The Lego Movie (2014)

Avontuur, Animatie, Komedie, Familie, Fantasie
Emmet, een doodnormaal Lego-figuurtje, wordt ten onrechte aangezien als de meest bijzondere persoon, en degene die de sleutel is tot het redden van de wereld. Hij wordt meegezogen in een gemeenschap van vreemdelingen op een epische zoektocht naar een kwaadaardige tiran. Een reis waar Emmet totaal niet tegen opgewassen is.

The Lego Movie Film Info

Score: 7.4/10 van 4972 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-02-06
Lengte: 100 Minuut / 1:40
Regisseurs: Phil Lord, Christopher Miller.
Schrijvers Phil Lord, Christopher Miller.
website: http://www.thelegomovie.com
Productie Studios: Lin Pictures, Village Roadshow Pictures, Warner Bros. Animation, LEGO, Animal Logic, Warner Animation Group, RatPac-Dune Entertainment, Vertigo Entertainment, Warner Bros. Pictures
Productie Land: Australia, Denmark, United States of America

The Lego Movie Foto's


The Lego Movie Trailer


Chris Pratt
als Emmet Brickowski (voice)
Will Ferrell
als Lord Business / President Business / The Man Upstairs (voice)
Elizabeth Banks
als Lucy "Wyldstyle" (voice)
Will Arnett
als Bruce Wayne / Batman (voice)
Nick Offerman
als MetalBeard (voice)
Alison Brie
als Princess Unikitty (voice)
Charlie Day
als Benny (voice)
Liam Neeson
als Bad Cop / Good Cop / Pa Cop (voice)
Morgan Freeman
als Vitruvius (voice)
Channing Tatum
als Kal-El / Clark Kent / Superman (voice)
Jonah Hill
als Hal Jordan / Green Lantern (voice)
Cobie Smulders
als Diana Prince / Wonder Woman (voice)
Jadon Sand
als Finn
Graham Miller
als Duplo (voice)
Anthony Daniels
als C-3PO (voice)
Billy Dee Williams
als Lando (voice)
Keith Ferguson
als Han Solo (voice)
Shaquille O'Neal
als Himself (voice)
Will Forte
als Abraham Lincoln (voice)
Dave Franco
als Wally (voice)
Jake Johnson
als Barry (voice)
Keegan-Michael Key
als Foreman Jim (voice)
Chris McKay
als Larry the Barista / Additional Voices (voice)
Jorma Taccone
als Shakespeare / Additional Voices (voice)
Christopher Miller
als TV Presenter (voice)
Craig Berry
als Blake / Additional Voices (voice)
David Burrows
als Octan Robot / Additional Voices (voice)
Amanda Farinos
als Mom (voice)
Todd Hansen
als Gandalf / Additional Voices (voice)
Kelly Lafferty
als Lord Business' Assistant (voice)
Doug Nicholas
als Surfer Dave / Additional Voices (voice)
Chris Paluszek
als Robot Foreman (voice)
Chris Romano
als Joe (voice)
Melissa Sturm
als Gail / Ma Cop (voice)
Leiki Veskimets
als Voice of Computer (voice)
Phil Lord Director
Phil Lord Screenplay
Roy Lee Producer
Dan Lin Producer
Christopher Miller Screenplay
Mark Mothersbaugh Original Music Composer
Christopher Miller Director
Pablo Plaisted Director of Photography
Simon Bull Animation
Jarrod Anderson Technical Supervisor
Steve Agland Lighting Artist
Shane Aherne Lighting Artist
Jhon Alvarado Animation
Stewart Alves Animation
Ross Anderson Lighting Artist
Nicklas Andersson Animation
Laurence Andrews Layout
Shannon Armstrong Lighting Coordinator
Simon Ashton Animation
Sven Assmuss Animation
Kevin Baker Lighting Artist
Craig Berry Storyboard
Benjamin Bigiel Modeling
Simon Bunker Lighting Technician
Blair Burke Animation
Dug Calder Animation
Pablo Calvillo Layout
Marco Carpagnano Animation
Amanda Collins Lighting Coordinator
Sharon Colman Storyboard
Vernessa Cook Layout
Mike Cottee Animation
Gareth Cowen Layout
Nicholas Cross Lighting Artist
Theresa Cullen Storyboard
Omar Dabbagh Layout
Vivian David Lighting Artist
Nick DeBoar Lighting Artist
Elise Deglau Animation
Sergio Delfino Animation
Jérôme Dernoncourt Animation
Patricio Ducaud Animation
Mike Dugard Animation
Rachael Dunk Lighting Artist
Chris Ebeling Animation
D. Edwardz Layout
Matt Estela Lighting Artist
Matt Everitt Animation
Matt Farell Animation
Raffaele Fragapanan Technical Supervisor
Kayn Garcia Animation
Tim Gaul Layout
Carine Gillet Lighting Artist
Natalia Gubareva Lighting Artist
David Hansen Animation
Herbert Heinsche Lighting Artist
Aaron Hoffman Lighting Artist
Andrew Hunt Animation
Scott Hunter Animation
Scott Hurney Storyboard
Neil Kennedy Animation
