Allegiant (2016)

Avontuur, Sciencefiction, Actie, Mysterie
In The Divergent Series: Allegiant wagen Tris en Four zich in de wereld buiten het hek. Zij worden echter al snel in hechtenis genomen door een mysterieuze organisatie, die bekend staat als 'The Bureau of Genetic Welfare'.

Allegiant Film Info

Score: 6.1/10 van 5578 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2016-03-09
Lengte: 121 Minuut / 2:1
Regisseur: Robert Schwentke
Schrijvers Stephen Chbosky, Adam Cooper, Bill Collage, Noah Oppenheim.
website: http://thedivergentseries.movie
Productie Studios: Mandeville Films, Summit Entertainment, Lionsgate, Red Wagon Entertainment
Productie Land: United States of America


Allegiant Trailer


Shailene Woodley
als Beatrice "Tris" Prior
Theo James
als Tobias "Four" Eaton
Zoë Kravitz
als Christina
Miles Teller
als Peter Hayes
Jeff Daniels
als David
Naomi Watts
als Evelyn Johnson-Eaton
Ansel Elgort
als Caleb Prior
Octavia Spencer
als Johanna Reyes
Keiynan Lonsdale
als Uriah Pedrad
Daniel Dae Kim
als Jack Kang
Maggie Q
als Tori Wu
Bill Skarsgård
als Matthew
Jonny Weston
als Edgar
Nadia Hilker
als Nita
Andy Bean
als Romit
Ray Stevenson
als Marcus Eaton
Mekhi Phifer
als Max
Joseph David-Jones
als Hollis
Ashley Judd
als Natalie Prior
Xander Berkeley
als Phillip
Parisa Johnston
als Regina
Rebecca Pidgeon
als Sarah
Konrad Howard
als Jasper
Theo Howard
als Eulis
Lucella Costa
als Laura
Amy Parrish
als Zoe
Ken DuBois
als Tom
Janet McTeer
als Edith Prior
Thomas Blake Jr.
als Fringe Father
Julie Ivey
als Fringe Parent
Kyle Clements
als Factionless Guard
Hannah Alligood
als Crush Girl #2
Autumn Dial
als Groupie Babe #1
Courtney Hope
als Anna
Ian Belgard
als Young Four
Timothy Carr
als Bureau Army (uncredited)
Douglas Wick Producer
Mary Vernieu Casting
Marlene Stewart Costume Design
Florian Ballhaus Director of Photography
Steve Boeddeker Sound Designer
Stella Vaccaro Set Designer
Doc Kane ADR Mixer
Alec Hammond Production Design
Barry H. Waldman Executive Producer
Barry H. Waldman Unit Production Manager
Patrick Loungway Second Unit Director of Photography
Dov Samuel Assistant Editor
Diane Heller Key Makeup Artist
Neil Burger Executive Producer
Stephen Chbosky Screenplay
Lucy Fisher Producer
Stuart Levy Editor
Stefen Fangmeier Visual Effects Supervisor
David Hoberman Executive Producer
David Swayze Concept Artist
Daniel J. Lester Assistant Costume Designer
Randall Poster Music Supervisor
Venus Kanani Casting
Jean Claude Leuyer Utility Stunts
David Lucarelli ADR Recordist
Charleen Richards ADR Mixer
Robert Schwentke Director
Adam Cooper Screenplay
Bill Collage Screenplay
Kathy Lucas Set Decoration
Todd Lieberman Executive Producer
Alan Hook Supervising Art Director
Matthew Wood Supervising Sound Editor
Donna Sloan Executive In Charge Of Production
Shane Carruth Other
Mark Allen Hicks Utility Stunts
John Coven Storyboard Artist
Yan Dron Utility Stunts
Gary Rizzo Sound Re-Recording Mixer
Barbara Harris ADR Voice Casting
Reuben Langdon Utility Stunts
Roel Failma Utility Stunts
Margie O'Malley Foley
Raj Rihal Concept Artist
Beau Borders Sound Re-Recording Mixer
Pierre Buffin Senior Visual Effects Supervisor
Michael Duisenberg Utility Stunts
