The Equalizer 2 (2018)

Thriller, Actie, Misdaad
Robert McCall neemt het recht in eigen handen en komt op keiharde wijze op voor mensen die het slachtoffer zijn van een misdrijf. Hoe ver is hij bereid te gaan als het gaat om iemand waar hij van houdt?

The Equalizer 2 Film Info

Score: 6.4/10 van 1928 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-07-19
Lengte: 121 Minuut / 2:1
Regisseur: Antoine Fuqua
Schrijver: Richard Wenk
website: http://www.equalizer.movie/site/
Productie Studios: Mace Neufeld Productions, Columbia Pictures, Lonetree Entertainment, Fuqua Films, Escape Artists, Sony Pictures, ZHIV Productions
Productie Land: United States of America


The Equalizer 2 Trailer


Denzel Washington
als Robert McCall
Pedro Pascal
als Dave York
Ashton Sanders
als Miles Whittaker
Orson Bean
als Sam Rubinstein
Bill Pullman
als Brian Plummer
Melissa Leo
als Susan Plummer
Jonathan Scarfe
als Resnik
Sakina Jaffrey
als Fatima
Kazy Tauginas
als Ari
Garrett Golden
als Kovac
Adam Karst
als Turkish Father
Alican Barlas
als Dining Car Porter
Rhys Olivia Cote
als Nine Year Old Braelick Girl
Tamara Hickey
als Grace Braelick
Ken Baltin
als Grace Braelick's Lawyer
Colin Allen
als Bookstore Nerd
Antoine de Lartigue
als Mr. Calbert (Belgian Husband)
Abigail Marlowe
als Jana Calbert (Belgian Wife)
Jim Loutzenhiser
als Interpol Agent
Alessandra Noelle Rosenfeld
als Lyft Girl (8 Yrs) #1
Lillie Dickens
als Lyft Girl (8 Yrs) #2
Rex Baning
als Lyft Boy (8 Yrs)
Lance A. Williams
als Junior (Wall Street)
Caroline Day
als Amy
Rory Benjamin Smith
als Hart Schaffer (Co-Op)
Ted Arcidi
als Big Ernie
Rutherford Cius
als Miles' Buddy #1
Wesley Pereira
als Miles' Buddy #2
David Carrasquillo
als Miles' Buddy #3
Nathaniel Chaney
als Miles' Buddy #4
Jermaine Holt
als Twitchy Dude
Drew Cooper
als Jolly
Jay Hieron
als Harried Man
Naheem Garcia
als Israel & Rose Horowitz Residence Director
Gloria Papert
als Magda (Sam's Sister)
Phil Tavares
als State Trooper #1
Tim Doherty
als State Trooper #2
Cj Stuart
als Belgian Backpacker
Donald Cerrone
als Belgian Backpacker
Gabrielle Lorthe
als Bus Girl (Miles' School Buddy)
Karen Strong
als Carol York
Marley Dauphin
als Molly York
Elena Capaldi
als Alice York
Penélope de la Rosa
als Student
Miguel Nascimento
als Lyft Passenger Young Soldier
Maximillian McNamara
als Lyft Passenger Interview Man
Gerry Pucci
als Lyft Passenger Alcoholic
Phyllis Kay
als Grandmother on the Train
Johnny L. Hernandez
als Valet
Andrei Arlovski
als Russian Mobster (uncredited)
Liam McNeill
als Vegan Guy (uncredited)
Richard Lindheim Characters
Michael Sloan Characters
Richard Wenk Screenplay
Antoine Fuqua Director
Molly Allen Executive Producer
Todd Black Producer
Jason Blumenthal Producer
Tony Eldridge Producer
Mace Neufeld Producer
Alex Siskin Producer
Donald Sparks Associate Producer
Steve Tisch Producer
Denzel Washington Producer
Richard Wenk Executive Producer
Lindsay Graham Casting
Mary Vernieu Casting
Naomi Shohan Production Design
Lauren Rosenbloom Art Direction
Jenny Gering Costume Design
Haley Sweet Production Manager
Donald Sparks First Assistant Director
Oliver Wood Director of Photography
Kat Samick Co-Producer
Richard Wenk Co-Producer
Antoine Fuqua Producer
Michael Sloan Producer
Harry Gregson-Williams Original Music Composer
Conrad Buff IV Editor
Eryne Prine Sound Editor
David Schlesinger Set Decoration
Frank Barbosa Hair Department Head
Shayna Passaretti Hairstylist
Larry M. Cherry Hairstylist
Elizabeth Cecchini Key Hair Stylist
Julie LeShane Key Makeup Artist
Sherryn Smith Makeup Artist
Carl Fullerton Makeup Artist
Liz Bernstrom Makeup Department Head
Miles Girard Watson Prosthetic Makeup Artist
