Transformers: The Last Knight (2017)

Actie, Sciencefiction, Thriller, Avontuur
Cade Yeager (Mark Wahlberg) wordt beschermd door Autobots Bumblebee, Hound, Drift, en Crosshairs. Optimus Prime wordt nog steeds vermist, hij is namelijk alle uithoeken van het universum aan het afzoeken naar zijn schepper Unicron. Die is echter een plan aan het smeden om de aarde te vernietigen, en Optimus moet de Autobots aanvoeren in hun pogingen om Unicron te stoppen.

Transformers: The Last Knight Film Info

Score: 6.1/10 van 1714 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2017-06-16
Lengte: 148 Minuut / 2:28
Regisseur: Michael Bay
Schrijvers Ken Nolan, Matt Holloway, Art Marcum.
Productie Studios: Paramount Pictures, Di Bonaventura Pictures, Angry Films, Hasbro Studios, Huahua Media, Weying Galaxy
Productie Land: China, United States of America, Canada


Transformers: The Last Knight Trailer


Mark Wahlberg
als Cade Yeager
Josh Duhamel
als Colonel Lennox
Laura Haddock
als Vivian Wembley
Anthony Hopkins
als Sir Edmund Burton
Stanley Tucci
als Merlin
Isabela Moner
als Izabella
John Turturro
als Agent Simmons
Jerrod Carmichael
als Jimmy
Santiago Cabrera
als Santos
Liam Garrigan
als King Arthur
Minti Gorne
als Young Viviane
Glenn Morshower
als General Morshower
Mitch Pileggi
als TRF Group Leader
Tony Hale
als JPL Engineer
Nicola Peltz
als Tessa Yeager (voice)
Peter Cullen
als Optimus Prime (voice)
Erik Aadahl
als Bumblebee (voice)
John Goodman
als Hound (voice)
Ken Watanabe
als Drift (voice)
John DiMaggio
als Crosshairs / Nitro Zeus / Onslaught (voice)
Jim Carter
als Cogman (voice)
Omar Sy
als Hot Rod (voice)
Reno Wilson
als Sqweeks / Mohawk (voice)
Tom Kenny
als Wheels (voice)
Steve Buscemi
als Daytrader (voice)
Steven Barr
als Volleybot (voice)
Frank Welker
als Megatron / Canopy (voice)
Mark Ryan
als Director Special Forces / Bulldog (voice)
Jess Harnell
als Barricade (voice)
Gemma Chan
als Quintessa
Sophia Myles
als Darcy
Barbara Eve Harris
als Colonel #2
Benjamin Flores Jr.
als Kid
Edward Mannering
als Sir Kay
Kevin Kent
als TRF Group Leader
Honey Holmes
als Scientist Delegate
David Olawale Ayinde
als Scientist Delegate
Andy Bean
als Male lawyer
Walles Hamonde
als American Serviceman
Martin McCreadie
als Lancelot
John Hollingworth
als Tristan
Aisha Kabia
als Female Lawyer
Joost Janssen
als SEAL
Elizabeth Croft
als High Society Woman
Stephen Hogan
als Viviane's Father
Bern Collaco
als Bakery Delivery Man / Pedestrain
Dan Warner
als Military Attache
Juliocesar Chavez
als Heavy Kid
Karl Farrer
als Posh Polo Guest
Deborah Rock
als Scientist
Michael Chapman
als Scientist Delegate
Jill Buchanan
als Scientist
Ty Hurley
als Pedestrian
Jag Patel
als Pedestrian
Jason Matthewson
als Spencer
Graham Curry
als Attache
Daniel Adegboyega
als Saebert
Bernardo Santos
als Oxford College Student
Christian Wolf-La'Moy
als Polo Match Guest
Peter Meyer
als Polo Spectator
Dino Fazzani
als Alden
David Macey
als Nobleman
Adam Lazarus
als Pedestrian
Eloise Henwood
als Tourist at Museum
Claude Knowlton
als JPL Director
Tom Dab
als German Soldier
Phill Langhorne
als CNN News Reporter
Sam Yim
als Female Lawyer #2
Christina Tam
als Scientist
Rob Witcomb
als Percival
Marcus Fraser
als Gawain
Ben Webb
als Hengist
Jacob Zachar
als Young JPL Engineer
Maggie Steed
als Viviane's Grandmum
Sara Stewart
als Viviane's Mum
Phoebe Nicholls
als Aunt Helen
Rebecca Front
als Aunt Marie
Samuel Parker
als Kid
Daniel Iturriaga
als Kid
Mark Dexter
als U.K. Prime Minister
Rob Jarvis
als Downing Street Policeman
Tim Downie
als Polo Player
Emily Tierney
als High Society Woman
Wolfgang Young
als Saxon Knight
Nicholas Khan
als Scientist
Leighton Sharpe
als Scientist
Aiyaz Ahmed
als Scientist
