Aquaman (2018)

Actie, Avontuur, Fantasie
'Aquaman' volgt Arthur Curry, erfgenaam van het onderwaterkoninkrijk van Atlantis. Arthur zal uit de schaduw moeten treden en zich een ware leider moeten tonen als Heerser van de 7 Zeeën. Dit moet hij doen tussen een wereld aan de oppervlakte die de zee vernietigt en de spanningen binnen zijn eigen onderwaterrijk.

Aquaman Film Info

Score: 6.9/10 van 10977 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-07-06
Lengte: 143 Minuut / 2:23
Regisseur: James Wan
Schrijvers David Leslie Johnson-McGoldrick, Will Beall.
website: http://www.aquamanmovie.com
Productie Studios: DC Comics, DC Entertainment, Warner Bros. Pictures, The Safran Company, Rodeo FX, Panoramic Pictures, DC Films, Cruel & Unusual Films
Productie Land: Australia, United States of America


Aquaman Trailer


Jason Momoa
als Arthur Curry / Aquaman
Amber Heard
als Mera
Willem Dafoe
als Nuidis Vulko
Patrick Wilson
als King Orm Marius / Ocean Master
Nicole Kidman
als Atlanna
Dolph Lundgren
als King Nereus
Yahya Abdul-Mateen II
als David Kane / Black Manta
Temuera Morrison
als Thomas Curry
Ludi Lin
als Captain Murk
Michael Beach
als Jesse Kane (Manta's Father)
Randall Park
als Dr. Stephen Shin
Graham McTavish
als King Atlan
Leigh Whannell
als Cargo Pilot
Tainui Kirkwood
als Young Arthur (3 Years Old)
Tamor Kirkwood
als Young Arthur (3 Years Old)
Denzel Quirke
als Young Arthur (3 Years Old)
Kaan Guldur
als Young Arthur (9 Years Old)
Otis Dhanji
als Young Arthur (13 Years Old)
Kekoa Kekumano
als Young Arthur (16 Years Old)
Julie Andrews
als Karathen (voice)
John Rhys-Davies
als Brine King (voice)
Djimon Hounsou
als King Ricou (voice)
Andrew Crawford
als Brine King / King Ricou (mocap)
Sophia Forrest
als Fisherman Princess
Natalia Safran
als Queen Rina
Micah Ohlman
als Newscaster
Jack Andrew
als Mike (Bully)
Frankie Creagh-Leslie
als Matt (Bully)
Sophia Emberson-Bain
als Tour Guide (Aquarium)
Ilya Melnikoff
als Submarine Captain
Hank Amos
als Submarine Pirate
Kyryl Koltsov
als Submarine Crew Member
Patrick Cox
als Cue Ball
Luke Owen
als Biker
Robert Longstreet
als Professor James
Devika Parikh
als Newscaster Morgan
Sonny Le
als Metalsmith
Jon Fabian
als Italian Vendor
Mabel Tamone
als Italian Young Girl
Rita Dinardo
als Italian Old Woman
Anthony Standish
als Barfly
Nicolette Bianca
als Italian Mother
Victor Leto
als Flower Stall Vendor
Vincent B. Gorce
als Italian Bell Father
Gabriella Petkova
als Italian Bell Girl
Oriana Lacono
als Italian Bell Mother
Pearl Grantham
als Ancient Atlantean Woman
Noa Tsuchiya
als Ancient Atlantean Child
Alice Lanesbury
als Arthur's Teacher
Nicolas Bosc
als Atlantean Soldier #1
Joshua Levinson
als Atlantean Soldier #2
Garreth Hadfield
als White Guard / Red Commando (uncredited)
Don Burgess Director of Photography
Harry Cohen Sound Designer
Charles Roven Producer
James Wan Director
James Wan Story
Charlie Clouser Music Editor
Rupert Gregson-Williams Original Music Composer
Peter Brown Supervising Sound Editor
Kym Barrett Costume Design
Catherine Harper Foley Artist
Anne McCarthy Casting
Jim Berney Visual Effects Supervisor
Tim Alexander Visual Effects Supervisor
Zack Snyder Producer
J.J. George Music Editor
