam Bassett Compositing Supervisor
Ryan B. Clarke Compositing Supervisor
Jan Maroske Compositing Supervisor
Brad Floyd Compositing Supervisor
Ryan Allen Compositor
Patrick Michael Burke Compositor
Maxime Chaix Compositor
Sandra Chocholska Compositor
Scott Mitchell Compositor
David Jeffrey Phillips Compositor
Harrison Rutherford Compositor
Jan van de Laar Compositor
Daniel Harkness Compositor
Adam Arnot Compositor
Scott Bourne Compositor
Juan Antonio Espigares Enríquez Compositor
David J. Nolan Compositor
Silvio Alberti Compositor
Gabriel Mandala Compositor
Giorgia Pulvirenti Compositor
Hannes Doornaert Compositor
Lydia Aguilar Compositor
Michael J. Sweetser Compositor
Nora Wixom Creature Technical Director
Eileen Bai Creature Technical Director
Gem Ronn Cadiz Creature Technical Director
Matteo Di Lena Creature Technical Director
Sam Gutentag Creature Technical Director
Benjamin Soh Creature Technical Director
Joel Behrens Digital Effects Supervisor
Liping Bak Generalist
Fu Jing Derrick Loh Generalist
Yateen Mahambrey Generalist
Jun Wei Puah Generalist
Noor Valibhoy Generalist
Edward Zhou Lead Animator
Jack Evans Lighting Artist
Barry Kriegshauser Lighting Artist
Shoichi Matsubara Lighting Artist
Aldrich Torres Lighting Artist
Pierrick Barbin Lighting Artist
Yann Dupont Lighting Supervisor
Nihal Friedel Lighting Supervisor
Edmund Kolloen Lighting Supervisor
Giuseppe Bufalo Modeling
Patrick Gagné Modeling
Jubinville Steve Modelling Supervisor
YuanJing Lin Pipeline Technical Director
Dominique Kwiek Pipeline Technical Director
Wajid Raza Pipeline Technical Director
Scott Meadows Pre-Visualization Supervisor
J. Todd Constantine Pre-Visualization Supervisor
Kiel Figgins Senior Animator
Erik Morgansen Senior Animator
Aaron Barlow Senior Animator
David Apgar Senior Animator
Amaury Coljon Senior Animator
Juani Guiraldes Senior Animator
Wong Joe Senior Animator
Jason Walmsley Senior Animator
Yannick Lorvo Senior Generalist
Ed Coy Senior Generalist
David Goubitz Senior Generalist
Alex Scollay Senior Generalist
Petter Steen Senior Generalist
Christian Alzmann Visual Effects Art Director
Alex Jaeger Visual Effects Art Director
Stephen Tappin Visual Effects Art Director
Mayur Dadarao Adhau Visual Effects Coordinator
Patricia Martinez Arastey Visual Effects Coordinator
Matthew Badham Visual Effects Coordinator
Sze Jia Eng Visual Effects Coordinator
Jeremy Erb Visual Effects Coordinator
Carlos Flores Tavitas Visual Effects Coordinator
Shivani Jhaveri Visual Effects Coordinator
Andrea Kistler Visual Effects Coordinator
Arthur Maughan Visual Effects Coordinator
Lucas John Ng Visual Effects Coordinator
Clayton Shank Visual Effects Coordinator
Eric Stewart Visual Effects Coordinator
Josh Sykes Visual Effects Coordinator
Daniel Tan Visual Effects Coordinator
Chan Phui Yung Visual Effects Coordinator
Naline Amaral Visual Effects Coordinator
Brett Skaggs Visual Effects Coordinator
Joel Cheyne Visual Effects Coordinator
Graham Churchill Visual Effects Coordinator
Kelsey Davidson Visual Effects Coordinator
Andrew Draper Visual Effects Coordinator
She Fong Yap Visual Effects Coordinator
Laura Brocato Visual Effects Coordinator
Joe Frataccia Visual Effects Editor
Simon Scott Visual Effects Editor
Sam Willing Visual Effects Editor
Ben Lock Visual Effects Producer
Jennifer Meislohn Visual Effects Producer
Georgie Uppington Visual Effects Producer
Daniel Brimer Visual Effects Producer
Ann Podlozny Visual Effects Producer
Edward Randolph Visual Effects Producer
Andrew Eick Visual Effects Producer
Genevieve McMahon Visual Effects Producer
Alex Reinach Visual Effects Producer
Sarah Nutt Visual Effects Production Assistant
Lindsay Elgin Visual Effects Production Assistant
Bethany Harvey Visual Effects Production Assistant
Marco Ragozzino Visual Effects Production Manager
Adrian Steel Visual Effects Production Manager
Matthew E. Butler Visual Effects Supervisor
Grady Cofer Visual Effects Supervisor
Roger Guyett Visual Effects Supervisor
Lisa J. Levine ADR Editor
Derek Casari ADR Engineer
David Betancourt ADR Mixer
Adam Rooner ADR Mixer
Chris Erlon ADR Mixer
Mark Appleby ADR Mixer
Peter Gleaves ADR Mixer
Bobby Johanson ADR Mixer
Howard London ADR Mixer
Doc Kane ADR Mixer
Michael Rivera ADR Recordist
Jeanette Browning ADR Recordist
Cameron Barker Assistant Sound Editor
Lisa Fredriksen Boom Operator
Tom Caton Boom Operator
Brian Chumney Dialogue Editor
Steve Slanec ADR Supervisor
Dennie Thorpe Foley Artist
Jana Vance Foley Artist
Geoff Vaughan Foley Artist
Dee Selby Foley Editor
Luke Dunn Gielmuda Foley Supervisor
Thomas Kennedy Sound Assistant
E.J. Holowicki Sound Effects Editor
Hunter Crowley Sound Mixer
Paul Munro Sound Mixer
Jesse Johnstone Sound Recordist
Gary Rydstrom Sound Re-Recording Mixer
James Bainger Special Effects Assistant
Gergely Glovotz Special Effects Assistant
Tom Rasburn Special Effects Assistant
Keith Dawson Special Effects Supervisor
Lilla Schwarz Special Effects Coordinator
Neil Corbould Special Effects Supervisor
Brendon O'Dell Special Effects Supervisor
Christopher Brennan Special Effects Technician
Andrew Ellwood Special Effects Technician
Nicholas Ellwood Special Effects Technician
Chris Giles Special Effects Technician
Declan O'Donnell Special Effects Technician
Charlie Pedersen Special Effects Technician
Massimo Vico Special Effects Technician
Chris L. Ward Special Effects Technician
Kevin Birou Assistant Editor
Simon Davis Assistant Editor
James Durante Assistant Editor
George Mitchell Assistant Editor
Chris Patterson Assistant Editor
Andrey Ragozin Assistant Editor
Everette Webber Digital Intermediate Editor
Bob Peishel Digital Intermediate Producer
Sarah Bowden Editorial Production Assistant
Jake Lemmen Editorial Production Assistant
Will Spaulding Editorial Production Assistant
Robert Patrick Pigott Editorial Production Assistant
Blake Collins Foley Mixer






















ikwilfilmskijken © 2018