Surrogates (2009)

Actie, Sciencefiction, Thriller
Het verhaal speelt zich af in de nabije toekomst waar mensen een geïsoleerd bestaan leiden. Interactie tussen mensen vindt plaats middels surrogaat-robotten, een mooiere versie van hun menselijke tegenhanger. FBI-agenten onderzoeken de moord op een student die connecties heeft met het brein dat ooit de high-tech robot ontwierp en realiseerde.

Surrogates Film Info

Score: 6/10 van 1876 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2009-09-24
Lengte: 90 Minuut / 1:30
Regisseur: Jonathan Mostow
website: http://chooseyoursurrogate.com/
Productie Studios: Wintergreen Productions, Touchstone Pictures, Mandeville Films, Top Shelf Productions
Productie Land: United States of America

Surrogates Foto's


Surrogates Trailer


Bruce Willis
als Tom Greer
Radha Mitchell
als Jennifer Peters
Rosamund Pike
als Maggie Greer
James Cromwell
als Dr. Lionel Canter
Ving Rhames
als Prophet
Helena Mattsson
als JJ the Blonde
Boris Kodjoe
als Andrew Stone
Ian Novick
als Andre
Devin Ratray
als Bobby Saunders
Jack Noseworthy
als Miles Strickland
Danny F. Smith
als Victim
Jeffrey De Serrano
als Armando
Michael Cudlitz
als Colonel Brendon
Trevor Donovan
als Surrie / Greer
Jennifer Alden
als Landlady
Michael Philip
als Uniformed Cop
James Francis Ginty
als Canter
Andrew Haserlat
als Undergrad #1
Justin Goodrich
als Undergrad #2
Rachel Sterling
als Assistant
Meta Golding
als Female Counsel
Taylor Cole
als Female Lawyer
Jordan Belfi
als Victor Welch
J.L. Highsmith
als Steinberg
Lisa Hernandez
als Female Newscaster
Kirk Hawkins
als Male Newscaster
Nicholas Purcell
als Pulaski / Commando
Max Murphy
als Captain
Victor Webster
als Lopez
Valerie Azlynn
als Bridget
David Klefeker
als Cop
Chad Williams
als Salesman
Mike Randy
als Hunk
Michael DeMello
als Gate Guard
Ron Murphy
als Pedestrian
David Conley
als Miller
Bruce-Robert Serafin
als Bud
Cody Christian
als Boy Canter
Todd Cahoon
als Brian
Ella Thomas
als Lisa
Gabriel Olds
als Agent #1
Eamon Brooks
als Agent #2
Rick Malambri
als Clerk
Anya Monzikova
als Beautiful Woman
Taylar Eliza
als Receptionist
Jonathan Mostow Director
Michael Ferris Writer
John D. Brancato Writer
Max Handelman Producer
David Hoberman Producer
Todd Lieberman Producer
Janet Hirshenson Casting
Michelle Lewitt Casting
Oliver Wood Director of Photography
Richard Marvin Music
Kevin Stitt Editor
Jeff Mann Production Design
Dan Webster Art Direction
Debbie Cutler Set Decoration
Fainche MacCarthy Set Decoration
April Ferry Costume Design
Jeff Dawn Makeup Department Head
Virginia Johnson Costume Supervisor
Jane Jenkins Casting
Anthony Di Ninno Animation
Brian Avery Stunts
Allen Hall Special Effects Supervisor
Kris Cole Assistant Editor
Kevin Kaska Orchestrator
Jim Ford Stunts
David E. Scott Production Design
Candace Neal Hair Department Head
Audrey L. Anzures Hair Department Head
David Blair Hairstylist
Cheryl Daniels Hairstylist
Paula Dion Hairstylist
Raul Hernandez Hairstylist
Emma C. Rotondi Hairstylist
Jay Ferrara Key Hair Stylist
Carla Antonino Makeup Artist
Liz Bernstrom Makeup Artist
Jennifer Brown Greenberg Makeup Artist
Rob Fitz Makeup Artist
Tina LaSpina Makeup Artist
R.J. McCasland Makeup Artist
Keith Sayer Makeup Artist
