Sheri Moon Zombie als Charly | |
Richard Brake als Doom-Head | |
Meg Foster als Venus Virgo | |
Malcolm McDowell als Father Murder | |
Daniel Roebuck als Pastor Victor | |
Lawrence Hilton-Jacobs als Panda Thomas | |
Jeff Daniel Phillips als Roscoe Pepper | |
Andrea Dora als Trixie | |
Ginger Lynn Allen als Cherry Bomb | |
Jane Carr als Sister Serpent | |
Judy Geeson als Sister Dragon | |
Kevin Jackson als Levon Wally | |
Pancho Moler als Sick-Head | |
David Ury als Schizo-Head | |
Lew Temple als Psycho-Head | |
Torsten Voges als Death-Head | |
Elizabeth Daily als Sex-Head | |
Tracey Walter als Lucky Leo | |
Michael 'Red Bone' Alcott als Fat Randy | |
Esperanza América als Snoopy | |
Devin Sidell als Georgina | |
Gabriel Pimentel als Brumaire | |
W.F. Bell als Goon #2 | |
Butch Von Dreaux als Goon #3 | |
Caleb West als Goon #4 | |
Alyssa Perper als Mechanic | |
Megan Albertus als Murder Lounge Girl | |
Kara Gibson als Murder Lounge Girl | |
Sandra Rosko als Murder Lounge Girl | |
Shawn Rougeron als Murder Lounge Girl | |
Jermain Hollman als Goon |
Rob Zombie | Director |
Rob Zombie | Writer |
John 5 | Music |
Sarah Martin | Co-Producer |
Joe Aliberti | Executive Producer |
Robert Rhine | Executive Producer |
David Daniel | Director of Photography |
Robert Ogden Barnum | Executive Producer |
Brian Slagel | Executive Producer |
Chris Harris | Music |
Rob Zombie | Music |
Mike Elliott | Producer |
Luke Taylor | Executive Producer |
Rob Zombie | Producer |
Andy Gould | Producer |
Nicole Arbusto | Casting |
Greg Holstein | Executive Producer |
Alice Xandra Thirteen | Executive Producer |
Siobhan O'Brien | Set Decoration |
Patrick DePeters | Executive Producer |
Matthew Perniciaro | Producer |
Glenn Garland | Editor |
Rodrigo Cabral | Production Design |
Blayne Fender | Executive Producer |
Bob Marlette | Music |
Kevin Houlihan | Art Direction |
Chris Woody McElroy | Executive Producer |
Eddie Vaisman | Producer |
Carrie Grace | Costume Design |
Albert T. Dickerson III | Executive Producer |
Kathryn Robson | Co-Producer |
Matt Mandarino | Co-Producer |
Bradley Curneal | Executive Producer |
Matthew Helderman | Executive Producer |
Buddy Patrick | Executive Producer |
Glenn Garland | Co-Producer |
Kevin Scott Frakes | Executive Producer |
Michael Sherman | Producer |
Eugene Armencha | Visual Effects Supervisor |
Germicka Barclay | Hairstylist |
Michael Kaleta | Boom Operator |
Steven Iba | Supervising Sound Editor |
Michelle Chung | Makeup Department Head |
Pavy Olivarez | Hairstylist |
Renetta G. Amador | Script Supervisor |
BJ McDonnell | Steadicam Operator |
David Leite | Key Grip |
Matt Blackshear | Digital Intermediate |
Alicia Ast | Set Costumer |
Josh Spooner | Visual Effects Coordinator |
Matt Donaldson | Assistant Property Master |
Jen Singleton | Key Hair Stylist |
Chris David | Sound Re-Recording Mixer |
Ian Vertovec | Digital Intermediate |
Tom Rowland | Music Supervisor |
Gene Page | Still Photographer |
Eric Offin | Sound Effects Editor |
Zara Park | Digital Intermediate |
Steven Addair | Visual Effects Producer |
Tara Sanovich | Costume Supervisor |
Peter M. Green | Visual Effects Producer |
Thomas Spence | Property Master |
Micaela Cain | Foley Editor |
Traci E. Smithe | Hair Department Head |
Brad Grimmett | Camera Operator |
Jeff Cummings | Visual Effects Editor |
Monique Eissing | Digital Intermediate |
Fredrick Faith | Set Costumer |
Xander Lott | Dialogue Editor |
Liz Mendoza | Key Makeup Artist |
William Clark Coit III | Location Manager |
Danny Park | Production Coordinator |
Albert T. Dickerson III | Unit Production Manager |
Charissa McLain | Production Coordinator |
Lucas Cotterman | Location Manager |
Jan Kikumoto | Post Production Supervisor |
Wayne Toth | Special Effects Makeup Artist |
Adrienne Lynn | Special Effects Makeup Artist |
Bart Mixon | Special Effects Makeup Artist |
James Parnell | Assistant Sound Editor |
Lauren Shaw | Stunt Double |
Renae Moneymaker | Stunt Double |
Blake Hooks | Second Assistant "B" Camera |