Timothy Kenyon Lighting Artist
Igor Khait Storyboard
Ryan Kirby Lighting Artist
John Powers Middleton Co-Producer
Shane Prigmore Conceptual Design
Mary Hidalgo Casting
Michael E. Uslan Executive Producer
Peter Laird Characters
Kevin Eastman Characters
Phil Lord Story
Christopher Miller Story
Dan Hageman Story
Kevin Hageman Story
Allison Abbate Executive Producer
Will Allegra Associate Producer
Matthew Ashton Executive Producer
Bruce Berman Executive Producer
Jon Burton Executive Producer
Kathleen Fleming Executive Producer
Benjamin Melniker Executive Producer
Steven Mnuchin Executive Producer
Zareh Nalbandian Executive Producer
James Packer Executive Producer
Matt Skiena Executive Producer
Jill Wilfert Executive Producer
Seanne Winslow Executive Producer
Amber Naismith Associate Producer
David Burrows Editor
Chris McKay Editor
Grant Freckelton Production Design
James Lorimer Special Effects Supervisor
Julie-Marie Robar Costume Supervisor
Mark Locke Transportation Captain
Brian Steagall Transportation Coordinator
Kathleen Fleming In Memory Of
Tyler Allison First Assistant "B" Camera
Jennifer Bell Second Assistant "B" Camera
Michole Bergstrom First Assistant "A" Camera
Tim Christie Dolly Grip
Jason Gary Best Boy Grip
Ben Glass Still Photographer
Mark Goellnicht Camera Operator
Kurt Grossi Key Grip
Dwight Joseph Lavers Dolly Grip
Barry Peterson Director of Photography
Jacob Pinger Camera Operator
Doug Price Second Assistant "A" Camera
Bradford Ralston Video Assist Operator
Hayley Beisler Post Production Assistant
Andy Bialk Conceptual Design
Charles Santoso Conceptual Design
Chris Georgiou Conceptual Design
Donald Walker Conceptual Design
Felicity Coonan Conceptual Design
John Yost Conceptual Design
Kristen Anderson Conceptual Design
Mark Ackland Conceptual Design
Matt Hatton Conceptual Design
Mike Zarb Conceptual Design
Nadia Attlee Conceptual Design
Nori Tominaga Conceptual Design
Pavel Elagin Conceptual Design
Phil Rynda Conceptual Design
Phil Whiteley Conceptual Design
Simon Whiteley Conceptual Design
Tim Pyman Conceptual Design
Toby Grime Conceptual Design
Vivienne To Conceptual Design
Chris Reccardi Conceptual Design
Sam Chynoweth Colorist
Doug Nicholas Additional Editor
Robert Fisher Jr. Additional Editor
Todd Hansen Additional Editor
Michael Fuller Art Direction
Suzanne Evans-Booth Animation Supervisor
Deirdre Jernigan Art Department Assistant
Jane Milledge Art Department Manager
Jay Pelissier Art Direction
Sue Chan Art Direction
Daniel O'Brien Assistant Editor
Rob Zeigler Assistant Editor
Courtney O'Brien Brown Assistant Editor
Luke MacKay Assistant Editor
Mike Medina Construction Coordinator
Larry Guy Clause Construction Foreman
Keiran Lee Digital Intermediate Assistant
Marcus Newman Digital Intermediate Assistant
Steve Day First Assistant Director
Jonathan Tappin First Assistant Editor
Robert Hallowell II Hair Department Head
Bridget Cook Hairstylist
Stuart Willis Layout Supervisor
Christopher Neely Leadman
Lucinda Glenn Lighting Manager
Tammy Ashmore Makeup Department Head
Henry Karjalainen Post Production Supervisor
David Siegel Production Manager
Allison Cain Production Manager
Alice S. Kim Production Supervisor
Trish Gallaher Glenn Property Master
Brian Feola Propmaker
Brett Fernandez Props
Denis Cordova Props
Mario A. Arce Props
Ronnie Fernandez Props
Wendy Means Props
Alfonso Mediano Props
Cara McCastlain Fisher Second Assistant Director
Brian Ulrich Scenic Artist
Jack Evans Set Dresser
John Bratton Set Dresser
Steven Light-Orr Set Dresser
David L. Bush Set Dresser
Scott Edward Collins Set Dresser
Lizzie Sam Story Coordinator
Virginie Strub Story Coordinator
Jacob Esquivel Set Production Assistant
Nathan Earley Set Production Assistant
Carlos Rafael Betancourt Set Production Assistant
Kelly Lafferty Script Coordinator
Lori Grabowski Script Supervisor
Gabrielle Desdoigts Production Assistant
Emma Siegel Production Assistant
Catherine Desmier Production Coordinator
Leiki Veskimets Production Coordinator
Lori Miyakawa Production Accountant
Ross Jensen Production Accountant
Chantal Montesanti Human Resources
Claudia Liem Human Resources
