Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)

Avontuur, Sciencefiction, Actie
In de 28ste eeuw zijn speciale agenten Valerian (Dane DeHaan) en Laureline (Cara Delevingne) een team dat de orde in de menselijke gebieden handhaaft. In opdracht van de minister van Defensie gaan de twee op missie naar de wonderbaarlijke stad Alpha – een bloeiende metropool waar inwoners uit alle hoeken van het universum al eeuwen samenkomen om hun kennis, intelligentie en culturen met elkaar te delen. Maar een duistere kracht in het centrum van Alpha bedreigt het vredige leven in de ‘Stad van Duizend Planeten’. In een race tegen de klok moeten Valerian en Laureline deze verwoestende bedreiging identificeren om zo niet alleen Alpha, maar de toekomst van het hele universum veilig te stellen.

Valerian and the City of a Thousand Planets Film Info

Score: 6.8/10 van 536 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2017-07-20
Lengte: 129 Minuut / 2:9
Regisseur: Luc Besson
Productie Studio: EuropaCorp
Productie Land: France

Valerian and the City of a Thousand Planets Foto's


Valerian and the City of a Thousand Planets Trailer


Dane DeHaan
als Valerian
Cara Delevingne
als Laureline
Clive Owen
als Commander Arün Filitt
Rihanna
als Bubble
Ethan Hawke
als Jolly the Pimp
Herbie Hancock
als Defence Minister
Kris Wu
als Sergeant Neza
Rutger Hauer
als President of the World State Federation
John Goodman
als Igon Siruss (voice)
Elizabeth Debicki
als Emperor Haban-Limaï (voice)
Sam Spruell
als General Okto Bar
Alain Chabat
als Bob the Pirate
Thom Findlay
als Pirates (voice)
Mathieu Kassovitz
als Hawker
Jonas Bloquet
als K-Tron Warrior / Control Room Soldier
Sand Van Roy
als Creature 'Jessica Rabbit'
Sasha Luss
als Princess Lïhio-Minaa / Creature 'Candy Dress'
Louis Leterrier
als Captain Welcoming Mercurys
Olivier Megaton
als Captain Welcoming KCO2
Sam Douglas
als Male Tourist
Aymeline Valade
als Emperor Haban-Limaï
Diva Cam
als Mâatri (Tsûuri's Friend)
Eric Lampaert
als Guide Thaziit
Alexandre Willaume-Jantzen
als Captain Kris
Gavin Drea
als Sergent Cooper
Réginal Kudiwu
als Major Samk
David Michie
als Pearl Tsuuri (voice)
Marion Roussignol
als Pearl
Emilie Pommelet
als Pearl
Roman Blomme
als Boulan Bathor
Emilie Livingston
als Bubble Dancer
Alexandre Nguyen
als Japanese Delegate
Aurelien Gaya
als Igon Sirus Guard
Mikael Buxton
als Paradise Alley Soldier
Yun Lai
als Valley Chinois
Anders Heinrichsen
als Police Officer
Tristan Robin
als Roper
Yun-Ping He
als Controller of the Technical Chamber
James Flynn
als Guide #2
David Clark
als Astronaut
Ben Mauro
als Commander Arün Filitt Guard
Jean-François Lenogue
als Igon Sirus Guard
Peter Eberst
als Igon Sirus Guard
Peter Hudson
als Captain Crowford
Xavier Giannoli
als Captain Norton
Eric Rochant
als Captain Welcoming Palm Müret
Benoît Jacquot
als Captain Welcoming Arysum
Gérard Krawczyk
als Captain Welcoming Martapuraïs
Pierre Cachia
als Kortan Dahük
David Saada
als Kortan Dahük
Hippolyte Burkhart-Uhlen
als Kortan Dahük
Florian Guichard
als Mercury
Stéphane Mir
als Mercury
Thierry Barthe
als Mercury
Pier Ewudu
als Palm Müret
Andrew Tisba
als Palm Müret
Yannick Lorté
