Seventh Son (2014)

Avontuur, Fantasie
John Gregory (Jeff Bridges) is een Spook, een persoon die vecht tegen het kwaad, en heeft eeuwen geleden de slechte en krachtige heks, Moeder Malkin (Julianne Moore), gevangen gezet. Maar nu is ze ontsnapt en ze is uit op wraak. Terwijl ze haar volgers bijeen roept, bereidt Moeder Malkin zich voor om haar woede te botvieren op de nietsvermoedende mensen. Slechts één ding staat in haar weg: John Gregory. John zelf is niet meer de jongste en probeert iemand te vinden die hem kan opvolgen. Hij heeft zijn hoop gevestigd op de jonge boerenzoon Thomas ward.

Seventh Son Film Info

Score: 5.3/10 van 1520 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-12-12
Lengte: 102 Minuut / 1:42
Regisseur: Sergei Bodrov
Schrijvers Matt Greenberg, Charles Leavitt, Steven Knight.
website: http://www.seventhsonmovie.com/
Productie Studios: China Film Co., Legendary Entertainment, Thunder Road Pictures, Outlaw Sinema, Moving Picture Company, Pendle Mountain Productions, Beijing Skywheel Entertainment Co.
Productie Land: China, Canada, United States of America, United Kingdom


Seventh Son Trailer


Jeff Bridges
als Master Gregory
Julianne Moore
als Mother Malkin
Ben Barnes
als Tom Ward
Alicia Vikander
als Alice Deane
Kit Harington
als Billy Bradley
Djimon Hounsou
als Radu
Olivia Williams
als Mam Ward
Antje Traue
als Bony Lizzie
Jason Scott Lee
als Urag
David Cubitt
als Rogue Knight
Eric Keenleyside
als Old Guard
Thai-Hoa Le
als Fisherman
Carmel Amit
als Member of Mob
Gerard Plunkett
als Prelate
Jim Shield
als Leader Soldier
Timothy Webber
als Malcom Ward
Julian Black Antelope
als Tomb Robber
Luc Roderique
als Strix
Sean Carey
als Soldier
Fraser Aitcheson
als Grave Robber
Zahf Paroo
als Virahadra
Loyd Catlett
als Grave-robber
Primo Allon
als Simon Ward
Lilah Fitzgerald
als Cate Ward
Taya Clyne
als Little Girl
Faustino Di Bauda
als Innkeeper
Billy Wickman
als Young Guard
Duffy
als Stray Dog
Marcel Bridges
als Jack Ward
Yaroslav Poverlo
als Head Counselor
Isabelle Landry
als Priest's Wife
Jason Asuncion
als Mongolian
Joanne Bentley
als Noblewoman
Anthony Welch
als Soldier
Brenda McDonald
als Timeless Hag
Sergei Bodrov Director
Joseph Delaney Novel
Matt Greenberg Screenplay
Charles Leavitt Screenplay
Maguy R. Cohen Executive Producer
Martin Cohen Associate Producer
Alysia Cotter Executive Producer
Louis Ferrara Associate Producer
Basil Iwanyk Producer
Jon Jashni Executive Producer
Jillian Share Co-Producer
Thomas Tull Producer
Lionel Wigram Producer
Marco Beltrami Music
Anthony Di Ninno Visual Effects
Jake Rice Post Production Supervisor
Heike Brandstatter Casting
Amanda Mackey Casting
Coreen Mayrs Casting
Jacqueline West Costume Design
Maria-Teresa Barbasso Art Direction
Dimitri Capuani Art Direction
Federico Costantini Art Direction
Ross Dempster Art Direction
Michael Diner Art Direction
Elena Dubova Art Direction
Daniela Giovannoni Art Direction
Doug Hardwick Art Direction
Andrew Li Art Direction
Alessandro Santucci Art Direction
Luca Tranchino Art Direction
Dante Ferretti Production Design
Elizabeth Wilcox Set Decoration
Alan D'Angerio Hairstylist
Thomas Nellen Hairstylist
Monica Huppert Makeup Department Head
Thomas Nellen Makeup Artist
Elaine L. Offers Makeup Artist