Malinda Ballesteros Makeup Artist
Mark Landon Makeup Artist
Steve LaPorte Makeup Department Head
Natasha Ladek Wigmaker
Victoria Wood Wigmaker
Robin Brown Art Department Assistant
Sara Giustini Art Department Assistant
Jourdan Henderson Art Department Coordinator
Nicole Balzarini Art Department Coordinator
Marc L. Fusco Art Department Production Assistant
Andrew Max Cahn Assistant Art Director
E. David Cosier Assistant Art Director
Cosmas A. Demetriou Assistant Art Director
Curtis Corbitt Assistant Property Master
John F. O'Neil Assistant Property Master
Neil Gahm Carpenter
Stephen Gavin Carpenter
Twig Johnson Carpenter
Matt Meeds Carpenter
Raymond Petrello Carpenter
Justin Holt Concept Artist
Scott Lukowski Conceptual Illustrator
Michael Broom Conceptual Illustrator
TyRuben Ellingson Conceptual Design
Jonas Kirk Construction Coordinator
Monica Fedrick Graphic Designer
Ellen Lampl Graphic Designer
David Scott Graphic Designer
Mark Oliver Greensman
Christopher Neely Leadman
Rich Andrade Leadman
Butch McCarthy Leadman
Adam Roffman On Set Dresser
Ritchie Kremer Property Master
Jennifer Gerbino Property Master
Audra Avery Props
Aimee Butterfield Props
Noah Dubreuil Props
John Ryder Props
Melissa Cooperman Set Decoration Buyer
Nicole Zaks Set Decoration Buyer
Lorrie Campbell Set Designer
Charisse Cardenas Set Designer
Stephen Christensen Set Designer
Al Hobbs Set Designer
Shadya H. Ballug Set Dresser
Abel Barbour Set Dresser
Stacey Bishop Set Dresser
Gary Chandler Set Dresser
Michael Geoghegan Set Dresser
Zack Gorman Set Dresser
Alanna Keenan Set Dresser
Thomas D. Krausz Set Dresser
Brian McKenzie Set Dresser
Brenden Morrison Set Dresser
Katrina Parsons Set Dresser
Michael Potter Set Dresser
Eric Ramirez Set Dresser
Michael Ricci Set Dresser
Dawn Marie Richard Set Dresser
Timothy Rowcroft Set Dresser
Michael Saari Set Dresser
Christopher Sawtelle Set Dresser
Gordon Tanner Set Dresser
Tricia Turczynski Set Dresser
Cleo Wang Set Dresser
Mimi Watstein Set Dresser
Joshua Dreyfus Additional Gaffer
Charles R. Mathews Additional Lighting Technician
Steven J. Winslow Aerial Camera
Steve Koster Aerial Director of Photography
Antonio Ponti Assistant Camera
James R. Mitchell Best Boy Electric
Brad Boyer Best Boy Grip
Peter D'Angelo Best Boy Grip
Warren A. Weberg Best Boy Grip
James Barela Camera Loader
Brooks P. Guyer Camera Operator
Onofrio Nino Pansini Camera Operator
Joe Chess Camera Operator
Mike Thomas Camera Operator
Jason Ellson Camera Operator
Brian Dowley Camera Operator
Brant S. Fagan Camera Operator
Frank Buono Camera Operator
Zack Shultz Camera Production Assistant
Courtney Perkins Camera Production Assistant
Igor Meglic Second Unit Director of Photography
Kevin Cook Dolly Grip
William D. Wynn Dolly Grip
Peter Hand Dolly Grip
Eric Komar Dolly Grip
Eric Robert Bradshaw Bennett Electrician
Nathan Coscia Electrician
Tim Dunbar Electrician
Dru Dunnaway Electrician
Geoff Eads Electrician
Craig Gleason Electrician
Eric Goddard Electrician
Frank La Frazia Electrician
Ed Lalli Electrician
Phil Nason Electrician
Brian Scotti Electrician
Adam D. Bouchard Electrician
Robert Clark Electrician
Maricella Ramirez First Assistant "A" Camera
Patrick Quinn First Assistant "B" Camera
