The Fast and the Furious (2001)

Actie, Misdaad, Thriller
Domenic Toretto is de leider van een straatbende die er van verdacht wordt dure elektronische apparatuur gestolen te hebben. Een undercover agent probeert uit te vinden wie er verantwoordelijk is voor de diefstallen. Hij wordt verliefd op Domenic's jongere zus.

The Fast and the Furious Film Info

Score: 6.8/10 van 5630 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2001-06-22
Lengte: 107 Minuut / 1:47
Regisseur: Rob Cohen
Schrijvers Gary Scott Thompson, Erik Bergquist, David Ayer.
Productie Studios: Ardustry Entertainment, Universal Pictures, Original Film, Mediastream Film GmbH & Co. Productions KG
Productie Land: Germany, United States of America


The Fast and the Furious Trailer


Paul Walker
als Brian O'Conner
Vin Diesel
als Dominic Toretto
Michelle Rodriguez
als Letty Ortiz
Jordana Brewster
als Mia Toretto
Rick Yune
als Johnny Tran
Chad Lindberg
als Jesse
Johnny Strong
als Leon
Ted Levine
als Sgt. Tanner
Matt Schulze
als Vince
Thom Barry
als Agent Bilkins
Ja Rule
als Edwin
Vyto Ruginis
als Harry
Stanton Rutledge
als Muse
Noel Gugliemi
als Hector
RJ de Vera
als Danny Yamato
Beau Holden
als Ted Gassner
Reggie Lee
als Lance Nguyen
David Douglas
als Rasta Racer
Peter Navy Tuiasosopo
als Samoan Guard
F. Valentino Morales
als Dispatcher
Neal H. Moritz
als Ferrari Driver
Rob Cohen
als Pizza Hut Delivery Guy
Kevin Smith
als Big Rig Driver
Doria Clare Anselmo
als Ferrari Passenger
Glenn K. Ota
als Johnny's Father
Mike White
als Night Truck Driver
Delphine Pacific
als Racer's Edge Clerk
Monica Tamayo
als Monica
Megan Baker
als Gimel
Tammy Monica Gegamian
als Edwin's Babe
Rob Cohen Director
Ken Li Author
Gary Scott Thompson Screenstory
Gary Scott Thompson Screenplay
Erik Bergquist Screenplay
David Ayer Screenplay
Doug Claybourne Executive Producer
Neal H. Moritz Producer
John Pogue Executive Producer
BT Original Music Composer
Ericson Core Director of Photography
Peter Honess Editor
Ronna Kress Casting
Sanja Milkovic Hays Costume Design
Waldemar Kalinowski Production Design
Kevin Kavanaugh Art Direction
Florence Fellman Set Decoration
Georgina Williams Hairstylist
Roddy Stayton Hairstylist
Michael Germain Makeup Artist
Deborah La Mia Denaver Makeup Artist
Matthew W. Mungle Makeup Effects
Monica Frommholz Art Department Coordinator
Michael C. Stone Assistant Art Director
Barry Kingston Construction Coordinator
Charles Page Construction Foreman
Alex Sessing Greensman
Tony Perez Leadman
Maria Baker Set Designer
Laura Macias Foley
Sean Rowe Foley
Charles Deenen Sound Designer
Tim Walston Sound Designer
Glenn Hoskinson Sound Effects Editor
Steve Mann Sound Effects Editor
Howard Neiman Sound Effects Editor
Steve Nelson Sound Effects Editor
Kim Secrist Sound Effects Editor
Michael C. Casper Sound Re-Recording Mixer
Daniel J. Leahy Sound Re-Recording Mixer
Jay Nierenberg Supervising Sound Editor
Bruce Stambler Supervising Sound Editor
Matt Sweeney Special Effects Coordinator
Constance Bracewell CG Supervisor
Michelle Eisenreich Visual Effects Producer
Rebecca Marie Visual Effects Art Director
Lori J. Nelson Visual Effects Producer
Mary Stuart-Welch Visual Effects Producer
Thad Beier Visual Effects Supervisor
Brad Kuehn Visual Effects Supervisor
Mike Wassel Visual Effects Supervisor
Mic Rodgers Stunt Coordinator
Malcolm Brown Jr. Camera Operator
Bruce Dickson Camera Operator
Lawrence Karman Camera Operator
John Trapman Camera Operator
Jeffery J. Tufano Camera Operator
Kenji Luster Steadicam Operator
Bob Marshak Still Photographer
Carl Boles Gaffer
Joseph D. Urbanczyk Additional Camera
Michael Pescasio Additional Photography
