Tomb Raider (2018)

Actie, Avontuur, Fantasie
Het is inmiddels zeven jaar geleden dat de vader van de 21-jarige Lara verdwenen is. In plaats van het bedrijf van haar vader over te nemen werkt ze als fietskoerier in Londen, terwijl ze collegelessen volgt. Uiteindelijk wordt ze geïnspireerd om de verdwijning van haar vader te onderzoeken en reist naar zijn laatst bekende locatie: een graf op een eiland ergens voor de kust van Japan.

Tomb Raider Film Info

Score: 6.3/10 van 2471 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-03-05
Lengte: 118 Minuut / 1:58
Regisseur: Roar Uthaug
Schrijvers Geneva Robertson-Dworet, Alastair Siddons.
website: http://www.tombraidermovie.com/
Productie Studios: Square Enix, Eidos Interactive, GK Films, Metro-Goldwyn-Mayer, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United Kingdom, United States of America


Tomb Raider Trailer


Alicia Vikander
als Lara Croft
Walton Goggins
als Mathias Vogel
Dominic West
als Lord Richard Croft
Daniel Wu
als Lu Ren
Kristin Scott Thomas
als Ana Miller
Hannah John-Kamen
als Sophie
Derek Jacobi
als Mr. Yaffe
Antonio Aakeel
als Nitin Ahuja
Michael Obiora
als Baxter
Keenan Arrison
als Rocket
Milton Schorr
als Mac
Josef Altin
als Bruce The Boss
Billy Postlethwaite
als Bill
Emily Carey
als Young Lara (14 years old)
Alexandre Willaume-Jantzen
als Lieutenant
Duncan Airlie James
als Terry
Roger Jean Nsengiyumva
als Rog
Sarah Sayuri Hare
als Sam
Maisy De Freitas
als Young Lara (7 years old)
Shekhar Varma
als Mr. Ahuja
Rekha John-Cheriyan
als Mrs. Ahuja
Jaime Winstone
als Pamela (uncredited)
Nick Frost
als Alan (uncredited)
Roar Uthaug Director
Junkie XL Original Music Composer
Geneva Robertson-Dworet Screenplay
Evan Daugherty Story
George Richmond Director of Photography
Alastair Siddons Screenplay
Stuart Baird Editor
Colleen Atwood Costume Design
Gary Freeman Production Design
Graham King Producer
Patrick McCormick Executive Producer
Denis O'Sullivan Executive Producer
Raffaella Giovannetti Set Decoration
Johnathan R. Banta Visual Effects
Susie Figgis Casting
Tom Harrison-Read Editor
Michael Tronick Editor
Anthony Caron-Delion Art Direction
Claire Fleming Art Direction
Tamara Marini Art Direction
Tom Still Art Direction
Alessandro Troso Art Direction
Tom Brown Supervising Art Director
Simon Lamont Supervising Art Director
Timothy A. Wonsik Co-Costume Designer
Jan Sewell Hair Designer
Joe Hopker Hairstylist
Marika Weber Key Hair Stylist
Marika Weber Key Makeup Artist
Riette Hayward Makeup Artist
Jan Sewell Makeup Designer
Alex Rouse Wigmaker
Jacques Van Rooyen Art Department Coordinator
Pravika Singh Assistant Art Director
Cecelia van Straaten Assistant Art Director
Mark Walker Assistant Art Director
Paul Purdy Property Master
George Amos Camera Operator
Jason Martin Camera Operator
Simon Finney Camera Operator
Julian Morson Camera Operator
Des Whelan Camera Operator
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Ossie McLean Steadicam Operator
Dale Rodkin Steadicam Operator
Lukasz Jogalla Second Unit Director of Photography
Stephen Mathie Gaffer
Wayne Shields Gaffer
Regan Mitchell Rigging Grip
Jack Ridout Lighting Technician
Thembekile Kebeni Rigging Grip
Jonathan Dennis Russian Arm Operator
Graham Bartholomew Still Photographer
Christian Black Still Photographer
Ilze Kitshoff Still Photographer
Richard Stevenson Underwater Camera
Kirsty Kinnear Casting Associate
Birgitta Fredlund Costume Coordinator
Philip Stapelberg Costume Supervisor
Rick de Souza Set Costumer
Alex-Ann Keppie Set Costumer