Newton Thomas Sigel Director of Photography
David Tickell Gaffer
Kimberly French Still Photographer
Anthony G. Nakonechnyj Lighting Technician
Chris Street Animation Supervisor
Jana MacDonald Costume Supervisor
Carolyn Bentley Set Costumer
Kimi Webber Script Supervisor
Brent O'Connor Executive Producer
Grant Van Der Slagt Supervising Art Director
Anne Carroll Hair Department Head
Diane Holme Hairstylist
Janice Rhodes Hairstylist
Forest Sala Key Hair Stylist
Tanya Hudson Makeup Artist
Candice Stafford Makeup Artist
Toby Lindala Makeup Effects Designer
Laurel Bergman Assistant Art Director
Peter Bodnarus Assistant Art Director
David Clarke Assistant Art Director
Anthony Francisco Conceptual Design
Brian Cunningham Conceptual Illustrator
Keith Lau Conceptual Illustrator
Sebastian Meyer Conceptual Illustrator
Vicki Pui Conceptual Illustrator
Doug Hardwick Construction Coordinator
Ben Mauro Creature Design
Dan Sissons Property Master
Mira Caveno Set Designer
Geoff Wallace Set Designer
Steven J. Winslow Aerial Camera Technician
Dylan Goss Aerial Director of Photography
Ronald Hersey Aerial Director of Photography
Anthony G. Nakonechnyj Chief Lighting Technician
Don McCuaig Second Unit Director of Photography
Brian Pearson Second Unit Director of Photography
Russell Hawkes Dolly Grip
Ryan Monro Dolly Grip
Kim Olsen Key Grip
Tony Whiteside Key Grip
Mark G. Alexander Lighting Technician
Dan Fraser Lighting Technician
James M. Jackson Lighting Technician
Christian Schauz Lighting Technician
Jon L.J. Helgason Lighting Technician
Amelia Doescher Lighting Technician
Jarrod Tiffin Rigging Gaffer
Martin Keough Rigging Gaffer
Ian Guns Techno Crane Operator
Matt Almas Rigging Grip
Scott Andrew Armstrong Rigging Grip
Troy Bassett Rigging Grip
Adam Bunz Rigging Grip
Natasha Denis Rigging Grip
Jesse Frank Rigging Grip
Rod Haney Rigging Grip
Christopher Harvey Rigging Grip
Scott Kozak Rigging Grip
Josh Lovig Rigging Grip
Daryl Makortoff Rigging Grip
Brad Mear Rigging Grip
Niel Rasmussen Rigging Grip
Kevin McCloy Rigging Grip
Kate Caldwell Casting Associate
Jandiz Estrada Casting Associate
Susanne Scheel Casting Assistant
Cera Ziegler Casting Assistant
Stacy Caballero Assistant Costume Designer
Karin Nosella Assistant Costume Designer
Koreen Heaver Costume Coordinator
Carole Griffin Costume Coordinator
Kevin Chen Costume Illustrator
Gloria Chan Seamstress
Wendy Foster Seamstress
Pamela Cameron Set Costumer
Kelsey Wheeler Aerial Coordinator
Kerry Hansen Animal Wrangler
Joanne Bentley Animal Wrangler
Earendil McNay Script Supervisor
Lee Anne Muldoon Unit Publicist
Farhad Yusufi 3D Generalist
Rishikesh Nandlaskar 3D Modeller
James Kinnings Animation Director
Charles Abou Aad CG Supervisor
Daniele Bigi CG Supervisor
Pete Dionne CG Supervisor
David Apgar Lead Animator
Matt Kowaliszyn Lead Animator
John Sung Lead Animator
Jason Scott Lighting Supervisor
Kevin Lin Matchmove Supervisor
Rpin Suwannath Pre-Visualization Supervisor
Vikki Chapman Stereoscopic Coordinator
Dipin Nair Stereoscopic Coordinator
Nick Thompson Stereoscopic Coordinator
Craig Sheppard VFX Editor
Monette Dubin Visual Effects Coordinator
Syed Arafath Apsar Visual Effects Coordinator
Anuradha Behera Visual Effects Coordinator
