War of the Worlds (2005)

Avontuur, Thriller, Sciencefiction
Ray Ferrier (Tom Cruise) is een arbeider, wonend in New Jersey. Hij is vervreemd van zijn gezin, zijn leven verloopt niet goed en hij is teveel met zichzelf bezig. Zijn eenvoudige leven wordt echter op een buitengewone en gewelddadige manier verstoord, wanneer allesvernietigende indringers hun opwachting maken. Buitenaardse wezens, die in grote aantallen zijn gekomen om de aarde te vernietigen. Terwijl zij zich een weg banen door het land en een spoor van vernietiging achter zich laten, moet Ray zijn kinderen zien te beschermen.

War of the Worlds Film Info

Score: 6.3/10 van 4435 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-06-28
Lengte: 116 Minuut / 1:56
Regisseur: Steven Spielberg
Schrijvers David Koepp, Josh Friedman.
Productie Studios: Paramount, Amblin Entertainment, Cruise/Wagner Productions, DreamWorks Pictures
Productie Land: United States of America

War of the Worlds Foto's


War of the Worlds Trailer


Tom Cruise
als Ray Ferrier
Dakota Fanning
als Rachel Ferrier
Miranda Otto
als Mary-Ann
Justin Chatwin
als Robbie Ferrier
Tim Robbins
als Harlan Ogilvy
Camillia Sanes
als News Producer
John Scurti
als Ferry Captain
Morgan Freeman
als Narrator (Voice)
Takayo Fischer
als Older Woman
Yul Vazquez
als Julio
Ann Robinson
als Grandmother
Gene Barry
als Grandfather
Daniel Eric Gold
als Conspiracy Buff
Channing Tatum
als Boy in Church (uncredited)
Dempsey Pappion
als Man in Basket
Lisa Ann Walter
als Bartender
Lenny Venito
als Manny the Mechanic
Rick Gonzalez
als Vincent
David Alan Basche
als Tim
Roz Abrams
als Herself
Marlon Young
als News Cameraman
John Eddins
als News Van Driver
Amy Ryan
als Neighbor With Toddler
Jim Hanna
als Bus Driver
James DuMont
als Well-Meaning Father
Travis Aaron Wade
als Soldier
Columbus Short
als Soldier
Tom Kenny
als SpongeBob SquarePants (voice)
Ty Simpkins
als 3 Year Old Boy
Peter E. Tasciotti
als soldier
Steven Spielberg Director
Kathleen Kennedy Producer
Colin Wilson Producer
John Williams Original Music Composer
Janusz KamiƄski Director of Photography
Michael Kahn Editor
Terri Taylor Casting
Debra Zane Casting
Rick Carter Production Design
Doug J. Meerdink Art Direction
Joanna Johnston Costume Design
Cari Finken Special Effects
H.G. Wells Novel
Norman Newberry Art Direction
Anne Kuljian Set Decoration
Andrew Menzies Art Direction
Pamela Wise Costume Supervisor
Kathryn Blondell Hair Department Head
Tony Fanning Supervising Art Director
Damian Collier Executive Producer
Paula Wagner Executive Producer
Cedar Valentine Art Department Coordinator
Randy Dutra Animation Supervisor
Jenn Emberly Animation Supervisor
Tim Harrington Animation Supervisor
Ryan Church Creature Design
Tannis Vallely Casting Associate
Robert Wojewodski Assistant Costume Designer
Donna Maloney Costume Supervisor
Amy Roth Costume Supervisor
Peter Myles Music Editor
Edward Karam Orchestrator
Conrad Pope Orchestrator
Terry Atchison Armorer
David Fencl Armorer
Frank House Armorer
Steve Karnes Armorer
Ana Maria Quintana Script Supervisor
Karl J. Weschta Armorer
Larry Zanoff Armorer
Katharine Kremp Hairstylist
Jerry DeCarlo Key Hair Stylist
Audrey L. Anzures Key Hair Stylist
Lois Burwell Makeup Department Head
Linda Grimes Makeup Artist
Kenny Myers Makeup Artist
Chris Gallaher Makeup Effects
Vance Hartwell Makeup Effects
Christian Beckman Makeup Effects
