The Bourne Identity (2002)

Actie, Drama, Mysterie, Thriller
Een Italiaanse vissersboot redt een drenkeling uit de Middellandse Zee. De man lijdt aan geheugenverlies en weet niet wie hij is. Er zitten echter twee kogels in zijn rug en hij komt al snel tot de conclusie dat er geprobeerd werd hem te vermoorden.

The Bourne Identity Film Info

Score: 7.4/10 van 5581 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2002-06-14
Lengte: 118 Minuut / 1:58
Regisseur: Doug Liman
Schrijvers Tony Gilroy, W. Blake Herron.
website: http://www.universalstudiosentertainment.com/the-bourne-identity/
Productie Studios: Universal Pictures, Hypnotic, Kalima Productions GmbH & Co. KG, Stillking Films, The Kennedy/Marshall Company
Productie Land: United States of America, Germany, Czech Republic

The Bourne Identity Foto's


The Bourne Identity Trailer


Matt Damon
als Jason Bourne
Franka Potente
als Marie Helena Kreutz
Chris Cooper
als Alexander Conklin
Clive Owen
als The Professor
Brian Cox
als Ward Abbott
Adewale Akinnuoye-Agbaje
als Nykwana Wombosi
Gabriel Mann
als Danny Zorn
Walton Goggins
als Research Tech
Josh Hamilton
als Research Tech
Julia Stiles
als Nicky Parsons
Orso Maria Guerrini
als Giancarlo
Tim Dutton
als Eamon
Denis Braccini
als Picot
Nicky Naudé
als Castel
David Selburg
als Marshall
Demetri Goritsas
als Com Tech
Russell Levy
als Manheim
Anthony Green
als Security Chief
Hubert Saint-Macary
als Morgue Boss
David Bamber
als Consulate Clerk
Gwenael Clause
als Deauvage
Emanuel Booz
als Taxi Driver
Philippe Durand
als Morgue Attendant
Vincent Franklin
als Rawlins
Paulette Frantz
als Concierge
Thierry René
als Wombosi Counselor
Roger Frost
als Apfel
David Gasman
als Deputy DCM
Harry Gilbert
als Alain
Delphine Lanson
als Alliance Secretary
William Cagnard
als Davies
Kait Tenison
als Bank Receptionist
Joseph Beddelin
als Zurich Cop
Rainer Werner
als Zurich Cop
Katie Thynne
als Claudia
Aaron Lilly
als Marine
Ronald Benefield
als Marine
Bradley J. Goode
als Marine
Troy Lenhardt
als Marine
Joshua McNew
als Marine
Joe Montana
als Marine
John Pawlikowski
als Marine
Michael Rix
als Marine
Brad Rizer
als Marine
Andrew Webster
als Marine
Houston Williams
als Marine
Alain Grellier
als Salvi
Arnaud Henriet
als Wombosi Bodyguard
Jean-Yves Bilien
als Wombosi Bodyguard
Danny Erskine
als Wombosi Bodyguard
Elwin 'Chopper' David
als Wombosi Bodyguard
Doug Liman Director
Doug Liman Producer
Robert Ludlum Author
Tony Gilroy Screenplay
W. Blake Herron Screenplay
Oliver Wood Director of Photography
Joseph Middleton Casting
Saar Klein Editor
Dan Weil Production Design
Pierre-Yves Gayraud Costume Design
Patrick Crowley Producer
Richard N. Gladstein Producer
Robert Ludlum Executive Producer
Frank Marshall Executive Producer
John Powell Original Music Composer
Laurent Piron Art Direction
Sandrine Mauvezin Set Decoration
Nancy Bishop Casting
Catherine Boisgontier Costume Supervisor
Christian Calviera Costume Supervisor
Hana Kučerová Costume Supervisor
Bettina von den Steinen Supervising Art Director
Kate Dowd Local Casting
Alexis Kinebanyan Makeup Effects
T. David Pash Production Manager
Tink Ten Eyck Production Supervisor
Jana Chovancova Art Department Coordinator
Karen Baker Landers Supervising Sound Editor
Per Hallberg Supervising Sound Editor
Christopher Assells Sound Effects Editor
Mark Choi Sound Effects Editor
Bruce Tanis Sound Effects Editor
Perry Robertson Sound Effects Editor
Dan Hegeman Sound Effects Editor
Dino Dimuro Sound Effects Editor
Scott Millan Sound Re-Recording Mixer
Bob Beemer Sound Re-Recording Mixer
Dan O'Connell Foley
Jean-Christophe Magnaud Special Effects Coordinator
Pamela Choules Visual Effects Editor
Linda Drake Visual Effects Editor
Peter Donen Visual Effects Supervisor
Stefen Fangmeier Visual Effects Supervisor
Catherine Sudolcan Visual Effects Producer
Darin McCormick-Millett Visual Effects Producer
David Dwiggins Visual Effects Producer
Nick Powell Stunt Coordinator
Jean-Claude Lagniez Stunt Coordinator
Martin Hub Stunt Coordinator
Jaromir Sedina Steadicam Operator
Valentin Monge Steadicam Operator
Egon Endrényi Still Photographer
Don Burgess Additional Photography
Daniel Mindel Additional Photography
Mikael Monod Gaffer
Sarka Zvolenska Set Costumer
Peter Ettinger First Assistant Editor
Thomas M. Harrigan First Assistant Editor
Bunny Andrews Music Editor
