Trolls (2016)

Avontuur, Familie, Komedie, Fantasie, Muziek, Animatie
Prinses Poppy is de optimistische leidster van de trollen. Samen met de sombere Branch moet ze de trollenwereld wereld verlaten. Ze belanden in een avontuur waarbij ze niet alleen op elkaar zijn aangewezen, ook moeten ze uit handen blijven van de Bergens, pessimistische wezens die alleen blij zijn als hun maag gevuld is met trollen.

Trolls Film Info

Score: 6.7/10 van 1803 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2016-10-13
Lengte: 92 Minuut / 1:32
Regisseurs: Mike Mitchell, Walt Dohrn.
Schrijvers Wallace Wolodarsky, Jonathan Aibel, Glenn Berger, Erica Rivinoja.
website: http://www.dreamworks.com/trolls/
Productie Studios: DreamWorks Animation, 20th Century Fox
Productie Land: United States of America


Trolls Trailer


Anna Kendrick
als Poppy (voice)
Justin Timberlake
als Branch (voice)
Zooey Deschanel
als Bridget (voice)
Russell Brand
als Creek (voice)
James Corden
als Biggie (voice)
Gwen Stefani
als DJ Suki (voice)
Iris Dohrn
als Baby Poppy
Liam Henry
als Young Branch
Aino Jawo
als Satin
Caroline Hjelt
als Chenille
Ron Funches
als Cooper (voice)
Kunal Nayyar
als Guy Diamond (voice)
Glozell Green
als Grandma Rosiepuff
Meg DeAngelis
als Moxie (voice)
Ricky Dillon
als Aspen Heitz
Kandee Johnson
als Mandy Sparkledust (voice)
Christine Baranski
als Chef (voice)
John Cleese
als Roi Gristle (voice)
Christopher Mintz-Plasse
als Prince Gristle (voice)
Walt Dohrn
als Cloud Guy/Smidge/Fuzzbert/Mr. Dinkles/Tunnel Troll/Wedgie Bergen (voice)
Jeffrey Tambor
als King Peppy (voice)
Quvenzhané Wallis
als Harper (voice)
Rhys Darby
als Bibbly (voice)
Grace Helbig
als Sugar Cookieloaf (voice)
Curtis Stone
als Bergen Guard - Todd (voice)
Mike Mitchell
als Darius / Vinny the Phone / Capt. Starfunkle / Spider / Wedgie Bergen #1 / Chad / Card (voice)
Nina Zoe Bakshi
als Bini Troll / Nora Troll (voice)
Zoë Crawford
als McKenzie Troll (voice)
Riley Crawford
als Sean Troll (voice)
Ollie Mitchell
als Olley Troll (voice)
Emmett Mitchell
als Anxious Troll Child / Keith (voice)
Phoebe Dohrn
als Bergen Girl (voice)
Louane Emera
als Poppy (French voice)
Gregg Berger
als Additional Dialogue Recording (voice)
Debi Derryberry
als Additional Dialogue Replacement (voice)
Greg Berg
als ADR Group (voice)
Bob Bergen
als ADR Group (voice)
Gregg Berger
als ADR Group (voice)
David Boat
als ADR Group (voice)
Cam Clarke
als ADR Group (voice)
David Cowgill
als ADR Group (voice)
Chris Cox
als ADR Group (voice)
Debi Derryberry
als ADR Group (voice)
Terri Douglas
als ADR Group (voice)
Eddie Frierson
als ADR Group (voice)
Jean Gilpin
als ADR Group (voice)
Jackie Gonneau
als ADR Group (voice)
Barbara Goodson
als ADR Group (voice)
Mona Marshall
als ADR Group (voice)
Scott Menville
als ADR Group (voice)
Laraine Newman
als ADR Group (voice)
Fred Tatasciore
als ADR Group (voice)
James Arnold Taylor
als ADR Group (voice)
Matthew Wood
als ADR Group (voice)
Wallace Wolodarsky Screenplay
Gina Shay Producer
Michael Andrews Editor
Mike Mitchell Director
Walt Dohrn Director
Jonathan Aibel Screenplay
Glenn Berger Screenplay
Yong Duk Jhun Cinematography
Julie Rogers Editor
Holly Edwards Co-Producer
Erica Rivinoja Screenplay
Dannie Festa Executive Producer
Christophe Beck Original Music Composer
Nick Fletcher Editor
Leslee Feldman Casting
Christi Soper Casting
Kendal Cronkhite Production Design
Timothy Lamb Art Direction
Aneel Ramanath Lighting Artist
Zack Hexum Musician
Ron Swain Finance
David Bach Dialogue Editor
David Bach ADR Supervisor
James Thatcher Musician
Tucker Scott Alleborn Production Coordinator