Thomas Lappin "A" Camera Operator
Kasra Farahani Concept Artist
Joseph Trapanese Original Music Composer
Richard King Utility Stunts
Reid Harper Utility Stunts
Noah Oppenheim Screenplay
Max Calder Utility Stunts
Michael Li Utility Stunts
David Conk Utility Stunts
Joshua Lamboy Utility Stunts
Edouard F. Henriques Makeup Department Head
Vincent Cirelli Visual Effects Supervisor
Sarah Forrest Set Designer
Pouya Shahbazian Producer
Salar Ghajar Utility Stunts
Veronica Roth Novel
Sam Zeines Music Editor
Julie Hannum Location Manager
Tanera Marshall Dialect Coach
Denny Caira Transportation Coordinator
Tim Croshaw Set Designer
Ilona Blyth Visual Effects Coordinator
Jwaundace Candece Utility Stunts
C. Scott Baker Set Designer
Eric Frazier Special Effects Supervisor
Raven-Danielle Baker Utility Stunts
Paul Butterworth Visual Effects Supervisor
Max Leonard Visual Effects Producer
Troy Faruk Utility Stunts
Alicia Accardo Script Supervisor
Chris O'Hara Stunt Coordinator
Keith Adams Utility Stunts
Bob Moore Jr. Set Costumer
Murray Close Still Photographer
Joshua Davis Gaffer
Tim LeDoux Visual Effects Supervisor
Jason Sanford Visual Effects Producer
Allan Magled Visual Effects Supervisor
Allan Magled Visual Effects Producer
Kirsty Millar Visual Effects Supervisor
Robert Shoup Sound Effects Editor
David C. Hughes Sound Effects Editor
Michael Minkler Sound Re-Recording Mixer
Scott Dougan Art Direction
Sean Haley Set Costumer
Greg John Callas Construction Coordinator
Yolanda Toussieng Hair Department Head
Gee Alexander Utility Stunts
Mayumi Konishi-Valentine Set Designer
Otniel Gonzalez Armorer
Erika A. McKee Visual Effects Producer
Alex McCarroll Art Direction
Christian Prejza Digital Intermediate Producer
Lisa J. Levine ADR & Dubbing
Lisa J. Levine ADR Editor
Pavel Pranevsky CG Supervisor
Pimentel A. Raphael Animation Supervisor
Jason Bath Visual Effects Producer
Jane Wuu Set Designer
Michal Bigger Makeup Artist
Mike Tyson Rigging Gaffer
John Bankson Property Master
Richard Schoen Costume Supervisor
Craig Frosty Silva Utility Stunts
Andy Kaplan Digital Intermediate
Andrea Gard Foley
James Madigan Second Unit Director
Shannon Leigh Olds Visual Effects Editor
Mika Saito Production Supervisor
Toni Atterbury Unit Publicist
Chris Culliton Gaffer
David J. Thompson Steadicam Operator
David J. Thompson "B" Camera Operator
Thom Whitehead Digital Intermediate
Bryan Pennington Dolby Consultant
Ryan Trygstad Hairstylist
T. Ryan Mooney Utility Stunts
Derek Casari ADR Engineer
Tony Bacigalupi First Assistant Editor
David Massachi Additional Editor
Adam O'Brien-Locke Visual Effects Producer
Paul Lacovara Stunt Double
Steve Rummenie Utility Stunts
Amy Lynn Tuttle Utility Stunts
Darek Gogol Storyboard Artist
Craig Shoji Concept Artist
Amy Lynn Umezu Storyboard Artist
Trey Turner Assistant Sound Editor
Dean Bailey Utility Stunts
Jacob Chambers Utility Stunts
Jenn A. Harris Stunt Double
Tony McFarr Utility Stunts
Cheryl Daniels Key Hair Stylist
Claudia Humburg Makeup Artist
Wyatt Belton Hairstylist
Fabrice Lett Visual Effects Producer
Julia Enescu Associate Producer
John Wildermuth Co-Producer
John Wildermuth First Assistant Director
Charlie Morrison Co-Producer