Justin Nathaniel Kistler Art Department Coordinator
Jared Patrick Gerbig Assistant Art Director
Jeffrey D. McDonald Assistant Art Director
Rick Chavez Assistant Property Master
Kyra Friedman Curcio Assistant Set Decoration
Nick Bellofatto Carpenter
Jennifer LaFace Construction Buyer
Joseph Kearney Construction Coordinator
Brian Fry Greensman
Geoff Wallick Greensman
Gregory J. Corcoran Greensman
Thomas Colleran Painter
Bobby Anderson Picture Car Coordinator
Jared Hartley Prop Maker
Helen Eggleston Peabody Prop Maker
Donnchadh Gaf Condon Prop Maker
J.P. Jones Property Master
Rachel Burgio Props
Danica Chipman Set Decoration Buyer
Jimmy Luc Set Decorating Coordinator
Anthony Raymond Set Designer
Christopher Analoro Set Dresser
Beth Anderson Set Dresser
Mickey Carter Set Dresser
Sean Martin Set Dresser
John Pungitore Set Dresser
Peter Rippe Set Dresser
Jarrett Staaf Set Dresser
Hilary Taillie Set Dresser
Tricia Turczynski Set Dresser
Jim Magdaleno Storyboard Artist
Chris Krzykowski Additional Grip
Nate Goodman Additional Second Assistant Camera
Dan Godar Aerial Camera
Brian Heller Aerial Camera
Tom Keenan Best Boy Electric
John S. DeSimone Electrician
Robert Knowles Best Boy Grip
Michael Nelson Camera Operator
Christian Gibson Camera Operator
Phil Greene Camera Technician
A. Kyo Moon Digital Imaging Technician
Steve Harnell Digital Imaging Technician
Kenny Davis Dolly Grip
Chris Ryerson Dolly Grip
Michael Holzwarth Drone Operator
Mark Jenkins Drone Operator
John F. McCarthy Drone Operator
Steven Blizzard Drone Pilot
Eric Robert Bradshaw Bennett Electrician
Carlos Bermudez Electrician
Ed Lalli Electrician
Brandon J. Meadows Electrician
Chris Nickerson Electrician
Chuck Rudolph Electrician
Adam Peabody Electrician
Dan Mason First Assistant Camera
Zack Shultz First Assistant Camera
Frans Wetterings III Gaffer
Phil Darrell Gaffer
Joseph Battista Grip
Mark Brochu Grip
P.J. Hand Grip
Todd England Nicodemus Grip
Brian O'Connor Grip
Darrell Temple Grip
Robert Thorpe Grip
Frank Montesanto Key Grip
David Leite Key Grip
Quinn Grove Key Rigging Grip
Vinnie Laraway Libra Head Technician
Michael Dynice Lighting Technician
Harry Pray IV Lighting Technician
Steve Sikora Lighting Technician
Peter Boynton Lighting Technician
Dave Cambria Rigging Gaffer
Malachi Bibel Rigging Grip
John R. Kaplan Rigging Grip
Gary M. Olitsky Rigging Grip
Dean Egan Second Assistant Camera
Chris Malenfant Second Assistant Camera
Maz Makhani Second Unit Cinematographer
Jose 'Flecha' Hernandez Generator Operator
Christian Gibson Steadicam Operator
Glen Wilson Still Photographer
Dustin Keller Ultimate Arm Operator
Jonathan Kobs Video Assist Operator
Nick Bommer First Assistant Accountant
Rick Carlos Ernst Additional Production Assistant
Francis Smith Armorer
Nathan Alexander Kirk Craft Service
Thomas Bianco Production Accountant
Eric Olin Anderson Production Assistant
Fabienne Annylusse Production Assistant
Dakota Carpenter Production Assistant
Ryan Eatherton Production Assistant
Emmy Horton Production Assistant
Danny Morlock Production Assistant
Kylie Paul Production Assistant
Travis Starr Production Assistant
Asia Bullock Production Assistant
Shari LaFranchi Blakney Production Coordinator
Hannah Roble Production Coordinator
Devin McDonough Production Secretary
Dug Rotstein Script Supervisor
Aidan Payne Script Supervisor
Angela S. Lee Second Assistant Accountant
Margaret Horning Second Assistant Accountant
Michael Ullman Second Assistant Accountant
Curtis Norman Fuqua Security
Saalahudeen Lunsford Muhammed Security
Ryan McPeake Set Medic
John Sansone Set Medic
Hannah Kelsy Stand In
Nadia Sayess Stand In