Symon Mink First Assistant "C" Camera
Darryl Byrne First Assistant Camera
Greg Luntzel First Assistant Camera
Frans Wetterings III Gaffer
John Priebe Gaffer
Evans Brown Gaffer
Jason Bowen Generator Operator
Brian A. Pitts Generator Operator
Michael Peterson Generator Operator
Jeff Tanger Generator Operator
Abel Barbour Grip
Joseph Battista Grip
Paul Bulgin Grip
Steven Burgess Grip
Beecher Cotton Grip
Heath Grant Grip
Amanda Hannan Grip
John R. Kaplan Grip
Robert Knowles Grip
Michael Rich Grip
Dave Scranton Grip
Silas Tyler Grip
David Larue Key Grip
Peter Chrimes Key Grip
William M. Weberg Key Grip
Michael DiIeso Key Rigging Grip
Jason Cortazzo Libra Head Technician
Lee Kazista Libra Head Technician
Lance Mayer Libra Head Technician
Patrick Redmond Libra Head Technician
Anthony Zibelli Libra Head Technician
Peter Boynton Lighting Technician
Christopher Franey Lighting Technician
Jesse Goldberg Lighting Technician
Jose 'Flecha' Hernandez Lighting Technician
Frédéric North Pilot
Dave Cambria Rigging Gaffer
Newton TerMeer Rigging Gaffer
Derek Contrado Rigging Grip
Robert Fitch Rigging Grip
Jake Forster Rigging Grip
Charles Ryan Rigging Grip
Jack Serino Rigging Grip
Al Bruce Rigging Grip
Matt Fortlage Second Assistant Camera
Scott Koenigsberg Second Assistant Camera
Ulrike Lamster Second Assistant Camera
Josh Friz Second Assistant Camera
Terry Wolcott Second Assistant "A" Camera
Jamie Fitzpatrick Second Assistant "B" Camera
Jan Burgess Second Assistant "C" Camera
Matt Thurber Second Assistant "C" Camera
Christian J. Hollyer Second Assistant "C" Camera
Stephen Vaughan Still Photographer
Michael Nelson Ultimate Arm Operator
Matthew Adams 2D Supervisor
Benson Shum Animation
Jeremy Brown CG Artist
Chris Kwiatkowski CG Artist
Charles Lapage CG Artist
Ryan Mintenko CG Artist
Jessica Hee CG Artist
Marc Leidy CG Artist
Henry Parker CG Artist
Edward Quirk CG Artist
Max Wood CG Supervisor
Brian Emerson CG Supervisor
Marshall Richard Krasser Compositing Supervisor
L. Elizabeth Powers Compositor
Kenny Lam Compositor
Michael Adkisson Compositor
Mark Curtis Compositor
Sean O'Hara Compositor
Mariana Acuña Acosta Compositor
Ken Busick Compositor
Chris Dawson Compositor
Eric Deinzer Compositor
David Fogg Compositor
Brad Gayo Compositor
Bruce Harris Compositor
Linda Henry Compositor
Soyoun Lee Compositor
Anthony Mabin Compositor
James Montalbano Compositor
Junko Schugardt Compositor
Ziad Seirafi Compositor
Diana Marie Wells Compositor
Edward Leroy Anderson Compositor
Tuong-Van Tran Generalist
Chris Longo I/O Supervisor
Tom Goodenough Lead Animator
Joshua Herrig Lighting Artist
Eileen O'Connor Visual Effects Coordinator
Laurel Schneider Visual Effects Coordinator
Chau Tong Visual Effects Coordinator
Joe Carhart Visual Effects Coordinator
Russell Lum Visual Effects Coordinator
Robin Dicker Visual Effects Coordinator
Eli Rarey Visual Effects Coordinator
Amanda Roth Visual Effects Coordinator
Derrick Mitchell Visual Effects Editor
Tim Mulvihill Visual Effects Editor
Jody Rogers Visual Effects Editor
Mike Chambers Visual Effects Producer
Brian Drewes Visual Effects Producer
Arthur Windus Visual Effects Producer
Liz Roberts Visual Effects Producer
Ann Podlozny Visual Effects Producer