Chloe Lipp Art Department Coordinator
Nick DeKay Utility Stunts
Nick Stanner Utility Stunts
Les Morgan Set Costumer
Scott Hunter Utility Stunts
Debbi Bossi Associate Producer
Jennifer Hammond Orchestrator
Laurent Spillemaecker Visual Effects Supervisor
Danny Molaschi Costumer
Rachel Block Assistant Art Director
Christopher Barnett ADR & Dubbing
Christopher Barnett ADR Supervisor
Bob Fisher Utility Stunts
Bobby Jordan Stunts
Bobby Jordan Utility Stunts
Don Steinberg First Assistant "B" Camera
David Butterworth Orchestrator
Peter J. Devlin Production Sound Mixer
Kevin Cerchiai Boom Operator
Mark Swenson Travel Coordinator
Jessica Kivnik Script Coordinator
Eric Laudadio Camera Operator
Sebastien Francoeur CG Supervisor
Pascal Rigaud VFX Editor
Tom Wood VFX Supervisor
Frank Rinella Foley Supervisor
Ronni Brown Foley
Keith Splinter Davis Utility Stunts
Cole Darby Visual Effects Coordinator
Sara Bourque Visual Effects Coordinator
Adam Pere Visual Effects Coordinator
Nikki Tomlinson Utility Stunts
Richard Sutherland CGI Supervisor
Ran Sieradzki Animation
Chris LeDoux Visual Effects Supervisor
Ben Aycrigg Utility Stunts
Kelly Bellini Utility Stunts
Marcelle Coletti Utility Stunts
Kevin Dyer Utility Stunts
Reece Fleetwood Utility Stunts
Jeremy Fry Utility Stunts
Crystal Hooks Utility Stunts
Marcus Lewis Utility Stunts
Jared Losano Utility Stunts
Christopher Tardieu Utility Stunts
Jaye Tyroff Utility Stunts
Rachel Litz Visual Effects Editor
Jeremy Robert Visual Effects Supervisor
Jarek Gorczycki Best Boy Electric
Craig Vaccaro Key Rigging Grip
Riva Cahn Thompson Casting Associate
Valerie Laven-Cooper Assistant Costume Designer
Deaundra Harris-Metzger Hairstylist
Duane Saylor Makeup Artist
Preston Ryon Camera Operator
Josh Novak Animation Director
Oded Raz CG Supervisor
Colin Ebbeson CG Supervisor
Raphael Letertre CG Supervisor
Gabriel Saint-Aubin Sequence Supervisor
Jonathan Larose Sequence Supervisor
Simon Leclair Sequence Supervisor
Brendan Seals Sequence Supervisor
Céline Zapater VFX Editor
Nick Bernardi Visual Effects Coordinator
Octevia Robertson Visual Effects Coordinator
Lorna Kidjo Visual Effects Coordinator
Louis-Charles Lapointe Visual Effects Coordinator
Mickey Levy Visual Effects Producer
Patrice Cormier Visual Effects Producer
Claudia Butenberg Visual Effects Producer
Mark Stasiuk Visual Effects Supervisor
Nhat Phong Tran Visual Effects Supervisor
James Spencer Dialogue Editor
Lizzy Jane Klein Researcher
Richard Jacobs Special Effects Technician
Josh Mueller Utility Stunts
Josh Diogo Utility Stunts
Haley Nott Utility Stunts
Maya Santandrea Utility Stunts
Eric Benson Utility Stunts
Justin Brunett Animation
Ngan Chung Animation
Meghan Grube Animation
Andrew Zink CG Supervisor
Adam Lytle Utility Stunts
Alexandre Cancado 2D Supervisor
Charlie Marroquin Key Grip
Kimberly Patrick Foley Editor
Christina Fong Second Assistant Director
Valerie T. O'Brien Key Costumer
Nicholas Hayner Utility Stunts
Donny Carrington Utility Stunts
John France Set Dresser
Michael Yahn Utility Stunts
Jason Charles Hill Utility Stunts
Chad Pruett Special Effects Technician
Remington Steele Utility Stunts
Bayland Rippenkroeger Utility Stunts