Maryke Nel Set Costumer
Giles Dumper Pilot
Charles Bodycomb Armorer
Dave Evans Armorer
Lance Peters Armorer
Jason Martin Marine Coordinator
Ruth Atkinson Script Supervisor
Paula Casarin Script Supervisor
Lucy Ward Script Supervisor
Luke James Matthews Security
Simon Changer Music Editor
Kle Savidge Music Supervisor
Robert Sealey First Assistant Editor
Danielle Nel First Assistant Editor
Leonardo Cruciano Special Effects Coordinator
Anthony Smith 2D Supervisor
Fady Kadry 3D Artist
Jubey Jose Animation
Adam Klein Animation
Wolfgang Haas Animation
Christian Kratzert Animation
Mike Drew Animation
Daniele Mieli Animation
Justin Mitchell CG Supervisor
André Cabaco CG Supervisor
Bill Bridges Lead Animator
Lei Zhang VFX Editor
Spriha Banik Visual Effects Coordinator
Turea Blyth Visual Effects Coordinator
Kristen Drewski Visual Effects Coordinator
Chelsea Mirus Visual Effects Coordinator
George Stone Visual Effects Coordinator
Annalisa Torina Visual Effects Coordinator
Matteo Veglia Visual Effects Coordinator
Errol Stussi Visual Effects Coordinator
Ewa Babska Visual Effects Coordinator
Martin Gritschke Visual Effects Coordinator
Hakyung Chang Visual Effects Coordinator
John Polyson Visual Effects Editor
Jaime Fok Visual Effects Editor
Martin November Visual Effects Editor
Vincent Liebig Visual Effects Editor
Chelsea L. Miller Visual Effects Producer
Scott Shapiro Visual Effects Producer
Christal Wolgamott Visual Effects Producer
Mare McIntosh Visual Effects Producer
Sarah Vinson Visual Effects Producer
Marcus Goodwin Visual Effects Producer
Lisa Spence Visual Effects Producer
Johanna Lange Visual Effects Producer
Allan Magled Visual Effects Producer
Kelly McCarthy Visual Effects Producer
Hubert Maston Visual Effects Supervisor
Radley Teruel Visual Effects Supervisor
Nick Crew Visual Effects Supervisor
Roland Langschwert Visual Effects Supervisor
Robert Nederhorst Visual Effects Supervisor
Victor Wagner Visual Effects Technical Director
Lise-Marie Bothma Special Effects Coordinator
Max Poolman Special Effects Supervisor
Richard Van Den Bergh Special Effects Supervisor
Adam Horley ADR Editor
Jon Boothroyde Boom Operator
Peter Burgis Foley
Luke Gentry Sound Designer
Kevin Penney Sound Effects Editor
Mike Prestwood Smith Sound Re-Recording Mixer
Mark Taylor Sound Re-Recording Mixer
Dominic Gibbs Supervising Sound Editor
David Appleby Key Grip
Geneva Robertson-Dworet Story
Marcus Lester-George Art Department Assistant
Jessica Paterson Art Department Assistant
Yasmin Al-Naib Assistant Set Decoration
Maudie Andrews Assistant Set Decoration
Sandro Piccarozzi Assistant Set Decoration
Wolfgang Osterholzer Carpenter
Chester Carr Concept Artist
Po Sing Chu Concept Artist
Didier Konings Concept Artist
Houston Sharp Concept Artist
Dan Walker Concept Artist
Randolph Watson Concept Artist
John Maher Construction Manager
Brendan Smithers Construction Manager
Greg Cleaver Draughtsman
Isona Rigau Draughtsman
Daniel Gommé Draughtsman
Alfredo Lupo Draughtsman
Garreth Carikas Graphic Designer
Tina Charad Graphic Designer
Silvia Fontana Graphic Designer
Colin Mutch Leadman
Adam Doe Props
Karl Koroscik Props
Kris Snell Props
Darren Westover Props
Cécile Bouquet Researcher
Natalia Eck Scenic Artist
Keri Murphy Scenic Artist
David Packard Scenic Artist
Simoné Roussouw Scenic Artist
Francesca Birri Set Decorating Coordinator
Dan Riches Set Dresser
Luke Townshend Set Dresser
Garry Moore Standby Carpenter
John Colebourn Storyboard Artist
Josh Ryba Storyboard Artist
Douglas Ingram Storyboard Artist
