5.6

Timeline (2003)

Actie, Avontuur, Sciencefiction
Een geschiedenisprofessor zit gevangen in Frankrijk anno 1357, wat zijn studenten en zoon aanzet terug in de tijd te reizen en gevaren te trotseren om hem te redden.

Timeline Film Info

Score: 5.6/10 van 541 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-11-26
Lengte: 115 Minuut / 1:55
Regisseur: Richard Donner
Schrijvers Jeff Maguire, George Nolfi.
Productie Studios: Paramount, Mutual Film Company, The Donners' Company, Cobalt Media Group, Artists Production Group (APG)
Productie Land: United States of America

Timeline Foto's


Timeline Trailer


Paul Walker
als Chris Johnston
Frances O'Connor
als Kate Ericson
Gerard Butler
als Andre Marek
Billy Connolly
als Professor E.A. Johnston
David Thewlis
als Robert Doniger
Anna Friel
als Lady Claire
Neal McDonough
als Frank Gordon
Matt Craven
als Steven Kramer
Ethan Embry
als Josh Stern
Michael Sheen
als Lord Oliver
Lambert Wilson
als Lord Arnaut
Marton Csokas
als Sir William De Kere / William Decker
Rossif Sutherland
als François Dontelle
David La Haye
als Arnaut's Deputy
Steve Kahan
als Baker
Christian Tessier
als MRI Technician
Marie-Josée Colburn
als Oliver's Wife
Richard Zeman
als Oliver's Lieutenant
Patrick Sabongui
als Jimmy Gomez
Vlasta Vrána
als Monk
Cas Anvar
als E.R. Doctor
Stephanie Biddle
als E.R. Doctor
Amy Sloan
als Undergraduate
Paul Tuerpe
als News Reporter
Marian Collier
als Archaeologist
Christian Paul
als Archaeologist
Edward J. Rosen
als Archaeologist
Stephen Liska
als ITC Tech
Bruce Ramsay
als ITC Tech
Stéfanie Buxton
als ITC Tech
Cecile Cristobal
als ITC Tech
Richard Donner Director
Jeff Maguire Screenplay
George Nolfi Screenplay
Richard Donner Producer
Lauren Shuler Donner Producer
Jim Van Wyck Producer
Brian Tyler Original Music Composer
Caleb Deschanel Director of Photography
Richard Marks Editor
Daniel T. Dorrance Production Design
Jille Azis Set Decoration
Jenny Beavan Costume Design
Don Granger Executive Producer
Gary Levinsohn Executive Producer
Michael Ovitz Executive Producer
Michael Crichton Novel
Sarah Finn Casting
Randi Hiller Casting
Blanche Boileau Costume Supervisor
Clare Spragge Costume Supervisor
Caroline Alder Art Direction
Réal Proulx Art Direction
David Sandefur Art Direction
André Chamberland Supervising Art Director
Gary Freeman Supervising Art Director
Michael Aguilar Co-Producer
Kevin De La Noy Co-Producer
Derek Hoffman Associate Producer
Brian Read Associate Producer
Stephen Bream Art Direction
Philip Elton Art Direction
Isabelle Létourneau Art Department Coordinator
Claude Lafrance Assistant Art Director
Alain Brochu Construction Coordinator
Jason Armitage Greensman
Roger Page Leadman
Manon Cousin Location Scout
Katia Kim Depatie Painter
Richard K. Buoen Production Illustrator
Edith Croft Sculptor
Gregory S. Hooper Set Designer
Andy Aitken Standby Painter
Mathieu-Félix Drouin Additional Camera
Michel Bernier First Assistant Camera
David Crone Steadicam Operator
Philippe Bossé Still Photographer
Emmanuel Béhier Migeon Underwater Camera
Donna Berwick Assistant Costume Designer
Candida Conery Hairstylist
Yolanda Toussieng Key Hair Stylist
Hélène Provost Set Costumer
John Paesano Additional Music
Simon Atherton Armorer
Richard Cardon Carpenter
Michael Di Como CG Supervisor
Roland Chaput Craft Service
Cynthia Blaise Dialect Coach
Vincent Houle Driver
Amelie Duceppe Loader
Serge Lavigueur Makeup Effects
Michael Pasqualone Post Production Assistant
Debbi Bossi Post Production Supervisor
Kenn Moynihan Projection
Tony Aranda Propmaker
Louis Gascon Property Master
Frederic Chamoro Scenic Artist
Donna Armstrong Set Medic
Gary F. Bentley Special Effects Coordinator
Martin Brisebois Stand In
