5.6

The Ring Two (2005)

Drama, Horror, Thriller
Rachel is met haar zoon Aidan naar Asheville verhuisd en werkt bij de plaatselijke krant. In de archieven ontdekt Rachel een moordzaak en het lijkt erop dat de zaak te maken heeft met de mysterieuze videoband. Dan wordt Aidan opgenomen in het ziekenhuis: bewusteloos, onderkoeld en vol blauwe plekken. Rachel denkt dat dit het werk is van Samara Morgan en ze gaat terug naar Seattle om dieper te graven in haar verleden.

The Ring Two Film Info

Score: 5.6/10 van 1288 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-03-17
Lengte: 110 Minuut / 1:50
Regisseur: Hideo Nakata
Schrijver: Ehren Kruger
Productie Studios: DreamWorks Pictures, BenderSpink, Parkes+MacDonald Image Nation
Productie Land: United States of America


The Ring Two Trailer


Naomi Watts
als Rachel Keller
Simon Baker
als Max Rourke
Elizabeth Perkins
als Dr. Emma Temple
David Dorfman
als Aidan Keller
Gary Cole
als Martin Savide
Sissy Spacek
als Evelyn
Ryan Merriman
als Jake
Emily VanCamp
als Emily
Kelly Overton
als Betsy
James Lesure
als Doctor
Daveigh Chase
als Samara (archive footage)
Kelly Stables
als Evil Samara
Cooper Thornton
als Father of Emily
Mary Elizabeth Winstead
als Young Evelyn
Jesse Burch
als Male Reporter
Chane't Johnson
als Adoption Counselor
Marilyn McIntyre
als Mother of Emily
Hideo Nakata Director
Ehren Kruger Screenplay
Laurie MacDonald Producer
Walter F. Parkes Producer
Henning Lohner Original Music Composer
Martin Tillman Original Music Composer
Gabriel Beristain Director of Photography
Michael N. Knue Editor
Deborah Aquila Casting
Tricia Wood Casting
Wendy Chuck Costume Design
Lauri Gaffin Set Decoration
Jamie Kemp Chef
Ethan van der Ryn Sound Designer
Chris Bender Co-Executive Producer
Neal Edelstein Co-Executive Producer
Michele Imperato Co-Producer
Roy Lee Executive Producer
Mike Macari Executive Producer
Neil A. Machlis Executive Producer
J.C. Spink Co-Executive Producer
Michele Weisler Executive Producer
David MacMillan Production Sound Mixer
Kôji Suzuki Novel
James D. Bissell Production Design
Christa Munro Art Direction
Ara Soudjian Art Department Assistant
Susan Chooljian Art Department Coordinator
Karen Higgins Construction Coordinator
Bob Skemp Greensman
Anthony Carlino Leadman
Francesco Ferrara Painter
Jamie Rama Production Illustrator
Cosmas A. Demetriou Set Designer
Paul C. Babin Camera Operator
Alan Cohen First Assistant Camera
Michael C. Price Key Grip
John S. Campbell Grip
Craig Fikse Steadicam Operator
Gemma La Mana Still Photographer
Nava R. Sadan Costume Supervisor
Dianne Darcy Hairstylist
E. Larry Day Makeup Artist
Debbie Zoller Makeup Department Head
Jeannine Bourdaghs Set Costumer
Brady J. Condit Set Dressing Artist
Natasha Ladek Wigmaker
Lea Anderson Craft Service
Mark Rodahl Digital Effects Supervisor
Thomas Garris Driver
Julie Helton Loader
John 'J.P.' Pratt Picture Car Coordinator
Dustin Brown Post Production Assistant
Mark Graziano Post Production Supervisor
Randy L. Childs Propmaker
Tony Bonaventura Property Master
Mark Vargo Second Unit Cinematographer
Ann Penny Set Medic
Ken C. Wu Set Production Assistant
Brian Corpus Software Engineer
Tim Gomillion Sound Recordist
Peter Chesney Special Effects Coordinator
Bill McAdams Jr. Stand In
Keith Campbell Stunt Coordinator
James M. Churchman Stunts
Thad Beier Technical Supervisor
Robert K. Johnson Transportation Captain
Kenny Searle Transportation Coordinator
Michele Imperato Unit Production Manager
Alex L. Worman Unit Publicist
Richard Scarpone Video Assist Operator
Zeke Morales Visual Effects Editor
Doug Metzger First Assistant Director
Trudy Ramirez Script Supervisor
Lee Wimer Color Timer
Bob Newlan Dialogue Editor
Mel Friedman First Assistant Editor
Michael Alexonis Best Boy Electric
Jeffrey A. Cook Electrician
Danny Eccleston Gaffer
Jason Bayever Lighting Supervisor
Curtis A. Andrews Jr. Lighting Technician
Glenn E. Moran Rigging Gaffer
Matthew J. Barden Rigging Grip
Jennifer L. Smith Casting Associate
Ned R. Shapiro Location Manager
Robert West Production Coordinator
Craig Cannold Production Supervisor
Deborah Ricketts Researcher
Harrison D. Marsh Boom Operator
Robert Morrisey Assistant Sound Editor
John T. Cucci Foley
Daniel Pinder Music Editor
Bruce Fowler Orchestrator
Donald Flick Sound Effects Editor
Jack Ford Sound Engineer
George Simpson Supervising Sound Editor
Whitney Kitchen 3D Coordinator
Keith Roberts Animation Supervisor
Dan Akers Digital Compositors
Fatima Mojaddidy I/O Supervisor
Heather Ignarro Visual Effects Coordinator
Cosmas Paul Bolger Jr. Visual Effects Producer
Michael Anthony Jackson Storyboard
Serge Riou Digital Producer
Dylan Cole Visual Effects Art Director
Rick Newsome Storyboard Designer
Jirina Eisenhamerova Costumer
Frederic Roth Second Assistant Director
Giselle Gurza Second Second Assistant Director
Michael Hansen Assistant Property Master
Trevor Goring Storyboard Artist
John Brian King Title Designer
Michael Axinn ADR Editor
Tami Treadwell ADR Recordist
Dennie Thorpe Foley Artist
Frank 'Pepe' Merel Foley Mixer
Travis Crenshaw Foley Recordist
William Aldridge Special Effects Technician
Nathan McGuinness Senior Visual Effects Supervisor
Kristopher Kasper Visual Effects Editor
Keli Murphy Stunt Double
Matthew A. Del Ruth Assistant Camera
Craig Doobie Best Boy Grip
Deborah Thomas Data Wrangler
Nico Bally Dolly Grip
Matthew C. Blea Second Assistant Camera
Steve Baker CG Animator
Zach Justman Assistant Editor
Gary Burritt Negative Cutter
Sven E. Fahlgren Post Production Coordinator
David Diamond Assistant Location Manager
Fiachra Trench Conductor
Becky Bentham Music Coordinator
Zachary Fannin Art Department Production Assistant
Chris Romberg Assistant Accountant
Glenn Corbett Assistant Chief Lighting Technician
Orlando R. Gonzales Assistant Production Coordinator
David Santiago CG Artist
Robert Ferrara Chief Lighting Technician
Dan Cayer Digital Compositor
Larry J. Aube Key Rigging Grip
Chris Paizis Matchmove Supervisor
Teresa Jaime Drapkin Payroll Accountant
Chandra Irving Production Assistant
Joel Román Mendías Production Executive
Afnahn Khan Production Secretary
Jesse Cook Researcher
Jennifer Koenig Second Assistant Accountant
Kurt Zelnak Travel Coordinator
Charles Gibson Second Unit Director






















ikwilfilmskijken © 2019