Michael Van Himbergen Visual Effects Producer
Lauren Carara Visual Effects Production Assistant
Chad Lemieux Visual Effects Production Assistant
Joseph Payo Visual Effects Production Assistant
Adam Arcuragi Visual Effects Production Assistant
Suzie Bohannon Visual Effects Production Assistant
Samantha Humphreys Visual Effects Production Assistant
Tim Pounds-Cornish Visual Effects Production Manager
Cabral Rock Visual Effects Production Manager
Sean Devereaux Visual Effects Supervisor
Geoff McAuliffe Visual Effects Supervisor
John P. Nugent Visual Effects Supervisor
Mark Stetson Visual Effects Supervisor
Doug Oddy Visual Effects Supervisor
Lindy DeQuattro Visual Effects Supervisor
Jeffrey Kalmus Visual Effects Supervisor
Val Kuklowsky ADR Editor
Bruce Stubblefield ADR Editor
Robert Troy ADR Editor
Paulette Victor-Lifton ADR Supervisor
Vanessa Lapato ADR Supervisor
Doc Kane ADR Mixer
Devin Johnson Assistant Sound Editor
Brad Sokol Assistant Sound Editor
Joel Reidy Boom Operator
David Raymond Boom Operator
Ryan Baker Boom Operator
Miguel Rivera Dialogue Editor
Val Kuklowsky Dialogue Editor
Bruce Stubblefield Dialogue Editor
Robert Troy Dialogue Editor
Anita Cannella Foley Artist
Vincent Guisetti Foley Artist
Pamela Kahn Foley Artist
Michael J. Broomberg Foley Artist
Noah Blough Foley Editor
Kyle Rochlin Foley Mixer
Brian Dinkins Mix Technician
Jon Johnson Sound Designer
Sandy Gendler Sound Editor
Keith Bilderbeck Sound Effects Editor
Ben Wilkins Sound Effects Editor
Mark Weingarten Sound Mixer
Tom Williams Sound Mixer
David J. Schwartz Sound Mixer
Brent Lestage Sound Mixer
David E. Fluhr Sound Re-Recording Mixer
Myron Nettinga Sound Re-Recording Mixer
Jon Johnson Supervising Sound Editor
Chris Regan Color Timer
Kurt Smith Color Timer
Mark T. Osborne Colorist
Nick Monton Digital Intermediate Producer
Missy Papageorge Digital Intermediate Producer
Stephen M. Rickert Jr. First Assistant Editor
Mary Beth Smith Negative Cutter
Alan D. Purwin Aerial Coordinator
David Fencl Armorer
Wendy Overly Dialect Coach
Jessica Drake Dialect Coach
Lisa Arnone Script Supervisor
Kelly Cronin Script Supervisor
Roger Dillingham Jr. Set Medic
Ryan McPeake Set Medic
Kim Quam Set Medic
Ryan Whitcomb Set Medic
Laura Gary Studio Teacher
Ernie Malik Unit Publicist
Catherine A. McCabe Travel Coordinator
Irish Mardiroosian Travel Coordinator
Alicia Hanifin Additional Production Assistant
Ronit Ravich-Boss Additional Script Supervisor
Jill K. Perno Additional Second Assistant Director
Brett Robinson Additional Second Assistant Director
Matt Rawls Additional Second Assistant Director
Terri Douglas ADR Voice Casting
Donna Berwick Assistant Costume Designer
Stefan Couture Assistant Craft Service
Benjamin C. Dewey Assistant Location Manager
Joe Piasecki Assistant Location Manager
Karen Stark Assistant Location Manager
Joshua Youman Assistant Location Manager
Nick Rufca Assistant Production Coordinator
Jonathan Champoux Assistant Property Master
Jonathan Montepare Producer's Assistant
Nate Jones Actor's Assistant
Johanna Silverman Actor's Assistant
Tatjana Najdanovic Actor's Assistant
Kim Ferandelli Producer's Assistant
Stephanie Norton Producer's Assistant
Jared Marshall Producer's Assistant