George Billinger III Camera Operator
Timmy Cruz Camera Operator
Mitch Dubin Camera Operator
Edward A. Gutentag Camera Operator
Brooks P. Guyer Camera Operator
Simon Jayes Camera Operator
Lee McLaughlin Still Photographer
Frank Masi Still Photographer
Andrew Cooper Still Photographer
Michael J. Broomberg Foley
Christopher Flick Foley
Gary A. Hecker Foley
Richard King Sound Designer
Michael W. Mitchell Sound Designer
Randy Thom Sound Designer
Aaron Glascock Sound Designer
Michael Babcock Sound Designer
Piero Mura Sound Effects Editor
Addison Teague Sound Effects Editor
Hamilton Sterling Sound Effects Editor
Anna Behlmer Sound Re-Recording Mixer
Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Richard Hymns Supervising Sound Editor
Richard King Supervising Sound Editor
James Wright Dolby Consultant
Jim Richards Gaffer
Dave Samuel Gaffer
Patrick Crane First Assistant Editor
Sam Seig First Assistant Editor
Jessica Ripka Art Department Assistant
Michael Auszura Assistant Art Director
Richard Blankenship Construction Coordinator
Brian Feola Construction Foreman
David Corral Greensman
Guy Efrat Location Scout
Jamie Grove Painter
James Clyne Production Illustrator
Val Drake Sculptor
Roy Barnes Set Designer
Christian Zimmermann Standby Painter
Owen Hooker Camera Intern
Steven Meizler First Assistant Camera
Charlie Marroquin Key Grip
Frank Boone Grip
Pam Aaron Set Costumer
Rich Andrade Set Dressing Artist
James Barron Carpenter
Kendra Levenberg Craft Service
Joel Goldes Dialect Coach
Dan Buckman Driver
Michael J. Birnkrant Picture Car Coordinator
Michael Pedraza Post Production Assistant
Stephanie Ito Post Production Supervisor
Justin B. Tolley Production Intern
John Bullard Propmaker
Stephen Caldwell Scenic Artist
Sean G. Miller Security
Patrick Brennan Sequence Supervisor
Ian Calip Set Production Assistant
Jason Phillip Johnson Software Engineer
Craig Heath Sound Recordist
Daniel Sudick Special Effects Coordinator
Kathryn Barnhardt Stand In
Vic Armstrong Stunt Coordinator
G.A. Aguilar Stunts
Maxwell R. Johnson II Transportation Captain
Tommy Tancharoen Transportation Coordinator
David Witz Unit Production Manager
Deborah Wuliger Unit Publicist
Bruce Paul Barbour Utility Stunts
Dan Moore Video Assist Operator
Michael Gleason Visual Effects Editor
Adam Somner First Assistant Director
Colin Benoit Layout
Dale E. Grahn Color Timer
Bill Almeida Best Boy Electric
Robert Allen Jr. Electrician
Russell Griffith Lighting Technician
Clay Liversidge Rigging Gaffer
Colleen Gibbons Location Manager
Tim L. Pearson Production Accountant
Candice D. Campos Production Coordinator
Gregory Alpert Production Supervisor
Robert Jackson Boom Operator
Andrew Bock First Assistant Sound Editor
Shawn Murphy Scoring Mixer
Richard Hymns Sound Editor
Derek Casari Sound Engineer
Ron Judkins Sound Mixer
Colin Campbell Digital Compositors
David Blitstein Special Effects Supervisor
Jim Milton Visual Effects
Connie Kennedy Visual Effects Coordinator
Sandra Scott Visual Effects Producer
Matthew Gratzner Visual Effects Supervisor
Judith M. Brown Studio Teachers
Christian Alzmann Visual Effects Art Director
Enrique Bilsland Mechanical Designer
Harry Lu Armorer
Pablo Helman Visual Effects
Lynn Johnson Set Medic
Michael Magill Dialogue Editor
Hugo Weng Dialogue Editor
Linda Folk ADR Editor
R.J. Kizer Supervising ADR Editor
Laura Graham ADR Editor
