The Nun (2018)

Horror, Mysterie, Thriller
Wanneer een jonge non in een klooster in Roemenië haar eigen leven neemt, worden er een priester met een onheilspellend verleden en een leerling op de drempel van haar laatste geloften door het Vaticaan gestuurd om dit te onderzoeken.

The Nun Film Info

Score: 6/10 van 581 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-09-05
Lengte: 96 Minuut / 1:36
Regisseur: Corin Hardy
Schrijver: Gary Dauberman
website: http://www.thenunmovie.com/
Productie Studios: New Line Cinema, Atomic Monster, The Safran Company
Productie Land: United States of America

The Nun Foto's


The Nun Trailer


Bonnie Aarons
als The Nun / Valak
Taissa Farmiga
als Sister Irene
Demián Bichir
als Father Burke
Jonas Bloquet
als Maurice "Frenchie" Theriault
Charlotte Hope
als Sister Victoria
Ingrid Bisu
als Sister Oana
Jonny Coyne
als Gregoro
Jared Morgan
als Marquis
Sandra Teles
als Sister Ruth
Boiangiu Alma
als Demon Nun
August Maturo
als Daniel
Michael Smiley
als Father Pasquale
Patrick Wilson
als Ed Warren (archive footage)
Vera Farmiga
als Lorraine Warren (archive footage)
Lili Taylor
als Carolyn Perron (archive footage)
Christof Veillon
als Older Maurice Theriault (archive footage)
Dee Bradley Baker
als Demonic Voice
Debra Wilson
als Demonic Voice
Mark Steger
als Duke
Lidiya Korotko
als Barmaid
Gabrielle Downey
als The Abbess
David Horovitch
als Cardinal Conroy
Tudor Munteanu
als Grigore
Lili Bordán
als Waitress Marta
Manuela Ciucur
als Sister Christine
Emma Appleton
als Elena
Daniel Mandehr
als Farmer Jozef
Jamie Muscato
als Father Patino
Corin Hardy Director
Gary Dauberman Screenplay
James Wan Producer
Peter Safran Producer
Maxime Alexandre Director of Photography
James Wan Story
Abel Korzeniowski Music
Michel Aller Editor
Jennifer Spence Production Design
Gina Calin Set Decoration
Sharon Gilham Costume Design
Walter Hamada Executive Producer
Gary Dauberman Story
Ken Blackwell Editor
Rich Delia Casting
Liliana Toma Casting
Rose Wicksteed Casting
Adrian Curelea Art Direction
Vraciu Eduard Daniel Art Direction
Domnica Bodogan Hairstylist
Adelina Handuri Key Hair Stylist
Iulia Roseanu Key Makeup Artist
Eleanor Sabaduquia Makeup Department Head
Jeremy Bramer Makeup Artist
Mara Rouse Makeup Artist
Alina Petrini Art Department Coordinator
Carol Kiefer Art Department Coordinator
Diana Ghinea Assistant Art Director
Maggie Mannion Assistant Property Master
John F. Soria Carpenter
Ken Barthelmey Concept Artist
Eusebiu Sirbu Graphic Designer
Clint Schultz Graphic Designer
Jessica McDonald Greensman
Charlie Jaramillo Greensman
Adi Handac Property Master
Sean Mannion Property Master
Dinica Tiberiu Props
Daniela Medeiros Set Designer
Martin L. Mercer Storyboard Artist
Cory Geryak Additional Director of Photography
Moldoveanu Constantin Assistant Camera
George Budescu Assistant Camera
Valentin Mircea Camera Operator
BJ McDonnell Camera Operator
Craig Bauer Additional Photography
Erdem Ertal Additional Photography
Camilla Carniello Camera Trainee
Ioana Florescu Digital Imaging Technician
Mihai Cosmin Popa Digital Imaging Technician
Jason Bauer Digital Imaging Technician
Dane Brehm Digital Imaging Technician
Marco Fabriziani Drone Pilot
Catalin Chiorean Electrician
Catalin Ciobanu Electrician
Marcu Ion Electrician
Mihai Adrian Olteanu Electrician
Liviu Popa Electrician
Andrei Cretan First Assistant "A" Camera
Petre Victor First Assistant "B" Camera
Josh Greer First Assistant "B" Camera
Florin Niculae Gaffer
John Gorman Gaffer
Nicholas Kaat Gaffer
Sarbu Gigi Grip
