The Magnificent Seven (2016)

Avontuur, Actie, Western
Met de stad van Rose Creek onder de ijzeren vuist van industrialist Bartholomew Bogue (Peter Sarsgaard), zoeken de inwoners bescherming van zeven outlaws, premie jagers, gokkers en huurlingen – Sam Chisolm (Denzel Washington), Josh Farraday (Chris Pratt), Goodnight Robicheaux (Ethan Hawke), Jack Horne (Vincent D’Onofrio), Billy Rocks (Byung-Hun Lee), Vasquez (Manuel Garcia-Rulfo), and Red Harvest (Martin Sensmeier). Op het moment dat ze de stad voorbereiden op de komende gewelddadige confrontatie komen deze zeven huurlingen er achter dat ze om meer dan alleen geld vechten.

The Magnificent Seven Film Info

Score: 6.2/10 van 3568 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2016-09-14
Lengte: 132 Minuut / 2:12
Regisseur: Antoine Fuqua
Schrijvers Nic Pizzolatto, Richard Wenk.
website: http://www.sonypictures.com/movies/themagnificentseven/?hs317=movies_BB_themagnificentseven
Productie Studios: Escape Artists, Columbia Pictures, Village Roadshow Pictures, LStar Capital, Pin High Productions, Metro-Goldwyn-Mayer
Productie Land: United States of America


The Magnificent Seven Trailer


Denzel Washington
als Sam Chisolm
Chris Pratt
als Joshua Farraday
Ethan Hawke
als Goodnight Robicheaux
Vincent D'Onofrio
als Jack Horne
Lee Byung-hun
als Billy Rocks
Manuel Garcia-Rulfo
als Vasquez
Martin Sensmeier
als Red Harvest
Peter Sarsgaard
als Bartholomew Bogue
Haley Bennett
als Emma Cullen
Matt Bomer
als Matthew Cullen
Luke Grimes
als Teddy
Jonathan Joss
als Denali
Cam Gigandet
als McCann
Sean Bridgers
als Fanning
Dylan Kenin
als Cooper
Kevin Wayne
als Monday Durant
Carrie Lazar
als Leni Frankel
David Kallaway
als Turner
Alix Angelis
als Clara Winthrop
Billy Slaughter
als Josiah
Vic Browder
als Arcade Jones
Emil Beheshti
als Maxwell
Mark Ashworth
als Preacher
Dodge Prince
als Anthony
Matthew Posey
als Hank Stoner
Jody Mullins
als Caleb Frankel
Clint James
als Fenton
Dane Rhodes
als Sheriff Harp
Ritchie Montgomery
als Gavin David
William Lee Scott
als Moody
Griff Furst
als Phillips
Sean Boyd
als Topper
Walker Babington
als Dicky
Thomas Blake Jr.
als Earl
Rob Mello
als Mine Paymaster
Chad Randall
als Bartender / Powder Dan
Wally Welch
als Sheriff
Ed Lowry
als Stablemaster
David Manzanares
als Referee / Eddy
Kevin Wiggins
als Another Cowboy
Jackson Beals
als One Eyed Lucas
David Miller
als Homesteader
Emily LaGroue
als Rose Creek Townsfolk (uncredited)
Shona Gastian
als Amador Saloon Prostitute (uncredited)
Mary Peyton Stewart
als Saloon Prostitute (uncredited)
Vinnie Jones
als (uncredited)
Donna Spahn Key Hair Stylist
Antoine Fuqua Director
Nic Pizzolatto Screenplay
Glenn E. Moran Rigging Gaffer
Joey Moran Lighting Technician
Wendy Williams Unit Production Manager
James Horner Original Music Composer
Mauro Fiore Director of Photography
John Refoua Editor
Richard Wenk Screenplay
Roger Birnbaum Producer
Todd Black Producer
Simon Franglen Original Music Composer
Jo Edna Boldin Casting
Lindsay Graham Casting
Mary Vernieu Casting
Derek R. Hill Production Design
Sean Ryan Jennings Art Direction
Vicki M. McWilliams Art Department Coordinator
Jarrette Moats Art Department Coordinator
Merissa Lombardo Set Decoration
Leslie McDonald Supervising Art Director
Sharen Davis Costume Design
Elizabeth Coulon Casting
Marie A. Kohl Casting Associate
Marisol Roncali Casting Associate
Bill Edwards Costume Supervisor
Morey Butler Armorer
Dawn Gilliam Script Supervisor
Lisa McNeil Script Supervisor
Cory C. Myler Script Coordinator
Rendell Bryce Set Costumer
Ryan Henderson Jr. Set Costumer
Alejandro M. Hernandez Set Costumer
Ric Spencer Set Costumer
Tricia Yoo Set Costumer
David Richert Camera Operator
Brown Cooper Camera Operator
Jerry M. Jacob Camera Operator
Michael Applebaum Camera Operator
Lukasz Jogalla Second Unit Cinematographer
Sam Emerson Still Photographer
Scott Garfield Still Photographer
Michael Kelly Gaffer
Ray Milazzo First Assistant Camera
Larry Nielsen First Assistant Camera
Chris Fisher First Assistant Camera
Don Libby CG Supervisor
Yves De Bono Special Effects Supervisor
Sean Ryan Jennings Visual Effects Art Director
Stella-Madeline Shalita Visual Effects Coordinator
Jennifer Wang Visual Effects Coordinator
Magdalena Strzelczyk Visual Effects Coordinator
Adam Avery Visual Effects Editor
Gian Ganziano Visual Effects Editor
Brian Drewes Visual Effects Producer
Scott Shapiro Visual Effects Producer
Benedikt Laubenthal Visual Effects Producer
Sean Devereaux Visual Effects Supervisor
John P. Nugent Visual Effects Supervisor
John T. Cucci Foley
Dan O'Connell Foley
David Esparza Sound Designer
Ryan Collins Sound Effects Editor
Daniel J. Leahy Sound Re-Recording Mixer
Steve Pederson Sound Re-Recording Mixer
Mandell Winter Supervising Sound Editor
Mary L. Mastro Hair Department Head
Liz Bernstrom Makeup Department Head
Carla Brenholtz Makeup Artist
Jeffrey J. Dashnaw Stunt Coordinator
Tony R. Medina Propmaker
Akira Kurosawa Writer
Shinobu Hashimoto Writer
Tad Griffith Stunts
Henry Auerbach Dialogue Editor
Russell Farmarco Dialogue Editor


ikwilfilmskijken © 2019