R. A. Rondell Stunt Coordinator
Rob Cowan Producer
Alex Bicknell Visual Effects Producer
Richie Dehne Property Master
Walter Hamada Executive Producer
Peter Safran Producer
Bill Brzeski Production Design
David Burr Second Unit Director of Photography
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Kirk M. Morri Editor
Richard Hobbs Supervising Art Director
Jon Berg Executive Producer
Kelvin McIlwain Visual Effects
Kelvin McIlwain Visual Effects Supervisor
Joseph Bishara Music
Deborah Snyder Producer
Noriko Watanabe Hairdresser
Danielle Berman Set Decoration
Christopher Ball Second Unit Director of Photography
Ernie Malik Unit Publicist
Todd Rex Sculptor
Jonathan Costelloe Stunts
David Leslie Johnson-McGoldrick Screenplay
Geoff Johns Executive Producer
Geoff Johns Story
Mike Duncan Stunts
Will Beall Screenplay
Will Beall Story
Kevin Loo Set Designer
Lesley Vanderwalt Hair Designer
Chelsea Staebell Assistant Costume Designer
Guntis Sics Sound Mixer
Dave Cory First Assistant Editor
Cindy Rosenthal Key Costumer
Mort Weisinger Characters
Kellie Roy Casting
Kofi Yiadom Stunt Double
Eugene Intas Art Direction
Joe Dzuban Sound Designer
Roberta Shaw Costumer
Craig Henningsen Stunt Double
Peter Oso Snell Music Editor
Lindsay Good Art Department Coordinator
Aaron Becker Title Designer
Ross Perkin Set Designer
Victor James Martinez Conceptual Design
Thomas Tannenberger Visual Effects Producer
Tim Croshaw Set Designer
Darren Poe Visual Effects Supervisor
Julie Orosz Visual Effects Producer
Dan Morgan ADR Supervisor
Rick Sander Visual Effects Supervisor
David Chow Set Designer
Tim LeBlanc Sound Re-Recording Mixer
Jody Blose Script Supervisor
Kimberly Nelson LoCascio Visual Effects Producer
Bill Booth Art Direction
Jasin Boland Still Photographer
Jay Barton Visual Effects Supervisor
Keith Christensen Concept Artist
Brad Minnich Visual Effects Editor
Peter McCaffrey Steadicam Operator
Zack Mazerolle Visual Effects Editor
Sébastien Moreau Visual Effects Supervisor
Steve Constancio Costumer
Joyce Heftel Script Supervisor
Katherine Rose Foley Artist
James E. Price Visual Effects Supervisor
Jennifer Stanfield Hairdresser
Tony Cole Visual Effects Supervisor
Shaun Conway Gaffer
Jeremy Bradley Visual Effects Editor
Calum McFarlane Camera Operator
Duncan Jones Location Manager
Darrin Keough Camera Operator
Jenny Kent Dialect Coach
Zahida Bacchus Visual Effects Coordinator
Pierre-Simon Lebrun-Chaput CG Artist
Anita Morgan Makeup & Hair
Kira Roessler Dialogue Editor
Tracy L. Moody Script Supervisor
Kevin Hickman First Assistant Editor
Pimentel A. Raphael Animation Supervisor
Julie Cardinal Visual Effects Producer
Stephen P. Robinson Sound Designer
Bryan Hirota Visual Effects Supervisor
Tim Pounds-Cornish Visual Effects Production Manager
Jenny Hitchcock Assistant Art Director
Daniel Macarin Visual Effects Supervisor
Tess Natoli Makeup & Hair
Ricky Schamburg First Assistant "A" Camera
Desma Murphy Art Direction
Matthew Moriarty Steadicam Operator
Bruce Jones Visual Effects Supervisor
Rolf Fleischmann Visual Effects Editor
Glynna Grimala Supervising ADR Editor
Harry Mukhopadhyay Visual Effects Supervisor
Gunther Schatz Visual Effects Technical Director
