Zootropolis (2016)

Animatie, Avontuur, Familie, Komedie
Zootropolis is een stad als geen ander, een moderne wereld met alleen dieren. De stad bestaat uit verschillende wijken zoals de chique Sahara Square en het ijskoude Tundratown. Het is een mengelmoes van dieren uit verschillende omgevingen die samenleven. Het maakt niet uit wie of wat je bent, van de grootste olifant tot de kleinste spitsmuis. Maar wanneer de optimistische officier Judy Hopps zich aansluit bij de politie, ontdekt ze dat het niet zo makkelijk is als eerste konijn bij het politiekorps vol grote, stoere dieren. Vastberaden om zichzelf te bewijzen, grijpt ze de kans aan om een zaak op te lossen. Zelfs als dat betekent dat ze moet samenwerken met de welbespraakte, sluwe vos Nick Wilde om het mysterie op te lossen.

Zootropolis Film Info

Score: 7.7/10 van 7925 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2016-02-11
Lengte: 109 Minuut / 1:49
Regisseurs: Byron Howard, Rich Moore.
Schrijvers Jared Bush, Phil Johnston.
website: http://movies.disney.com/zootopia
Productie Studios: Walt Disney Animation Studios, Walt Disney Pictures
Productie Land: United States of America


Zootropolis Trailer


Ginnifer Goodwin
als Judy Hopps (voice)
Jason Bateman
als Nick Wilde (voice)
Shakira
als Gazelle (voice)
Idris Elba
als Chief Bogo (voice)
Octavia Spencer
als Mrs. Otterton (voice)
J.K. Simmons
als Mayor Leodore Lionheart (voice)
Alan Tudyk
als Duke Weaselton (voice)
Jenny Slate
als Assistant Mayor Dawn Bellwether (voice)
Bonnie Hunt
als Bonnie Hopps (voice)
Don Lake
als Stu Hopps (voice)
Tom Lister Jr.
als Finnick (voice)
Tommy Chong
als Yax (voice)
Kristen Bell
als Priscilla (voice)
Katie Lowes
als Dr. Madge Honey Badger (voice)
Josh Dallas
als Frantic Pig (voice)
John DiMaggio
als Jerry Jumbeaux Jr. (voice)
Nate Torrence
als Officer Benjamin Clawhauser (voice)
Maurice LaMarche
als Mr. Big (voice)
Kath Soucie
als Young Nick (voice)
Mark Smith
als Officer McHorn (voice)
Rich Moore
als Doug (voice)
Byron Howard
als Bucky Oryx-Antlerson / Travis (voice)
Jared Bush
als Pronk Oryx-Antlerson (voice)
Della Saba
als Young Hopps (voice)
Phil Johnston
als Gideon Grey (voice)
Gita Reddy
als Nangi (voice)
Jesse Corti
als Mr. Manchas (voice)
Leah Latham
als Fru Fru (voice)
Peter Mansbridge
als Peter Moosebridge (voice)
Josie Trinidad
als Landlady (voice)
John Lavelle
als Mouse Foreman (voice)
Evelyn Wilson Bresee
als Additional Voices (voice)
Hewitt Bush
als Additional Voices (voice)
Jill Cordes
als Additional Voices (voice)
Madeleine Curry
als Sharla / Gareth / Hippo kid (voice)
Terri Douglas
als Additional Voices (voice)
Melissa Goodwin Shepherd
als Angry Mouse (voice)
Zach King
als Guard Wolf / Additional Voices (voice)
Dave Kohut
als Additional Voices (voice)
Raymond S. Persi
als Flash (voice)
Fuschia!