Kirsten Grimes Stand In
Ralph Ayala Stand In
Ceci Cleary Stand In
Manny Famolare Stand In
Lisa Boucher Hartman Stand In
Lauren Laperriere Stand In
Marcus McDermott Stand In
Jason Mulcahy Stand In
Robert Marsella Stand In
Adam Teper Stand In
Herb Polack Travel Coordinator
Cid Swank Unit Publicist
Jill Thibault Ager/Dyer
Queensylvia Akuchie Assistant Costume Designer
Erin Rose Costume Assistant
Randi Featherstone Costume Coordinator
Gail A. Fitzgibbons Costume Supervisor
Elizabeth Clifford Costumer
Colleen Wilson Costumer
Frank Perry Rose Costumer
Taryn Walsh Key Costumer
Patty Rhinehart Casting Assistant
Grace Gallant Casting Associate
Mike Clifford Extras Casting
Heather Whitty Extras Casting
Gabriele McIntyre Additional Colorist
Brit DeLillo Assistant Editor
Ian Sullivan Digital Intermediate
Stefan Sonnenfeld Digital Intermediate Colorist
Carole A. Kenneally First Assistant Editor
Morgan Peeters Music Coordinator
Maronda T'Pring Music Coordinator
Mark Jan Wlodarkiewicz Music Editor
Jabari Ali Music Supervisor
Helen Z. Altenbach Musician
Peter DiStefano Musician
George Doering Musician
Peter Gregson Musician
Ladd McIntosh Orchestrator
Robby Wright Transportation Coordinator
Kevin O'Connell Transportation Captain
Jessica Logan Location Coordinator
Jeremy Fiske Assistant Location Manager
Michael Judge Assistant Location Manager
Joe Piasecki Assistant Location Manager
Joshua Youman Assistant Location Manager
Travis Reinke 3D Modeller
Alex Falcon CG Artist
Don Libby CG Supervisor
James Kuroda Compositing Supervisor
Anu Liikkanen Compositor
Mike C. Pare Compositor
Charles G. Roberts Compositor
James Steller Compositor
Kevin Conlon Digital Compositor
Heather Davis Baker Digital Compositor
Tomohiko Fukuda Digital Compositor
Rich Hardy Jr. Digital Compositor
Julianne Holzschuh Digital Compositor
Yun Peng Hsieh Digital Compositor
Lauren Hulsey Digital Compositor
Carmen Wong Digital Compositor
Radoslav Yanudov Digital Compositor
Meena Yu Digital Compositor
Davy Nethercutt Digital Compositor
Francesco Panzieri Digital Compositor
Colin Campbell Digital Compositor
Eric Mattson Matte Painter
Brian Adler Visual Effects
Richard Martinson Visual Effects
Rachan Chirarattanakornkul Visual Effects
Robby Geis Visual Effects
David Pietricola Visual Effects
Tom Allen Visual Effects
Jake Cohen Visual Effects
Marina Mozée Visual Effects Coordinator
Annalisa Torina Visual Effects Coordinator
Greg Reed Visual Effects Editor
Steven Spady Visual Effects Editor
Eric Bruneau Visual Effects Producer
Brian Drewes Visual Effects Producer
Jesse Morrow Visual Effects Producer
Adam Pere Visual Effects Producer
Sean Devereaux Visual Effects Supervisor
Troy Moore Visual Effects Supervisor
Robin Scott Graham Visual Effects Supervisor
Tim LeDoux Visual Effects Supervisor
Michael S. Harbour Visual Effects Supervisor
Dan Cayer Visual Effects Supervisor
John Ruggieri Pyrotechnician
Tom Carroll Pyrotechnician
Juliana Lima Pyrotechnician
Jeremy Hays Special Effects Coordinator
Thomas Carroll Special Effects Technician
Michael Herald Special Effects Technician
Jason Joubert Special Effects Technician
Timothy Massey Special Effects Technician
Chris L. Ward Special Effects Technician
David Esparza Additional Sound Re-Recording Mixer
Howard London ADR Mixer
Luis Antonio Landrau Boom Operator
Robin Harlan Foley Artist
Sarah Monat Foley Artist
Nerses Gezalyan Foley Mixer
David Esparza Sound Designer
Casey Genton Sound Effects Editor
Mandell Winter Supervising Sound Editor
David Esparza Supervising Sound Editor
Daniel J. Leahy Sound Re-Recording Mixer
Steve Pederson Sound Re-Recording Mixer






















ikwilfilmskijken © 2019