Charles Gibson Visual Effects
Charles Gibson Visual Effects Supervisor
Philippe Sylvain CG Artist
Nicholas Tripodi Animation Supervisor
Brian Cox Special Effects Supervisor
Mel Dykes Costume Supervisor
Samantha Walker Costumer
Jeff White Visual Effects Supervisor
Georgia Lockhart-Adams Hairdresser
Carolina Häggström Script Supervisor
Zachary Mallett Visual Effects Production Manager
Meng Liu 2D Supervisor
Mark Purcell Sound Mix Technician
Collin Grant Storyboard Artist
Sebastian Foxx Stunts
Bridgett Buss Production Coordinator
Joel Cheyne Visual Effects Coordinator
Daniel Graham Stunt Double
Brett Schlaman 3D Editor
John Higgins Set Decorating Coordinator
Philippe Rebours Visual Effects Supervisor
Nicolas Bosc Stunts
Scott Kravitz Senior Animator
Philip Beckner Digital Intermediate Colorist
Gareth Van Niekerk ADR Recordist
P.J. Voeten First Assistant Director
Carolyn Dessert Costume Supervisor
Michael Gowen Assistant Art Director
Mathieu Raynault Visual Effects Supervisor
Michelle Kuznetsky Music Supervisor
Sze Jia Eng Visual Effects Coordinator
Eliot Connors Sound Designer
Shawn Smolensky Visual Effects Production Manager
Jeanette Surga Music Editor
Judd Wild Rigging Grip
Christopher Isenegger Graphic Designer
Eric Petey Animation Supervisor
David Elmes First Assistant "B" Camera
Scott Dolan First Assistant "C" Camera
Sylvain Theroux CG Supervisor
David Nichols Key Grip
Jac Charlton Contact Lens Technician
Morgan Robbins Casting Associate
Philippe Soeiro Visual Effects Supervisor
Lotfi El Gorda Camera Operator
James Carson Concept Artist
Lei Zhang VFX Editor
Katrina Taylor Visual Effects Editor
Arek Komorowski Digital Effects Supervisor
Christian Scheurer Conceptual Design
John O'Connell Senior Generalist
Michael Fournier Visual Effects Editor
Jay Mehta Visual Effects Supervisor
Peter Beeh Aerial Director of Photography
Anwei Chen Visual Effects Producer
Vincent Liebig Visual Effects Editor
Albert Cho First Assistant Director
Raphael Letertre CG Supervisor
Céline Zapater Visual Effects Editor
Martin L. Mercer Storyboard Artist
Nikhil Deshmukh Lead Animator
Melanie Callaghan Visual Effects Producer
David Childs Construction Foreman
Kim Ooi Animation Supervisor
Josh Sheppard Storyboard Artist
Roland Langschwert Visual Effects Supervisor
Megan Worthy Costume Coordinator
Shenyan Liu VFX Editor
Alex Guri Compositing Supervisor
Jeanette Benzie Casting Associate
Avi Goodman CG Supervisor
Michael Gilbert VFX Editor
Paul Norris Characters
Luis Olivares Video Assist Operator
Christophe St-Pierre Paradis Animation Supervisor
Henry Wan Visual Effects Coordinator
Sharon Robbins Makeup Artist
Chris Strong Electrician
Simon Warnock First Assistant Director
Sina Sultani Visual Effects Coordinator
Darryl Henley Storyboard Artist
Mal Booth Dolly Grip
David Thomson Key Rigging Grip
Darrin Mann Foley Mixer
Aaron Southerland ADR Mixer
Frank Flick Camera Operator
Carlos Castillon First Assistant Editor
Bogdan Iofciulescu Techno Crane Operator
Pamela Scott-Farr Digital Intermediate Producer
Luigi Spoletini First Assistant Director
Kate Katz Costumer
Tony Drew Assistant Art Director
Robert McKinnon Costume Illustrator
Yi Shan Creature Technical Director