Rebecca Windsor Producer's Assistant
Allison Bader Casting Assistant
Matt Bouldry Casting Assistant
Peter Dudgeon Casting Assistant
Wynne Tsing Casting Assistant
Peter Lowe Chef
Nick Glennie-Smith Conductor
Todd Arnow Co-Producer
Kelsey Ettman Costume Assistant
Richard Mayerik Costume Assistant
Brooke Wheeler Costume Assistant
Laurie Bramhall Costumer
Leonard Logsdail Costumer
Maggie Ronck Costumer
Ethan Fox Craft Service
Brieann Rich Craft Service
Daryl Richardson Dolly Grip
Stephen Nakamura Digital Colorist
Jon Campagna Driver
James Divito Driver
David Carlton White Driver
Elizabeth Banks Executive Producer
David Nicksay Executive Producer
Chris Bustard Extras Casting
Brandi S. Hawkins Extras Casting
Meagan Lewis Extras Casting
Wendy Washbrook Extras Casting
Aileen McCall Extras Casting Assistant
Maryellen Aviano Extras Casting Coordinator
Matthew J. Hall Loader
Michael Kowalczyk Loader
Pam Ellington First Assistant Accountant
Richard S. Wilson First Assistant Accountant
Nilo Otero First Assistant Director
John G. Scotti First Assistant Director
Matt Rebenkoff Second Unit First Assistant Director
Michael Peavey Pilot
Jamie Rama Production Illustrator
James Merrifield Intern
Tom Macdonald Key Costumer
Michael Burke Key Set Costumer
Keith Balser Key Set Production Assistant
Brian Ketcham Location Assistant
Hyunsoo Moon Location Assistant
Andrew Jackson Murphy Location Assistant
Jason Quimby Location Assistant
Michael Robert Murray Location Assistant
Carolyn Pickman Location Casting
Briana Taylor Location Coordinator
Gregory Alpert Location Manager
Stuart Neumann Location Manager
Eric Jacobsen Location Production Assistant
Jeff N. Maclean Location Scout
Luca Bonatti Matte Painter
John Vincent Mason Stunt Double
John Vincent Mason Stunt Driver
John Vincent Mason Stunts
Ryan Rubin Music Editor
Thomas Vicari Scoring Mixer
James Thatcher Musician
Jeff Bunnell Musician
Walt Fowler Orchestrator
Rick Giovinazzo Orchestrator
Ken Thome Orchestrator
Yvonne S. Moriarty Orchestrator
Nelson Hawthorne Painter
Amy Denning Winfrey Payroll Accountant
Katherine Kohler Payroll Accountant
Bobby Anderson Picture Car Coordinator
Tom Rebber Picture Car Coordinator
Nadia Randazzo Bombino Post Production Accountant
Jill Breitzman Post Production Supervisor
Ed McDermott II Stunt Driver
Gail Martin-Sheridan Production Accountant
Dane Benton Production Assistant
Daryl Blonder Production Assistant
Bryan Boardley Production Assistant
Fritz Ceriales Production Assistant
Michael P. Cone Production Assistant
Jonathan Cortizo Production Assistant
Patrick Dawn Production Assistant
Dean Egan Production Assistant
Tyler Gagnon Production Assistant
Rob Goodrich Production Assistant
Brian Hakala Production Assistant
Ben Heald Production Assistant
Raymond Hernandez Production Assistant
Sean Huck Production Assistant
Kimmie Johnson Production Assistant
Jacob Kane Production Assistant
Zachary Kraft Production Assistant
David LaCarubba Production Assistant
Joseph Lavallee Production Assistant
Eric Lyons Production Assistant
Joshua Moulding Production Assistant
Matt Newcomb Production Assistant
Matthew E. Pado Production Assistant
John Passarini Production Assistant
Richard Purgill Production Assistant