als Drill Sergeant (voice)
Jeremy Milton
als Additional Voices (voice)
Pace Paulsen
als Additional Voices (voice)
Fabienne Rawley
als Additional Voices (voice)
Bradford Simonsen
als Additional Voices (voice)
Claire K. Smith
als Additional Voices (voice)
Jackson Stein
als Additional Voices (voice)
David A. Thibodeau
als Additional Voices (voice)
Hannah G. Williams
als Additional Voices (voice)
Vassos Alexander
als Moosos Alexander (voice)
Ricardo Boechat
als Boi Chá (voice)
David Campbell
als David Koalabell (voice)
Koura Kazumasa
als Michael Tanukiyama (voice)
Byron Howard Director
Clark Spencer Producer
Jared Bush Screenplay
Byron Howard Story
Matthias Lechner Art Direction
Anthony DeRosa Animation
Stephen Null Lighting Artist
Chris Patrick O'Connell Modeling
Florian Perret Modeling
Osiris Pérez Technical Supervisor
Gregory Smith Technical Supervisor
Dave Hardin Animation
Andrew Jennings Technical Supervisor
Morgan R. Kelly Animation
Dave K. Komorowski Art Department Coordinator
Kevin MacLean Animation
Maia Neubig Technical Supervisor
Zach Parrish Animation
Navin Pinto Technical Supervisor
Eric Provan Modeling
Nicklas Puetz Technical Supervisor
Manuel Arenas Visual Development
Rich Moore Director
Monica Lago-Kaytis Associate Producer
Bradford Simonsen Associate Producer
John Lasseter Executive Producer
Phil Johnston Screenplay
Jared Bush Story
Rich Moore Story
Josie Trinidad Story
Jim Reardon Story
Phil Johnston Story
Jennifer Lee Story
Michael Giacchino Original Music Composer
Jeremy Milton Editor
Fabienne Rawley Editor
Jamie Sparer Roberts Casting
David Goetz Production Design
Jared Bush Co-Director
Lauren Albers Lighting Supervisor
Jenny Bettis Script Supervisor
Heather Blodget Supervisor of Production Resources
Holly E. Bratton Production Supervisor
Kelly Eisert Production Supervisor
Nathan Curtis Lighting Supervisor
Jeff Chasin Production Manager
Kelly Feeg Production Supervisor
Jennifer Gandrup Visual Development
Jennifer Gandrup Set Production Assistant
Tucker Gilmore Production Supervisor
Christopher Kracker Production Supervisor
Nathan Massmann Production Supervisor
Albert Ramirez Production Supervisor
Debbie G. Yu Production Supervisor
Stephanie Hachem Production Supervisor
James E. Hasman Animation Supervisor
Ruth Strother Production Supervisor
Nicholas Russell Production Supervisor
Leah Latham Production Supervisor
Bérénice Robinson Executive In Charge Of Post Production
David Okey Post Production Supervisor
David Okey Production Supervisor
Brett M. Albert Visual Development
Chris Hubbard Storyboard Designer
Jeremy Spears Storyboard Designer
Justin Cram Visual Development
James Finn Visual Development
Mac George Visual Development
Andrew Edward Harkness Visual Development
Shiyoon Kim Visual Development
Jim Martin Visual Development
Borja Montoro Visual Development
Rick Moore Visual Development
Nick Orsi Visual Development
Armand Serrano Visual Development
Scott Watanabe Visual Development
Steve Bedaux Sound Recordist
Chris Chae Sound Recordist
Christopher Flick Foley Editor
Willard Overstreet Foley Editor
Ronni Brown Foley
Scott Curtis Foley
Mary Jo Lang Foley
Alyson Dee Moore Foley
John Roesch Foley
Jeremy Bowker Sound Effects Editor
Lee Gilmore Sound Effects Editor
Jack Whittaker Sound Effects Editor
Addison Teague Supervising Sound Editor
Addison Teague Sound Designer
Gabriel Guy Sound Re-Recording Mixer
Jacob Riehle Supervising Dialogue Editor
David E. Fluhr Sound Re-Recording Mixer
Edgar Meza Sound Engineer
Steve Morris Sound Engineer
Steve Schatz Mix Technician
Lynn Sable First Assistant Sound Editor
Carrie Perry Schedule Coordinator
Phil Hadaway ADR & Dubbing
Daniel Laurie ADR Supervisor
Scott Levine Sound Engineer
Olun Riley Lighting Artist
Jason MacLeod Lighting Artist
Logan Gloor Lighting Artist
Yezi Xue Lighting Artist
Elizabeth Willy Lighting Artist
Ka Yaw Tan Lighting Artist
Chris Springfield Lighting Artist