Elena Bovetti Visual Effects Coordinator
Ann Chow Visual Effects Coordinator
Crystal Compton Visual Effects Coordinator
Nicole Duncan Visual Effects Coordinator
Jack George Visual Effects Coordinator
Sheila Giroux Visual Effects Coordinator
James Greig Visual Effects Coordinator
James Grummitt Visual Effects Coordinator
Ashlyn Hardie Visual Effects Coordinator
Neh Jaiswal Visual Effects Coordinator
Zafar Janjua Visual Effects Coordinator
Chris Jestico Visual Effects Coordinator
Maria Ximena Lozano Visual Effects Coordinator
Victor F. Medel Visual Effects Coordinator
Gretel Ng Visual Effects Coordinator
Christopher Pales Visual Effects Coordinator
James Purdy Visual Effects Coordinator
Chris Raiskup Visual Effects Coordinator
Tom Rubendall Visual Effects Coordinator
Kasey Simpson Visual Effects Coordinator
Ashley J. Ward Visual Effects Coordinator
Monet Sheree Funke Visual Effects Coordinator
Claudia Li Visual Effects Coordinator
Sarosh Mistry Visual Effects Coordinator
Ryan Heelan Visual Effects Coordinator
Mark Story Visual Effects Coordinator
Lisa Papadopoulou Visual Effects Coordinator
Andreas Wieland Visual Effects Coordinator
Jeremy Bradley Visual Effects Editor
Martin Allan Kloner Visual Effects Editor
Zack Mazerolle Visual Effects Editor
Joel Thompson Visual Effects Editor
Michael Harden Visual Effects Editor
James Noorani Visual Effects Editor
Garrett Wilson Visual Effects Editor
Zeke Morales Visual Effects Editor
Denise Davis Visual Effects Producer
Justin Gladden Visual Effects Producer
Karey Maltzahn Visual Effects Producer
P. Whitney Gearin Visual Effects Producer
Lena Scanlan Visual Effects Producer
Liz Roberts Visual Effects Producer
Kim Lee Visual Effects Producer
Ian Cope Visual Effects Producer
Tomi Nieminen Visual Effects Producer
Nicolas Aithadi Visual Effects Supervisor
Mark Breakspear Visual Effects Supervisor
Erik Nordby Visual Effects Supervisor
Don Lee Visual Effects Supervisor
Greg Steele Visual Effects Supervisor
James Tottman Visual Effects Technical Director
Nick Lawson Pyrotechnician
Rashmi Salvi Special Effects Coordinator
Glynna Grimala ADR Supervisor
Robert McDonagh Boom Operator
Darryl Marko Boom Operator
Michael Hertlein Dialogue Editor
Stefano Mascitti Dialogue Editor
Stephanie Brown First Assistant Sound Editor
Shelley Roden Foley
Jody Thomas Foley
Tom Ozanich Sound Designer
Flávio Medeiros Sound Designer
Laurent Kossayan Sound Designer
Jeremy Peirson Sound Designer
Bryan Bowen Sound Editor
Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Mike Prestwood Smith Sound Re-Recording Mixer
Thomas Jones Supervising ADR Editor
Laurent Kossayan Supervising Sound Editor
Jeremy Peirson Supervising Sound Editor
Ian Sullivan Digital Intermediate
Travis Flynn Digital Intermediate
Rudy Lopez Digital Intermediate
Thom Kyle First Assistant Editor
Robert Malina First Assistant Editor
Matt Willard First Assistant Editor
Steve Durkee Music Editor
John Finklea Music Editor
Peter Afterman Music Supervisor
Curt Sobel Music Supervisor
Margaret Yen Music Supervisor
Michael Kahn Editor
Jim Page Editor
Paul Rubell Editor
Steven Knight Screenplay
John Dykstra Visual Effects Designer
Robert Hoffmeister Visual Effects Supervisor






















ikwilfilmskijken © 2019