Erik Aadahl Sound Designer
Erik Aadahl Supervising Sound Editor
Ethan Van der Ryn Supervising Sound Editor
Ethan Van der Ryn Sound Designer
Jeffrey Morrow Additional Music
Christina Foster Administration
Roy Latham ADR & Dubbing
Tighe Sheldon ADR & Dubbing
Anna MacKenzie ADR Editor
Terri Douglas ADR Voice Casting
Aju Mohan Animation
Alberto Corral Animation
Andrew Harkins Animation
David R. Polk Animation
Edric Yamamoto Animation
Elisabeth Franklin Animation
Greg Whittaker Animation
Harinarayan Rajeev Animation
Ketan Adhikari Animation
Laurent Caneiro Animation
Line Korsgaard Andersen Animation
Marek Kochout Animation
Martin P. Hopkins Animation
Michelle Cowart Animation
Nideep Varghese Animation
Prasanjib Nag Animation
Raffaella Filipponi Animation
Rajesh P.K. Animation
Renjith Chundakkad Animation
Scott C. Lemmer Animation
Scott Raymond Animation
Shajo John Animation
Sujit Chatterjee Animation
Teju Aloysius Animation
Nikita Sinha Animation Production Assistant
Benjamin Willis Animation Supervisor
Adam DesCombes Assistant Editor
Brian A. Perry Assistant Editor
Daniel Ortiz Assistant Editor
David M. Poole Assistant Editor
Gina Zappala Assistant Editor
Michael Hugh O'Donnell Assistant Editor
Stephen L. Meek Assistant Editor
Stuart Jones Assistant Editor
Will Erokan Assistant Editor
Bret Marnell Associate Editor
Joe Monteleone Associate Editor
R. Orlando Duenas Associate Editor
Rich Dietl Associate Editor
Mollie Gamo Casting Associate
David C. Lawson CG Supervisor
Igor Lodeiro CG Supervisor
M. Scott McKee CG Supervisor
Craig Kellman Character Designer
Timothy Lamb Character Designer
Joshua West Character Modelling Supervisor
Damon Martinez Compositors
Jason Stovall Compositors
Richard Ramazinski Compositors
Tim Davies Conductor
Adán Peña Creature Technical Director
Cliff B. Mitchell Creature Technical Director
Drago Avdalovic Creature Technical Director
Hongseo Park Creature Technical Director
Lucia Modesto Creature Technical Director
Matthew R. Tucker Creature Technical Director
Mauro Giacomazzo Creature Technical Director
Ted Forgrave Creature Technical Director
Yukinori Inagaki Creature Technical Director
Kendall Michele Haney Editorial Coordinator
Elmer Quinteros Editorial Production Assistant
James Beshears Executive In Charge Of Post Production
Christina Lee Storm Executive In Charge Of Production
Justin Timberlake Executive Music Producer
Ariga Parseghian Finance
Terri Anderson Finance
Christine Lojko Haslett First Assistant Editor
Nolan Southerland First Assistant Editor
Jesse Rosenman First Assistant Sound Editor
Dan O'Connell Foley
John T. Cucci Foley
Marie Cozannet Legal Services
Adarsh Abraham Lighting Artist
Andrew Dehner Lighting Artist
Ariel Chisholm Lighting Artist
Ashwin Karthik Lighting Artist
Christy Page Lighting Artist
Dmitry Shklyar Lighting Artist
Erich Burchfield Lighting Artist
Gabriel White Lighting Artist
Harshal Kadam Lighting Artist
Javed Iqbal Shaikh Lighting Artist
Kirill Smolskiy Lighting Artist
Ruhi Sinha Lighting Artist
Sahaya Ramesh Bosco Lighting Artist
Shrivardhan Rao Lighting Artist
Subash Jude Lighting Artist
Ajay Upadhyaya Master Lighting Artist
Ashin Ashroff Master Lighting Artist
Benjamin Venancie Master Lighting Artist
C. Jin Im Master Lighting Artist
Kieron Cheuk-Chi Lo Master Lighting Artist
Osamu Takehiro Master Lighting Artist
Ozgur Ustundag Master Lighting Artist
Priyes Shah Master Lighting Artist
Vijay Bundela Master Lighting Artist
Ann Sidenblad Modeling
Charles Ellison Modeling
Matthew Paulson Modeling
Paul Schoeni Modeling
R. Durairaj Modeling