Heekyung Shin Lighting Artist
Wally Schaab Lighting Artist
Ellen Poon Lighting Artist
Alex Nijmeh Lighting Supervisor
Chadwick Orr Lighting Artist
Jorge Obregon Lighting Artist
Derek Nelson Lighting Artist
Jonathan Navarro Lighting Artist
Sarah Moore Lighting Artist
Kévin Monnier Lighting Artist
Angela McBride Lighting Artist
Roger Lee Lighting Artist
Kelly Kin Lighting Artist
Jongo Lighting Artist
Jeff Gipson Lighting Artist
Rob Engle Lighting Artist
Kaori Doi Lighting Artist
Justin Dobies Lighting Artist
Ryan DeYoung Lighting Artist
Gregory Culp Lighting Artist
Alexandre Cazals Lighting Artist
Iveth Bueno Lighting Artist
Terri Douglas ADR Voice Casting
Mary Howie Animation Production Assistant
Nathan Engelhardt Animation Supervisor
Jennifer Hager Animation Supervisor
Kira Lehtomaki Animation Supervisor
Chad Sellers Animation Supervisor
Robert Christian Huth Animation Supervisor
Ricky Arietta Software Engineer
Alberto Abril Animation
Abraham Aguilar Animation
Manuel Aparicio Animation
Doug Bennett Animation
Tony Bonilla Animation
Darrin Butters Animation
Chris Capel Animation
Tony Chau Animation
Andrew Chesworth Animation
Youngjae Choi Animation
Shawn Clark Animation
Christopher Cordingley Animation
Trent Correy Animation
Patrick Danaher Animation
Marat Davletshin Animation
Riannon Delanoy Animation
Daniel Edwards Animation
Jeffrey Engel Animation
Isaak Fernandez Animation
Chadd Ferron Animation
Jason Figliozzi Animation
Andrew Ford Animation
Michael Franceschi Animation
Jacob Frey Animation
Derek Friesenborg Animation
Mario Furmanczyk Animation
Jorge Garcia Animation
Daniel Gonzales Animation
Jason Herschaft Animation
Ryan Hobbiebrunken Animation
Darrell W. Johnson Animation
Michael Kiely Animation
Bert Klein Animation
Mike Klim Animation
Jackie Koehler Animation
Andrew Lawson Animation
Hyun Min Lee Animation
David Lisbe Animation
Kelly McClanahan Animation
Matthew Meyer Animation
Mark Mitchell Animation
Prothais Nicolas Animation
Ryan Page Animation
Daniel Martín Peixe Animation
Bobby Pontillas Animation
Mitja Rabar Animation
Svetla Radivoeva Animation
Joel Reid Animation
Brian D. Scott Animation
Benson Shum Animation
Justin Sklar Animation
Josh Slice Animation
Alexander Snow Animation
David Stodolny Animation
Wes Storhoff Animation
Philip To Animation
Wayne Unten Animation
Vitor Vilela Animation
Amanda Wagner Animation
Justin Weber Animation
Geoff Wheeler Animation
Jeff Williams Animation
Mark Williams Animation
John Wong Animation
Michael Woodside Animation
Nara Youn Animation
Shaofu Zhang Animation
Allen Ostergar Animation
Brian Menz Animation
Jorge Ruiz Animation
Minor Gaytan Animation
Valentín Amador Animation
Adam DesCombes Assistant Editor
Cymbre Walk Casting Associate
Sarah Raoufpur Casting Assistant
Sergi Caballer Character Modelling Supervisor
Cory Loftis Character Designer
Tomas Costanza Additional Music
Christopher Evart Creature Technical Director
Scott Peters Creature Technical Director
Mike Navarro Creature Technical Director
Peter Megow Creature Technical Director
Hubert Leo Creature Technical Director
Theresa Latzko Creature Technical Director
Luis San Juan Pallares Creature Technical Director
Ricardo Nadu Creature Technical Director
William D. Kastak Creature Technical Director
Mary Twohig Creature Technical Director
Erik Eulen Creature Technical Director
Iker J. de los Mozos Creature Technical Director
Esther Trilsch Creature Technical Director
Jesus Canal Creature Technical Director
Mitchell Counsell Creature Technical Director
Jason M. Robinson Creature Technical Director
Elise Aliberti Development Manager
Oren Peleg Development Manager
Felicity Trevino Development Manager
Scott Hummel Development Manager
Eliot Milbourn Digital Intermediate
Gabriel Stewart Digital Intermediate
Cristian Moras Digital Compositors
Cristian Moras Lighting Artist
Brian Leach Lighting Director