Dan Rafeld Production Assistant
Melissa Rosal Production Assistant
Claire Severance Production Assistant
Ryan Spenser Production Assistant
Jessica L. Therrien Production Assistant
Kal Thompson Production Assistant
Stuart Valberg Production Assistant
Katharine Wood Production Assistant
Matthew Rutler Production Assistant
Michael Ficara Production Assistant
Una Green Production Assistant
Jonathon Schermerhorn Production Assistant
Ross Coscia Production Assistant
Jennie Shope Production Assistant
Kori Sparks Production Assistant
Scooter Perrotta Production Assistant
Daniel A. Mondschain Production Coordinator
Michael Anders Production Coordinator
Doris Donnenberg Production Coordinator
Bill Lopez-Arjona Production Driver
Ross Tatelman Production Office Assistant
Richard Cambria Propmaker
Chris Fix Propmaker
John Ruggieri Pyrotechnician
Jennifer K. Jacobs Second Assistant Accountant
Joshua Mandel Second Assistant Accountant
Cabernet Murray Second Assistant Accountant
Mele K.T. Locey Second Assistant Accountant
Brandon Lambdin Second Assistant Director
Mark Trapenberg Second Assistant Director
Gregory J. Pawlik Jr. Second Second Assistant Director
Jessica Franks Second Second Assistant Director
Lee-Anthony Holloway Second Unit
Simon Crane Second Unit Director
Brian Smrz Second Unit Director
Rosa J. Colón Set Costumer
Eric Olin Anderson Set Production Assistant
Kenneth Donaldson Set Production Assistant
Chad Goyette Set Production Assistant
Stephen Marchessault Set Production Assistant
J.P. Ouellette Set Production Assistant
Allan Rafael Set Production Assistant
Paul Anthony Speziale Set Production Assistant
Ryan Sweeney Set Production Assistant
Jeffery Mannarini Set Production Assistant
Jason Neudecker Set Production Assistant
Michael Scott Reid Set Production Assistant
Kristie Thompson Set Production Assistant
Josh Woolf Set Production Assistant
Ben Record Special Effects Assistant
Bob Williams Special Effects Coordinator
Grady Holder Special Effects Makeup Artist
Richard Jacobs Special Effects Technician
Steven Munson Special Effects Technician
Kenneth Salter Special Effects Technician
David Scheper Special Effects Technician
Dirk Rogers Special Effects Technician
Darin Bouyssou Special Effects Technician
Joe Giles Special Effects Technician
Jason Pinsker Special Effects Technician
Lino Stavole Special Effects Technician
Jordan Snowhook Special Effects Technician
Fred Fein Stand In
Brian K. Fernandes Stand In
Mugisha Feruzi Stand In
Chase Hall Stand In
Jeff Tidwell Stand In
Ben Skinner Stand In
Eric Bruno Borgman Stand In
Meegan E. Godfrey Stunts
Jery Hewitt Stunt Coordinator
Gregg Smrz Stunt Coordinator
Wade Eastwood Stunt Coordinator
Matthew Taylor Stunt Double
Jodi Lyn Brockton Stunt Double
Mickey Giacomazzi Stunt Double
Larry Rippenkroeger Stunt Double
Stuart F. Wilson Stunt Double
Kevin Derr Stunt Double
Jacob Chambers Stunt Double
Natasha Kassar Stunt Double
Eddie Braun Stunt Driver
Christopher Gordon Stunt Driver
Mike Massa Stunt Driver
Jeff Medeiros Stunt Driver
Todd Mello Stunt Driver
Allan Padelford Stunt Driver
Daniel Pera Stunt Driver
Brieann Rich Stunt Driver
Nicholas Rich Stunt Driver
Marc Scizak Stunt Driver
Luke Kearney Stunt Driver
Brett Smrz Stunt Driver
