Transcendence (2014)

Thriller, Sciencefiction, Drama, Mysterie
Dr. Will Caster is de belangrijkste onderzoeker op het gebied van kunstmatige intelligentie. Hij werkt aan een bewuste machine die de collectieve informatie van alles wat tot nu toe gekend is combineert met het volledige spectrum aan menselijke gevoelens. Zijn controversiële experimenten maken van hem het doelwit bij uitstek van anti-technologie extremisten. Wanneer ze Will proberen te vermoorden zorgen ze er onbedoeld voor dat hij in zijn opzet slaagt – deel te nemen aan zijn eigen transcendentie.

Transcendence Film Info

Score: 6/10 van 3436 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-04-16
Lengte: 119 Minuut / 1:59
Regisseur: Wally Pfister
Productie Studios: Syncopy, Alcon Entertainment, DMG Entertainment, Straight Up Films
Productie Land: China, United Kingdom, United States of America

Transcendence Foto's


Transcendence Trailer


Johnny Depp
als Dr. Will Caster
Paul Bettany
als Max Waters
Rebecca Hall
als Evelyn Caster
Kate Mara
als Bree
Morgan Freeman
als Joseph Tagger
Cillian Murphy
als Agent Donald Buchanan
Cole Hauser
als Colonel Stevens
Clifton Collins Jr.
als Martin
Falk Hentschel
als Bob
Kristen Rakes
als MIT Programmer
Cory Hardrict
als Joel Edmund
Josh Stewart
als Paul
Luce Rains
als Roger
Fernando Chien
als Heng
Steven Liu
als Chiu
Xander Berkeley
als Dr. Thomas Casey
Lukas Haas
als James Thomas
Wallace Langham
als Dr. Strauss
James Burnett
als Meth Head #1
Sam Quinn
als Meth Head #2
Sam Webb
als Red Hooded Teenager
Chris Gartin
als Tech Conference Coordinator
Olivia Taylor Dudley
als Groupie
Abe Martell
als RIFT Hacker
Lauren Sivan
als Reporter
Laramie Cooley
als BDC Greeter
Nancy Jeris
als BDC Servant
Colin Jones
als FBI Agent
Dylan Kenin
als FBI Agent
Chad Brummett
als Solar Field Worker
Antonio Del Prete
als Will In Hybrid
Jon Kristian Moore
als Will In Hybrid
John Trejo
als Special Forces on Roof
Darren P. Leis
als Medical Lab Tech
Richard Daniel Williams
als RIFT Surgeon
Seth Adkins
als Miserable Student
Jaime Powers
als Hybrid Townsman (uncredited)
Lubella Gauna
als Nurse (uncredited)
Lyn Quinn
als Tech Conference Attendee (uncredited)
Kendra Tuthill
als Townswoman (uncredited)
Darrick Hurst
als Berkeley Student (uncredited)
Scott Herbertson Set Designer
Wally Pfister Director
Jack Paglen Writer
Christopher Nolan Executive Producer
Emma Thomas Executive Producer
Kate Cohen Producer
Broderick Johnson Producer
Andrew A. Kosove Producer
Annie Marter Producer
Marisa Polvino Producer
Chris Seagers Production Design
Jess Hall Director of Photography
Tom Frohling Art Direction
Mike Chambers Visual Effects Producer
John Papsidera Casting
Gregory S. Hooper Art Direction
Bjarne Sletteland Art Direction
Clint Wallace Art Direction
Gene Serdena Set Decoration
George L. Little Costume Design
Luisa Abel Makeup Department Head
Richard K. Buoen Conceptual Design
Susannah Carradine Art Department Coordinator
Victor James Martinez Conceptual Design
Aric Cheng Set Designer
Nancy Deren Set Designer
Timothy M. Earls Set Designer
Jerome Brett Fairchild Greensman
Ricardo Guillermo Set Designer
Jeff Julian Conceptual Design
Mallorie McConnell Sculptor
Candice Muriedas Art Department Coordinator
Siobhan Roome Set Designer
Grant Samson Leadman
Richard L. Anderson Sound Effects Editor
Sandra Fox Foley