Michael Adams Stunt Coordinator
Marcello Bezina Stunts
Michel Robert Transportation Captain
Claude Bélanger Transportation Co-Captain
Tim Parkinson Transportation Coordinator
Kevin De La Noy Unit Production Manager
Michael Klastorin Unit Publicist
André Laperrière Utility Stunts
Jonathan Dumont Video Assist Operator
Paul Vega Visual Effects Editor
Mike Milliken Color Timer
Stéphane Arbour Electrician
David Yellin Lighting Technician
Jean-François Larivière Rigging Grip
Courtney Gross Casting Associate
Crystal Hawkins Production Accountant
Cindy M. Ichikawa Production Coordinator
Daniel Auclair Production Manager
Susan Towner Production Supervisor
Charles J. Bond Boom Operator
Christopher Flick Foley
Gary Krause Music Editor
Robert Elhai Orchestrator
Suhail Kafity Sound Effects Editor
Steve Cantamessa Sound Mixer
Dennis Drummond Supervising Sound Editor
Lanny Cermak 3D Supervisor
Bob Stoker Special Effects Supervisor
David M. Gray Visual Effects Coordinator
Denise Ream Visual Effects Producer
Mark Dornfeld Visual Effects Supervisor
Geof Isherwood Storyboard
Debra L. Tennant Additional Editing
Josef Brandmaier Finance
Trevor Ward Dolby Consultant
Alain Bernard Unit Manager
Anne Faubert Assistant Set Dresser
Christopher Amy Assistant Property Master
Louise Cova Set Dresser
Richie Adams Title Designer
John Trapman Aerial Director of Photography
Jerry C. Deats Dolly Grip
Denis Bois Grip
David LeRoy Anderson Key Makeup Artist
Martie Schribner Makeup Artist
Neil Corbould Animatronics Supervisor
Bogdan Iofciulescu Techno Crane Operator
Jim Van Wyck First Assistant Director
Geoff Dibben Second Assistant Director
Paul Drouin Third Assistant Director
Andrea Biklian Negative Cutter
Jean Courteau Chief Lighting Technician
Barbara Harris ADR Voice Casting
Hélène Dt-Denis Assistant Production Coordinator
Carissa Chapman Casting Assistant
Linda Folk ADR Editor
Bill Burns Assistant Sound Editor
Matthew Harrison Foley Editor
Marina Manukian Musician
Nick Vidar Music Programmer
Michael Haight Supervising ADR Editor
Kim Drummond Supervising Dialogue Editor
Zigmund Gron Supervising Music Editor
Scott La Rue Utility Sound
Claudette B. Casavant Assistant Makeup Artist
Sunita Singh Costume Assistant
Julie Amyot Costumer
Daniel Bouthillette Additional Third Assistant Director
Katie Carroll Second Second Assistant Director
Allan Graf Second Unit Director
Philippe Lord Assistant Decorator
John Eaves Prop Designer
Gary Antonacci Set Painter
Pier Lefebvre Special Props
Michel Landry Swing
Bob Baron ADR Mixer
Henry Godding Jr. ADR Recordist
Robin Harlan Foley Artist
Ron Malligers Foley Mixer
Marc Auclair Special Effects Assistant
Jean-François Aubin Special Effects Technician
Nathalie Girard Stunt Double
Jorge Sánchez Assistant Camera
Sylvain Dupuis Camera Trainee
David Smithson Data Wrangler
Michael Barrere Dolly Grip
Eric Amundsen Second Assistant Camera
Gail Stevens Additional Casting
Joe Kowalewski Wardrobe Assistant
Doug Caron Assistant Editor
Bryan McMahan Colorist
Kim De Pietro Assistant Location Manager
Brian Tyler Conductor
Vladimir Fuentes Assistant Accountant
Sylvain Bergevin Assistant Chief Lighting Technician
Yannick Champagne Assistant Craft Service
Lori Berlanga Assistant Production Coordinator
Stephane Desharnais Assistant Unit Manager
Colin J. Campbell Chief Lighting Technician
Francie Brown Dialogue Coach
Cece Neber Labao Executive Assistant
Gilles Montreuil First Assistant Accountant
Normand Simpson Generator Operator
Jamie Baxter Matte Painter
Lise Servant Payroll Accountant
Olivier Barzic Production Accountant
Eric Chatelain Production Driver
Yves Desjardins Travel Coordinator
Gloria D'Alessandro Dialogue Editor






















ikwilfilmskijken © 2019