Simone Bargetze Stunts
Janene Carleton Stunts
Brycen Counts Stunts
Steve DeCastro Stunts
Katie Eischen Stunts
Kofi Elam Stunts
Alisa Hensley Stunts
Jennifer Lamb Stunts
Michelle Lee Stunts
Dustin Meier Stunts
Rex Reddick Stunts
Tim Buchanan Stunts
Jwaundace Candece Stunts
Don Hewitt Jr. Stunts
Paul Marini Stunts
Naomi Petersen Stunts
Bill Anagnos Stunts
Jonathan Arthur Stunts
Dean Bailey Stunts
Melissa Barker Stunts
Erik Betts Stunts
Jay Boryea Stunts
Norman Douglass Stunts
Richard Epper Stunts
Tim Garris Stunts
Sean Graham Stunts
David Hugghins Stunts
Joanne Lamstein Stunts
Katie Letien Stunts
John Patrick McLaughlin Stunts
Rick Miller Stunts
Declan Mulvey Stunts
Jonathan Nosan Stunts
Jim Palmer Stunts
Louis Provenzano Stunts
Jodi Michelle Pynn Stunts
David Shumbris Stunts
Shawnna Thibodeau Stunts
Dave Van Zeyl Stunts
Anthony Vincent Stunts
Barbara Lee-Belmonte Stunts
Kurt D. Lott Utility Stunts
Luis Moco Utility Stunts
Scott Stambler Supervising Music Editor
Susanna Brown Tailor
Keith D. Fisher Transportation Captain
Aaron Skalka Transportation Coordinator
Todd Arnow Unit Production Manager
Lena Fennema Utility Stunts
Colin Follenweider Utility Stunts
Greg Harris Utility Stunts
Paul Leonard Utility Stunts
Michael Li Utility Stunts
Ian Mclaughlin Utility Stunts
Kevin Rogers Utility Stunts
Vicki Silva Compositor
Peter Konig Concept Artist
Diana Walczak Concept Artist
Charlie Coffou Data Management Technician
Niels Nielsen Data Wrangler
Joe Wehmeyer Data Wrangler
Austin Basile Digital Compositor
Mike Beckman Digital Compositor
Kirstin Bradfield Digital Compositor
Dan Brittain Digital Compositor
Manda Cheung Digital Compositor
Corey Coates Digital Compositor
Joseph DiValerio Digital Compositor
Tim Fescoe Digital Compositor
Jaime Fortuno-Lavin Digital Compositor
Mark Scott Friedman Digital Compositor
Jerry Hall Digital Compositor
Robin Hobart Digital Compositor
Jay Lalime Digital Compositor
Matthias Lowry Digital Compositor
Cornelia Magas Digital Compositor
David Piombino Digital Compositor
Ricardo Quintero Digital Compositor
Richard Servello Digital Compositor
Brian Sorbo Digital Compositor
Tomaso Tartarotti Digital Compositor
Patrick Thompson Digital Compositor
Jamal Knight Digital Compositor
James Holt Digital Compositor
Justin Kosnikowski Digital Compositor
Keith Leung Digital Compositor
Yoon See Ng Digital Compositor
Mathew Krentz Digital Compositor
Michael Stewart Digital Compositor
Matt Yeoman Digital Compositor
Craig Crawford Digital Compositor
Mauricio Baiocchi Digital Effects Supervisor
Montell Baiochi Digital Supervisor
Asa Hammond Digital Supervisor
Derek Wolfe VFX Artist
Derek Wolfe Visual Effects Technical Director
David Stopford Visual Effects Technical Director
Jeffrey Charles Higgins Visual Effects Technical Director
Stanley A. Dellimore Head of Layout
Aleksandar Djordjevic Compositing Lead
Chris Uyede Modeling
Mo Mohamoud Production Assistant
Aurora Warfield Second Assistant Director
Sean Carroll Visual Effects
Grzegorz Jonkajtys Visual Effects
Anu Liikkanen Visual Effects
John Cherniack VFX Artist
Drew Daleo VFX Artist
Matthew Hunt VFX Artist
Jeremy Price VFX Artist
Jason Maher VFX Artist






















ikwilfilmskijken © 2019