John Gallagher Jr. als Mike Milch | |
Tony Goldwyn als Barry Norris | |
Adria Arjona als Leandra Flores | |
John C. McGinley als Wendell Dukes | |
Melonie Diaz als Dany Wilkins | |
Michael Rooker als Bud Melks | |
Josh Brener als Keith McLure | |
Owain Yeoman als Terry Winters | |
Sean Gunn als Marty Espenscheid | |
Brent Sexton als Vince Agostino | |
David Dastmalchian als Alonso 'Lonny' Crane | |
David Del Rio als Roberto Jerez | |
Rusty Schwimmer als Peggy Displasia | |
Gail Bean als Leota Hynek | |
James Earl als Evan Smith | |
Abraham Benrubi als Chet Valincourt | |
Valentine Miele als Ross Reynolds | |
Stephen Blackehart als Robert Hickland | |
Benjamin Byron Davis als Antonio Fowler | |
Silvia de Dios als Helena Barton | |
Cindy Better als Lorena Checo | |
Andrés Suárez als Bradley Lang | |
Joe Fria als Tyson Moon | |
Mikaela Hoover als Raziya Memarian | |
Maia Landaburu als Louisa Luna | |
Santiago Bejarano als Luis Costa | |
Maruia Shelton als Agnes Meraz | |
Luna Baxter als Samantha Arcos | |
Juan Manuel Lenis als Sebastian Bruno | |
Kristina Lilley als Sarah Mariana | |
Monica Giraldo als Victoria Baro | |
Maria Juliana Caicedo als Lucy Martinez | |
Juan Ortega als Luigi Moretti | |
Manuel Torres als Christopher Francis | |
Yeison Alvarez als Lawrence Fitzgibbon | |
Guillermo Galindo als Carlos Yanez | |
Silvia Varón als Frances Anne | |
Gregg Henry als The Voice | |
Julio Nava als Guard | |
Ricardo Hoyos als Guard | |
Anton Tarazov als Tech | |
Isnardo Saenz als Tech | |
Lorena Tobar als Cafeteria Lady | |
Alvaro Garcia als Nervous Guy | |
Alietta Montero als Elderly Custodian | |
Ximena Rodriguez als Pretty Custodian | |
Juan Villegas als Middle Man | |
Gamal Dillard als Stout Exec | |
Carlos Enrique Gómez als Toothless Merchant |
James Gunn | Writer |
Greg McLean | Director |
Allan Magled | Visual Effects Supervisor |
Micaela Cain | Foley Editor |
Oscar Méndez | Boom Operator |
Ron Aston | Sound Effects Editor |
Carmen Morrow | First Assistant Editor |
Peter Safran | Producer |
James Gunn | Producer |
Luis David Sansans | Director of Photography |
Julia Wong | Editor |
Marisa Velez | Second Unit Director of Photography |
Leanna Kruse | Visual Effects Coordinator |
Trevor Gates | Sound Designer |
Maria Andrea Rangel | Set Decoration |
Edwin Huertas | Construction Coordinator |
Héctor Álvarez | Still Photographer |
Jason Gaya | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Mary Vernieu | Casting |
Chris David | Sound Re-Recording Mixer |
Carlos E. Sanchez | Construction Coordinator |
Scott Coulter | Visual Effects Producer |
Wendy Gipp | Visual Effects Producer |
Daniel Cordero | Special Effects Supervisor |
John P. Nugent | Visual Effects Supervisor |
Trevor Gates | Supervising Sound Editor |
César Montoya | Art Direction |
Adam Benson | Sequence Supervisor |
Kyle Arzt | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Tyler Bates | Original Music Composer |
Jules Kueffer | Visual Effects Coordinator |
Carlos Osorio | Production Design |
Camilo Osorio | Art Department Coordinator |
Joshua Adeniji | Sound Effects Editor |
Wilson Limas | Construction Coordinator |
Marisol Roncali | Casting |
Iván Palomino | Script Supervisor |
David Rowden | Stunt Coordinator |
Olga Turrini Bernardoni | Key Makeup Artist |
Brandon Swofford | Gaffer |
Olga Turrini Bernardoni | Key Hair Stylist |
Camila Olarte Suarez | Costume Design |
Angel Nicolas Orjuela | Art Department Assistant |
Xavier Irvine | Storyboard Artist |
Javier Chaves | Gaffer |
Nicholas Scarlet | Concept Artist |
John Mario Marquez | Steadicam Operator |
Pedro Gomez | Construction Foreman |
Mauricio Restrepo | First Assistant Camera |
Yolanda Chipatecua | Assistant Makeup Artist |
Edgar Mauricio Castellanos | Swing |
Cesar Felipe Cadena | Art Department Assistant |
Alejandro Florez | First Assistant Camera |
Julian Romero | Assistant Hairstylist |
Maria de los ángeles k Vallana | Assistant Makeup Artist |
Violeta Rodriguez | Assistant Set Decoration |
Olga Becerra | Assistant Hairstylist |
John F. Bateman | Art Department Assistant |
Alejandra Basabe | Assistant Makeup Artist |
Sara Camila López | Second Assistant Camera |
Stephanie Hansen | Set Decoration Buyer |
Christian Hernando Hortua | Dolly Grip |
Andrés Franco | Second Assistant Camera |
Marcela Barrios | Assistant Makeup Artist |
Felipe Osorio Guzmán | Assistant Art Director |
Alberto Rodriguez | Construction Foreman |
Diego García | Leadman |
Fernando Morales Rey | Swing |
Juan Diego Almanza | Digital Imaging Technician |
Nicholas Cochran | ADR Recordist |
Craig Crawford | Compositing Supervisor |
Raman Siddhartha | Digital Compositor |
Max Reisbaum | Production Assistant |
Rodrigo Guerrero | Production Executive |
Mabel Aguirre | Costume Assistant |
Jhon Moyano | Extras Casting Assistant |
Nate Grady-Reitan | Assistant Sound Editor |
Camilo Márquez | Makeup & Hair Assistant |
James Parnell | Assistant Sound Editor |
Carolina Lima | Key Costumer |
Ryan Briley | Supervising ADR Editor |
Jordan Hassay | Digital Compositor |
Marcin Nikiforuk | Matte Painter |
Makenzie Kellerman | Foley Mixer |
Juan Barriga | Weapons Master |
Amy Pawlowski | Digital Intermediate Editor |
Mafe Gallo | Production Coordinator |
Hung-chieh Chen | Digital Compositor |
Sebastian Romero | Costume Supervisor |
Christopher Ivins | Compositor |
Antonio Ribeiro | Digital Compositor |
Omaira Olarte | Health and Safety |
César Salazar | Sound Mixer |
Pinto Sasikumar | Visual Effects Producer |
Élodie Ichter | Digital Colorist |
Gustavo Moyano | Casting Coordinator |
Gina Cifuentes | Production Coordinator |
Mike Terrigno | Digital Compositor |
Andre Bustanoby | Visual Effects Supervisor |
Carolina Caicedo | Location Manager |
María Juliana Casadiego | Local Casting |
Ryan Briley | Supervising Dialogue Editor |
René Villarreal | First Assistant Director |
Celeste Caliri | Matte Painter |
Jorge Ernesto Luna | First Assistant Accountant |
Lisa Berridge | Production Assistant |
Daniel Galindo | Score Engineer |