als Palm Müret
Charly Akakpo
als Arysum-Kormn
Clément Beauruelle
als Arysum-Kormn
Audrey Kamp
als Arysum-Kormn
Anthony Hornez
als Martapuraï
Julien Bleitrach
als Martapuraï
Maxime Babara Touré
als Martapuraï
Pauline Hoarau
als Empress Aloï / Creature 'Swing Angel'
Barbare Weber Scaff
als Empress Aloï (voice)
Marilhéa Peillard
als Tsûuri
Lee Delong
als Tsûuri / Tourist (voice)
Judith Brunett
als Mâatri (Tsûuri's Friend) (voice)
Marie Barrouillet
als Tsûuri Child
Cindy Bruna
als Guard
Sija Titko
als Guard
Daphnée Kbidi
als Tortured Pearl
Nick Marzock
als Tortured Pearl (voice)
Ola Rapace
als Major Gibson
Stefan Konarske
als Captain Zito
Mahamadou Coulibaly
als Major Gibon's Soldier / Igon Junio
Julien Marlin
als Major Gibon's Soldier
Yvan Lucker
als Major Gibon's Soldier
Tom Hygreck
als Major Gibon's Soldier
Abel Jafri
als Bus Driver
Laurent Ferraro
als Igon Siruss / Doghan Dagui
Jean-Robert Lombard
als Igon Sirus Guard
Leonid Glushchenko
als Igon Sirus Guard
Akim Chir
als Igon Sirus Guard
Laminé Ba
als Igon Sirus Guard
Paul Lefèvre
als Siirt Guard / Siirt Salesman
Guillaume Maison
als Siirt Salesman
Jean-Christophe Brizard
als Siirt Salesman
Patrick Cottet-Moine
als Siirt Cop
Irene Palko
als Female Tourist
Tonio Descanvelle
als DA / Doghan-Dagui
Velvet D'Amour
als Tourist
Doug Rand
als Doghan-Dagui
Grant Moninger
als Doghan-Dagui (voice)
Robbie Rist
als Doghan-Dagui (voice)
Christopher Swindel
als Doghan-Dagui (voice)
Claire Tran
als Bubble / Glamopod / Control Room Sergeant
Alain Etoundi
als Club Bouncer
Fayet Nsumoto
als Club Bouncer
Kristina Kachinskaya
als Creature 'Twin'
Veronika Khayla
als Creature 'Twin'
Sissi Duparc
als Creature 'Louis XVI'
Noam Frost
als Creature 'Bird Woman'
Pauline Serreau
als Creature 'Tattoo'
Philippe Rigot
als Hero Merchant
Étienne Ménard
als Red Zone Captain
Peter Lamarque
als Warship Captain
Maximilien Seweryn
als K-Tron Captain
Zouheir Zerhouni
als K-Tron Warrior
Tristan Zerbib
als K-Tron Warrior
Elliot Jenicot
als Interrogation Room Captain
Staiv Gentis
als Control Room Soldier
Chloe Hollings
als Alex-Intruder's Voice (voice)
Aguendia Fotabong
als Boulan Bathor Emperor
Tania Dessources
als Boulan Bathor Emperor's Wife
Gaëtan Cotigny
als Fisherman
François Bredon
als Fisherman
Cédric Chevalme
als Bubble / Boulan-Bathor / Valerian
Luc Besson Director
Luc Besson Writer
Luc Besson Producer
Pierre Christin Comic Book
Jean-Claude Méziéres Graphic Novel Illustrator
Virginie Besson-Silla Producer
Camille Courau Line Producer
Alexandre Desplat Music
Thierry Arbogast Cinematography
Julien Rey Editor
Nathalie Cheron Casting
Hugues Tissandier Production Design
Gilles Boillot Art Direction
Ben Mauro Art Direction
Dominique Moisan Art Direction
Stéphane Robuchon Art Direction
Etienne Rohde Art Direction
Christian Vallat Art Direction
Thierry Zemmour Art Direction
Evelyne Tissandier Set Decoration
Olivier Bériot Costume Design
Clarisse Domine Makeup Artist
Aurelija Liansbergaite Makeup Artist
Elodie Leprince Makeup Artist
Simon Livet Makeup Artist
Lola Maillard Makeup Artist
Frédérique Ney Makeup Artist
Thi Thanh Tu Nguyen Key Makeup Artist
Vesna Peborde Makeup Artist