Edward Brett First Assistant Director
Lee Grumett First Assistant Director
Jean de Kock Best Boy Lighting Technician
Jim Crowther Best Boy Grip
Filippo Maso Camera Trainee
Ewan Sadler Camera Trainee
Oliver Hadlow-Martin Digital Imaging Technician
Werner Grobbelaar Digital Imaging Technician
Joshua Callis-Smith Digital Imaging Technician
Mardon de Carvalho Digital Imaging Technician
Tom Gough Digital Imaging Technician
Chris Belcher Digital Imaging Technician
Shane Abrahams Electrician
Justice Amadi Electrician
Paddy Anstey Electrician
Neil Ashton Electrician
Thandi Blakfesi Electrician
Nathan Erasmus Electrician
Desmond Gqitekaya Electrician
Winston Jezile Electrician
Uri Maree Electrician
Douglas Mcerlain Electrician
Ben Ransley Electrician
Edrich Hollis First Assistant Camera
Sebastian Barraclough First Assistant "A" Camera
Leigh Gold First Assistant "A" Camera
Olly Tellett First Assistant "B" Camera
Justin Hawkins First Assistant "B" Camera
Max Glickman First Assistant "C" Camera
Will Morris First Assistant "C" Camera
James Perry Second Assistant "A" Camera
Ian Jackson Second Assistant "B" Camera
Paul Snell Second Assistant "B" Camera
Ben Casciello Rogers Second Assistant "C" Camera
Heidi McQueen-Prentice Costume Assistant
Liz Essex Principal Costumer
Philip Goldsworthy Principal Costumer
Kelly Jade Rother Textile Artist
Benjamin Tyrrell Textile Artist
Christian Siebenherz Additional Editor
Greg Fisher Colorist
Chris Francis Color Assistant
Jonas Jangvad Color Assistant
Jonathan Smiles Dailies Technician
Garson Yu Title Designer
Neil Damman Special Effects Technician
George Spensley-Corfield Special Effects Technician
Yves Bischoff Compositing Artist
Matthias Eckhardt Compositing Artist
Lasse Hamann Compositing Artist
Finlay Hogg Compositing Artist
Sandro Kath Compositing Artist
Christopher Kollar Compositing Artist
Andrea Krupp Compositing Artist
Dirk Matzkuhn Compositing Artist
Johannes Peter Compositing Artist
Paul Poetsch Compositing Artist
Petr Sajner Compositing Artist
Alexander Scherffig Compositing Artist
Jens Schneider Compositing Artist
Jonas Stiltz Compositing Artist
Bjoern Wortmann Compositing Artist
Kai Woytke Compositing Artist
Guillermo Ramos Compositing Supervisor
Matt Omond Compositing Supervisor
Jai Krishnaswamy Compositing Supervisor
Micah Gallagher Compositing Supervisor
Zachariah Zaubi Compositing Supervisor
Franz Schiller Compositing Supervisor
Kurt Lawson Compositing Supervisor
Morris Abramian Generalist
Jordan Alaeddine Generalist
Omer Erlich Generalist
Dani Devereux Matte Painter
Maverick Han Matte Painter
Rodgers Paul Matte Painter
Che Yen Chuang Matte Painter
Jane Chen Matte Painter
Jaeil Seo Matte Painter
Rose Wang Matte Painter
Thomas Warrender Matte Painter
Beau Casey Pipeline Technical Director
Michael Hubbard Pipeline Technical Director
László Sebõ Pipeline Technical Director
Asim Zaidi Pipeline Technical Director
Thad Diego Pipeline Technical Director
Manuel Ferdinand Pipeline Technical Director
Rushikesh Joshi Pipeline Technical Director
Christopher Beatty Pre-Visualization Coordinator
Alicia Lowndes Pre-Visualization Coordinator
Kathrin McCarthy Pre-Visualization Coordinator
Gabrielle Powell Pre-Visualization Coordinator
Vincent Aupetit Pre-Visualization Supervisor
Herman Lee Pre-Visualization Supervisor
Eric D. Christensen Senior Visual Effects Supervisor
Juan Melgoza Sequence Supervisor
Lee Millham Stunt Driver
Mark Henson Stunt Coordinator
Lee Morrison Stunt Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2018