Goro Koyama Foley
Sylvain Lasseur Sound Effects Editor
Mark A. Mangini Sound Designer
Douglas Shamburger Boom Operator
Tim Walston Sound Designer
Scott R. Fisher Special Effects Coordinator
Nathan McGuinness Visual Effects Supervisor
Wade Allen Stunt Coordinator
Darrin Prescott Stunt Coordinator
Greg Baldi Camera Operator
Samuel Painter Camera Operator
P. Scott Sakamoto Camera Operator
Jo Edna Boldin Casting
Corey Bronson Set Costumer
Laurel Frushour Set Costumer
Robert Q. Mathews Costume Supervisor
Erich Stratmann Music Editor
Denny Caira Transportation Coordinator
James Waitkus Transportation Captain
Lori A. Balton Location Scout
Justin Ferk Location Manager
Samantha C. Kirkeby Script Supervisor
Paul B. Roberts Location Scout
Brian N. Bentley Compositors
Dawn Swiderski Supervising Art Director
John Trejo Stunts
Jim Ford Stunts
Maggie Hayes-Jackson Hairstylist
Vanessa Sharp Hairstylist
Teri Ann Uccan Hairstylist
Jay Wejebe Key Makeup Artist
Jon Shroyer Makeup Artist
Kentaro Yano Makeup Artist
Joel Harlow Makeup Artist
Khanh Trance Wigmaker
Dane Bjerno Aerial Camera Technician
Eric Dvorsky Aerial Camera Technician
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Steve Koster Aerial Director of Photography
Cory Geryak Chief Lighting Technician
Josh Bleibtreu Second Unit Director of Photography
Mark Vargo Second Unit Director of Photography
Lea E. Miller Dolly Grip
James R. Tynes Gaffer
Ray Garcia Key Grip
Stuart Slack Key Grip
Clayton Null Key Grip
Dhamarata Dhiensuwana Rigging Grip
Blake Pike Rigging Grip
Kevin M. Miller Rigging Grip
Christopher H. Sipes Rigging Grip
Lamarr Gray Rigging Gaffer
Peter Mountain Still Photographer
Scott Wetzel Video Assist Operator
Trystan James Animation
Deanna Brigidi Casting Associate
Marie A. Kohl Casting Associate
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Rachel Bris Ager/Dyer
Eric Yake Ager/Dyer
Jesse Trevino Ager/Dyer
Carol Demarti Ager/Dyer
Roberta Bilé Key Costumer
Kenn Smiley Key Costumer
Joy Ramsay Set Costumer
Brendan Walsh Assistant Editor
Paula Suhy Assistant Editor
Stephen P. Arkle Digital Intermediate
Jonny Winograd First Assistant Editor
Jim Hall Negative Cutter
Phyllis Hart Negative Cutter
Craig Hosking Aerial Coordinator
Peggy Pere Aerial Coordinator
Russell Cannon Armorer
Gregory M. Edgar Armorer
Michael Panevics Armorer
John Arbuckle Marine Coordinator
Bruce Benson Pilot
Rick Shuster Pilot
Craig Hosking Pilot
Daniel Baldwin 3D Animator
Alexander Seaman CG Supervisor
Ryan Wehner Title Designer
Simon Pynn Matchmove Supervisor
Sean Rowe Matchmove Supervisor
Arron Roebuck Modeling
Jason Lee Brown Modeling
Sze Jia Eng Visual Effects Coordinator
Maximillian McNair MacEwan Visual Effects Coordinator
Katie Stetson Visual Effects Coordinator
Eunice Khoo Visual Effects Coordinator
Genevieve Claire Visual Effects Coordinator
Derrick Mitchell Visual Effects Editor
Michael Struk Visual Effects Editor
Muhittin Bilginer Visual Effects Technical Director
Byron Wilson ADR Supervisor
David V. Butler Dialogue Editor
Andrew M. Siegel Property Master
Sala Baker Stunts
Scott Andrew Robertson Co-Producer
Mary Regency Boies Co-Producer
David Valdes Producer
Aaron Ryder Producer
Yolanda T. Cochran Co-Producer
Dan Mintz Executive Producer
Mychael Danna Original Music Composer
Deva Anderson Music Supervisor






















ikwilfilmskijken © 2019