Joanna Bennett Stunt Double
Kyle Gardiner Stunt Coordinator
Doug Franks Set Dresser
Stéphanie Morin CG Artist
Liz Oliver Textile Artist
Cedric Lo Animation Supervisor
Wayne Diskin Standby Carpenter
Karen Kelly Makeup Artist
Karen Kelly Hairstylist
Jamella Hassan Key Costumer
Lesly Cazares Visual Effects Coordinator
Harry Lam Visual Effects Supervisor
Tanya Woelfle Costumer
Helen Maggs Costume Supervisor
Melissa Crabtree Costume Coordinator
Mark Bills Lighting Technician
Jodie Weston Visual Effects Coordinator
Etienne Poulin St-Laurent Matchmove Supervisor
Tom Rubendall Visual Effects Coordinator
Jack Wareham Camera Operator
Margie Stafford Seamstress
Dorian Djoudi Rigging Grip
David Hunter Rigging Grip
Josh Dagg Visual Effects Supervisor
Charlie Shelley Set Decoration Buyer
Naveen Kumar Visual Effects Coordinator
Amelie Thomas Visual Effects Coordinator
Francis Puthanangadi Compositing Supervisor
Robert Schajer Visual Effects Producer
Ian Churchill Ager/Dyer
Eric Kimelton Visual Effects Producer
Tori Gray Makeup & Hair
Clement Yip Animation Supervisor
Jamie Garside Lighting Technician
Bob Fredrickson Digital Intermediate Editor
Mathias Lautour CG Supervisor
Simon Cooke Key Grip
Christine Kenny Costume Supervisor
Elvis Schmoulianoff Costumer
Nathan Frost Lighting Technician
Ioan Boieriu CG Supervisor
Jessica Carrington Visual Effects Coordinator
Yegor Tesler Visual Effects Coordinator
Bill Bridges Lead Animator
Matteo Veglia VFX Production Coordinator
Matt Hatton Storyboard Artist
Lilia Sellami Camera Operator
Ilkka Uitto VFX Editor
Maria Fiorito Production Accountant
Andrew Park Lead Animator
Constance Buccafurri Storyboard Artist
Bill Eyler Compositing Supervisor
Daniel Tan Visual Effects Coordinator
Lane Howard Visual Effects Coordinator
Mandy Jacobs Assistant Editor
Craig Clark Rigging Gaffer
Stephen Oh Camera Operator
Charlie Adams Lighting Technician
Tom Doyle Electrician
Daniel Macarin Visual Effects Supervisor
Cristina Patterson Contact Lens Designer
Gian Claudio Giacomini Focus Puller
Kate Weatherly Assistant Production Coordinator
Candice Preddy Production Coordinator
Greg Curry Colorist
Erik Morgansen Senior Animator
Ale Melendez Visual Effects Production Manager
James Doh Storyboard Artist
Rodgers Paul Matte Painter
Mai-Anh Tran Matte Painter
Matthieu Veillette Matte Painter
Alexandra Robert Visual Effects Production Assistant
Chris Sokalofsky Senior Animator
Michael Epstein Graphic Designer
Kodie Mackenzie Compositing Supervisor
Linda Kessler Stunts
Johannes Peter Compositing Supervisor
Jaeil Seo Matte Painter
Thomas Warrender Matte Painter
David Cunningham CG Supervisor
Daniel Paul Newman Visual Effects Coordinator
Clint Elvy Stunt Double
Ellisha James Props
Richard Nitz Standby Carpenter
Matthew Linfoot Best Boy Electric
Aaron Cordery Lighting Technician
Steve Grainger Electrician
Aaron Rapira Grip
Robbie MacKinnon Second Assistant "A" Camera
Ryan Mintenko CG Supervisor
Chris Dawson Compositing Supervisor
Anthony Rinna Stunt Double
Sami Gustafsson Lighting Technician
Eliott Beaudon CG Artist
Ghislain Bruneau CG Artist
Etienne Laroche CG Artist
Cyril Plusse CG Artist
Tia Stephanou Makeup Artist
Bud Hopes Extras Casting