Pauline McLynn
als Female Researcher
Matthew Castle
als Student
Mia Maria
als Student
Poppy Carter
als Student
Seeta Indrani
als News Reporter
Simon Harrison
als News Reporter
Wendy Albiston
als Submarine Ticket Agent
John Burke
als Pentagon Colonel
Granville Ames
als Pentagon Official
Jim Wisniewski
als Government Suit
Remi Adeleke
als TRF Lieutenant
Perry Yee
als TRF Operator
Brian William Price
als TRF Operator
Vincent Jerome
als TRF Operator
Alan Pietruszewski
als F-35 Pilot
Christoper Vasquez
als F-16 Pilot
Drew B. Waters
als F-16 Pilot
Krista Schaeffer
als Osprey Pilot
Tom Wright
als Military Attache
Charlie Bouguenon
als Namibian Scientist
Jandre le Roux
als Namibian Scientist
Helen Iesha Goldthorpe
als Passerby at Lincoln in the Fields
Sofia Abbasi
als Scientist
Akiva Goldsman Story
Akiva Goldsman Producer
Steven Spielberg Producer
Lorenzo di Bonaventura Producer
Ian Bryce Producer
Michael Bay Director
Michael Bay Executive Producer
Brian Goldner Executive Producer
Matthew Cohan Co-Producer
Arturo del Río Line Producer
Ricardo Del Río Co-Producer
Michael Kase Co-Producer
Don Murphy Producer
Steve Jablonsky Original Music Composer
Jonathan Sela Director of Photography
Roger Barton Editor
Adam Gerstel Editor
John Refoua Editor
Mark Sanger Editor
Denise Chamian Casting
Jeffrey Beecroft Production Design
Lisa Lovaas Costume Design
Karen Frick Set Decoration
Andrew McCarthy Set Decoration
Richard Roberts Set Decoration
Anthony Caron-Delion Art Direction
Todd Cherniawsky Art Direction
Geoffrey S. Grimsman Art Direction
Andrew McCarthy Art Direction
Hugo Santiago Art Direction
Sebastian Schroder Art Direction
Scott David Winn Art Direction
Mark Walters Art Direction
David Scott Art Direction
Robert Sealey Assistant Editor
Jason Ruder Music Editor
Bart Samolis Musician
Peter Rotter Orchestrator
Tom Strahle Score Engineer
Art Marcum Story
Matt Holloway Story
Ken Nolan Story
Ken Nolan Screenplay
Matt Holloway Screenplay
Art Marcum Screenplay
Debra Neil-Fisher Editor
Calvin Wimmer Editor
Jason Knox-Johnston Supervising Art Director
Tom Reta Supervising Art Director
Priscilla John Casting
Francesca Bradley Casting Associate
Liz Ludwitzke Casting Associate
Orla Maxwell Casting Associate
Faith Hibbs-Clark Casting
John Ringhoff Ager/Dyer
Michael Mooney Assistant Costume Designer
Dani Phelps Assistant Costume Designer
Jennie Murphy Costume Coordinator
Deborah Zimmerman Costume Supervisor
Chrissy Callan Key Costumer
Jeanie Baker Key Set Costumer
Michelle Victoria McGrath Set Costumer
Paul Biddiss Armorer
Greg Corke Armorer
David Fencl Armorer
Dan Osborne Armorer
Francis Smith Armorer
Adam Goodall Armory Coordinator
Frédéric North Aerial Coordinator
Cris Rankin Animal Coordinator
Kris Smith Script Supervisor
Yolanda Toussieng Hair Department Head
Yiotis Panayiotou Key Hair Stylist
Edouard F. Henriques Makeup Department Head
Diane Heller Key Makeup Artist
Nicola Buck Key Makeup Artist
Howard Berger Makeup Artist
Robin Fredriksz Makeup Artist
Johnny Villanueva Hairstylist
Jared Slater Aerial Camera Technician
Peter Graf Aerial Camera Technician
Michael Kelem Aerial Director of Photography
Dionys Frei Drone Operator
Davide Tiraboschi Camera Operator
Richard Coy Aune Camera Operator
Lucas Bielan Camera Operator
Frank Buono Camera Operator
Nikhil Paniz Camera Operator
Onofrio Nino Pansini Camera Operator
Oliver Loncraine Camera Operator
Matthew Pebler Camera Operator
Richard Roles Aerial Camera
Ryan Busscher Dolly Grip
Sean Devine Dolly Grip
Eric Dvorsky Drone Operator
John Buckley Gaffer
Martin Smith Gaffer
Wesley Alley Gaffer
Brian Bartolini Gaffer
Jason C. Fitzgerald Rigging Gaffer
Marc Wostak Rigging Gaffer
Chris Leidholdt Rigging Grip
Jonathan Dennis Russian Arm Operator
