Verschrikkelijke Ikke 3 (2017)

Actie, Animatie, Komedie, Familie
Gru moet het opnemen tegen Balthazar Bratt, een voormalig kindsterretje dat geobsedeerd is door het personage dat hij in de jaren 80 speelde. Balthazar heeft het dit keer gemunt op een groot schip. Daarnaast ontstaat er de nodige rivaliteit wanneer hij zijn lang verloren gewaande tweelingbroer Dru ontmoet.

Verschrikkelijke Ikke 3 Film Info

Score: 6.3/10 van 3173 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2017-06-15
Lengte: 90 Minuut / 1:30
Regisseurs: Kyle Balda, Pierre Coffin.
website: http://www.despicable.me
Productie Studios: Universal Pictures, Illumination Entertainment
Productie Land: United States of America

Verschrikkelijke Ikke 3 Foto's


Verschrikkelijke Ikke 3 Trailer


Steve Carell
als Gru / Dru (voice)
Kristen Wiig
als Lucy Wilde (voice)
Trey Parker
als Balthazar Bratt (voice)
Miranda Cosgrove
als Margo (voice)
Dana Gaier
als Edith (voice)
Nev Scharrel
als Agnes (voice)
Steve Coogan
als Fritz / Silas Ramsbottom (voice)
Julie Andrews
als Gru's Mom (voice)
Jenny Slate
als Valerie Da Vinci (voice)
Pierre Coffin
als Minions / Museum Director / Additional Voice (voice)
Chris Renaud
als Additional Minions (voice)
Andy Nyman
als Clive the Robot (voice)
Michael Beattie
als The Scar Faced Man / TMZ Announcer (voice)
Tara Strong
als Additional Voice (voice)
Adrian Ciscato
als Niko (voice)
Brian T. Delaney
als Commercial Announcer / Military Officer / Additional Voice (voice)
Ken Daurio
als Celebrity (voice)
Lori Alan
als Additional Voice (voice)
Carlos Alazraqui
als Additional Voice (voice)
Kyle Balda
als Additional Voice (voice)
Teresa Ganzel
als Additional Voice (voice)
Bob Bergen
als Additional Voice (voice)
Jess Harnell
als Additional Voice (voice)
Gregg Berger
als Additional Voice (voice)
John Kassir
als Additional Voice (voice)
Mona Marshall
als Additional Voice (voice)
John Cygan
als Additional Voice (voice)
Laraine Newman
als Additional Voice (voice)
Jan Rabson
als Additional Voice (voice)
Bill Farmer
als Additional Voice (voice)
Mindy Sterling
als Additional Voice (voice)
Danny Mann
als Additional Voice (voice)
Jim Ward
als Additional Voice (voice)
Matthew Wood
als Additional Voice (voice) (uncredited)
Katia Saponenko
als Niko's Mother (voice)
Jude Alpers
als Commercial Kid (voice)
Cory Walls
als Vincenzo (voice)
Sophie M. Siadatpour
als Little Girl (voice)
Stephanie De Meautis
als Additional Voice (voice)
Bruno Dequier
als Additional Voice (voice)
Martavious Gayles
als Additional Voices (voice)
Kyle Balda Director
Pierre Coffin Director
Ken Daurio Writer
Jill Ambrosino Visual Effects
John R.A. Benson Stereoscopic Coordinator
Jonathan Beard Orchestrator
Eric Guillon Co-Director
Christopher Meledandri Producer
Janet Healy Producer
Brett Hoffman Associate Producer
Cinco Paul Writer
Robert Taylor Associate Producer
Richard Gould Foley Editor
Chris Renaud Executive Producer
Claire Dodgson Editor
Olivier Adam Art Direction
Heitor Pereira Original Music Composer
Pharrell Williams Original Music Composer
Pharrell Williams Songs
Nicolas Brack Lighting Supervisor
Diane Howard Publicist
Patrick Bloche Thanks
Frédérique Bredin Thanks
Constance Buccafurri Thanks
Thierry de Segonzac Thanks
Chihiro Kameyama Thanks
Françoise Pams Thanks
Stéphane Lebars Thanks
Tim Nielsen Additional Sound Re-Recording Mixer
Tim Nielsen Supervising Sound Editor
Tim Nielsen Sound Designer
Ludovic Savonnière Lead Animator