Sibaji Rakshit Modeling
Sudipta Panja Modeling
Dominick Certo Music Editor
Erich Stratmann Music Editor
Fernand Bos Music Editor
Vicki Hiatt Music Editor
Julia Michels Music Supervisor
Julianne Jordan Music Supervisor
Tori Fillat Music Supervisor
Andy Pask Musician
Bruce White Musician
Daniel Bhattacharya Musician
Dave Hartley Musician
George Doering Musician
John Parricelli Musician
Jonathan Williams Musician
Mark Berrow Musician
Paul Kimber Musician
Rachel Bolt Musician
Ralph Salmins Musician
Rick Baptist Musician
Roger Linley Musician
Steve Mair Musician
Walt Fowler Musician
Jeremy Levy Orchestrator
Joanna Pane Orchestrator
Jordan Seigel Orchestrator
Zoey Gordon Post Production Assistant
Josh Wood Post Production Supervisor
David Yanover Post-Production Manager
Cristina Mejia Production Accountant
Jacquelyn Robbins Production Accountant
Andrew Marshel Production Coordinator
Carrel Dsouza Production Coordinator
Govind Kalburgi Production Coordinator
Joanna Lynne Smith Production Coordinator
Jonathan Hymen Production Coordinator
Kandis Hutcherson Production Coordinator
Lauren R. Devereux Production Coordinator
Michael Beeson Production Coordinator
Peter Litvack Production Coordinator
Shabrayia Cleaver Production Coordinator
Sonali Lambe Production Coordinator
Taylor Meacham Production Coordinator
Vani Rakesh Production Coordinator
Aditya Deosthale Production Manager
Angie Howard Production Manager
John Swanson Production Manager
Jon Eric Schmidt Production Manager
Kelly Cooney Production Manager
Ryan Harris Production Manager
Virendra Chauhan Production Manager
Angela Pava Production Supervisor
Aydrea Walden Production Supervisor
Corrie Coughlin Production Supervisor
Lisa Judith Briggs Production Supervisor
Swetha Madhavan Production Supervisor
Nelson Dsouza Production Supervisor
Peter Litvack Production Supervisor
Samantha Finkler Production Supervisor
Shane Mulholland Production Supervisor
Stephanie Quan Production Supervisor
Sumit Verma Production Supervisor
David Hail Publicist
Casey Stone Scoring Mixer
Jillian Gomez Script Coordinator
Jason W. Jennings Sound Designer
John Marquis Sound Designer
Rick Hromadka Sound Designer
Myron Nettinga Sound Re-Recording Mixer
Rick Kline Sound Re-Recording Mixer
Killian Gray Story
Antony Gray Supervising Animator
Jason Reisig Supervising Animator
John Hill Supervising Animator
Mark Donald Supervising Animator
Prashanth Cavale Supervising Animator
Corban Gossett Supervising Technical Director
T.J. Jackson Supervising Technical Director
Cory Walker Systems Administrators & Support
Mark Macready Systems Administrators & Support
Rain Angeles Systems Administrators & Support
Adam Wilson Thanks
Ann Daly Thanks
Bill Damaschke Thanks
Calle Ostergaard Thanks
Jeffrey Katzenberg Thanks
Melanie Wilson LaBracio Thanks
Alvaro Segura VFX Artist
Anthony Fung VFX Artist
David Raghavan VFX Artist
Jaideep Khadilkar VFX Artist
Matt Titus VFX Artist
Robert Kopinsky VFX Artist
Shiben Bhattacharjee VFX Artist
Siam Shukoor VFX Artist
Wes Chilton VFX Artist
Philippe Denis VFX Supervisor
Avner Geller Visual Development
Carlos Felipe León Ortiz Visual Development
Carlos Zaragoza Visual Development
Chin Ko Visual Development
Jayee Borcar Visual Development
Nicholas Henderson Visual Development
Perry Maple Visual Development
Priscilla Wong Visual Development
Rachel Tiep-Daniels Visual Development
Sebastion Piquet Visual Development
Domin Lee Visual Effects
Gowtham Munnuru Visual Effects
Michael P. Hamler Visual Effects
Ramesh Pokala Visual Effects






















ikwilfilmskijken © 2019