Félix Puget Hairstylist
Hue Lan Van Duc Makeup Artist
Aya Yabuuchi Makeup Artist
Fanny Besson Production Manager
Alan Collis Production Manager
Marc Guidetti Unit Manager
Solène Zavagno Executive In Charge Of Production
Daniel Auber Storyboard Designer
Sylvain Despretz Conceptual Design
Eric Gandois Storyboard Designer
Isaac Hannaford Conceptual Illustrator
Jean-Claude Mézières Comic Book
Elise Cresson Third Assistant Director
Emmanuelle Fourault Second Assistant Director
Stéphane Gluck First Assistant Director
Grégoire Jeudy Third Assistant Director
Louise Molière Third Assistant Director
Abigail L.S. Yardley Second Assistant Director
Jawahine Zentar Assistant Director
Ben Mauro Conceptual Design
Olivier Nguyen Property Master
Thibault Pinto Assistant Art Director
Guillaume Bouchateau Supervising Sound Editor
Katia Boutin Dialogue Editor
Stéphane Bucher Sound Mixer
Gurwal Coïc-Gallas Sound Designer
Aymeric Devoldère Sound Designer
Aymeric Devoldère Sound Effects Editor
David Farmer Sound Designer
Nia Hansen Sound Designer
Tom Johnson Sound Re-Recording Mixer
Didier Lozahic Sound Re-Recording Mixer
Didier Lozahic Supervising Sound Editor
Samson Neslund Sound Effects Editor
Juan Peralta Sound Re-Recording Mixer
Alexis Place Sound Effects Editor
Jérôme Rabu Boom Operator
Chris Trueman Sound Mixer
Emmanuel Galtier Special Effects
Philippe Hubin Special Effects Supervisor
Jean-Christophe Magnaud Special Effects Supervisor
Gerardo Aguilera Visual Effects Supervisor
Neichols Alice Visual Effects Coordinator
Kimberly Aller Visual Effects Coordinator
Romain Bavent Digital Compositors
Marie-Eve Bedard-Tremblay Visual Effects Coordinator
Vincent Bergeron Digital Compositors
Alex Berson Digital Compositors
Louise Bertrand Visual Effects Producer
Olivier Blanchet Digital Compositors
Robert Bock VFX Director of Photography
Xavier Bourque Digital Compositors
Jeremy Bradley Visual Effects Editor
Bertrand Breuze Digital Compositors
Eloi Brunelle Digital Compositors
Julian Bryant Digital Compositors
C.J. Burbage Animation
Jose Burgos CG Supervisor
Conor Byrne Visual Effects Editor
Andy Campion Production Coordinator
Cynthia Rodriguez del Castillo Digital Compositors
Matthieu Chatelier Digital Compositors
Joel Cheyne Visual Effects Coordinator
William Cote Digital Compositors
Gabriel Couture-Bojanowski Digital Compositors
Jaume Creus Digital Compositors
Joanie Croteau Visual Effects Coordinator
Chris Crowell Digital Compositors
Céline Cruz Production Coordinator
Vanessa Delarosbil Digital Compositors
Simon Descamps Visual Effects Producer
Etienne Deshaies Digital Compositors
Ashish Dewan Digital Compositors
Gareth Dinneen Compositors
Thai Son Doan Digital Compositors
Rémi Ducharme Visual Effects Coordinator
Elliott Ducruy Digital Compositors
François Dumoulin Visual Effects Supervisor
Samuel Durocher Digital Compositors
Marco Aurélio Engelmann Santos Digital Compositors
Chloe Feodoroff Visual Effects Coordinator
Maxime Ferland Digital Compositors
Elisa Mar Ferre Digital Compositors
Deak Ferrand Conceptual Design
Deak Ferrand Conceptual Illustrator
Alexis Forni Production Manager
Jérôme Foucout Digital Compositors