Jiří Husák Transportation Coordinator
Claudine Strasser Script Supervisor
Michael Singer Unit Publicist
Tommaso Pellicci Location Manager
Kostas Kefalas Location Manager
Marella Gambaro Location Manager
David Minkowski Associate Producer
Matthew Stillman Associate Producer
Kay Georgiou Key Hair Stylist
Charlet Recors Aerial Camera
Jean-Luc Russier Key Makeup Artist
Michael Hertlein Foley Editor
Fanny Stauff Assistant Art Director
Alain Darthou Construction Coordinator
Fabien Pondevaux Location Scout
Nathalie Sarret Painter
Isabelle Kostic Crosley Set Decoration Buyer
Jean-Marc Auriol Standby Painter
Adam Kowalski Camera Operator
Gil Pannetier First Assistant Camera
Patrick Girault Hairstylist
James McKee Smith Additional Music
Marc Leroyer Armorer
Václav Kocman Driver
Bianca Bezdek-Goodloe Legal Services
Martin Grange Picture Car Coordinator
Whitney Scott Bain Post Production Assistant
Sean T. Stratton Post Production Supervisor
Barbora Ruzicková Set Production Assistant
Fabrice Allan Stand In
Radek Bruna Stunts
Julien Pruvot Transportation Captain
Jenny Panoutsopoulos Unit Production Manager
Miroslav Pavlik Video Assist Operator
Stephen R. Sheridan Color Timer
Jan Cermak Best Boy Electric
Alexandre Diaz Electrician
Nathalie Cheron Casting Associate
Andrew R. Tennenbaum Co-Producer
Gabriela Bártková Production Accountant
Hilde Odelga Production Coordinator
Pierre-Yves Bruneel Boom Operator
Julianne Jordan Music Supervisor
Bernard Bats Production Sound Mixer
Malcolm Luker Scoring Mixer
Jeff Glueck Sound Engineer
Steve Watson 24 Frame Playback
Ken Dackermann Digital Compositors
Philippe Hubin Special Effects Supervisor
Sarah Peacock Visual Effects Coordinator
Warren Drummond Storyboard
Alain Figlarz Stunts
Martin De Chabaneix Camera Loader
Jean-Pierre Deschamps Key Grip
Jim Pearson Marine Coordinator
Patrick Crowley First Assistant Director
Gary Hebert Title Designer
Steven Desbrow Aerial Camera Technician
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Damien Auriol Grip
Patricia Planche Makeup Artist
Jean-Christophe Spadaccini Prosthetic Makeup Artist
Frédéric North Pilot
Claire Letouze Second Assistant Director
Petr Němeček Third Assistant Director
Liza D. Espinas Associate Editor
Gary Burritt Negative Cutter
Vanessa Baker ADR Voice Casting
Julie Meunier Assistant Production Coordinator
Caroline Mendez Assistant Production Manager
Claire Hammond Casting Assistant
Julie Feiner ADR Editor
Todd Egan Assistant Sound Editor
Kevin Connolly Musician
Anna MacKenzie Supervising ADR Editor
Fumi Mashimo Lead Animator
Bruce Fowler Orchestrator
Chris Hogan Dialogue Editor
Kimaree Long Dialogue Editor
Mark L. Mangino Dialogue Editor
Stephanie Flack Dialogue Editor
Lauren Stephens Dialogue Editor
Karel Vanásek Property Master
Pascal Lavoué Property Master
Loïc Barnier Costumer
Nathalie Suhard Dresser
Inès de la Bévière Second Second Assistant Director
Alexander Witt Second Unit Director
Jeremy Moffett Third Assistant Director
Thomas Lechevallier Art Department Trainee
Jan Kotik Graphic Designer
Jerome Fortier Head Carpenter
Benoît Sanson Property Buyer
Wendy Czajkowsky ADR Mixer
Colin Cooper ADR Recordist
Tony Negrete First Assistant Sound Editor
John T. Cucci Foley Artist
James Ashwill Foley Mixer
Linda Lew Foley Recordist
Mario Lorenzo Sound Supervisor
Lawrence Michael Special Effects Technician
Scott Hilton Visual Effects Production Assistant
Mamie McCall Visual Effects Production Manager
Laurent Boismaré Stunt Double
Charlie Estepp Stunt Driver
Boris Abaza Assistant Camera
Mario d'Orio Best Boy Grip
Hugues Espinasse Clapper Loader
Libor Bruha Focus Puller
Arnaud Delannoy Second Assistant Camera
Glenn Cunningham Assistant Editor
Mark Sachen Color Timer
Michael Healey Digital Colorist
Hunter S. Ellis Post Production Coordinator
David Koranda Assistant Location Manager
Veronika Lencova Location Assistant
Pete Anthony Conductor
Melanie Boettcher Accountant
Marie-Noëlle Hauville Assistant Accountant
Jerome Albertini Assistant Unit Manager
Matt Bouchard CG Artist
Mark Freund Compositing Supervisor
Richard Patterson Digital Supervisor
Patrick Corcoran Executive Assistant
Marie-Sylvie Caillierez Extras Casting
Guy Guermouh Generator Operator
Carolyn Garcia Production Assistant
Marco Bergamaschi Production Secretary
Christopher A. Jackson Technical Advisor






















ikwilfilmskijken © 2019