Pål Bugge Haagenrud Additional Camera
Garet Reilly Costume Supervisor
Irena Stepic Set Costumer
Lawrence Quon Set Costumer
Brett Carroll First Assistant Editor
Jonathan Lucas First Assistant Editor
Terry Wilson Music Editor
David Marder Transportation Coordinator
John Feinblatt Picture Car Coordinator
Deirdre Horgan Script Supervisor
Jody Hummer Location Manager
Deborah Laub Location Manager
Michael Singer Unit Publicist
Creighton Bellinger Associate Producer
Michael J. Wassel Visual Effects Supervisor
Syd Dutton Visual Effects
James M. Muro Steadicam Operator
Doug Claybourne Unit Production Manager
Jeff Hay Set Dressing Artist
Clint Schultz Art Department Assistant
Gloria Ciraolo Painter
Helen Kozora Set Decoration Buyer
Chris Samp Standby Painter
Bill Marti First Assistant Camera
Loren Corl Grip
Joy Zapata Key Hair Stylist
Steven Kissick Carpenter
Jamie Kemp Chef
Michael G. Kehoe Craft Service
John Characky Driver
Lisa Rodgers Post Production Supervisor
Maureen Holmes Production Controller
Tyler Lafferty Propmaker
Kevin A. Canamar Set Medic
Mike Currie Set Production Assistant
Johnny D'Mara Stunts
Kostas Theodosiou Telecine Colorist
Fred Culbertson Transportation Captain
Rafael 'Rafa' Castro Video Assist Operator
Pamela Choules Visual Effects Editor
Mike Stanwick Color Timer
Oscar Inzunza Best Boy Electric
John Crimins Electrician
Timothy McCrary Lighting Technician
Dan Zarlengo Rigging Gaffer
Stacie Goodman Casting Associate
Daniel R. Chavez Executive In Charge Of Post Production
Pamela Jaeckle Production Coordinator
Iram Collantes Production Manager
Tava R. Maloy Production Supervisor
Bryan M. Cahill Boom Operator
Paul Aulicino First Assistant Sound Editor
Gary Jones Music Supervisor
Randy Miller Orchestrator
Felipe Borrero Production Sound Mixer
Brian Best Sound Editor
Carl D. Ware Sound Engineer
Michael Kory 3D Supervisor
Lloyd Lee Barnett Digital Compositors
Robert Simokovic Special Effects Supervisor
John C. Stuver Dialogue Editor
Mildred Iatrou Dialogue Editor
Robert Troy Dialogue Editor
Bill MacSems Property Master
Jonathan Taylor Second Unit Director of Photography
Eric Justen Sound Recordist
Andy Peach Sound Recordist
Becky Sullivan Supervising ADR Editor
Lee Lemont ADR Editor
Christi K. Work Key Costumer
John Riley Additional Second Assistant Director
Lars P. Winther Second Assistant Director
Stephen V. Johnson Second Second Assistant Director
Mic Rodgers Second Unit Director
Lance Larson Assistant Property Master
Kent Demaine Creative Director
John Mann Storyboard Artist
Francine Lecoultre Textile Artist
Dylan A. Flores ADR Mixer
Philip Rogers ADR Recordist
Gregg Barbanell Foley Artist
Shawn Kennelly Foley Mixer
William Cawley Sound Assistant
Eric Cook Special Effects Technician
Clay Donahue Fontenot Stunt Double
Charlie Estepp Stunt Driver
Darin Moran Additional First Assistant Camera
Maricella Ramirez Assistant Camera
Jamie Lagerhausen Best Boy Grip
Richard L. Carden Dolly Grip
John Bonnin Libra Head Technician
Lisa Bonaccorso Second Assistant Camera
Andy Cohen Assistant Editor
Mary Nelson-Duerrstein Negative Cutter
Leann Emmert Assistant Location Manager
Randy Miller Conductor
Dave Jordan Music Consultant
Robert Lane Assistant Accountant
Mike Bonnaud Assistant Chief Lighting Technician
Betty Riggs Assistant Production Coordinator
Carol Ashley Digital Compositor
Jimmy Jue Extras Casting
Al Lieberman Key Rigging Grip
Andy Young Rigging Grip
Timber Kislan Payroll Accountant
Christina Beaumont Production Assistant
Dana Swartout Production Driver
Da Han Story Editor
Craig Lieberman Technical Advisor
April Kelley Camera Loader






















ikwilfilmskijken © 2019