Xavier Fourmond Digital Compositors
Melissa Franco Visual Effects Coordinator
Sebastien Francoeur CG Supervisor
Frederic Perrin Fredleew Conceptual Illustrator
Mathieu Girard Digital Compositors
Brian Goodwin CG Supervisor
Olivier Gravel Digital Compositors
Veronique Guay Digital Compositors
Joshua Guitar Visual Effects Editor
Kathrin Günther Digital Compositors
James Daniel Haines Digital Compositors
Martin Hill Visual Effects Supervisor
Matt Holmes VFX Editor
Ahman Hung Visual Effects Coordinator
Sébastien Jacob Digital Compositors
Antoine Jannic Digital Compositors
Bruno-Pierre Jobin Digital Compositors
Charles Jodoin-Keaton Script Supervisor
Marc Jouveneau Visual Effects Supervisor
Kimberly Julien Visual Effects Coordinator
Joseph Kasparian Visual Effects Supervisor
Seth Kenlon Visual Effects
Laurie Kotfila Visual Effects Coordinator
Melissa Laframboise-Maille Digital Compositors
Xavier Larocque Digital Compositors
Martin Larrivée Digital Compositors
Jean-Marc Laurin Digital Compositors
Virginie Lavallée Visual Effects Coordinator
Catherine Lecavalier Visual Effects Coordinator
Sophie Leclerc Visual Effects Producer
Francois Leduc Digital Compositors
Mathieu Legros Digital Compositors
Maxime Lemieux Digital Compositors
Samuel Lepage-Bedard Digital Compositors
Julien Leveugle Digital Compositors
Cedric Lo Animation Supervisor
Owen Longstaff Compositors
Louis-Alexandre Lord Digital Compositors
Martine Losier Visual Effects Coordinator
Olivier Lukaszczyk Digital Compositors
Darren MacKay Digital Compositors
Renaud Madeline Digital Compositors
Jocelyn Maher Digital Compositors
Jérémie Maheu Digital Compositors
Karina Mariano Visual Effects Coordinator
Giorgio Marino Digital Compositors
Olivier Martin Art Direction
Philippe Massonnat Visual Effects Coordinator
Haydn Masuda Compositors
Ken McGaugh Visual Effects Supervisor
Steve McGee Compositors
Carlton McRae Motion Actor
Lori C. Miller Compositors
Belly Mingmuong Digital Compositors
Trevor Moniz Digital Compositors
Rene Morel Conceptual Illustrator
Alexandre Ménard CG Supervisor
Drew Nielsen Visual Effects Coordinator
Nicolas-Alexandre Noel Visual Effects Supervisor
Neila Ouahmed Digital Compositors
Rob Ozaeta Digital Compositors
Anna Pacchioni Digital Compositors
Philippe Pelletier Digital Compositors
Olle Petersson Digital Compositors
Christine Petrov Digital Compositors
Ugo Pierantoni Digital Compositors
Xenia Pirojenko Digital Compositors
François Poirier Visual Effects Editor
Jennifer Ramos Visual Effects Coordinator
Troy Ramsey Digital Compositors
Paul Randall Motion Actor
Philippe Rebours Visual Effects Supervisor
Sébastien Rioux Digital Compositors
Marianne Roberge Digital Compositors
Stephen Robertson Digital Compositors
Paul Saint-Hilaire Digital Compositors
Mauricio Salas Digital Compositors
Katy Savoie Digital Compositors
Carlo Scaduto Digital Compositors
David Scott Digital Compositors
Laetitia Seguin Visual Effects Coordinator
Georgina Selby Production Manager
Brian Sepanzyk Visual Effects Coordinator
Micha Sher Digital Compositors
Ziad Shureih Digital Compositors
Michael Solon Digital Compositors
Guillaume St-Aubin-Seers Digital Compositors