Benjamin Soh Creature Technical Director
Laura Brocato Visual Effects Coordinator
Martin Torner Grip
Dave Griffiths Compositing Supervisor
Monish Nair Visual Effects Coordinator
Andre Tong Senior Animator
Zaini Jalani Lead Animator
Melissa Tierney Visual Effects Production Manager
Tong Zhou Senior Generalist
Florence Durante Matte Painter
Lee Gren Tattoo Designer
Vincent Vezina Modeling
Alex Poei Animation Supervisor
Emilie Gagnon Visual Effects Coordinator
Alisha Lim Visual Effects Coordinator
Gary Fry Stunts
Craig Wentworth Visual Effects Supervisor
Adam Balentine Compositing Supervisor
Zakaria Badreddine Focus Puller
Philip Harris-Genois CG Artist
Tony Voevodin Props
Rob Stagg Camera Operator
Yogendra Tonke CG Supervisor
Amit Kumar 2D Supervisor
Terry Stone First Assistant Director
Erin Nicholson Modelling Supervisor
Angela Kenny Production Accountant
Harrison Trubie Swing
Carl Blacklidge Marine Coordinator
Simon Clowes Main Title Designer
James Oxford Conceptual Illustrator
Sebastiano Cartier Stunts
Ilham El Abdi Assistant Camera
Marlene Marks First Assistant Accountant
Nathan Srigley Creature Technical Director
Vivek Arora Production Manager
Kim Fardy Stunt Double
Cory Beeston Stunt Double
Hayley Wright Stunt Double
Baz Karbouris Stunts
Hayden Stewart Stunts
Nick Turello Stunts
Lachlan Robbie Stunts
Marco Sinigaglia Stunts
Fred Palacio Art Direction
Mathew Harte Lighting Technician
Matt Robinson Lighting Technician
Paul Reddin Rigging Grip
Lindy Hartley Key Makeup Artist
Zoa Lopez Costume Assistant
Maddison Lord Costume Assistant
Rob Sinclair Costume Assistant
Emma Zemitis Costume Assistant
Siobhan Claridy Costumer
Alexi Creecy Costumer
Patrick Worthington Costumer
David Olde Costumer
Bianca Maeseele Set Costumer
Terra Stuart Set Costumer
Laura Renouf Textile Artist
Maryssa Stumpf Wardrobe Assistant
Joey Amron Assistant Editor
Davide Pagin 3D Artist
Jonathan Canales Kapustín 3D Animator
Ellery Ortiz 3D Generalist
James Hollingworth Animation Technical Director
Flavio Segal CG Artist
Francesco Pinto CG Supervisor
Vincent Papaix Compositing Supervisor
Paolo Acri Compositing Supervisor
Eric Andrusyszyn Compositing Supervisor
Julien Hery Compositing Supervisor
Mathew Giampa Compositing Supervisor
Amer Alameddine Creature Technical Director
Gabriela Pruszkowska Creature Technical Director
Young Lee Creature Technical Director
Jason Bowers Digital Effects Supervisor
Bartek Kujbida Lead Animator
Julian Gregory Matchmove Supervisor
Evan Fraser Matchmove Supervisor
Jo-Wan Chao Modelling Supervisor
Dominic Piché Modelling Supervisor
Asier Hernaez Lavina Senior Generalist
Chris Pember Senior Generalist
Delcio Gomes Senior Generalist
Kandace Morran VFX Editor
Tricia Mulgrew Visual Effects Producer
David Fox Visual Effects Producer
Don Kennedy Visual Effects Producer
Nick Mikesell Visual Effects Production Assistant
Josephine Dinata Visual Effects Production Manager
Adam Tate Visual Effects Production Manager
Kevin Maliakal Visual Effects Production Manager
Eric Schumacher Visual Effects Production Manager
Vinod Gundre Visual Effects Supervisor
Alex Prichard Visual Effects Supervisor
Sharon Tribolet Payroll Accountant
Hine Tuaeu Payroll Accountant