Jessica Merideth Utility Stunts
Daniel Hargrave Stunts
Daniel Hargrave Stunt Double
Niko Nedyalkov Utility Stunts
Brian Philpot Utility Stunts
Curtis Lyons Utility Stunts
Jon Walker Schmidt Utility Stunts
John J. Shim Utility Stunts
Ryan Stratis Utility Stunts
Alessandro Folchitto Utility Stunts
Olivier Blanchet Compositing Supervisor
Vaughn Arnup Roto Supervisor
Matt Philliben Utility Stunts
Etienne Poulin St-Laurent Matchmove Supervisor
Celena Shackelford Cater Studio Teacher
Justin Johnson Digital Effects Supervisor
Rocco Gioffre Matte Painter
Kelly McCarthy Visual Effects Producer
Samantha Smith McGrady Additional Second Assistant Director
Paula Stier Production Coordinator
Emily Rice Post Production Accountant
Travis Scott Merrill Ager/Dyer
Richard Gould Foley Editor
Michael Goldberg Assistant Editor
Aaron Barclay Compositing Supervisor
Kirsten Marbert Casting Assistant
Dhamindra Jeevan Matte Painter
Mai-Anh Tran Matte Painter
Matthieu Veillette Matte Painter
Jeffrey Gladu Payroll Accountant
Tim Richeson Rigging Grip
Peter Byrne First Assistant "A" Camera
Katye Kalivoda Additional Second Assistant Director
Diane J. Harriday Seamstress
Daniel Wurschl Second Assistant "B" Camera
Stephanie Herrera Ager/Dyer
Ron Segro Post Production Accountant
Éric Hamel Matte Painter
Tom McHattie Compositing Supervisor
Jonathan Gesinski Storyboard Artist
Derek Alfonso Utility Stunts
Vincent Fiere Matte Painter
Matt Greig Compositing Artist
Norah Mulroney Compositing Artist
Tyson Donnelly Compositing Lead
Cyril Balavoine VFX Artist
Francois Croteau Matte Painter
Antoine Goncalves Matte Painter
Charlotte Lee Set Decoration Buyer
Jason Shupe Utility Stunts
Charles Arnold Grip
Jeremy Wisham Grip
Shane Rabey Compositing Artist
Marco Capparelli Lead Animator
Nick Haines-Stiles Best Boy Grip
Casey D. Noel Special Effects Technician
David Halagarda Assistant Production Coordinator
James McGrady Second Second Assistant Director
John Wonser Special Effects Technician
Chad Bowman Utility Stunts
Rufus Rosendo Second Assistant Accountant
Matthew K. Grigsby Production Accountant
John Mann Storyboard Artist
Larry Scott Greensman
Susan Immomen Compositing Artist
Gary Peebles Utility Stunts
Tracy Browne First Assistant Accountant
Alan D'Antoni Utility Stunts
Kyle McDuffie Utility Stunts
Jeremy Conner Utility Stunts
Ashley Rae Trisler Utility Stunts
Jeannette Browning ADR Recordist
Daniel Norris Utility Stunts
Antjuan Rhames Utility Stunts
Mujia Liao Matte Painter
Todd Rogers Terry Utility Stunts
Jessica Nam Utility Stunts
Chad Wheeler Additional Second Assistant Director
Nate Hitpas Utility Stunts
Spencer Mulligan Utility Stunts
R. Matthew Scheib Utility Stunts
Alex Hashioka Utility Stunts
Eric Sherlin Set Dresser
Miles Brew Utility Stunts
Josh Azzopardi Rotoscoping Artist
Will Hackett Rotoscoping Artist
Kate Pulley Additional Second Assistant Director
Judy Chang Seamstress
Judy Chang Costumer
Dante Ha Utility Stunts
Thabo Mokgotho Rigging Grip
Josh Hulands Compositing Artist
Gaytra Arnold Second Assistant Accountant
Samantha Combaluzier Matte Painter
Matthew Wynne Compositing Artist
Wallace Frick Transportation Captain






















ikwilfilmskijken © 2021