Claudine Tenana Human Resources
Ivana Zivkovich Human Resources
Louise Estephan Human Resources
Christina Rudd Accountant
Claire Wang Accountant
Erin Osterlund Accountant
Janelle Baker Accountant
Lauren Swift Accountant
Melinda Dennis Accountant
Rob Cornish Accountant
Tanya King Accountant
Alyssia Sharpe Accountant
Chance P. Tassone Craft Service
Guy Griffiths Head of Research
Peter Purcell Additional Sound Re-Recording Mixer
Gregg Rudloff Additional Sound Re-Recording Mixer
Michael Semanick Additional Sound Re-Recording Mixer
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Scott Edelson Boom Operator
James T. Sale Orchestrator
James T. Sale Additional Music
Sonal Joshi Dialogue Editor
John Simpson Foley Artist
Ryan Squires Foley Mixer
Glenn Butler Sound Mix Technician
Duncan McRae Sound Mix Technician
Sam Hayward Sound Mix Technician
Tim Ryan Music Editor
Ricky Edwards Orchestrator
Phil Heywood Sound Re-Recording Mixer
Greg P. Fitzgerald Sound Re-Recording Mixer
Wayne Pashley Sound Re-Recording Mixer
Brad Haehnel Scoring Mixer
Damian Candusso Sound Effects Editor
Rick Lisle Sound Effects Editor
Andrew Miller Sound Effects Editor
Emma Mitchell Sound Effects Editor
Robert Eber Sound Mixer
Derryn Pasquill Supervising Dialogue Editor
Andrew Dorfman Supervising Music Editor
Fabian Sanjurjo Supervising Sound Effects Editor
Jade Taglioli Animation
Kirsty Millar Visual Effects Supervisor
Yoriaki Mochizuki Story Artist
Chris Paluszek Story Artist
David Tuber Story Artist
Ken Mitchroney Story Artist
Jared Sandrew Stereoscopic Supervisor
Matthew Gidney Stereoscopic Supervisor
Adam Ryan Modeling
Andrew McDonald Modeling
Daniel Bryce Modeling
Jeff Driver Modeling
Nam Gyu Gang Modeling
Paul Braddock Modeling
Pierre Salazar Modeling
Tristan Connors Modeling
Michael R.W. Anderson Modeling
Georgina Lovering Lighting Coordinator
Craig Welsh Lighting Supervisor
Pablo Plaisted Layout Supervisor
Jim Dodd Lead Animator
Mathieu Dimuro Lead Animator
Tim Gibson Lead Animator
David Williams Lead Animator
Amanda Farinos Animation Coordinator
Lexie Busby Animation Coordinator
Linda Luong Animation Coordinator
Sandra Mondange Animation Coordinator
Alfie Olivier Animation Supervisor
Chris McKay Animation Supervisor
Beorn Leonard Animation
Christel Pougeoise Animation
Christian So Animation
Christopher Potter Animation
Craig Peck Animation
Dan Lane Animation
Gregory Naud Animation
John Turello Animation
Loïc Miermont Animation
Mathieu Walsh Animation
Stein Lotveit Animation
Tim Rowlandson Animation
Aidan Sarsfield CG Supervisor
Damien Gray CG Supervisor
Julien Leveugle Compositing Supervisor
Alex Lay Compositor
Guido Wolter Compositor
Kazia Roach Compositor
Matt Greig Compositor
Norah Mulroney Compositor
Phillip Lange Compositor
Troy Darben Compositor
Tyson Donnelly Compositor
Alex Halstead VFX Artist
Andrei Allerborn VFX Artist
Christian Epunan Hernandez VFX Artist
Christopher Kilshaw VFX Artist
Dan Bethell VFX Artist
Danielle Brooks VFX Artist
David Cunningham VFX Artist
Jayandera Danappal VFX Artist
Larry Townsend VFX Artist
Matt Ebb VFX Artist
Miles Green VFX Artist
Raphaël Gadot VFX Artist
Reza Ghobadinic VFX Artist
Rogier Fransen VFX Artist
Sotiris Bakosis VFX Artist
Aitor Prieto Visual Effects Technical Director
Rob Coleman Head of Animation
Egbert Tjong Layout
Eoin Murphy Layout
Gareth Young Layout
Hailey White Layout
Heidy Villafane Layout
Lachlan Phillips Layout
Ned Walker Layout
Aditya Talwar Lighting Artist
Celine Velasco Lighting Artist
Cinzia Pegorin Lighting Artist
Etienne Marc Lighting Artist
Feargal Stewart Lighting Artist
Francesco Sansoni Lighting Artist
Graeme McGirr Lighting Artist
Guillaume Ruegg Lighting Artist
Joshua Nunn Lighting Artist
Khai Tuck Wong Lighting Artist
Matthieu Molina Lighting Artist
Stefan Litterini Lighting Artist
Tavis Roberts Lighting Artist
Wayne Osborne Lighting Artist
Miguel Angel Pérez Tejerina Lighting Artist
Jerome Moo Matte Painter
Kim Taylor Matte Painter
Michael Halford Matte Painter
Yannick Tan Matte Painter
Rob Coleman Animation Director






















ikwilfilmskijken © 2019