Peter Lyons Collister Second Unit Director of Photography
Igor Meglic Second Unit Director of Photography
Jacques Jouffret Steadicam Operator
Andrew Cooper Still Photographer
Pete Romano Underwater Director of Photography
Peta Bayley Animation Supervisor
Paul Kavanagh Animation Supervisor
Rick O'Connor Animation Supervisor
Leah Beevers CG Supervisor
Dominic Drane CG Supervisor
Laurent Taillefer CG Supervisor
Jeremy Bloch CG Supervisor
Timothy Brakensiek CG Supervisor
Douglas Smythe CG Supervisor
Walid Mouawad CG Supervisor
Josh Methven Creature Technical Director
Tanner Scott Creature Technical Director
Nimoul Nims Bun Creature Technical Director
Sam Gutentag Creature Technical Director
Panat Thamrongsombutsakul Creature Technical Director
Mike Makara Pre-Visualization Supervisor
Steve Yamamoto Pre-Visualization Supervisor
David Richard Nelson Creature Technical Director
Nico Sanghrajka Creature Technical Director
Seong Joon Lee Creature Technical Director
Amy Taylor Creature Technical Director
Luke Dhand VFX Editor
Leah Jones VFX Editor
Wes Walcott VFX Editor
Jeff Capogreco VFX Supervisor
Rick Lupton VFX Supervisor
Ryan Church Visual Effects Art Director
Thang Le Visual Effects Art Director
Steve Bobertz Visual Effects Editor
Christopher Kowal Visual Effects Editor
Lorelei David Visual Effects Editor
Jonas Kluger Visual Effects Editor
Christoph Roth Visual Effects Producer
Annie Normandin Visual Effects Producer
Ryan Wiederkehr Visual Effects Producer
Julie Kubbillun Visual Effects Producer
Scott Farrar Visual Effects Supervisor
Jason Smith Visual Effects Supervisor
Sheldon Stopsack Visual Effects Supervisor
Antoine Whyte Visual Effects Supervisor
Julian Foddy Visual Effects Supervisor
Berter Orpak Visual Effects Supervisor
John Frazier Special Effects Supervisor
Terry Glass Special Effects Supervisor
Zuzana Milfort Special Effects Coordinator
Jim Schwalm Special Effects Coordinator
Kevin Cerchiai Boom Operator
Brendan-John Allen Boom Operator
Russell Farmarco Dialogue Editor
Thomas Jones Dialogue Editor
Ralph Osborn Dialogue Editor
David Bach Dialogue Editor
Alyson Dee Moore Foley
Christopher Moriana Foley
Michael Dressel Foley Editor
Erik Aadahl Sound Designer
Jason W. Jennings Sound Designer
Tobias Poppe Sound Designer
Malte Bieler Sound Effects Editor
Chris Diebold Sound Effects Editor
Brandon Jones Sound Effects Editor
Jon Title Sound Effects Editor
Randy Torres Sound Effects Editor
Tim Walston Sound Effects Editor
Eilam Hoffman Sound Recordist
James Mather Sound Recordist
Jeffrey J. Haboush Sound Re-Recording Mixer
Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Gary Summers Sound Re-Recording Mixer
Ethan Van der Ryn Supervising Sound Editor
Joel Erickson Supervising Sound Editor
Erik Rogers Digital Intermediate
K.C. Hodenfield First Assistant Director
Reymel Delgado First Assistant Director
Jeff Okabayashi First Assistant Director
Daren Hicks Production Supervisor
Leah Palen Art Department Coordinator
Michelle Thieme Art Department Coordinator
Jennifer Bash Assistant Art Director
Anna Bregman Assistant Art Director
Jourdan Henderson Assistant Art Director
Matthew Horan Assistant Art Director
Marco Anton Restivo Assistant Art Director
Rudie Schaefer Assistant Art Director
Ed Natividad Conceptual Design
Jonas Kirk Construction Coordinator
Thomas Goodwin Draughtsman
Laura Miller Draughtsman
Guillaume DeLouche Property Master
Graeme Purdy Property Master
Kevin Cross Set Designer
Erick Donaldson Set Designer
Scott Herbertson Set Designer
Robert Andrew Johnson Set Designer
Bria Kinter Set Designer
Julien Pougnier Set Designer
Mike Stassi Set Designer
Robert Woodruff Set Designer
Rick Thomas Gaffer
Liang Yang Stunts