Mark Stanger Animation
Tim Stern Digital Compositors
Scott Stokdyk Visual Effects Supervisor
Paul Story Animation Supervisor
Giuseppe Tagliavini Compositors
Katrina Taylor Visual Effects Editor
Mehdi Tessier Digital Compositors
Philippe Theroux Visual Effects Supervisor
Julie Therrien Digital Compositors
Liu Tiansheng Visual Effects
Will Towle Digital Compositors
Véronique Tremblay Digital Compositors
Dirk Valk Animation
Raphael Valle Digital Compositors
Jean Frédéric Veilleux Digital Compositors
Sebastien Veilleux Digital Compositors
Armando Velazquez Digital Compositors
Pau Viladot Digital Compositors
Lea Vuillemin Digital Compositors
Tobias Wiesner Compositors
Yanick Wilisky Visual Effects Producer
Virginia Wilson Visual Effects Coordinator
Alan Woods CG Supervisor
Ji Hyun Yoon Visual Effects
Vladimir Yordanov Digital Compositors
Deborah Zadzora Visual Effects Coordinator
Kefi Abrikh Stunts
Yannick Ben Stunts
Yann Brouet Stunts
Amadéo Cazzela Stunts
Gary Cothenet Stunts
Marc David Stunts
Jessica Decalion Stunts
David Demianoff Stunts
Laurent Demianoff Fight Choreographer
Laurent Demianoff Stunt Coordinator
Lyne Doffagne Stunts
Christophe Dupuis Stunts
Cullet Eric Stunts
Bodie Fitzpatrick Stunts
Bodie Fitzpatrick Motion Actor
Jérôme Gaspard Stunts
Aurelien Gaya Stunts
Wilfried Gomba Stunts
Clément Huet Stunts
Benoit Lavelatte Stunts
Alexandre Lopoka Stunts
John Medalin Stunts
Ilya Nikitenko Stunts
Daren Nop Stunts
David Nop Stunts
Anthony Pho Stunts
Antoine Piquet Stunts
Raimundo Querido Stunts
Brayane Rafiq Stunts
Ludo Silemetzoglou Stunts
Arman Vossougui Stunts
Brice Bailly Electrician
Franck-Norman Bihi Electrician
Philippe Brunel Camera Operator
Philippe Canu Key Grip
Charles Carpentier Electrician
Thibaud Charles Electrician
Lucie Chauveau Grip
Stéphane Cry Electrician
Lorenzo Donati Steadicam Operator
Jean-Marc Duez Grip
Yannick Freess Grip
Gregory Fromentin Gaffer
Quentin Jorquera Electrician
Jonathan Ly Grip
Julien Moine Grip
Giovanni Quéné Grip
Frédéric Thurot Electrician
Jean-Mary Vodoz Grip
Kristian Antonelli Animation
Andrew Butterfield Animation
Tom Chou Animation
Jazmin Evans Animation
Ben Folkman Animation
Elizabeth Gray Lead Animator
HyunKyung Jung Animation
Adrian Lim Animation
Jonathan Macintosh Animation
Lee McNair Lead Animator
David Pate Animation
Nathaniel Seymour Animation
Divyesh Shah Animation
Mark Smith Lead Animator
Nick Stein Animation
Danny Gordon Taylor Animation
Mateo Guez Casting Assistant
François Rivière Casting Assistant
Stéphanie Watrigant Set Costumer
Alexander Aquino Assistant Editor
Clemence Gabrielidis Assistant Editor
Tom Isaac Scott Assistant Editor
Jeremy Ian Thomas Additional Editing
Jean-Pascal Beintus Orchestrator
Nicolas Charron Orchestrator
Peter Cobbin Scoring Mixer
Sylvain Morizet Orchestrator
Conrad Pope Orchestrator
Cecile Tournesac Music Editor
Kirsty Whalley Scoring Mixer
Cameron Brown Motion Actor
Rachael G Campbell Production Coordinator
Ariane Cousi Production Coordinator
Marie Gennesseaux Script Supervisor
Elizabeth Himelstein Dialect Coach
Emilie Livingston Choreographer
Kate Venables Motion Actor
Ben Fransham Motion Actor