6.1

The Texas Chainsaw Massacre (2003)

Horror
Een groepje jongeren zijn op weg naar een concert, als ze onderweg een zwaar getraumatiseerd meisje oppikken die even later zelfmoord pleegt. Ze besluiten een telefoon te zoeken en belanden bij het huis van de familie Hewitt en de kannibalistische moordenaar Leatherface, die met z'n kettingzaag vervolgens achter de jongeren aangaat.

The Texas Chainsaw Massacre Film Info

Score: 6.1/10 van 1262 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-05-21
Lengte: 98 Minuut / 1:38
Regisseur: Marcus Nispel
Schrijvers Kim Henkel, Tobe Hooper, Scott Kosar.
Productie Studios: Focus Features, New Line Cinema, Next Entertainment, Platinum Dunes, Chainsaw Productions LLC, Radar Pictures
Productie Land: United States of America

The Texas Chainsaw Massacre Foto's


The Texas Chainsaw Massacre Trailer


Jessica Biel
als Erin
Jonathan Tucker
als Morgan
Erica Leerhsen
als Pepper
Mike Vogel
als Andy
Eric Balfour
als Kemper
Andrew Bryniarski
als Thomas Hewitt (Leatherface)
R. Lee Ermey
als Sheriff Hoyt
David Dorfman
als Jedidiah
Lauren German
als Teenage Girl
Terrence Evans
als Monty Hewitt
Marietta Marich
als Luda Mae Hewitt
Heather Kafka
als Henrietta
Kathy Lamkin
als Tea Lady in Trailer
Brad Leland
als Big Rig Bob
Mamie Meek
als Clerk
Marcus Nispel Director
Kim Henkel Screenplay
Tobe Hooper Screenplay
Scott Kosar Screenplay
Jeffrey Allard Executive Producer
Michael Bay Producer
Ted Field Executive Producer
Mike Fleiss Producer
Andrew Form Executive Producer
Steve Jablonsky Original Music Composer
Daniel Pearl Director of Photography
Glen Scantlebury Editor
Bradley Fuller Executive Producer
Bobbie Mannix Costume Design
Greg Blair Production Design
Scott Gallagher Art Direction
Randy Huke Set Decoration
Kathy Kiatta Costume Supervisor
Matthew Cohan Associate Producer
Joe Dishner Co-Producer
Kim Henkel Co-Producer
Tobe Hooper Co-Producer
Pat Sandston Associate Producer
Debbie Cortez Haber Art Department Coordinator
Joe McCusker Construction Coordinator
Shane Patrick Leadman
Logan Cooper Location Scout
Kara Sutherlin Standby Painter
Peter Simonite Additional Photography
Jeffery J. Tufano Camera Operator
James Marks Camera Technician
Theda Cunningham First Assistant Camera
Van Redin Still Photographer
Kelly Nelson Key Hair Stylist
Jay Flood Additional Music
Steve Allen Carpenter
Scott Stoddard Makeup Effects
Russell E. Scott Picture Car Coordinator
Sara Mineo Post Production Assistant
Tami Goldman Post Production Supervisor
Corissa Smith Scenic Artist
John Arszyla Set Medic
Anthony Cecere Stunt Coordinator
Diana R. Lupo Stunts
Greg Faucett Transportation Coordinator
Joe Dishner Unit Production Manager
John M. Pisani Unit Publicist
Kosta Saric Visual Effects Editor
Dennis McNeill Color Timer
Edison Jackson Best Boy Electric
Paul Postal Electrician
Buzzy Burwell Lighting Technician
Julia Kim Casting Associate
Kelly Kernan Location Manager
Shanti Delsarte Production Coordinator
Chris Frazee Boom Operator
Branden Spencer First Assistant Sound Editor
Jennifer Nash Music Editor
Stacy Brownrigg Production Sound Mixer
Scott Martin Gershin Sound Designer
Frederick Howard Sound Editor
Mark Allen Sound Effects Editor
John Bires Sound Engineer
Brad Sherman Sound Re-Recording Mixer
Brandon K. McLaughlin Special Effects Supervisor
Jeff Werner Visual Effects Producer
Nathan McGuinness Visual Effects Supervisor
David Hack Set Dresser
Troy Breeding Key Makeup Artist
Randy Fletcher First Assistant Director
Amy Bell Assistant Property Master
Simon Cassels Title Designer
Greg Lomas Dolly Grip
Anna Abbey Key Costumer
Grady Holder Makeup Artist
Phil Hardage Second Assistant Director
Nathan R. Fitzgerald Associate Editor
Andy Ryan Chief Lighting Technician
Jeff Valeri Assistant Production Coordinator
Meagan Lewis Casting Assistant
Mark Wallace Property Master
Kenny Bates Second Unit Director
Matthew Jerome Costumer
Kathie Tull Second Second Assistant Director
Annilee Ballentine Set Dressing Buyer
Mark Millicent Storyboard Artist
Gregg Silk Assistant Sound Engineer
Edward M. Steidele Foley Artist
Chris Trent Foley Mixer
Trevor Jolly Sound Supervisor
Christopher Sposa Utility Sound
Gary D. Bierend Special Effects Assistant
Christopher A. Suarez Special Effects Technician
Jill Brown Stunt Double
Jason Casillas Assistant Camera
Donis Rhoden Best Boy Grip
Donald R. Howe Jr. Second Assistant Camera
John Scheer Digital Intermediate Editor
John McCunn Digital Intermediate Producer
Joey Hudgins Assistant Location Manager
Rana Morrison Location Assistant
Crisoforo Aguilar Key Set Production Assistant
Lisa Fields Local Casting
Jeremy Roberts Payroll Accountant
Monique Champagne Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2019