Vijoy Gaddipati Visual Effects Technical Director
James DeValera Mansfield Visual Effects Designer
Mary Meacham Opening/Ending Animation
Michael Guttman Layout
Tom Body Finance
Frank William Knittel Finance
Linda Y. Matsuoka Finance
John Wheeler First Assistant Editor
Serge Sretschinsky Supervising Technical Director
Renato Dos Anjos Animation Manager
Diane Howard Publicist
Blair Bradley Lighting Coordinator
Blair Bradley Layout
Allen Blaisdell Layout
Jahkeeli Garnett Layout
Juan E. Hernandez Layout
Tyler J. Kupferer Layout
Kevin Lee Layout
Matt Lee Layout
Terry Moews Layout
Rick Moore Layout
Lindsey St. Pierre Layout
Matsune Suzuki Layout
Kendra Vander Vliet Layout
David Wainstain Layout
Troy Griffin Layout
Michael Talarico Layout
Cory Rocco Florimonte Layout
Joaquin Baldwin Layout
Tamara Alejandra Faralla Layout
Amol Sathe Lighting Supervisor
Mark Siegel Lighting Supervisor
Gina Warr Lighting Supervisor
Diana J. Zeng Lighting Supervisor
Chika Saito Modeling
Punn Wiantrakoon Modeling
Irene Matar Modeling
Stephen M. Davis Music Editor
Earl Ghaffari Music Editor
Andrew Synowiec Musician
Karl Vincent Musician
Norman Ludwin Musician
Mark LeVang Musician
Eric Bradley Musician
Greg Whipple Musician
Jeff Bunnell Musician
Cameron Patrick Musician
Tim Simonec Orchestrator
Robert Elhai Orchestrator
Katie Amanek Other
Mark Gasbarro Musician
Brian Estrada Post-Production Manager
Mariel Song Animation Production Assistant
Sarah Kambara Animation Production Assistant
Nicholas Ellingsworth Animation Department Coordinator
David A. Thibodeau Production Coordinator
Derek Manzella Production Coordinator
Cameron Stephens Production Coordinator
David J. Suroviec Rigging Supervisor
Joel Iwataki Scoring Mixer
Rik Bomberger Systems Administrators & Support
Thomas Greer Systems Administrators & Support
Steven Seed Systems Administrators & Support
Galen Muir Systems Administrators & Support
Kate Kirby-O'Connell Simulation & Effects Artist
Monique Donnelly Musician
Vangie Gunn Musician
Royce Reynolds Musician
Patrick Kelly Software Engineer
Meghan Gillet Software Engineer
Garret Sakura Software Engineer
Joanna Zeta Software Engineer
Ralf Habel Software Engineer
Peter Kutz Software Engineer
Katie Tucker-Fico Stereoscopic Coordinator
John Ripa Leadman
Marc Smith Leadman
Kevin C. Constantine Systems Administrators & Support
Kimberly M. Rios Systems Administrators & Support
Jay D. Hilliard Systems Administrators & Support
Tony Chai Visual Effects Technical Director
Dexter Cheng Visual Effects Technical Director
Gabriela Hernandez Visual Effects Technical Director
Brandon Lee Jarratt Visual Effects Technical Director
Kimberly W. Keech Visual Effects Technical Director
Lauralea Otis Visual Effects Technical Director
Abraham Franklin Tseng Visual Effects Technical Director
Sara Drakeley Visual Effects Technical Director
Christopher Otto Gallagher Visual Effects Technical Director
Rebecca Vallera-Thompson Visual Effects Technical Director
Nadim Sinno Visual Effects Technical Director
Natt Mintrasak Visual Effects Technical Director
Norman Moses Joseph Visual Effects Technical Director
Stella Hsin-Huei Cheng Visual Effects Technical Director
Ernest J. Petti Technical Supervisor
Gisel A. Calvo Systems Administrators & Support
Carlos C. Estiandan Systems Administrators & Support
Annamarie Fuchs Systems Administrators & Support
Michael M. Fukumoto Systems Administrators & Support
Amindra Jayasinghe Systems Administrators & Support
Teal Owyang Systems Administrators & Support
Michael J. Dobson Systems Administrators & Support
Jessica Kain Systems Administrators & Support
Kevin P. Nolte Systems Administrators & Support
Dominick Certo Temp Music Editor
Tommy Holmes Temp Music Editor
Claudia Chung Visual Effects
Scott Kersavage Visual Effects Supervisor
Jeff Kryka Orchestrator
Nathan Warner Director of Photography
Peter DeSève Visual Development






















ikwilfilmskijken © 2018