Alexandru Bogdan Stefan Grip
Radu Marinescu Key Grip
Joe Macaluso Key Grip
Octavian Golgot Key Rigging Grip
Negoita Mihai Libra Head Technician
Mike Mauceri Lighting Technician
Florin Mihalache Rigging Gaffer
Andrew Sykes Rigging Grip
Charley Gilleran Key Rigging Grip
Octavian Sotir Second Assistant "A" Camera
Bogdan Stanciu Steadicam Operator
Cos Aelenei Still Photographer
Justin M. Lubin Still Photographer
Martin Maguire Still Photographer
Mark Droter Casting Assistant
Sophie Kingston-Smith Casting Assistant
Alexandra Ioana Mojoiu Casting Assistant
Alexis Winter Casting Associate
Daniela Soare Extras Casting
Mariana Grama Extras Casting Assistant
Susan L. Bertram Costume Supervisor
Oana Draghici Costume Supervisor
Cassandra Parigian Set Costumer
Alexandra Voloaca Set Costumer
Greg Curry Additional Colorist
John Carner Assistant Editor
Razvan Ilinca Assistant Editor
Philip Beckner Digital Intermediate Colorist
Mark Griffith Digital Intermediate Colorist
Eric R. Brodeur First Assistant Editor
Steven Trapani First Assistant Editor
Arlo Brooks Post Production Assistant
Ionut Penzes Assistant Production Coordinator
Vlad Semenescu Assistant Production Coordinator
Johanna L. Williams Assistant Production Coordinator
Holly Dellocono Assistant Production Coordinator
Coleen Aiello First Assistant Accountant
Christopher Billig Main Title Designer
Scott Parker Post Production Accountant
Joel Tokarsky Production Accountant
Kershaun Scott Production Assistant
Ionut Sirbu Production Assistant
Victor Focheanu Production Assistant
Monica Duta Production Coordinator
Michael Hubert Production Coordinator
Ali Griffith Production Coordinator
Cleopatra Medvetchi Script Supervisor
Jody Blose Script Supervisor
Kim Donovan Stand In
Sandra Rosko Stand In
James Ferrera Unit Publicist
Relu Cojanu Transportation Coordinator
Sarmis Stamatescu Transportation Captain
Lise Richardson Music Editor
Nate Underkuffler Music Editor
Damian Montano Musician
Gina Luciani Musician
Jennifer Johnson Musician
Blake Cooper Musician
Rasvan Puiu Stunt Coordinator
Judah Getz ADR Mixer
Nick Roberts ADR Mixer
Steve Lederer Assistant Sound Editor
Charley Stauber Assistant Sound Editor
Marin Constantin Gabriel Boom Operator
Joe Schiff Dialogue Editor
John Sievert Foley Artist
Kristi McIntyre Foley Editor
Robert Sharman Production Sound Mixer
Adam Boyd Sound Effects Editor
Ando Johnson Sound Effects Editor
Bruce Tanis Sound Effects Editor
Xiao'ou Olivia Zhang Sound Effects Editor
Nicolae Radu Sound Mixer
Joe Barnett Sound Re-Recording Mixer
Andy Hay Sound Re-Recording Mixer
Gabriel J. Serrano Sound Re-Recording Mixer
John Loranger Foley
Ronald Eng Supervising Sound Editor
Bill R. Dean Supervising Sound Editor
Bradley Gaines Compositor
Joseph Silva Compositor
Chris Dawson Digital Compositor
John Grower Digital Compositor
Gabriel Köerner Digital Compositor
Daniel Svaboe Digital Compositor
Magnus Hilding-Nørkjær Digital Compositor
Alexander Swahn Digital Compositor
Laurens Vermeulen Digital Compositor
Patrik Windahl Digital Compositor
Viktor Östergren Digital Compositor
Kerry Graham Lighting Artist
Matthew Ribeiro Matte Painter
Jessica Choi Visual Effects Coordinator
Melvyn Nicholls Visual Effects Coordinator
Jeff Winkle Visual Effects Coordinator
David Feinsilber Visual Effects Producer
Kim Lee Visual Effects Producer
Esben Syberg Visual Effects Supervisor
Don Lee Visual Effects Supervisor
Adrian Popescu Special Effects Supervisor
Shannon Pitts Special Effects






















ikwilfilmskijken © 2018