Ludovic Savonnière Supervising Animator
Greg Crawford ADR & Dubbing
Michael Miller ADR & Dubbing
Wouter van Herwerden ADR & Dubbing
Mickie McGowan ADR Voice Casting
Adeline Grange Animation
Adrian Villarino Animation
Albert Barba Cunill Animation
Alexandre Melquiond Animation
Andrea Giro Animation
Barbara Dossi Animation
Craig Peck Animation
Damien Duprat Animation
David Carrière Animation
Diego S. Mezquiriz Animation
Eddy Okba Animation
Eike Hoppmann Animation
Fabrice Senia Animation
Jean Duval Animation
Lucas Veber Animation
Luke Burnet Animation
Martin Campos Amoros Animation
Mourad Simoussa Animation
Nicolas Ménard Animation
Olivier Montero Animation
Pierre-Baptiste Marty Animation
Sophie Zourane Animation
Vincent Lemaire Animation
Bruno Dequier Animation Director
Julien Soret Animation Director
Gaëlle Santamarta Assistant Production Manager
Zach Martin Assistant Sound Editor
Gilad Carmel Associate Editor
Zurine Ainz Associate Editor
Bruno Chauffard CG Supervisor
Frank Baradat CG Supervisor
Carter Goodrich Character Designer
Nicolas Bauduin Character Designer
Gregory Georges Color Designer
Patrick Muylkens Color Designer
Alexandre Marlier Compositors
Nick Glennie-Smith Conductor
Baptiste Chauveau Digital Compositors
Brian Padilla Digital Compositors
Guillem Ramisa de Soto Digital Compositors
Maxime Poron Digital Compositors
Pablo Gotor Digital Compositors
Rudyard Cretenet Digital Compositors
Amy Pawlowski Digital Intermediate
Lisa Shaw Phillips First Assistant Editor
Romana Cicova First Assistant Editor
Scott A. Jacobs First Assistant Editor
Geoff Vaughan Foley
John Roesch Foley
Shelley Roden Foley
Florent de La Taille Lead Animator
Jack Vandenbroele Lead Animator
Catherine Catie Lee Lighting Artist
Cedric Launay Lighting Artist
Mathieu Krysztoforski Lighting Artist
Sylvain Potel Master Lighting Artist
Slamm Andrews Music Editor
Bart Samolis Musician
Bruce White Musician
David Arch Musician
Eric Bradley Musician
Heitor Pereira Musician
Helen Z. Altenbach Musician
Jonathan Williams Musician
Mark Berrow Musician
Nicholas Bucknall Musician
Rachel Bolt Musician
Edward Trybek Orchestrator
Henri Wilkinson Orchestrator
Jeannine Berger Post Production Supervisor
Demetrios Tzamaras Production Coordinator
François de Chateleux Production Coordinator
Loni J. Albertson Production Supervisor
Guillaume Boudeville Rigging Supervisor
Greg Loskorn Score Engineer
Greg Hayes Scoring Mixer
Noah Scot Snyder Scoring Mixer
Kelly Lake Script Supervisor
Edwin Rhemrev Set Designer
Thomas Reteuna Set Designer
Florence Putzola Set Dressing Supervisor
Mélissa Faucher Software Engineer
Andre Zweers Sound Effects Editor
Mac Smith Sound Effects Editor
Danny Ferraro Sound Recordist
Brandon Proctor Sound Re-Recording Mixer
Randy Thom Sound Re-Recording Mixer
Simon Popot Special Effects
Cécile Brossette Supervising Animator
Hichem Arfaoui Supervising Animator
Pierre Avon Supervising Animator
Dennis Leonard Supervising Sound Editor
Eric Carme VFX Artist
Marc Lamorille VFX Artist
Mika Margolles VFX Artist
Pablo Penchansky VFX Artist
Rodrigue El Hajj VFX Artist
Sergio Juan Gomez VFX Artist
Tom O'Bready VFX Artist
Brett Nystul Visual Development
Guillaume Fesquet Visual Development
Axelle De Cooman Visual Effects
Ben Fournet Visual Effects
Francois Boussard Visual Effects
François-Xavier Lepeintre Visual Effects
Pierre Lopes Visual Effects
Timo Berg Animation






















ikwilfilmskijken © 2018