Doug Harlocker Property Master
Peter Gelfman Property Master
David Koepp Screenplay
Josh Friedman Screenplay
Todd Vaziri Compositor
Suzanne Fluty Costume Assistant
Kasra Farahani Costume Illustrator
Lisa Bojarski Costumer
Cookie Lopez Dresser
Linda Redmon Key Costumer
Christine Schultz Tailor
Jane Ferguson Additional Second Assistant Director
Matthew Sirianni Assistant Director
Ian Stone Second Assistant Director
Eric Richard Lasko Second Second Assistant Director
Vic Armstrong Second Unit Director
Scott Getzinger Assistant Property Master
Joseph C. Pepe Concept Artist
Patrick Johnson Construction Grip
Craig T. Shordon Decorator
Joan Winters Graphic Designer
Mark David Kersey Head Greensman
Todd MacNicholl Key Construction Grip
Kay Michaels Set Decorating Coordinator
Eugene Paul Lynch Shop Electric
Chris Baker Storyboard Artist
David Lucarelli ADR Engineer
Charleen Richards ADR Mixer
Chris Navarro ADR Recordist
James Bolt Additional Sound Re-Recording Mixer
Michael J. Broomberg Foley Artist
Randy Singer Foley Mixer
Rob Cunningham Utility Sound
Roy Augenstein Special Effects Technician
Edward Hirsh Additional Visual Effects
Dennis Muren Senior Visual Effects Supervisor
Bridget Maria Goodman VFX Artist
Kim Marks VFX Director of Photography
Delia Behpour Visual Effects Production Assistant
Casey O'Neill Stunt Double
BJ McDonnell Additional Grip
Jan Burgess Assistant Camera
Paul Candrilli Best Boy Grip
Christian J. Hollyer Camera Loader
Szymon Kaczmarek Camera Production Assistant
John Mang Dolly Grip
Jim Kwiatkowski First Company Grip
Tom Jordan Second Assistant Camera
Steve O'Hallearn Second Company Grip
Rick O'Connor CG Animator
C. Michael Easton Senior Animator
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Abdul-Majeed Moulvi Casting Assistant
Michelle Warble Wardrobe Assistant
Mark Todd Osborne Additional Colorist
Mark George Gillard Assistant Editor
Stefan Sonnenfeld Colorist
Gerald Ragland Digital Intermediate Assistant
Gary Burritt Negative Cutter
Samantha Becker Post Production Coordinator
John Crowder Assistant Location Manager
Joseph Aquino Location Assistant
Steven Carbajal Location Coordinator
Maxwell Anderson Location Production Assistant
John Williams Conductor
Emily Nilsen Additional Production Assistant
Tammy Blackburn Animal Wrangler
John Kouromihelakis Art Department Production Assistant
Bill Oaks Assistant Accountant
Larry J. Richardson Assistant Chief Lighting Technician
Jerome Zelle Assistant Craft Service
Philip A. Ramos Assistant Production Coordinator
Pete Billington CG Artist
David Devlin Chief Lighting Technician
Marshall Richard Krasser Compositing Supervisor
Dugan Beach Creature Technical Director
Lindsay MacGowan Effects Supervisor
Sue Frey Executive Assistant
Jennifer Alessi Extras Casting
Vesper Burnett Extras Casting Assistant
Michael Beaudin First Assistant Accountant
James Boniece Key Rigging Grip
Carlos DePalma Rigging Grip
Matthew Mason Key Set Production Assistant
Gaby Ortega Payroll Accountant
Jonathan M. Abrams Production Assistant
Brian Lieberz Production Driver
Brian Witten Production Executive
Monica Barraza Production Secretary
Steve Christensen Researcher
Stephanie Taubert Rotoscoping Artist
James D'Damery Jr. Second Assistant Accountant
Wayne Petrucelli Security Coordinator
Yogi Allen Technical Advisor
Deb Dalton Costume Supervisor






















ikwilfilmskijken © 2019