Hajar Belkasmi Production Coordinator
Eleonora Spadaro Production Coordinator
Murray Alford Production Secretary
Cathryn Hammond Production Secretary
Jason John Williams Security
Evan Koutavakis Security
James Cowling Travel Coordinator
Beverley Dunn Set Decoration
Elissa Cadwell Stunts
Matt Hughes Production Accountant
Natalie Bracher Costumer
Graham Tailleur Visual Effects Coordinator
Michael Burgess Camera Operator
Rahul Singh Agnihotri Second Assistant Director
Emma Rudkin Set Decoration Buyer
Fabrizio Diamanti Grip
David Renn Props
Michael Armstrong Visual Effects Coordinator
Carolina Jiménez Layout
Seth Jackson Boom Operator
Shane Aumont Set Dresser
Steve Ditchburn Visual Effects Coordinator
Benjamin Milling Visual Effects Coordinator
Andy McKean Boom Operator
Nicole Maria Nonis Visual Effects Production Manager
Craig Saxby Visual Effects Coordinator
Gena Vazquez Props
Lauren Ann Evans Art Department Coordinator
Neptali Cisneros Conceptual Design
Fred Hughes Construction Foreman
Michael Verbeek Construction Foreman
Joel Dimmack Graphic Designer
Dane Churchouse Leadman
Lucy Allan Painter
Francesca Sabeto Prop Maker
Josh Beacham Props
Shane Bennett Props
John Burless Props
Bern Castle Props
Michael Elvidge Props
Byron McGilvray Props
Rachel Minchin Props
John Satler Props
Matthew Whetter Props
Peta Logan Set Decorating Coordinator
Aidan Gray Set Designer
Rachel van Baarle Set Designer
Andrew Crichton Set Dresser
Simon Gill Set Dresser
John Mathew Kelly Set Dresser
Karleen Harrington Set Dresser
Jonathan Dontchev Assistant Camera
Ider Eddadsi Best Boy Grip
Scott Chase Grip
Roberto Angelelli Grip
Chris Maljers Libra Head Technician
Naomi Sharp Second Assistant "B" Camera
Jeremy Wheatley Second Assistant "C" Camera
Mehdi Elkhaoudy First Assistant Director
Emad Borjian ADR Recordist
Ashley Mason ADR Recordist
Scott Mulready Production Sound Mixer
Alex Barton Costumer
Leigh Buchanan Costumer
Ryan Unicomb Wardrobe Assistant
Julius Lechner Digital Effects Supervisor
Nazare Ganesh Modeling
Provash Paul Modeling
Jesse Bechard Modeling
Chris Nix Modeling
Pascal Raimbault Modelling Supervisor
Margot Cayhuela Visual Effects Coordinator
Keval Chheda Visual Effects Coordinator
Cindy Deringer Visual Effects Coordinator
Nadim Ghaoui Visual Effects Coordinator
Neil Hughes Visual Effects Coordinator
Kelly Emma Jarvis Visual Effects Coordinator
Sanat Kapoor Visual Effects Coordinator
Oscar Lacson Jr. Visual Effects Coordinator
Barra O'Dubhghaill Visual Effects Coordinator
Sofia Portantino Visual Effects Coordinator
Paige Prokop Visual Effects Coordinator
Vani Rakesh Visual Effects Coordinator
William V. Ross Visual Effects Coordinator
Braden Scheck Visual Effects Coordinator
Kallan Treadwell Visual Effects Coordinator
Megan Trezise Visual Effects Coordinator
Albert Whitemore Visual Effects Coordinator
Jialing Danni Zhang Visual Effects Coordinator
Insa Ruderich-Burch Visual Effects Coordinator
Sean Wicks Visual Effects Coordinator
Lisa Barbier Visual Effects Coordinator
Melissa Olsen Visual Effects Coordinator
Jay Mehta Visual Effects Supervisor
Jack Kingsley Stunts
Brittany Morris Stunts






















ikwilfilmskijken © 2021