5.4

Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004)

Avontuur, Actie, Horror, Thriller
Een farmaceutisch bedrijf stuurt een groepje wetenschappers naar de jungle van Borneo om te zoeken naar een zeldzame zwarte orchidee. Deze plant bevat volgens de legende de sleutel tot de eeuwige jeugd. Wat de onderzoekers echter niet weten is dat de orchideeën al gebruikt worden door tientallen hongerige anaconda's, die vanwege de krachtige plant zijn uitgegroeid tot onverwoestbare moord- en vreetmachines.

Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid Film Info

Score: 5.4/10 van 658 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-08-26
Lengte: 97 Minuut / 1:37
Regisseur: Dwight H. Little
Schrijvers Edward Neumeier, Michael Miner, John Claflin, Daniel Zelman.
Productie Studios: Middle Fork Productions, Screen Gems
Productie Land: United States of America

Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid Foto's


Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid Trailer


Johnny Messner
als Bill Johnson
KaDee Strickland
als Sam Rogers
Morris Chestnut
als Gordon Mitchell
Eugene Byrd
als Cole Burris
Matthew Marsden
als Dr. Jack Byron
Nicholas Gonzalez
als Dr. Ben Douglas
Karl Yune
als Tran
Salli Richardson-Whitfield
als Gail Stern
Andy Anderson
als John Livingston
Nicholas Hope
als Christian Van Dyke
Peter Curtin
als Lawyer
Denis Arndt
als CEO
Mark Warner Editor
Terry Ryan Costume Design
Justine Baddeley Casting
Edward Neumeier Screenplay
Jim Cash Story
Jack Epps Jr. Story
Marcus D'Arcy Editor
Bryce Perrin Production Design
Richie Dehne Property Master
Andrew Plain Supervising Sound Editor
Michael Miner Screenplay
John Claflin Screenplay
Daniel Zelman Screenplay
Dwight H. Little Director
Hans Bauer Story
Verna Harrah Producer
Stephen F. Windon Director of Photography
Brian Edmonds Supervising Art Director
Mark Wareham Second Unit Director
Kevin Donovan Rigging Grip
Jacobus Rose Executive Producer
Nerida Tyson-Chew Original Music Composer
Nerida Tyson-Chew Conductor
Nik Dorning Prosthetic Supervisor
Karl Engeler Gaffer
Gary Wilkins Sound Mixer
Glenn Ruehland Stunt Coordinator
Sandi Cichello Costumer
Richard Harrah Production Executive
Julia Holden Storyboard Artist
Dale Duguid Visual Effects Supervisor
Marc Windon Assistant Camera
Augie Davis Stunts
Leo Richmond Lighting Technician
Nicki Gardiner Set Dressing Artist
Kirke Godfrey Sound Designer
Pippa Anderson Visual Effects Producer
Liz DiFiore Unit Production Manager
Andrew Butler Visual Effects
Simon Christidis Underwater Camera
Damian Candusso ADR Editor
Jasin Boland Still Photographer
Kate Birch Hairstylist
Angus Cameron Digital Effects Supervisor
Duncan Jones Location Assistant
Miriam Johnson Assistant Art Director
Zeljka Stanin Key Hair Stylist
John Trapman Helicopter Camera
Jenny Hitchcock Set Designer
Gillian Huxley Best Boy Electric
Matthew Ozerski Assistant Editor
Ben King Second Assistant Camera
Howard London ADR Mixer
Jill Eden Set Decoration
Dilys Tan Art Department Coordinator
Peter 'Babylon' Owens Art Direction
Pilar McCurry Music Supervisor
John Charles Software Engineer
William Boston Orchestrator
Blair Slater Foley Mixer
Jamie Crooks Assistant Director
Tad Pride Special Effects Supervisor
Paul Booth Visual Effects Editor
Ian Bird Grip
Brendon 'Moose' Boyd Unit Manager
Kent Miklenda Special Effects Manager
Sean Genders Makeup Effects
Leo Henry Pyrotechnician
Warren Beaton Production Illustrator
Frank Hruby Camera Operator
Jem Rayner First Assistant Camera
Megan Dwyer Makeup Artist
Megan Dwyer Hairdresser
Spencer Faulkner Driver
Spencer Faulkner Swing
Gordon MacPhail Post Production Supervisor
Marianne Evans Special Effects Coordinator
Sylvan Dieckmann Technical Supervisor
Luis Olivares Video Assist Operator
Nada Mikas Dialogue Editor
Alicia Gleeson First Assistant Editor
Henare Mato Rigging Gaffer
Jason Bogard Production Accountant
Arwen Munro Production Coordinator
Ray Hennessy Production Manager
Mark J. Wasiutak Boom Operator
William Ward First Assistant Sound Editor
Linda Murdoch Music Editor
Marten Blumen Digital Compositors
Antonio Mestres Additional Editing
Jason Faulkner Second Assistant Director
Martin Fargher Dolly Grip
Jessica Walsh Production Assistant
Fiona Nicolls Key Costumer
Judy Dale Production Secretary
James Howe Special Effects Technician
Ernst W. Laurel First Assistant Accountant
Diana Freeman Costume Coordinator
Bish Bishop Third Assistant Director
Paul Korber Assistant Dialogue Editor
Renee Bowen Stunt Double
Tristan La Fontaine Colorist
Kristin Kruger Second Assistant Accountant
Andy Robinson Scenic Artist






















ikwilfilmskijken © 2021